7757 посетителей онлайн

Трамп, говоря о "письме" от Зеленского, имел в виду его сообщение в X, - Маркарова

Маркарова прокомментировала выступление Трампа в Конгрессе США

Посол Украины в США Оксана Маркарова прокомментировала выступление Дональда Трампа перед Конгрессом США.

Об этом она сообщила в Facebook, информирует Цензор.НЕТ.

"В очень сложной ситуации все же движемся вперед, развиваем отношения и продвигаем наши приоритеты. Сообщение нашего президента Владимир Зеленский зачитал в своем обращении к нации президент Дональд Трамп и сказал: "Я ценю, что он написал это письмо", - рассказала дипломат.

Маркарова прокомментировала выступление Трампа в Конгрессе США

Выступление Трампа в Конгрессе США

Дональд Трамп выступил с рекордной речью в Конгрессе США.

По словам американского лидера, он получил от Владимира Зеленского "важное письмо" о намерении подписать соглашение по ископаемым, а также о готовности сесть за стол переговоров, чтобы приблизить прочный долговременный мир. В то же время, он отметил, что его администрация ведет серьезные дискуссии с российской стороной. Трамп подчеркнул, что получил "мощные сигналы, что они (россияне. - Ред.) готовы к миру".

Топ комментарии
+12
Так то ж нормальні так не роблять...
показать весь комментарий
05.03.2025 09:43
+10
тобто хай трамп загляне у Х зеленського?
показать весь комментарий
05.03.2025 09:42
+9
рестораторка а по сумісництву пОслиця маркарова трактує дописи Зенелоха ))
показать весь комментарий
05.03.2025 09:42
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
05.03.2025 09:39 Ответить
Ще не купив наклейку на авто "Трамп чмо"
Га, малорос?💩
показать весь комментарий
05.03.2025 09:43 Ответить
Прогнули Зє? ПРогнули при допомозі Англії Франції та Польщі. Однак в рижих виросли хотєлки. Бажають "поліпшену" угоду про надра.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:48 Ответить
Тому що ходити обдовбаним в якомусь свитері по Білому Дому і хамити в прямому ефірі щойно обраному президенту США це ДОРОГО. І тому угоду поліпшили. Ще один такий припадок Зе в США і Трамп захоче всі надра на 100 років і шкуру зеленського собі в гостинну кімнату, а з шкури єрмка зроблять коврик при вході в його віллу.
показать весь комментарий
05.03.2025 10:10 Ответить
тогда зе влезет через окно и насрет на стол. Охлос будет доволен
показать весь комментарий
05.03.2025 10:14 Ответить
Ти вже насрав на стіл Цензору. Радієш за рижого п.дара.
показать весь комментарий
05.03.2025 10:31 Ответить
А в рєсторанє ..а в рєсторанє...
показать весь комментарий
05.03.2025 09:39 Ответить
ЦЕНЗ! Треба вводити віковийий ценз та попередне заключення консіліума провідних псіхіатрів Світу на такі посади.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:39 Ответить
А Санич як? друг пальчевський ж не психіатр
показать весь комментарий
05.03.2025 09:45 Ответить
писати листи в ілонмасківському Х - це дурний тон. нормальні люди так не роблять
показать весь комментарий
05.03.2025 09:40 Ответить
Так то ж нормальні так не роблять...
показать весь комментарий
05.03.2025 09:43 Ответить
тобто хай трамп загляне у Х зеленського?
показать весь комментарий
05.03.2025 09:42 Ответить
рестораторка а по сумісництву пОслиця маркарова трактує дописи Зенелоха ))
показать весь комментарий
05.03.2025 09:42 Ответить
Наслідки для трампа щодо особистої розумової спроможності, після битого вуха і судів, за ґвалтування жінок і не тільки, шестиразового банкрутства, проявилися у його нікчемному шоу-виступі, в Конгресі США!!
Нагадивши, своїми недолугими діями, Партнерам США, трамп-бите вухо, силиться нервово теліпати своєю єрундою, несучи з трибуни галіматню, щоб хоть якось, відволікти Американців від своєї повсякденної нікчемності! Московіти задоволені! Завдання патрушева, трамп з венсом, виконують!! За свої вибори, з допомогою агентів фсб, трамп розраховується, знищенням авторитету США !
показать весь комментарий
05.03.2025 09:42 Ответить
єрмак - агент фсб?
показать весь комментарий
05.03.2025 10:16 Ответить
А ви ще вагаєтеся, у своїй оцінці єрмака, після зради спецОперації проти вагнерівців ******? Ви ложку до вуха несете, чи рота?
Чи, може, просто теліпаєте єрундою ?
показать весь комментарий
05.03.2025 11:17 Ответить
я хочу почути відповідь на питання, ще ні один зелебот не зміг відповісти, так чи ні?
показать весь комментарий
05.03.2025 11:26 Ответить
Звичайно, так!
Баканов з кулінічем та іншими замами, це можуть підтвердити!
А ви самі, не з України? Чи ви, «на месниє», проїздом?
показать весь комментарий
05.03.2025 11:44 Ответить
Невіглас, психопат, шарлатан, старий сексуально схиблений бабуїн - це ще неповний портрет президента сша! Сподіваюся Громадянська війна, яка вже не за горами, знесе цю потвору!
показать весь комментарий
05.03.2025 09:45 Ответить
Навіть не мрій, кацапура.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:50 Ответить
Ти спочатку свою потвору знеси.Пихатого нарциса,зрадника,мородера,брехуна,а потім на іншу країну *****..ка свого розкривай,в США самі розберуться,без порад довбнів яки зробили суіцид Україні у 2019 році.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:50 Ответить
Це якийсь Х а не дипломатія))
показать весь комментарий
05.03.2025 09:46 Ответить
Пані,а провал в перемовинах є і твоя провина.І не сидіти на стільцях для преси,а разом з міністром Сибігою бути рядом з Зеленським.Єрмака можна було лишити взагалі в Охвісі,хай папірці розгріба.Він токсичний не тільки в Україні.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:46 Ответить
Пізніи Брєжнєв - бурні аплодисменти - стоячі респи - і два китаиських болванчики за спиною - які кивають головою
показать весь комментарий
05.03.2025 09:46 Ответить
А я усе думав, на який Х наш геній дипломатії Транпа посилав...
показать весь комментарий
05.03.2025 09:48 Ответить
Ця свиня жирна із заводом в Пенсільванії добре підісрала країні ще перед виборами.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:48 Ответить
Чи можна подивитись де меню того закладу?
показать весь комментарий
05.03.2025 09:50 Ответить
Фсьо ідьот по плану.

