6270 посетителей онлайн

Делегации Украины и США обсудят в Эр-Рияде возможность прекращения огня, - СМИ

Встреча Украины и США в Эр-Рияде: СМИ рассказали детали

Высокопоставленные чиновники США и Украины встретятся, вероятно, в среду, 12 марта, в Саудовской Аравии для обсуждения усилий, направленных на достижение прекращения огня в войне с Россией.

Об этом сообщило издание Axios со ссылкой на два источника, передает Цензор.НЕТ.

Это будет первая встреча на высоком уровне между Украиной и США после публичной ссоры между президентом Трампом и его украинским коллегой Владимиром Зеленским в Овальном кабинете на прошлой неделе.

Спор привел к беспрецедентному кризису между США и Украиной, а также к приостановке поставок американского оружия и обмена разведданными с Украиной.

Отмечается, что встреча в Саудовской Аравии состоится после аналогичной встречи американских чиновников с российскими коллегами в Эр-Рияде две недели назад.

Как сообщил источник Axios, встреча была запланирована в среду во время телефонного разговора между советником Белого дома по национальной безопасности Майком Уолтцем и руководителем Офиса президента Украины Андреем Ермаком.

Ожидается, что встреча состоится в Эр-Рияде, и к Уолтцу присоединятся спецпосланник США Стив Уиткофф и госсекретарь Марко Рубио. Украинскую делегацию возглавит Ермак.

Кроме того, сообщается, что президент Украины Зеленский посетит Саудовскую Аравию в следующий понедельник и вторник, 10-11 марта, и встретится с принцем Мухаммедом бин Салманом.

Напомним, Зеленский заявил в четверг в Брюсселе, что Украина и США "возобновили работу", и выразил надежду, что "содержательная встреча состоится на следующей неделе".

Топ комментарии
+16
Ми вже одного разу перестали стреляти.І що? Допомогло?Ні.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:39 Ответить
+15
а шо, Америка вже відкрила вогонь?

по кому? Гренландії, Канаді, Мексиці, Панамі?

може пора вводити українських миротворців?
показать весь комментарий
06.03.2025 20:39 Ответить
+11
Рашистов не забудьте предупредить, что вы договорились, а то они по незнанию так и будут бомбить...
показать весь комментарий
06.03.2025 20:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а шо, Америка вже відкрила вогонь?

по кому? Гренландії, Канаді, Мексиці, Панамі?

може пора вводити українських миротворців?
показать весь комментарий
06.03.2025 20:39 Ответить
Пора, мобільні групи тецека зараз якраз оповіщують майбутніх миротворців.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:42 Ответить
Ми вже одного разу перестали стреляти.І що? Допомогло?Ні.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:39 Ответить
Перстали стрілять - вбирали блазня і шашлики. А якби прийняли закон про зброю і розбудовували б ВПК та укріпрайони - то цього кривавого цирка не було б - московія воювала б з прибалтами а не з нами
показать весь комментарий
06.03.2025 20:42 Ответить
Прибалти з їх 3 мільйони на всіх, не представляють для них небезпеки.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:48 Ответить
Сойдутся посредине кому то прикажут не стрелять а кому то да стреляйте до второго пришествия..вот догадаться кому чего увы не трудно...
показать весь комментарий
06.03.2025 20:48 Ответить
Мене завжди забавляло як є'баньки, які закликають "перестать стрілять" зараз, потужно засуджують тих хто голосував за "перестать стрєлять" 6 років взад.
І всі в бєлом...
показать весь комментарий
06.03.2025 20:50 Ответить
Не просто перестали стріляти, з цим здали агресору українські Крим і Донбас.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:33 Ответить
Рашистов не забудьте предупредить, что вы договорились, а то они по незнанию так и будут бомбить...
показать весь комментарий
06.03.2025 20:40 Ответить
Ну єрмак звичайно нарішає.................
показать весь комментарий
06.03.2025 20:40 Ответить
Кремлядський агент Козир домовлятиметься з кремлядським агентом Красновим про зупинення вогню і капітуляцію України.

Нахай уже в кремлі зустрічаються під пильним наглядом плєшивого вошдя, для чого цей театр в Саудівській Аравії?
показать весь комментарий
07.03.2025 10:39 Ответить
А у ********** спросили ?
показать весь комментарий
06.03.2025 20:41 Ответить
можливість прийдеться обговорювати дуже довго, це ж не зупиняти війну одним телефонним дзвінком за 24 години.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:41 Ответить
якщо єрмак- здача України куйлу і американцям без гарантій безпеки
показать весь комментарий
06.03.2025 20:41 Ответить
Не існує жодних гарантій від чергової агресії підораші, єдина гарантія це перемога у війні, звільнення окупованих територій і розвал підорашії на окремі частини
показать весь комментарий
07.03.2025 10:53 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2025 20:41 Ответить
в Тимошенко є авторитет навідміну від 5 менеджерів
показать весь комментарий
06.03.2025 20:59 Ответить
Ну, шо, америга, нашла себе на дупу рыжее недоразумение.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:42 Ответить
І знов єрмак?
показать весь комментарий
06.03.2025 20:43 Ответить
Так в Омані було обговорено, із зеленським!
показать весь комментарий
06.03.2025 20:52 Ответить
підорашники не дотримають слова
але вимагатимуть послаблення санкцій
показать весь комментарий
06.03.2025 20:46 Ответить
Так цеж було вже. У 2014.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:46 Ответить
Звичайно було, тепер знову.
Не може ж агресор проковтнути всю Україну відразу.
Зрадникам потрібно кожного разу по шматочкам здавати Україну щоб кацап зміг переварити.
Через декілька років чекайте нову окупацію і нове припинення вогню для відновлення коли агресор вже не зможе воювати
показать весь комментарий
07.03.2025 10:57 Ответить
Ступи вже закупили, вода з кранів тече - товкти воду у ступах можливість є. А більше нічого - бо якого хріна США може обговорювати з Україною припинення вогню - коли вогонь ведуть рашисти? Провідні політики світу бігають один за одним, водять хороводи, жують шмарклі і товчуть воду у ступі - аби тільки відкосити від простої правди - з рашистами інакше як розтовкти їх на труху - не вийде.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:48 Ответить
Припинення вогню може бути навіть добре. Перший крок до миру. А то тут дивані воїни зібралися воювати до останнього українця та до кордонів 1991 року.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:48 Ответить
а ти зміни Конституцію та кордони нові пропиши.
показать весь комментарий
06.03.2025 21:03 Ответить
То хто вогонь припиняти буде?

