12020 посетителей онлайн

Керченский мост теряет логистическое значение, россияне развивают транспортную инфраструктуру на оккупированных территориях, - Плетенчук

Керченский мост

Транспортное значение Керченского моста для россиян уменьшается, поскольку они развивают транспортную инфраструктуру, которая должна обеспечивать группировки на оккупированных территориях юга.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Укрінформ", об этом рассказал спикер Военно-морских сил Вооруженных сил Украины Дмитрий Плетенчук.

Он отметил, что этот мост не только выполняет транспортно-логистические функции, но и имеет для россиян символическое значение. В то же время оккупанты "некоторые логистические вопросы и проблемы уже решают, именно пользуясь оккупированными южными территориями".

"Они (россияне. - Ред.) вкладываются в развитие дорог, довольно большими темпами, довольно масштабно развивают транспортную инфраструктуру, которая должна обеспечивать группировки на оккупированных территориях юга. Поэтому да, его логистическое значение понемногу, видимо, будет уменьшаться и в дальнейшем", - отметил спикер.

Плетенчук добавил, что Керченский мост находится в периметре безопасности, которую оккупанты пытаются максимально уплотнять. В частности, речь идет о различных заграждениях с воды, наблюдательных постах, морской охране, ПВО.

Топ комментарии
+10
Звісно втрачає - він свою функцію ВИКОНАВ!
Забезпечив логістику поки будувалася наземна інфраструктура.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:50
+9
Ту логістику з самого початку треба було бомбити, а вони який небудь Усурійск ********. Договорняк то таке!
Завдячуємо мудрому наріду.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:35
+7
Ну так ЗЄ у 2022 подарував сухопутний коридор.
Розмови про міст з того часу - це були такі ж казочки, як кордони 1991.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:55
Комментировать
Сортировать:
от якщо б були в нас ракети та доступ до супутникових знімків...
показать весь комментарий
07.03.2025 12:27 Ответить
в нас є язик муданова

"Шанси є": Буданов допустив руйнування Кримського мосту у найближчі місяці

https://www.unian.ua/editor/yuriy-kobzar Юрій Кобзар

22:08, 02.08.24
показать весь комментарий
07.03.2025 12:47 Ответить
Але всі наявні ракети по ньому ми висадити просто зобов'язані, інакше диванні аналітики підозрюватимуть зєлю у змові з руснею.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:28 Ответить
пеніс дєрьмаковський відомий на цензорі подолякоскот
показать весь комментарий
07.03.2025 13:09 Ответить
А ось і перший.
Розслабтесь, військові диванних не слухають, стріляють куди треба, а не куди олександри всякі вказують.
показать весь комментарий
07.03.2025 13:20 Ответить
Вже дострілялися мерзота Zелена. Навіть міст чонгарський не гонні розбити. Чи членограй домовився з масквабадом та відроблюе донати на вибори?
показать весь комментарий
07.03.2025 14:25 Ответить
Ню-ню. Фашисты там что то за 3 дня бросали. И шо?
показать весь комментарий
07.03.2025 14:31 Ответить
Фашисти - це хто?
показать весь комментарий
07.03.2025 14:34 Ответить
Угрофинские племена из мордовских лесов и мокшанских болот. Азия, ***.
показать весь комментарий
07.03.2025 14:36 Ответить
Мало кто думал что масквабад такая дикая и убогая территория. У узкоплёночных помощь просят. ****, 2- я армия третьего мира.
показать весь комментарий
07.03.2025 14:35 Ответить
Ты кому эту информацию лепишь, нам или рашистам?

Утратил, ну и хорошо, значит можно его убирать, чего резину тянете?
показать весь комментарий
07.03.2025 12:29 Ответить
знищити не можуть - тому треба перевести стрілки "втратив стратегічне значення"

Південь же Зенелох просто так здавав чи що))
показать весь комментарий
07.03.2025 12:48 Ответить
пам'ятник @уйлу, який має бути знесений нах...
показать весь комментарий
07.03.2025 12:30 Ответить
Ту логістику з самого початку треба було бомбити, а вони який небудь Усурійск ********. Договорняк то таке!
Завдячуємо мудрому наріду.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:35 Ответить
Не шмогла....
показать весь комментарий
07.03.2025 12:37 Ответить
"Та нах*й он нам нужОн, той ваш міст!" (с) Так?
показать весь комментарий
07.03.2025 12:39 Ответить
А чого ж лиш спостерігаєте?(Трампон лиш позавчора припинив поставки зброї((
показать весь комментарий
07.03.2025 12:40 Ответить

показать весь комментарий
07.03.2025 12:47 Ответить
Там і "шатли верещук" кацапам, стануть у нагоді...
показать весь комментарий
07.03.2025 12:49 Ответить
Звісно втрачає - він свою функцію ВИКОНАВ!
Забезпечив логістику поки будувалася наземна інфраструктура.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:50 Ответить
недоторкана наземна інфраструктура!
показать весь комментарий
07.03.2025 13:27 Ответить
Ну так ЗЄ у 2022 подарував сухопутний коридор.
Розмови про міст з того часу - це були такі ж казочки, як кордони 1991.
показать весь комментарий
07.03.2025 12:55 Ответить
Поки потрібно було руйнувати цю логістику зелена гнида істерила про надання ракет для ударів вглиб паРаші
показать весь комментарий
07.03.2025 13:08 Ответить
Коли будувалась наземна інфраструктиктура-чому її не знищіли?США не дозволили?
показать весь комментарий
07.03.2025 13:19 Ответить
порт маріуполя, бердянська. залізниця мелітополя.
недоторкані, бо що?
байден заборонив?
так то ж українська земля, чи вже ні?
показать весь комментарий
07.03.2025 13:26 Ответить
Членограй жие по констисруції хазяїв з масквабадщини. Констітуція Ураїни йому пох.
показать весь комментарий
07.03.2025 14:28 Ответить
А що заважає перекопати наземний коридор ?
показать весь комментарий
07.03.2025 13:45 Ответить
Дякуємо Найвеличнішому Шашличнику за втрачений Південь.
показать весь комментарий
07.03.2025 13:53 Ответить
Про залізницю Ростов - Маріуполь ніхто не хоче розповісти ?
показать весь комментарий
07.03.2025 14:37 Ответить
Але вона теж табу на удари.
показать весь комментарий
07.03.2025 14:53 Ответить
Дякуйте Боневтіку, який надав росіянам таку можливість - будувати залізницю в сухопутному коридорі до Криму.
показать весь комментарий
08.03.2025 11:03 Ответить