10456 посетителей онлайн

Евросоюз - империя, которая хочет колонизировать Украину. Средство - война с РФ, - Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан назвал Евросоюз "империей" и обвинил в намерениях колонизировать Украину, заставляя Киев якобы продолжать войну с РФ.

Об этом он сказал в выступлении возле Национального музея в Будапеште по случаю национального праздника, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "ЕП".

Значительную часть своего выступления Орбан посвятил Украине и венгерской борьбе с "радужной империей" в Брюсселе.

По словам венгерского премьера, "воинственный" Брюссель хочет колонизировать Украину, а не помогать ей. Этим он объяснил своим сторонникам, почему в Брюсселе хотят, чтобы Украина вступила в ЕС, и почему Венгрия должна сказать "нет" этому.

"Империя не хочет помогать Украине, она хочет ее колонизировать. Средство колонизации - война. Хозяева Европы решили, что Украина должна продолжать войну", - заявил Орбан.

"Взамен она получит быстрое членство в ЕС. За наши деньги. Мы можем ответить только одно: Союз, но без Украины!", - утверждает он.

В то же время Орбан не уточнил, почему ЕС выгодно продолжать войну, если он хочет колонизировать Украину, и какую ответственность за это несет Россия, которая развязала войну.

Кроме того, венгерский премьер после внеочередного саммита ЕС 6 марта объявил, что инициирует национальную консультацию о вступлении Украины в ЕС.

Орбан призвал своих сторонников принять участие в опросе.

"Год назад вопрос был в том, хотим ли мы умереть за Украину. Сейчас вопрос заключается в том, хотим ли мы участвовать в присоединении Украины. Дорогие друзья, давайте проголосуем!", - добавил он.

Напомним, 6 марта лидеры 26 из 27 стран ЕС во время саммита в Брюсселе одобрили итоговое коммюнике внеочередного заседания Европейского Совета в поддержку Украины. Единственным лидером, который не поддержал эти выводы, стал премьер-министр Венгрии Виктор Орбан.

Также представители Венгрии при обсуждении проекта выводов Европейского Совета 20-21 марта снова настаивали на сокращении раздела по Украине, изъяв из него упоминания о продолжении военной поддержки Украины и "мир с позиции силы".

Топ комментарии
+94
То виходь з "імперії", опудало ти хантимансійське......
показать весь комментарий
15.03.2025 19:01 Ответить
+56
Виходить, угойщина - то колонія, а кацапстан - демократична країна? Жаба пархата зовсім з глузду з'їхала
показать весь комментарий
15.03.2025 19:03 Ответить
+51
Оно реально обдолбанное
показать весь комментарий
15.03.2025 19:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
То виходь з "імперії", опудало ти хантимансійське......
показать весь комментарий
15.03.2025 19:01 Ответить
А гроші??
показать весь комментарий
15.03.2025 19:18 Ответить
Розумне теля двох маток ссе
показать весь комментарий
15.03.2025 19:27 Ответить
Угорське - нерозумне..ріжки відшибуть й копита відпилять.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:09 Ответить
Цей виродок сумує за австро-угорською імперією
показать весь комментарий
15.03.2025 23:49 Ответить
Оно реально обдолбанное
показать весь комментарий
15.03.2025 19:03 Ответить
Або Орбан просто тролить лохів з ЄС.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:34 Ответить
Просто долбаное
показать весь комментарий
15.03.2025 19:41 Ответить
Майте совість, перш, ніж проклинати орбана повинні показати його медикам. А то накинулися на хвору людину. До речі, ЄС повинен це зажадати
показать весь комментарий
15.03.2025 20:00 Ответить
🤣
показать весь комментарий
15.03.2025 20:57 Ответить
Нє. Просто гени предків із радной гавєні не пропив.
показать весь комментарий
16.03.2025 15:52 Ответить
Виходить, угойщина - то колонія, а кацапстан - демократична країна? Жаба пархата зовсім з глузду з'їхала
показать весь комментарий
15.03.2025 19:03 Ответить
та виженіть цих циган вже з ЄС. задовбали вже ********** підстилки.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:04 Ответить
ЄС потрібно діяти методами Трампа. Просто на деякий час у виховних цілях пригальмувати фінансування з бюджету ЄС. Та можливо ввести поліцейський контроль на кордонах з Угорщиною. Так, для профілактики. І пояснити, що це все результат дій та висловлювань Орбана. Цікаво буде подивитися на його рейтинг через деякий час.....
показать весь комментарий
15.03.2025 19:11 Ответить
методи трампа херня. потрібно їх викинути з ЄС і сказати угорцям суму які вони винні ЄС, а також позбавити паралельно всіх ніштяків від ЄС.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:14 Ответить
Дописувач мав наувазі, що ПЕРЕД тим як викинути з ЄС пригальмувати Угорщині всі європейські ніштяки.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:18 Ответить
дякую,що доповнили. а ще краще нагадати їм про окупацію їхньої країни совєтами.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:26 Ответить
Та їм пам'ять повідбивало.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:56 Ответить
та прижились в ЄС, ну а повернетсю в рашку
показать весь комментарий
15.03.2025 19:58 Ответить
Венгры последовательны, самый стойкий союзник Гитлера.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:04 Ответить
Якщо в Белграді все пройде добре,то Будапешт наступний)Готуйся в Растов.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:05 Ответить
Його вже колонізували, чи ще ні? Напевне ще не цілком. Тому йому треба втікати з того ЄС. І бажано - швидше, за Урал.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:06 Ответить
А чого він не переймається тим що його країна вже ''ніби колонія ЄС'' ?
показать весь комментарий
15.03.2025 19:06 Ответить
Тому, що "колонія" повинна найближчим часом отримати 10,4 млрд євро за затвердженою програмою. Правда транші інколи гальмують.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:14 Ответить
Його країна не в ЄС
Його країна найбільша країна світу. А те що народився в Угорщині, паспорт цієї країни - то фікція.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:17 Ответить
Мабуть знову з психушки втік
показать весь комментарий
15.03.2025 19:06 Ответить
показать весь комментарий
15.03.2025 19:09 Ответить
Як орбан дбає за Україну, мабуть і їжа в горло не лізе, так розпереживався. Так розпереживався, що забув за свою Угорщину, котора стогне в колоніальному ярмі ЄС.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:10 Ответить
приїхав був я на термальні води в Дебрецен, це угорщина. населення там проросійське. хоча, моє пенсійне проходило там на відміну від України в Берегово. ну то таке.... ціни нижчі на абсолютно на все. мені там подобалось . вже не поїду туди в звязку з їх анти Українською політикою. держава і існує тільки завдяки коштам ЄС. без коштів ЄС їм буде хана. а люди до цього не звикли. якось так. і пиво в нас краще.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:20 Ответить
В Берегово можно тільки волоцюгою стати)))) я там у 2007 була - ото варіант - очі на лоба від цін))
показать весь комментарий
15.03.2025 20:13 Ответить
згоден. я в угорщині в Хайдусобосло за 2500 гривнями за добу двох поверховий будинок знімав зі стоянкою для авто та харчуванням .це на дві родини.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:19 Ответить
Сегодня дурик делает абсолютно все, чтобы ему подрезали право голоса по стратегическим вопросам!
показать весь комментарий
15.03.2025 19:10 Ответить
скільки ненависті до України...точно як у кацапів. І всі мовчать. Але це вже європа
показать весь комментарий
15.03.2025 19:10 Ответить
як так не працює, то він по іншому. Як вже власні громадяни почали дивуватися, що це одоробало так Україну ненавидить, то він пояснив,що це з великої турботи про незалежність і суверенність українців. Офігіти
показать весь комментарий
15.03.2025 19:11 Ответить
Таке враження що в ЄС всі психушки позачиняли
показать весь комментарий
15.03.2025 19:11 Ответить
Реално Чердак протёк окончательно!Гоните с ЕС эту модярскую шкуру!ФУ!
показать весь комментарий
15.03.2025 19:13 Ответить
Прикольно про «наші гроші», без євродотацій давно вже лапті б протягнули. Намагається, як і русня, налаштовувати саме українців проти «колонізації» Європою. А саме чмо заволжське намагається хапати гроші з усіх, хто дає, що зліва, що справа. «Імперець» недороблений.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:13 Ответить
Сам добровільно віддався колонізаторам і так страждає народ,що аж по всьому ЄС райзують,як туристи,як тимчасові заробітчани,як постійна робоча сила...)
показать весь комментарий
15.03.2025 19:15 Ответить
Угорці виходять на протест: тисячі вимагають відставки Орбана

У Будапешті пройшли масові демонстрації проти угорського прем'єра. Протестувальники скандували: «Посадити в тюрму!», «Кінець режиму Орбана!» та «Наша весна починається».

Мітинг організувала опозиційна партія TISZA. Учасники також висловили підтримку вступу України до ЄС. (c)
показать весь комментарий
15.03.2025 19:16 Ответить
Відправив би хтось цього героїчного партизана , Орбана, на його історичну батьківщину, за Урал.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:18 Ответить
Мозок Орбана - це шкідливий орган, який не дозволяє Віті говорити нормальні речі.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:18 Ответить
там сьогодні сотні тис протестують в Угорщині і Сербії вимагають відставки Орбана і вувича
https://t.me/c/1198589840/111633 🇷🇸 У Сербії починається державний переворот? Понад 500 тис. людей вийшли на акцію протесту, а президент очікує «найгіршого»
показать весь комментарий
15.03.2025 19:19 Ответить
З гаслами «посадити в тюрму», «ми закінчимо зиму Орбана і почнеться наша весна» та «кінець режиму Орбана» зібралися мітингувальники в центрі міста.

Окрім того, народ Угорщини щиро підтримує вступ України в ЄС. Уважно подивіться на їх реакцію на першому відео. (https://t.me/+R3EHkJ6sKGP7aafv)
показать весь комментарий
15.03.2025 19:20 Ответить
Є варіант .Прищемити охєревшєє в Закарпатті угорське сообщество. Там стількі організацій, офігєете.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:19 Ответить
У практиці психічних захворювань це буде відомо як «угорський синдром».
показать весь комментарий
15.03.2025 19:20 Ответить
Так вправно насрати собі за воротнік навіть Арахамія не зміг би.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:21 Ответить
Але ж вистачає в світі дебілів на яких це розраховано...
показать весь комментарий
15.03.2025 19:21 Ответить
з угорської на українську прізвище "орбан" перекладається як "лісовик" або "лєший"
той хто з лісу приходить до людей шкоду робити. короче
показать весь комментарий
15.03.2025 19:21 Ответить
=Угорщину окупували "погані хлопці з ЄС".
Відпустіть вільну Угорщину з ЄС негідники!111
показать весь комментарий
15.03.2025 19:23 Ответить
Це ЧМО з партії *******, ******** чи їбанутих?
показать весь комментарий
15.03.2025 19:23 Ответить
Пішов ти,*****,курсом руського корабля.Мудак,це Параша веде війну в Україні,в тому числі проти Європи.Ти,****,вчи історію своєї країни,конкретно період 1956 року.Оце рассея,бо вона об'явила себе правоприємником совєтського союза.Це було тоді і це тепер.Падло.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:26 Ответить
Та вже колонізуйте нас скоріше...
показать весь комментарий
15.03.2025 19:27 Ответить
Это очень хорошо, что он так сейчас сказал. Быстрее за него возьмутся в ЕС и если венгры сами его не скинут, то вся страна пойдет в ж*пу, точнее их выпрут из ЕС в ускоренном порядке.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:27 Ответить
Якщо не помиляюсь, механізму вигнання немає, є тільки добровільний вихід.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:31 Ответить
Недавно озвучивали что если все остальные страны ЕС проголосуют ЗА, то этих ******* могут выгнать
показать весь комментарий
15.03.2025 21:34 Ответить
Так навіщо ви туди вступали і хто заважа звідти вийти?
показать весь комментарий
15.03.2025 19:28 Ответить
цей мадяр як і ***** палкий шанувальник творчості Геббельса.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:29 Ответить
Та вас ******* сраною мітлою не вижениш з тої імперії. Звикли на дотаціях стдіти злидота кочівна.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:29 Ответить
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B4_%D0%A3%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8_%D0%B7_%D0%84%D0%A1 Вихід Угорщини з ЄС
показать весь комментарий
15.03.2025 19:29 Ответить
Орбан, як гнійний нарив, так хочеться взяти скальпеля до рук і вичистити…
показать весь комментарий
15.03.2025 19:35 Ответить
То Угорщина окупована ЄС?!!!
От це так видав!
показать весь комментарий
15.03.2025 19:35 Ответить
Цю тварюку вилікує лише куля в лоба...
показать весь комментарий
15.03.2025 19:36 Ответить
Боже, яке кончене...
показать весь комментарий
15.03.2025 19:39 Ответить
Європейці розуміють,що Орбан шакал Трампа, тому бояться чіпати. А він, знаючи, що попереду плечі рудого, все навісніше скавчить. Пізно схаменулись, панове, його раніше треба було дезинфікувати від сказу.
показать весь комментарий
15.03.2025 19:46 Ответить
ага, а путін нас "рятує"
показать весь комментарий
15.03.2025 19:46 Ответить
муділо горохове - хай проводить референдум серед угорців про вступ України в ЄС, а ЄС паралельно проводить референдум про необхідність угорщини в ЄС
показать весь комментарий
15.03.2025 19:47 Ответить
учень трампона переплюнув вчителя!!!!
Виходить то вже не Україна почала війну
а Євросоюз!!!
показать весь комментарий
15.03.2025 20:03 Ответить
Перед цим була новина де цей москалик ставив ультиматум ЄС, тепер закидає про Європу як імперію, цей дгочила явно хоче залишити ЄС та не підсасувати їх допомогу.
Європі просто допомогти Угорщині ********, надавши їм прискорення копняком.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:11 Ответить
***** совершенно сьехал. Несет ахинею.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:12 Ответить
У чувака на фоне рашапропаганды совсем крышу снесло.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:12 Ответить
ДЕБІЛ.....
показать весь комментарий
15.03.2025 20:20 Ответить
Промова БОЖЕВІЛЬНОГО до БОЖЕВІЛЬНИХ!
показать весь комментарий
15.03.2025 20:24 Ответить
Чувак забув сьогодні пігулку випити.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:26 Ответить
Боже. яке кончене...
показать весь комментарий
15.03.2025 20:29 Ответить
Уйобщіна нє хочєт карміть нахлєпнікаф іс Єврасаюза!
показать весь комментарий
15.03.2025 20:31 Ответить
В радянському соцтаборі Венгрія була самий смердючий барак !
показать весь комментарий
15.03.2025 20:31 Ответить
В Будапеште десятки тысяч вышли на улицы против этого утырка. торбан похоже и на пукина не работает, палит все и всех. Ещё один поехал.
показать весь комментарий
15.03.2025 20:48 Ответить
в уЙобіка реальне загострення
пора надягати сорочку з довгими рукавами
показать весь комментарий
15.03.2025 20:53 Ответить
Схоже, без сульфазину на чотири точки в його випадку вже не обійтись.
показать весь комментарий
15.03.2025 22:08 Ответить
Да вже ж ... Гриби були дуже забійні - мабуть вытька на московії особисто познайомили з дугіним й вони обидва мали сперетичні сеанси з поганками й мухоморами !!!
показать весь комментарий
15.03.2025 20:59 Ответить
Всё зависит в "доме" оном
От тебя от самого:
Хочешь - можешь стать Будённым,
Хочешь - лошадью его!

