10536 посетителей онлайн

Маск заявил о "массированной кибератаке" против соцсети Х: обвинил Украину (обновлено)

В понедельник, 10 марта, пользователи платформы X столкнулись со сбоями в работе. Владелец соцсети и миллиардер Илон Маск заявил, что была осуществлена "массированная кибератака".

Об этом Маск написал в Х, информирует Цензор.НЕТ.

"Против Х была (и до сих пор есть) массированная кибератака. Нас атакуют ежедневно, но это было сделано с использованием большого количества ресурсов", - отметил он.

По его словам, за атакой стоит либо "большая, скоординированная группа, либо определенная страна".

Соцсеть Х подверглась масштабной кибератаке 10 марта, заявил Илон Маск

По данным онлайн-системы мониторинга сбоев Downdetector и Reuters, о проблемах в работе соцсети Х сообщали по всему миру. В частности, в США более 26 тыс. пользователей жаловались на сбои, в Великобритании - более 10 тыс. человек.

Проблемы в работе Х также наблюдались на территории Украины. Пользователям не удается получить доступ к платформе через сайт и приложение.

Обновлено 22:55

Впоследствии в эфире Fox News Илон Маск заявил, что платформа X стала "мишенью массированной кибератаки, к которой были вовлечены IP-адреса, связанные с Украиной".

Топ комментарии
+41
то друзззя...Канада, Мексика або Україна...на вибір )
показать весь комментарий
10.03.2025 20:08 Ответить
+25
Певен, що це Китай чи Роіся.

Якби це була Україна, Маск вже волав би про це на всіх трампівських ЗМІ.
показать весь комментарий
10.03.2025 20:15 Ответить
+23
Намалювати Маску зеленкою Х на лобі
показать весь комментарий
10.03.2025 20:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ось і привід відключити Starlink. Все за методичками пуйла.
показать весь комментарий
10.03.2025 23:20 Ответить
..
показать весь комментарий
10.03.2025 23:28 Ответить
Я живу на Market Square, San Francisco, возле дома, где Твиттер набнуло. Запомню на всю жизнь, как Илон Маск вышел, и минуты две кричал: ХОХЛЫЫЫ! Он так долго тянул "Ы", что я почувствовала его боль… Возможно, он копил на Твиттер всю жизнь», - рассказала одна из очевидцев
показать весь комментарий
10.03.2025 23:55 Ответить
Хто всрався? Невістка.
показать весь комментарий
10.03.2025 23:30 Ответить
моська, тебе кацапы поставляют некачественную наркоту.
показать весь комментарий
10.03.2025 23:34 Ответить
Зорян і Шкіряк - наші кращі специ, вони ще і не таке вміють
показать весь комментарий
10.03.2025 23:35 Ответить
Рашка задудосила с укр айпишников не удивлюсь если в кооперации с той же маской и радостно побежало своему плебсу влажные истории. Такое чувство как будто в Америке СМИ работает так же как и в рашке на зомбирование биомассы
показать весь комментарий
10.03.2025 23:43 Ответить
маск скинув маску!
показать весь комментарий
10.03.2025 23:47 Ответить
Илона Мразь в конец ******
показать весь комментарий
10.03.2025 23:52 Ответить
Пам'ятайте, як маск викликав кабаєва на бій. На кон ставив Україну. Ще тоді хотіли злити, просто ніхто не зрозумів 😂
показать весь комментарий
10.03.2025 23:55 Ответить
показать весь комментарий
10.03.2025 23:56 Ответить
Не знав !
показать весь комментарий
11.03.2025 02:31 Ответить
А как это IP-адреса связанные с Украиной? Они или из украинских автономных сетей или нет
показать весь комментарий
10.03.2025 23:58 Ответить
Объясните мне тупому: нужно сочувствовать Маску или гордиться нами?
показать весь комментарий
11.03.2025 00:15 Ответить
Нічого не "нужно" . Просто чергова піар акція для дискредитації України, тільки і всього.
показать весь комментарий
11.03.2025 07:48 Ответить
Цілком до речі може бути.
Москальські фсб-шні кібер-провокатори могли спокійно позаходити з українських ІР на окупованих територіях.
показать весь комментарий
11.03.2025 00:33 Ответить
За словами Маска, сервіс мікроблогів X був атакований з IP-адрес, розташованих в Україні.