Кацапйо, у яких "горад Запарожьє ета сталіца адной області рф"?

Що йухло плебсу скаже на це?
показать весь комментарий
06.03.2025 21:10 Ответить
Шёл бы ты отсюда на.......!
показать весь комментарий
06.03.2025 21:59 Ответить
Припинення вогню рашистами прутіна, по території України?? Знову, заводять дивні розмови, особи з Білого дому трампа-бите вухо, про рибу- гроші!
Чи Благодатного вогню, на Великдень??
показать весь комментарий
06.03.2025 20:49 Ответить
всім вже відома можливість!
україна повинна вийти з суджі.
про це великими мигаючими червоними буквами написано на червоному кєпаріку утирка трампа!
і це вимога плєшивої крємляді.
зараз! будь яка поступка з боку україни, це капітуляція!
бо кисень, вже перекрили і не пустять ніколи не при яких умовах!
наступний крок від трампа ультиматум, під загрозою ракетної атаки від сша.
докерувалася зе!шобла.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:49 Ответить
Кацапи вогонь не припинять, і побачимо чи піздобол трумп що казав що обвалить економіку РФ і завалить Україну зброею.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:50 Ответить
То він пожартував. У нього ніколи не було такого наміру.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:13 Ответить
З ним ніколи не вгадаеш.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:37 Ответить
ну й ер-дєрмак тоді на ету встрєчу!
показать весь комментарий
06.03.2025 20:50 Ответить
Знову з пустого в порожнє ,так хто на кого напав ,Україна борется за свою незалежність з варварською ордою ,припиненя вогню залежить лише від одного рашиського виродка кривавого злочинця путіна.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:50 Ответить
Якк припинення вогню? Якщо агресор хоче миру - нехай забирається з України.
показать весь комментарий
07.03.2025 11:01 Ответить
С вероятностью 99% никаких переговоров не будет, "зе-*****" их сорвет.
показать весь комментарий
06.03.2025 20:51 Ответить
Зриває, як і завжди з 2000 року, усі домовленості, отой прутін-******!!
Усе інше, то теліпання єрундою, від трампа-бите вухо!!
показать весь комментарий
06.03.2025 20:55 Ответить
Вони теж зацікавлених оманський план реалізувати.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:12 Ответить
Від Украіни знову поідуть представники по яким вже тюрма плаче
показать весь комментарий
06.03.2025 20:52 Ответить
Галя,ти бобра з'їла з маргаритою?
показать весь комментарий
06.03.2025 20:59 Ответить
Сестра Безуглої.
показать весь комментарий
06.03.2025 21:16 Ответить
Росія хераче шахедами та ракетами кожен день, а обговорювати припинення вогню будуть сша та Україна!!!! Ви там **** далися?
показать весь комментарий
06.03.2025 21:00 Ответить
Дай Бог. Ждем поскорее перемирия 😎
показать весь комментарий
06.03.2025 21:02 Ответить
Ещё один ждун нарисовался.Наивность зашкаливает.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:00 Ответить
РФ нужно перемирие. Ракет пока мало, и надо зеков полечить, танчиков наклепать. И гойда. Украина стала меньше и украинцев стало меньше. Тогда Путин дойдет до Приднестровья и Львова, почему нет. РФ быстро учится.
показать весь комментарий
06.03.2025 21:05 Ответить
и вот это балабольство с 14 года продолжается, а я в это время на колчаковских фронтах хлоркой дышал!
показать весь комментарий
06.03.2025 21:13 Ответить
Одностороннє припинення?(((це вже було.
показать весь комментарий
06.03.2025 21:29 Ответить
Не буде ніякого припинення вогню до закінчення війти та виходу України на свої кордони, не розводьте пропаганду!
показать весь комментарий
06.03.2025 21:52 Ответить
Маячня якась. Але усі роблять вигляд що ії обмірковують дуже серйозно.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:09 Ответить
Але я все таки сподіваюся на диво.
показать весь комментарий
06.03.2025 23:52 Ответить
Якщо кацапський агресор з Красновим хочуть миру, припинення вогню, нехай виводять підорашні війська з території України.
Це єдиний можливий варіант, який призведе до справжнього припинення війни, але не до миру з підорашнею
показать весь комментарий
07.03.2025 11:06 Ответить