8837 посетителей онлайн

Франция готова делиться разведданными с Украиной, - Лекорню

Себастьян Лекорню о передаче разведданных Украине

Франция готова заменить Соединенные Штаты Америки (США) в вопросе предоставления разведывательной информации Украине.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на France 24, об этом заявил министр обороны Франции Себастьян Лекорню.

"Франция предлагает Украине разведку", - заявил Лекорню.

Однако пока подробности не сообщаются.

Приостановление помощи США

Утром 4 марта стало известно, что президент США Дональд Трамп распорядился поставить на паузу всю американскую военную помощь Украине, чтобы заставить Киев продемонстрировать "добросовестную преданность" миру.

Один из американских чиновников в комментарии CNN отметил, что последствия приостановления предоставления военной помощи со стороны США Украина почувствует через некоторое время. Возможно, несколько дней или недель. Однако как только запасы оружия и вооружения начнут исчерпываться, страну будут ждать серьезные последствия.

Как сообщил журналист Остап Ярыш, решение США приостановить помощь Украине прежде всего повлияет на поставку ракет к ПВО и боеприпасов к HIMARS и артиллерии.

Топ комментарии
+8
а можна, просто ділитися, а не пердіти про це на весь світ?
якась дивовижна третя світова війна.
хто кого забовтає?
показать весь комментарий
06.03.2025 10:38 Ответить
+7
⚡️ 5 березня здається була перша пробна ніч без американської розвідки. Є серйозні прильоти ракет по об'єктах. 4 ракети прилетіло і їх не збили. Принаймі так прочитав в інтернеті. Тепер тривог буде менше. І часу на укриття менше. Все просто. Якщо десь на Енгельсі злетить літак, ми його не бачитимемо, а американці нас не повідомлять. Тому розрахунки ППО не будуть приведені у бойову готовність. Далі ці літаки запустять ракети, про які нас знову не повідомлять. Наші РЛС оглядові побачать їх в кращому випадку кілометрів за 300, якщо це висотна ціль і за якусь сотню, якщо низькополітна. А далі потрібно дати цілевказівку на РЛС власне комплексу ППО, який має захопити ціль. А комплекс не готовий, оскільки часу пройшло надто мало. Відтак кількість збитих ракет суттєво знизиться, а наслідки погані зростатимуть. Відмова нам подавати розвідку з супутників, це якраз удар по цивільним, а не по нашим військовим.
Не хотів це писати, але переглянув коментарі прихильників трампової мудрості, які критикували мій пост, що зупинення поставок та розвідданих - це якраз удар по цивільним, аби їх страждання змусили керівництво на капітуляцію. Так було в другу світову, але там так змушували агресора. Не хочу тут наводити розрахунки в хвилинах і секундах для різних типів ракет, все одно мало хто повірить. Але загалом ситуація погана. Відсутність інформації із супутника про виліт літаків та пуски ракет, це вкрай погано для оборони міст та енергетичної інфраструктури.

Anatoliy Tkachuk

⚡️
Ок, зірву цей пластир.
США не відновлять військової допомоги Україні, поки Трамп залишатиметься при владі.
Це просто треба прийняти.
У нас є пів року щоб якось спробувати компенсувати це.
Це колосально важке завдання.
Але не непідйомне.
F**ck Trump.

Oleksiy Nesterenko
показать весь комментарий
06.03.2025 10:52 Ответить
+5
Щиро дякуємо, друзі.
показать весь комментарий
06.03.2025 10:43 Ответить

Загрузка...