Водночас пропалестинське хакерське угруповання Dark Storm Team вже взяло на себе відповідальність за збій у роботі соціальної мережі.
показать весь комментарий
11.03.2025 00:47 Ответить
Для DDoS атак використовують бот-мережу (ботнет) з заражених компʼютерів, власники яких навіть не здогадуються , що з їх компʼютерів, в які хакерами приховано завантажений шкідливий софт-бот, без відома власників здійснюється "бомбардування" ресурсів цілі атаки (зокрема-Х) потоком запитів на ослуговування великої інтенсивності. Зазвичай вузли бот-нет розташовані по всьому світу, частина з них може бути і з українськими IP-адресами.
показать весь комментарий
11.03.2025 01:12 Ответить
До речі, власникам роутерів TP-Link треба було б напружитись. В них в прошивці вже є вшите ПО для ддосу. І є можливість, що в один "прекрасний" день ці "чудові" роутери, які дуже ******* всі монтажники провайдерів, об'єднаються в єдиний ботнет та будуть ддосити ціль, команда на яку їм надійде. А звідки надійде - того ніхто не зна.
показать весь комментарий
11.03.2025 07:54 Ответить
А у роутерах інших виробників?! Дай посилання на джерело такої "цінної" інформації. Мабуть теж якась Телега чи Х незрозумілого походження!!!
показать весь комментарий
11.03.2025 08:52 Ответить
https://itc.ua/ua/novini/kytajski-uryadovi-hakery-zarazhayut-routery-tp-link-shkidlyvym-proshyvkoyu-prystroyi-inshyh-brendiv-takozh-potentsijno-vrazlyvi/
показать весь комментарий
11.03.2025 13:42 Ответить
Це не означає, що всей інший китайський мотлох менш вразливий, просто про тепелінки найбільше писали.
показать весь комментарий
11.03.2025 13:44 Ответить
"...IP-адреси, пов'язані з Україною" Джерело: https://censor.net/ua/n3540369

Ці слова не є "звинуваченням України". Мова лише про "IP-адреси, повʼязані з Україною".
До того ж, на жаль, частина України окупована ворогом, який використовує українські IP-адреси.
показать весь комментарий
11.03.2025 00:56 Ответить
для DDOS атаки походження IP не важливо. Бо це адреса завірусованих пристроїв. Маск навряд настільки тупий що не розуміє. Скоріш усього акцент на Україні робить навмисно, щоб показати американцям - Україна атакує, а ви хочете їм допомагати, а вони неблагодарні. Якійсь такий посил хоче донести.
показать весь комментарий
11.03.2025 01:25 Ответить
для DDOS атаки походження IP не важливо. Бо це адреса завірусованих пристроїв. Маск навряд настільки тупий що не розуміє. Скоріш усього акцент на Україні робить навмисно, щоб показати американцям - Україна атакує, а ви хочете їм допомагати, а вони неблагодарні. Якійсь такий посил хоче донести.
показать весь комментарий
11.03.2025 01:29 Ответить
Хер Ашота к твоему очку всё ближе,**********.
показать весь комментарий
11.03.2025 03:29 Ответить
Дебіл з ху...лостану, мабуть?
показать весь комментарий
11.03.2025 07:12 Ответить
Мова таки має значення. Як би вас це не бісило.
показать весь комментарий
11.03.2025 07:56 Ответить
чомусь пригадались наші місцеві дурники що годблескали на америку як корейці на кимчен ина.
де ви тепер, уйо*ки?
показать весь комментарий
11.03.2025 03:01 Ответить
На фронті, а не на дивані
показать весь комментарий
11.03.2025 07:13 Ответить
Видно до ця сволота куплена кацапами. У тих теж навкруги лише Україна у всьому винна. Просто шизофренія.
показать весь комментарий
11.03.2025 03:27 Ответить
Хакерська група Dark Storm Team взяла на себе відповідальність за DDoS-атаку на X.

Dark Storm Team виникла у 2023 році та спеціалізується на кібер атаках високого рівня. Хакери групи мають пропалестинський фокус та здійснюють атаки на країни НАТО, Ізраїль та на держави, що підтримують Ізраїль.

Dark Storm Team, пов'язана з російською групою KillNet.
показать весь комментарий
11.03.2025 07:34 Ответить
Окрім українських IP-адрес інших не було? Якщо Маск хоч трішки розбирається у ІТ технологіях то повинен знати що при хаккерських атаках залучаються сторонні комп'ютери по всьому світу господарі котрих навіть не в курсі як їх використовують хаккери! Дебіл мня!!!
показать весь комментарий
11.03.2025 08:47 Ответить
Самі американці сміються з Маска: