5160 посетителей онлайн

США могут применить новые санкции против РФ, если та откажется от перемирия, - Сибига

Что будет, если РФ откажется от перемирия. Ответ Сибиги

Министр иностранных дел Андрей Сибига заявил, что если РФ откажется от предложения о перемирии, то США могут применить санкции.

Об этом он заявил в интервью РБК-Украина, передает Цензор.НЕТ.

"Мы уже сделали огромный шаг к приближению справедливого мира этими договоренностями с американской делегацией. Теперь ждем ответ россиян", - пояснил глава МИД.

Он отметил, что сейчас США работают с Россией для получения позиции по вопросам перемирия.

"Мое мнение, что отрицательный ответ, отказ российской стороны по этому предложению презюмирует возможность применения необходимых элементов давления на россиян для достижения мира. И для этого есть необходимый, я убежден, дипломатический инструментарий, в частности санкционный", - сказал Сибига.

Напомним, ранее около 25 лидеров стран-союзников договорились продолжить усиление ограничений на российскую экономику, чтобы заставить диктатора РФ Владимира Путина сесть за стол переговоров и завершить войну против Украины.

Топ комментарии
+12
Почав доставати своім "можуть"
показать весь комментарий
17.03.2025 09:41 Ответить
+4
І все він знає. Сам рижий не знає, яка моча через три години стукне йому в чолову. А сігіба знає.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:50 Ответить
+3
Насипати на хвіст солі.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ой, та це навряд чи, не треба себе обманювати...
показать весь комментарий
17.03.2025 09:40 Ответить
І все він знає. Сам рижий не знає, яка моча через три години стукне йому в чолову. А сігіба знає.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:50 Ответить
Почав доставати своім "можуть"
показать весь комментарий
17.03.2025 09:41 Ответить
Зручне слово, знімає відповідальність за сказане.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:48 Ответить
З таким самим успіхом і я можу гадати -- можуть неможуть - нє?
показать весь комментарий
17.03.2025 09:51 Ответить
Але щоб вам повірили, то потрібне обгрунтування. Але, якщо ви авторитетна особа, то вам і без обгрунтування повірять. «мы верили вам так, товарищ Сталин, как, может быть, не верили себе»...
показать весь комментарий
17.03.2025 10:26 Ответить
США виходять із міжнародної організації,
яка розслідувала воєнні злочини Путіна в Україні - NYT
показать весь комментарий
17.03.2025 09:57 Ответить
Насипати на хвіст солі.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:41 Ответить
якіще найжорсткіші санкції? відмінять рішення МКС проти хлутіна?...
показать весь комментарий
17.03.2025 09:42 Ответить
А ЧТО, ЕСЬ ВАРИАНТЫ?
показать весь комментарий
17.03.2025 09:50 Ответить
Варианты есть всегда, было бы желание.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:53 Ответить
Назовите хотя бы один реальный для моего утешения..
показать весь комментарий
17.03.2025 09:56 Ответить
Кинули в яму двох вбивць - присудили - вкинуть до них вовка і він іх з"ість - один другого запитує - а вихід є? - є! - у вовка ззаді
показать весь комментарий
17.03.2025 10:12 Ответить
Ото ж.
показать весь комментарий
17.03.2025 10:55 Ответить
Во завернули.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:25 Ответить
Сам удивляюсь, что же такого крамольного я написал, что модератор удалил?

Судя по всему, вам не дадут понять музыку, даже если захотите, теперь вы поняли?
показать весь комментарий
17.03.2025 11:32 Ответить
Нет.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:37 Ответить
Не сомневался.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:42 Ответить
Почему?
показать весь комментарий
17.03.2025 16:14 Ответить
Якщо повернутись трошкі назад, то треба було давить на старіка Байдена і БРАТИ той ленд-ліз шо він підписав, і пофігу скільки б грошей це коштувало потім віддавати, а не кічитися шо нам дають чучуть і на шару. Бєспланий сир тільки в мишоловці
показать весь комментарий
17.03.2025 09:43 Ответить
Проіпали ленд-ліз від Байдена за гроші, тепер будете винні Трампу 350 мілліардів. По ітогу і так і так винні лишилися
показать весь комментарий
17.03.2025 09:44 Ответить
показать весь комментарий
17.03.2025 09:46 Ответить
В розваленій шахедом хаті сидить українець і перемикає канали по телевізору. По одному показують серіал "Саміт" і фантастичне кіно "Миротворці", по другому - трагікомедію "Перемир'я".
показать весь комментарий
17.03.2025 09:45 Ответить
Какой там справедливый мир? Капитуляция с фиговым листом.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:49 Ответить
Это уже похоже на чёрный юмор
показать весь комментарий
17.03.2025 09:50 Ответить
Знову і знову слугориги переводять стрілки на США, ніби Трамп наш президент, а Конгрес наша Верховна Рада. А що ви зрадники зробили для України і їх ЗСУ?
показать весь комментарий
17.03.2025 09:50 Ответить
Що зробили? Ну хоча б це:
Рада позбавила мандата депутатку Кормишкіну
показать весь комментарий
17.03.2025 09:54 Ответить
Має право на відсос.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:55 Ответить
У владних структурах, таких кормУшкіних десятки тисяч....
показать весь комментарий
17.03.2025 09:57 Ответить
США виходять з групи, яка розслідує злочини Росії в Україні - ЗМІ
показать весь комментарий
17.03.2025 09:53 Ответить
Мрійник сибіга.
показать весь комментарий
17.03.2025 09:54 Ответить
показать весь комментарий
17.03.2025 09:55 Ответить
США ВЖЕ ЗАСТОСУВАЛИ "НОВІ САНКЦІЇ"---США виходять із Міжнародного центру з розслідування злочинів РФ проти України. Трамп відмовляється притягнути Путіна до відповідальності, - New York Times Джерело: https://censor.net/ua/n3541509
показать весь комментарий
17.03.2025 10:00 Ответить
Це Сиіга від кого почув? Від Єрмака? Від Зєлєнского? Сибізі напряму спілкуватися з американцями не дозволяє Єрмак, хоча Сибіга і глава МЗС, а Єрмак - ніхто.
показать весь комментарий
17.03.2025 10:04 Ответить
Ой, дибіл!
показать весь комментарий
17.03.2025 10:05 Ответить
Так вже два тижні пройшло як Ху_йло відмовилось від перемир'я і де санкції? Як на Україну так Тампон наклав санкції на наступний же день. Так що не тіште себе ілюзіями що Тампон буде щось робити проти Ху_ла даже якщо той зірве всі можливі угоди. Тампон просто знову буде призивати і призивати і бубніти про "обестаранидалжни"
показать весь комментарий
17.03.2025 10:05 Ответить
Санкції це потужно а армію можуть застосувати ці безхребетні американські істоти чи ні ? Теж мені Америка грейт еген
показать весь комментарий
17.03.2025 10:26 Ответить
сподівалися на Байдена, тепер на Трампа, а ефект буде той самий. Можна розраховувати тільки на себе.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:17 Ответить
Тільки в твоїх фантазіях ......л.
показать весь комментарий
17.03.2025 11:24 Ответить
Він шо вже в госдепі речником калимить?
показать весь комментарий
17.03.2025 21:58 Ответить