15250 посетителей онлайн

Ракетный удар по Кривому Рогу: четверо погибших, 31 пострадавший (обновлено)

Последствия атаки на Кривой Рог

Вечером 5 марта российские войска нанесли удар баллистической ракетой по гостинице в жилом районе Кривого Рога. В результате атаки погибли четверо человек, еще, по меньшей мере, 31 житель получил ранения, среди них - 13-летняя девочка.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщил председатель Совета обороны города Александр Вилкул.

"В первые часы из-под завалов удалось спасти 18 человек. Пожар был потушен. Поисково-спасательная операция продолжается. Ранения получили 31 человек, в том числе 13-летняя девочка. Сейчас в больницах находятся 28 человек, из них 3 в крайне тяжелом состоянии, 11 в тяжелом состоянии. Врачи борются за их жизнь и оказывают всю необходимую помощь", - написал Вилкул.

По предварительной информации, кроме отеля повреждены 14 многоквартирных домов, 2 школы, 2 детсада, учреждение культуры, почта, объекты бизнеса.

Продолжается ликвидация последствий удара. На утро удалось восстановить движение троллейбусов.

Обновление

В 8:51 начальник Днепропетровской ОВА Сергей Лысак сообщил, что в больнице умер мужчина, раненный из-за ракетной атаки на Кривой Рог. Ему было 43 года.

Число жертв возросло до четырех человек.

Топ комментарии
+19
Трампа з венсом у Білому домі, це абсолютно не тривожить, що московіти, убивають Мирних Українців з 2014 року!!
Він дуже знервований, за серійного убивцю, прутіна-******!
Смерть рашистам!
Слава Україні!
показать весь комментарий
06.03.2025 08:06
+16
Трамп таке саме чмо як і ...уйло.
показать весь комментарий
06.03.2025 08:09
+14
А може б поспитати наше "потужно-переможне" керівництво з такими ж полководцями - чому ч-з 3 (три!) роки війни не організована і не забезпечена ППО і ПРО країни? Чому ворог безкарно нищить державу, енергетику, інфраструктуру, убиває українців, а "потужно-переможне" керівництво лише гастролює по світу, знімає про себе відосіки, рзкрадає країну і пересерається зі своїми сусідами і партнерами, звинувачуючи їх у своїх прой.бах? (При чому так, що з продажними злодюжними брехливими нікчемами з Банкової уже ніхто не хоче не те, що мати справу, але й говорити і зустрічатися...). До чого тут Трамп з Венсом? Це керівники країни з протилежного кінця земної кулі, вони захищають свої інтереси і не мають ні юридичних, ні моральних зобов"язань щодо України. Не треба "переводити стрілки" на інших за свої ПРОЙОБИ.
показать весь комментарий
06.03.2025 08:59
Комментировать
Сортировать:
Трампа з венсом у Білому домі, це абсолютно не тривожить, що московіти, убивають Мирних Українців з 2014 року!!
Він дуже знервований, за серійного убивцю, прутіна-******!
Смерть рашистам!
Слава Україні!
показать весь комментарий
06.03.2025 08:06 Ответить
Насправді для всього західного світу росіяни нічим не відрізняються від українців, щей ділові бізнес партнери. Так що не потрібно зайвих ілюзій...
показать весь комментарий
06.03.2025 08:51 Ответить
А може б поспитати наше "потужно-переможне" керівництво з такими ж полководцями - чому ч-з 3 (три!) роки війни не організована і не забезпечена ППО і ПРО країни? Чому ворог безкарно нищить державу, енергетику, інфраструктуру, убиває українців, а "потужно-переможне" керівництво лише гастролює по світу, знімає про себе відосіки, рзкрадає країну і пересерається зі своїми сусідами і партнерами, звинувачуючи їх у своїх прой.бах? (При чому так, що з продажними злодюжними брехливими нікчемами з Банкової уже ніхто не хоче не те, що мати справу, але й говорити і зустрічатися...). До чого тут Трамп з Венсом? Це керівники країни з протилежного кінця земної кулі, вони захищають свої інтереси і не мають ні юридичних, ні моральних зобов"язань щодо України. Не треба "переводити стрілки" на інших за свої ПРОЙОБИ.
показать весь комментарий
06.03.2025 08:59 Ответить
Через діяння оцього, «потужне-незламне», і тікають з України ГенПрокурори, із записом у трудовій для виплат їм пенсії, бо вони не виконали своїх прямих обов'язків щодо покарання групи осіб «потужне-незламне»!! Стаття 28 ККУ для них є, а карати, немає кому, бо призначали їх, саме для такого!! Сидіти як шмигаль, тихо під віником і плямкати, щось там, про регламент КМУ!!
показать весь комментарий
06.03.2025 09:12 Ответить
"чому ч-з 3 (три!) роки війни не організована і не забезпечена ППО і ПРО країни" - ага, чому не купили в Китаї чарівну палку, чи лампу Алладіна? В Україні надлишок інтернетних експертів та контролерів.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:32 Ответить
До чого тут Трамп , венс та США?