Через місяць-два, коли Трампон остаточно пересвариться із всіма сусідами і союзниками - зникнуть сезонні мексиканські робітники на фермах півдня США, подорожчають європейські, китайські та канадські товари на ринку США, а Іран знову пошле американців нах, 73% придурків, що голосували за Трампона, почнуть чухати ріпу і питати в своїх сенаторів/конгресменів: "Шото пішло нє так?"

Нам треба зробити паузу в своїх емоціях...
показать весь комментарий
05.03.2025 09:50 Ответить
""В дуже складній ситуації все ж рухаємося вперед, розбудовуємо стосунки та просуваємо наші пріоритети" ..наломали дров, а тепер ти ба - складна ситуація, розбудовувавати , просувати

нешановна пОслиця - розбудовувати Ви можете хіба що ресторани ..

і просувати уйню
показать весь комментарий
05.03.2025 09:51 Ответить
Трамп это просто старый болтун на закате своих дней, таких очень много можно увидеть в каждом городе любой страны, есть просто ворчуны бубнящие себе под нос а есть агрессивные дедушки которым тяжело смириться с тем, что они не властны над временем, как правило и те и другие совершенно безвредны, они просто хотят привлекать к себе внимание.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:52 Ответить
Маркаровій треба не в Х седіти та ресторани і маєтки для себе в США думати,а займатись своїми обов'язками,хоча неможливо займатись тим в чому ніхрена не розумієш.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:53 Ответить
зе!поц, підписуй все що скажуть.
хуже нє будєт.
згорів сарай гори і хата.
як що що, то рестораторка зі стефанишиною все розтлумачать.
тим більше, що злі язики кажуть, що вже в цьому році сша вийде з нато. і в цьому ж році кацапи через бєлорасєю займуть балтію, стануть на кордоні з польшею та викотять ультиматум європейським рожевим єдинорогам.
показать весь комментарий
05.03.2025 09:55 Ответить
Заберіть вже цю свиноматку звідти і поставте хоча Настю Каменьських замість неї. Хуже не буде!!!
показать весь комментарий
05.03.2025 10:04 Ответить
с Потапом
показать весь комментарий
05.03.2025 10:06 Ответить
Араби віддали свої родовища нафти на розробку іноземцям а прибутку ділять не знаю як але побудувать міста гіганти населення не зна прблем з навчанням роботою медициною розквіт пустелі правда надра не скінченні а пустеля вічна
показать весь комментарий
05.03.2025 10:08 Ответить
але трамп не знає, що зеленський таких листів десятками за день друкує і відео записує)
показать весь комментарий
05.03.2025 10:10 Ответить
То не зеля писав, а гомосексуаліст Литвин або Міша Подоляк. Той таке
показать весь комментарий
05.03.2025 10:13 Ответить
То мовчить вже, бо знову щось невпопад брякнете. Нехай трампон думає, що то лист, а не допис.
показать весь комментарий
05.03.2025 10:14 Ответить
Все таки надо уметь проигрывать. Ну не получилось утебя стать Черчилем ну и все. Нафиг продолжать и дальше жать на все кнопки.
показать весь комментарий
05.03.2025 10:15 Ответить
Комунікація між лідерами країн з дописів в соц мереж, жесть.
І це реальність)
показать весь комментарий
05.03.2025 10:44 Ответить
Обов'язково потрібно уточнювати, що ніякого листа не було??? шаленої п'ятниці мало?! Тобі зайнятися більше нічим? недоумки
показать весь комментарий
05.03.2025 10:59 Ответить
Маркарова мала у відставку подати, якщо має якусь гідність. Посол, який є повною маріонеткою Єрмака, і ні на що не впливає, і з яким навіть не думають консультуватися, це не особистість. Кулєба теж виглядав як лошара, сидячи в кутку, коли за столом говорили Сіярто і Єрмак. Людина, яка має гідність подала б у відставку, а не ганьбила себе перед дипломатами світу.
показать весь комментарий
05.03.2025 11:10 Ответить
Он, як понабігали у мережу, оті від фсб, заробітчани, щоб нагадити!!
Сморід пішов, як з вигрібної ями - ********* мацкоувскай!!
Пильнуйте громадяни, свої ГОЛОВИ, від лайна фсбшного!
Мертвечук з деркачем, сівковичем, сімоненком, мартинюком, королевською, льовочкиним, клюєвими і бакаєм, можуть це підтвердити!!!
Смерть рашистам!! Слава Україні!!
показать весь комментарий
05.03.2025 11:23 Ответить