8250 посетителей онлайн

Бросил гранату в ТЦК и полицию во время проверки документов: в Запорожье задержан мужчина, - Нацполиция. ФОТОРЕПОРТАЖ

В Шевченковском районе Запорожья 44-летний мужчина бросил страйкбольную гранату и выстрелил вверх во время проверки документов граждан призывного возраста.

Об этом сообщила пресс-служба полиции Запорожской области, информирует Цензор.НЕТ.

В Запорожье мужчина бросил гранату во время проверки документов
В Запорожье мужчина бросил гранату во время проверки документов
В Запорожье мужчина бросил гранату во время проверки документов

По информации правоохранителей, неизвестный мужчина подошел к месту проверки, выстрелил вверх из пистолета, бросил в сторону правоохранителей гранату и убежал. Пострадавших нет. Взрывотехники установили, что боеприпас оказался страйкбольным.

Нарушителя оперативно установили и задержали по месту жительства с участием бойцов КОРДа. Во время обыска в квартире, гараже и автомобиле мужчины обнаружили и изъяли почти 20 патронов, два снаряженных магазина, две дымовые шашки и другие вещественные доказательства.


Продолжаются поиски пистолета, из которого стрелял задержанный. Ему объявлено о подозрении по ч.4 ст.296 (хулиганство) и ч.1 ст.263 (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами) Уголовного кодекса Украины.

Решается вопрос об избрании меры пресечения.

Топ комментарии
+12
Цілком можливо. Але якби ви особисто були в окопі (я розумію, що то неможливо!) кого б ви обрали собі в побратими - оте чудо з пузом, за яким кардіологія плаче чи відбарбершоплених підготовлених лобуряк поруч?
показать весь комментарий
17.03.2025 13:18 Ответить
+11
Стріляти в когось з пістолету - це незаконне поводження зі зброєю.А що таке законне поводження?Це коли пістолет у тебе лежить в сейфі...А я пам"ятаю як відомий нардеп Пашинський пульнув з пістолета в якогось хлопа,який стояв з фляшкою у нього на дорозі,перебив кулею йому кістки - і суд признав то законним.Шось не складується з тим законним-незаконним...Ясно лиш одне - тре бути багатим високопоставленим пуцером - і в тебе все в Україні буде законним.Можеш "тіхонько пойті в лєс" і висратись там на закон...
показать весь комментарий
17.03.2025 13:30 Ответить
+8
Йому оголошено про підозру за ч.4 ст.296 (***********) та ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)

Це про страйкбольну гранату, якшо шо)
показать весь комментарий
17.03.2025 12:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Йому оголошено про підозру за ч.4 ст.296 (***********) та ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)

Це про страйкбольну гранату, якшо шо)
показать весь комментарий
17.03.2025 12:53 Ответить
Попередньо встановлено, що в ході проведення заходів оповіщення військовослужбовці ТЦК та СП перевіряли документи у двох цивільних осіб, під час чого між ними виник конфлікт. Один з цивільних чоловіків, ймовірно кастетом, вдарив в обличчя військовослужбовця територіального центру комплектування. В ході продовження конфлікту один з військових здійснив декілька пострілів у землю із зареєстрованої за ним зброї травматичної дії. Це з Фейсбуку ТЦК СП Харківської обалсті. Цікаво чи тут також буде ч.1. статті 263 ККУ?
показать весь комментарий
17.03.2025 13:02 Ответить
Ні ну якшо кастетом вдарив то тут потрібно обох вести в поліцію - це було б по закону. А якщо когось одного поведуть, то вже ні.
показать весь комментарий
17.03.2025 13:05 Ответить
ви ж самі написали: ...здійснив декілька пострілів у землю із зареєстрованої за ним зброї...
відповідно ніякої ч. 1 ст. 263 ККУ щодо працівнка ТЦК бути не може.
показать весь комментарий
17.03.2025 13:29 Ответить
З Вашої логіки, враховуючи що страйкбольну гранату взагалі не потрібно реєструвати, то за що людині ч. 1 ст. 263 ККУ предявляють?
показать весь комментарий
17.03.2025 13:54 Ответить
з моєї логіки ч. 1 ст. 236 ККУ передбачає відповідальність за носіння, зберігання, передачу, збут вогнепальної зброї, бойових припасів... без передбаченого законом дозволу (тобто незареєстрованої).
як ви написали працівник ТЦК мав зареєстровану зброю, тож ч. 1 ст. 263 ККУ в його діях відсутня.
показать весь комментарий
17.03.2025 14:00 Ответить
В новині не вказано, який саме пістолет використовував підозрюваний у вчиненні правопорушення. Якщо це був пневматичний пістолет, йому нічого не буде, - максимум, дрібне ***********.

За відсутності будь-яких дозволів, особи, які досягли 18 років, можуть володіти пневматичною зброєю калібром менше 4,5 міліметрів і швидкістю польоту кулі нижче 100 метрів в секунду, револьверами та пістолетами під патрон Флобера, ножами побутового призначення, а також газовими балончиками (крім тих, які використовуються співробітниками правоохоронних органів). Обіг вказаної категорії засобів самооборони не регулюється законодавством України.

