Рютте "полностью верит" в способность Трампа достичь долговременного мирного соглашения по Украине

Рютте о Трампе и Путине

Генеральный секретарь НАТО Марк Рютте заявил, что "полностью верит" в возможность президента США Дональда Трампа достичь мирного соглашения по Украине и считает "замечательным" то, что представители Украины и США согласовали предложение о прекращении огня на встрече в Саудовской Аравии на прошлой неделе.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Европейская правда со ссылкой на CNN.

Рютте также отметил, что не считает, что Трамп слишком доверяет Путину.

"Он очень хорошо знает президента Путина с его первого срока. Поэтому он знает, как он должен убедиться, что он сможет заключить сделку. Я полностью в это верю", - сказал он.

Напомним, Трамп может ввести санкции против России, если его переговоры с российским диктатором Владимиром Путиным не будут успешными.

Топ комментарии
+8
Краще б у Санта-клауса вірив .
показать весь комментарий
18.03.2025 15:08 Ответить
+6
якесь Рютте хвореньке
показать весь комментарий
18.03.2025 15:09 Ответить
+3
Якшо трампон сказав, що Крим це--не Україна, то, звісно ж, що перемовини будуть успішними. Не для України.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Краще б у Санта-клауса вірив .
показать весь комментарий
18.03.2025 15:08 Ответить
Він вірить у тролів, Діда Мороза і у Трампа. Це - діагноз.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:24 Ответить
якесь Рютте хвореньке
показать весь комментарий
18.03.2025 15:09 Ответить
Також Рютте вірить у те, що трумп -- кандидат економічних наук, доцент.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:09 Ответить
Навіть не профессор ?
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
І чого він досягнув від путіна в перший термін якшо він так добре його знає? Не думав що Рютте буде грати в культ особистості трампа.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:09 Ответить
Той хто вірить брехуну-завжди буде обдуреним...
показать весь комментарий
18.03.2025 15:10 Ответить
Букви
@Bykvu
·
19 год
Бредлі Бартелл та Каміла Муньйос познайомилися в маленькому містечку. Після двох років стосунків вирішили одружитися, відкладали гроші, щоб придбати будинок, і планували спільних дітей.

Проте дорогою додому після медового місяця в Пуерто-Рико Камілу затримали правоохоронці в аеропорту. Попри те, що жінка - перуанка і вони з чоловіком уже подали документи на американське громадянство, її затримали.

Причиною стало впровадження нової політики президента Трампа щодо боротьби з "нелегальними мігрантами". Під час виборів Бредлі голосував за Трампа.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:11 Ответить
Краще б прізвище змінив, бо набір букв якийсь дурний (Брєд) лі. А якщо серйозно, коли мізків нема - страждають ноги, руки і дупа. Значна частина українців це вже знає.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:28 Ответить
Кожна Людина, що розуміє причинно-наслідкові зв'язки, сподівається на адекватне мислення, трампа-бите вухо та його оточення у Білому домі!!
Вони ж себе позиціонують, як набожні ХРИСТИЯНИ?!?! А на ділі…
показать весь комментарий
18.03.2025 15:11 Ответить
У кожній країні людей, що розуміють причинно-наслідкові зв'язки, не більше ніж 27 %.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:46 Ответить
Флюгер, який після розмови з трампоном зрозумів, що без підлизування, НАТО є нежиттєздатним, а так хоча б свою посаду збереже.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:13 Ответить
Якшо трампон сказав, що Крим це--не Україна, то, звісно ж, що перемовини будуть успішними. Не для України.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
Не знаю як для кого , а для мене Рютте - велике розчарування . Ще один майстер з віртуозного - перевзування у повітрі .
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
О, ще один ''вірун''. Скоро ціла секта набереться і оголосять декого месією.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
рютте скурвився і *** із ним.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:15 Ответить
Сидів поруч з трумпом, який майже погрожував силою загарбати Гренландію і єдине, що висрав - що трумп зробив нату кращою. рютте йде ***** лісом.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:19 Ответить
Що таке "довготривала" і на яких умовах?
показать весь комментарий
18.03.2025 15:16 Ответить
Дурень думкою багатіє ...
показать весь комментарий
18.03.2025 15:17 Ответить
Може хотів сказати, що вірить у змову трампа?
показать весь комментарий
18.03.2025 15:21 Ответить
а "довготривала" це скільки ????? на думку рижого
показать весь комментарий
18.03.2025 15:24 Ответить
....."я сам обманываться рад."🥴
показать весь комментарий
18.03.2025 15:30 Ответить
Старенький підарок вірить Тромбу..Бо старенький,бо підарок..
показать весь комментарий
18.03.2025 15:30 Ответить
Відтоді як став генсеком нато почав нести якусь феєричну *****.. Короче, цей Рютте здувся. Несіть іншого.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:36 Ответить
Генсек ,,порожнього місця " !
показать весь комментарий
18.03.2025 15:42 Ответить
Это уже использованный презерватив, пока булькает, но пора на помойку
показать весь комментарий
18.03.2025 15:44 Ответить
Як можна вірити Рудому Опецьку, який розісрався з Канадою, вийо до ЄС, дружить з КНДР, смокче у Ху.йла та готовий до будь-яких гімнастичних вправ з червоним Китаєм? А ще цей американський Голобородька зробив вкид про вихід з НАТО
показать весь комментарий
18.03.2025 15:44 Ответить
Ідіот і підлабузник!!!
показать весь комментарий
18.03.2025 15:44 Ответить
Прампон фест заразний на прогресуючий маразм. А Рютте з ним поспілкувався.
показать весь комментарий
18.03.2025 15:59 Ответить
та вважає "чудовим" те, що представники України та США погодили пропозицію про припинення вогню на зустрічі в Саудівській Аравії минулого тижня. Дурак думкою багатіє...Краще б подивився на "чудові" мирні "трампона" ініціативи,які цієї ночі Ізраїль накрив авіаударами....дбл.
показать весь комментарий
18.03.2025 16:03 Ответить
Щодо,Рютте судовий приклад,коли точку зору відображає місце сидіння.Гидко.
показать весь комментарий
18.03.2025 16:21 Ответить
Если НАТО управляет человек, который верит трампу, то нам такое НАТО триста лет не нужно, ему крышка!
показать весь комментарий
18.03.2025 17:05 Ответить
Начебто розумна людина...а в казки вірить.....
показать весь комментарий
18.03.2025 17:38 Ответить
Молодець Марк, вміє спілкуватися з людьми, у яких порушена психіка так, щоб реалізовувати свої цілі!
показать весь комментарий
18.03.2025 23:14 Ответить