Хіба Трамп ( а саме він був Президентом США в 2019 році ) та американські політики радили дурням73% обрати на посаду Президента України замість професійного політика та дипломата ЩОСЬ мавпоподібне з клованського подіуму, де ВОНО роками кривлялося та свідомо обсиRало Україну, українських політиків та україномовну частину населення, виставляючи їх в своїх мініатюрах такими собі дурниками ... а саме вони в своєї більшості і тримають фронт ( особисті спостереження за мовою спілкування бійців ЗСУ, що лікуються від поранень в лікарнях та шпиталях )?

Ідійоти73% наобирали такого лайна в 2019 році , що з того часу половину планети трусить , а ці ідійоти зараз намагються знайти винуватців за кордоном України , хоча кожен з ідійотів73% / 43% може побачити одного з винуватців , ставши перед дзеркалом!
показать весь комментарий
06.03.2025 13:07 Ответить
Це вже мирні пропозиції *****?
показать весь комментарий
06.03.2025 08:07 Ответить
Це вже припинення вогню від Трампа.
показать весь комментарий
06.03.2025 08:08 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2025 13:09 Ответить
Трамп таке саме чмо як і ...уйло.
показать весь комментарий
06.03.2025 08:09 Ответить
ЗАРАЗ ЦЕ БУДЕ ПОСТІЙНО. Рузкіе побачили сигнал що ППО проти Балістики скоро не буде
показать весь комментарий
06.03.2025 08:15 Ответить
А за кого там голосували кривороги на виборах?
показать весь комментарий
06.03.2025 08:19 Ответить
Що б ви виздихали кацапи і огидний "русский мир",що ж Трамп кров жертв і твоїх руках ,саме ти заохотив рашиського виродка до геноциду ,мерзота за якої убили сотні тисяч українців ти виправдовуєш і вселяєш в рашиських виродків що нічого їм за це не буде.
показать весь комментарий
06.03.2025 08:37 Ответить
Вони то повиздихають, дай Бог, однак якщо мудрий українець буде знов голосувати за лайно, то хто ж нам тоді лікар?
показать весь комментарий
06.03.2025 08:47 Ответить
Не треба "переводити стрілки" на інших за власні пройоби.
показать весь комментарий
06.03.2025 09:03 Ответить
Трапм хоче подивитесь в очі ху#лу і заключити фантастичну угоду...
показать весь комментарий
06.03.2025 09:07 Ответить
Джеймс Дэ́вид Вэнс вже подивився цю новину в сторіз?
показать весь комментарий
06.03.2025 09:10 Ответить
Там немає мамиріми! Припиніть туди шмаляти!
показать весь комментарий
06.03.2025 09:21 Ответить
это все патамушо россия хочет мира. трапм жеш не будет врать
показать весь комментарий
06.03.2025 09:47 Ответить
Дякуйте "потужному" земляку, котрий зазирав в очі кремлівському щуру і бикував проти головного спонсора нашої оборони! Дякуйте 73%, котрі "ані усталі ат вайни" і обрали "бо-не-втіка"! А також дякуйте тим, хто, по команді з "телевізора", люто ненавидить Трампа і звинувачує його у придуманих злочинах, чим ще більше погіршує наші стосунки зі США, а, отже, допомагає кацапам!
показать весь комментарий
06.03.2025 10:09 Ответить
Зараз з'явилася інформація, що в цьому готелі напередодні заселилися волонтери з США і Великої Британії. А то тут деякі постійно проклинають західні країни. Нагадую, що Трамп це не вся США, більшість народу там за Україну.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:59 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2025 11:07 Ответить
Теперь мы видим -Дуральд Трупм -друг Трупина Ху _ ла такое же ничтожество как и его друг .Накормить бы обоих подонков плотью убитых этими негодяями невиновных людей ,пока не лопнут . Убийца должен съедать свою жертву ,а иначе он просто маньяк наслаждающийся своими убийствами . Этим двоим место в психушке -на жесткое излечение .
показать весь комментарий
06.03.2025 11:28 Ответить
Владі потрібно висвітлювати такі події в іноземних інформагентствах. Саме завдяки відсутності інформаційної роботи нашої влади за кордоном, особливо в США Трамп зупинив нам допомогу. Якщо відкрито сказати, що завдяки рішенню Трампа не передавати нам зброю та інформацію загибли громадяни США Трамп під тиском суспільства змушений буде дати нам дозвіл. У нас навіть на страницях посольств немає жодної світлини та інформації про обстріли росіян та про вбитих громадян України. Таке враження що співробітники наших посольств працюють на Росію.
показать весь комментарий
06.03.2025 12:06 Ответить
"завдяки відсутності інформаційної роботи нашої влади за кордоном" - вашої ірландської влади? а шо сталося?
показать весь комментарий
06.03.2025 13:59 Ответить
Русизм - это особая форма человеконенавистнической идеологии, основанная на великодержавном шовинизме, полной бездуховности и безнравственности.
Отличается от известных форм фашизма, расизма, национализма, особой жестокостью, как к человеку, так и к природе. Принцип действия - уничтожение всего и вся, тактика выжженной земли. Отличается шизофренической формой мании мирового господства. Обладая рабской психологией, паразитирует на ложной истории, на оккупированных территориях и угнетаемых народах. Русизму характерен постоянный политический, юридическо-правовой и идеологический терроризм


Джохар Дудаев
показать весь комментарий
06.03.2025 14:13 Ответить