Цікаво, що з 2023 року поліція має надавати дозвіл на придбання навіть пневматичної зброї. Але, якщо ця зброя була куплена раніше, або її просто, наприклад, подарували на день народження, жодного дозволу непотрібно.
показать весь комментарий
17.03.2025 16:12 Ответить
ти лох, чи просто деб1ллллл??
показать весь комментарий
17.03.2025 19:52 Ответить
Якщо ті, в кого він кидав гранату, не знали в момент кидання, що вона страйкбольна, то ломиться цьому ідіоту тепер по повній.
Чого цей кретин абсолютно заслуговує.
показать весь комментарий
17.03.2025 13:14 Ответить
Це по якому закону? ч.1 ст.263 ККУ - Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу

Де там про "якщо ті, в кого він кидав гранату, не знали в момент кидання, що вона страйкбольна". Просто цікаво, звідки це такі норми?
показать весь комментарий
17.03.2025 13:24 Ответить
Маєш сумніви? Спробуй папріколу пограбувати кіоск або громадянина з іграшковим пістолетиком, дуже схожим на справжній.
От тоді і дізнаєшся.
Я так розумію, тобі дуже шкода ідіота, який просто підійшов і кинув вибуховий пристрій в групу людей у формі?
Справді?
показать весь комментарий
17.03.2025 13:43 Ответить
Я запитую про конкретні норми закону, а ви розводите патетику. Є що відповісти по суті, крім тиску на емоції?
показать весь комментарий
17.03.2025 14:10 Ответить
Закон порушувати не можна нікому. Чудово було б до отого громадянина додати 5 підготовлених захисників на фото. Чи вони не громадяни України?
показать весь комментарий
17.03.2025 14:15 Ответить
Те, що ви пишете, називається агітація.
Кожний вам скаже, наприклад, що "красти не можна, податки не платити не можна, правила дорожнього руху порушувати не можна". І не скаже, що сам він потроху краде, податки не платить і правила порушує..
"Вєріть нікому нєльзя. Мнє-можна". Так говорив Мюллєр Штірліцу у відомому фільмі.
А те, що "було б чудово", а що ні, демагогія.
показать весь комментарий
17.03.2025 15:53 Ответить
Відстав від команди страикболістів?
показать весь комментарий
17.03.2025 12:56 Ответить
Когда уже тебя поймают?)
показать весь комментарий
17.03.2025 13:38 Ответить
З вашої логіки на днях в Одесі офіцер ЗСУ застрелив сцикуна
показать весь комментарий
17.03.2025 14:16 Ответить
У таких как он логика как подкова, гнется туда куда прикажет собственная задница) пока его не касается лично оно будет языком трепать без остановки)
показать весь комментарий
17.03.2025 14:52 Ответить
Тепер буде гранатометником.
показать весь комментарий
17.03.2025 13:00 Ответить
До речі, хтось колись бачив, аби при обшуку знаходили зброю й **********, але їх на фото не показували, а показувати якісь конверти?) Завжди, коли таке знаходять, то фотографують 100%, а тут видно зразу в конверти вклали)
показать весь комментарий
17.03.2025 13:01 Ответить
Вони в конвертах принесли..
показать весь комментарий
17.03.2025 13:19 Ответить
Пощастило бандюгану, що хоч наркоту не зберігав. Видно ще пожаліли.
показать весь комментарий
17.03.2025 13:29 Ответить
та там мабуть страйкбольні зброя, то щоб не позоритись запакували
показать весь комментарий
17.03.2025 14:04 Ответить
Готовий штурмовик !
показать весь комментарий
17.03.2025 13:05 Ответить
Закацаплений ухилянт-ждун
показать весь комментарий
17.03.2025 13:06 Ответить
Цілком можливо. Але якби ви особисто були в окопі (я розумію, що то неможливо!) кого б ви обрали собі в побратими - оте чудо з пузом, за яким кардіологія плаче чи відбарбершоплених підготовлених лобуряк поруч?
показать весь комментарий
17.03.2025 13:18 Ответить
Стріляти в когось з пістолету - це незаконне поводження зі зброєю.А що таке законне поводження?Це коли пістолет у тебе лежить в сейфі...А я пам"ятаю як відомий нардеп Пашинський пульнув з пістолета в якогось хлопа,який стояв з фляшкою у нього на дорозі,перебив кулею йому кістки - і суд признав то законним.Шось не складується з тим законним-незаконним...Ясно лиш одне - тре бути багатим високопоставленим пуцером - і в тебе все в Україні буде законним.Можеш "тіхонько пойті в лєс" і висратись там на закон...
показать весь комментарий
17.03.2025 13:30 Ответить
Якого пістолету? Його ж не знайшли. І щось я сумніваюся, що там і гільзу знайшли)
показать весь комментарий
17.03.2025 13:34 Ответить
А писакам аби погавкати
показать весь комментарий
17.03.2025 13:48 Ответить
Візитку Трампа знайшли? Чи згідно новим указом партії, Трамп знову хороший?
показать весь комментарий
17.03.2025 15:31 Ответить
п1тарка на передок- хай там покидаеться-постр1ляеться, п1тух вжарений..))
показать весь комментарий
17.03.2025 19:49 Ответить