десь воно так..
показать весь комментарий
15.03.2025 21:08 Ответить
Это точно не очередной шедевр Панорама.pub? 😁
Если нет, то это уже просто 🤦‍♂️
показать весь комментарий
15.03.2025 21:38 Ответить
❗️Недалеко от Украины зафиксирована вспышка опасного вируса "ящур", которым может болеть и человек: срочно введены усиленные меры контроля в Закарпатской, Волынской, Львовской, Ивано-Франковской и Черновицкой областях, - https://www.facebook.com/share/p/1FXBc6sAt1/?mibextid=wwXIfr Госпродпотребслужба

▪️В нашей стране последний раз "ящур" был ~ 40 лет назад: это инфекционная болезнь, которая передается воздушно-капельным путем, поражает преимущественно парнокопытных домашних животных.

▪️Симптомы, наблюдающиеся у людей: слюнотечение, язва и эрозии во рту и на языке, повышенная температура. https://t.me/+5XHyjhRiRAhkOWJi
показать весь комментарий
15.03.2025 21:49 Ответить
показать весь комментарий
15.03.2025 21:54 Ответить
Мадяри - ****** башкіри які зайшли у Європу і тужать за своїми родичами - ординцями. Пора на історіческую родіну - за Урал їх гнати сцяними тряпками.
показать весь комментарий
15.03.2025 22:01 Ответить
Мегеры эта чухны, ваащета генетически это грузины, каторых их атеснародав, шо на чухонском как атилё, нагнул и ане теперь на чухонскам разговаривают. До сих пор целое племя этих шакшотав живет у Казакстане - маджары, магеры.
показать весь комментарий
16.03.2025 00:28 Ответить
Сарако орбан... https://www.youtube.com/watch?v=A2I5Sf6sa9s Хто ж йому https://www.youtube.com/watch?v=A2I5Sf6sa9s насрав у голову?
показать весь комментарий
15.03.2025 22:07 Ответить
56-ий рік нічому угорців не навчив... Нажаль...
показать весь комментарий
15.03.2025 22:10 Ответить
Яке кончєне цей Орбан
показать весь комментарий
15.03.2025 22:45 Ответить
От тільки скінчить злобна імпрія-євросоюз захоплювати ресурси рашки (особливо трубний гпз для орбанів) і зразу побіжить колонізувати україну. "внєшнєго управлєнія" давно вже недосить
показать весь комментарий
15.03.2025 23:37 Ответить
Чё мегерскава калабка пабидуна переводят каким арбаном, арбан с мегерскава калабок. 🤣🤣🤣ПС. Калабок ано, хто та иго должен съесть. 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
16.03.2025 00:24 Ответить
А Кокалумбійські біло-пухнасті сонячні зайчики вже кокалонізували Угорбана.
показать весь комментарий
16.03.2025 05:43 Ответить
пёс вагур совсем сдурел.
показать весь комментарий
17.03.2025 03:14 Ответить