8190 посетителей онлайн

Трамп поговорил по телефону с Путиным: разговор длился примерно полтора часа

Разговор Трампа и Путина начался 18 марта

Во вторник, 18 марта, президент США Дональд Трамп и российский диктатор Владимир Путин провели телефонный разговор.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Reuters.

"Президент США Дональд Трамп и президент России Владимир Путин во вторник начали телефонные переговоры, которые, как надеется Вашингтон, убедят Москву согласиться на прекращение огня в войне в Украине и двигаться к окончательному завершению трехлетнего конфликта", - говорится в сообщении.

Представитель Белого дома сообщил, что Трамп и Путин начали разговаривать по телефону с 10:00 утра по восточному времени, и сейчас эти переговоры продолжаются.

"Разговор проходит хорошо и все еще продолжается", - написал Дэн Скавино, заместитель руководителя аппарата Белого дома, в своей заметке в социальной сети X.

Позже в Белом доме сообщили, что разговор Путина и Трампа продолжается уже больше часа.

Трамп выйдет к прессе с комментариями сразу после завершения разговора с Путиным.

Обновлено

По данным NBC News и Sky News, президент США Дональд Трамп провел телефонный разговор с Владимиром Путиным. Она длилась около полутора часов.

CNN со ссылкой на российский источник, проинформированный о разговоре Трампа и Путина сообщает, что он прошел "очень хорошо".

Топ комментарии
+27
Ну як розмову , рудий дурко просто вислухає настанови свого кремлівського шефа і почне знову тиснути на Україну вимагаючи капітуляції.
показать весь комментарий
18.03.2025 17:15
+20
Якого трирічного конфлікту , їб@вашумать ,
коли війна триває одиннадцятий рік поспіль ?😠
показать весь комментарий
18.03.2025 17:53
+20
Запам"ятайте!

В України один союзник, це Збройні Сили України !
показать весь комментарий
18.03.2025 18:38
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
рудофюрер ніасіліл усі тези ***** і чекає на факс
показать весь комментарий
18.03.2025 18:59 Ответить
Почекай, дай хоч спіднє поміняє.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:01 Ответить
Тепер ми Трампа довго не побачимо, якщо він піде туди, куди ВВХ його послав))))
показать весь комментарий
18.03.2025 18:56 Ответить
⚡️Адміністрація США найближчим часом оприлюднить заяву за підсумками телефонної розмови Трампа і путіна
показать весь комментарий
18.03.2025 18:59 Ответить
Заяву???
А де обісцяна прессуха???
показать весь комментарий
18.03.2025 19:01 Ответить
До того, як у трампона ЗАЛИП CAPS_LOCK залишилося три, два, один.......
показать весь комментарий
18.03.2025 19:00 Ответить
кацапи волають шо в них напали на Белгородську волость
показать весь комментарий
18.03.2025 19:02 Ответить
В Росії впав ударний вертоліт, екіпаж загинув
показать весь комментарий
18.03.2025 19:05 Ответить
Дослівно РИА Новости: "Вертоліт Мі-28 зазнав аварії під час виконання планового навчально-тренувального польоту над Ленінградською областю".
показать весь комментарий
18.03.2025 19:06 Ответить
Сподіваюсь було чути вибухи
показать весь комментарий
18.03.2025 19:07 Ответить
ВСУ продолжают наступать в Белгородской области на фоне переговоров Путина и Трампа
показать весь комментарий
18.03.2025 19:07 Ответить
Таварищь ленин придумывает Аляску. И штат Техас....

показать весь комментарий
18.03.2025 19:08 Ответить
він щось там нюхає чи я нє понял
показать весь комментарий
18.03.2025 20:40 Ответить
Відсосали один в одного та тепер кайфують. Тільки невідомо хто кого з них "не поважає" другого.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:08 Ответить
Благодарное человечество в в полном восторге от колоссального успеха, достигнутого великим миротворцем Трампом в переговорах с Москвой !

Трамп и Путин согласились организовать хоккейные матчи в США и России между российскими и американскими игроками.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:58 Ответить
Вони ,,універсали,, Почергово ,,поважають,, один одного.
показать весь комментарий
19.03.2025 13:10 Ответить
У Москвы ЧП! ПРОРЫВ ВСУ в Белгороде: началась ЭВАКУАЦИЯ.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:11 Ответить
Ну раз сіенен заявило,що розмова пройшла дуже добре,бо ґуд бай амєріка(
показать весь комментарий
18.03.2025 19:12 Ответить
"Американці завжди знаходять єдине правильне рішення - після того, як перепробують всі інші" - Вінстон Черчілль.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:14 Ответить
Взагалі то так роблять більшість людей , і це не є показником високих розумових здібностей . Людина з високим інтелектом не перебирає безліч варіантів , і правильний варіант - знаходить швидко .
Сам Черчіль був в шоці , коли на початку війни попросив у Рузвельта винищувачі , а той сказав що США зберігають нейтралітет , і можуть допомогти лише залишивши винищувачі за кілометр від канадського кордону , а ви мовляв - британці , вже самі перетягнете літаки через кордон - кіньми . У Черчіля ледве щелепа не відпала .
показать весь комментарий
18.03.2025 19:40 Ответить
Стільки було коментарів з цієї розмови і що ? розмову диктував терорист злочинець путін я навіть скажу що він запропонував рудому це: перестати постачати зброю Україні ,Україна має відмовитись від 5 своїх областей,та зняття санкцій з рф ,взамін рашиський чорт запропонував рудому спільну розробку мінеральних ресурсів на росії ,жодних ілюзій цю потвору треба знищувати ,а не вести з ним переговори.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:16 Ответить
-Альо, Крємль? Агєнт Краснов на проводе.
-Докладивайтє, майор.
- Товаріщь царь, я, как ви і вєлєли, розваліваю нєнавістниє СШП ізнутрі. Но ніхватаєт мані.
- Мані будут когда прінудітє к капітуляціі Украіну.
- Батя, я стараюсь!
показать весь комментарий
18.03.2025 19:21 Ответить
"Розмова проходить добре', почався відлік 24 годин до закінчення війни. Клоун-маразматик проти чекіста- маразматика.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:23 Ответить
Трамп:
- I just called to say I love you...
х.йло:
- памагі мнє, памагі мнє..
показать весь комментарий
18.03.2025 19:28 Ответить
Вправний і досвічений чєкіст за півтори години може вивернути навиворіт мізки вправному і досвіченому американському бізнесмену.
показать весь комментарий
18.03.2025 19:33 Ответить
- Альо, прачечная?
показать весь комментарий
18.03.2025 19:39 Ответить
Це стільки днів готувались, щоб по тіліхвону попи**іть?
показать весь комментарий
18.03.2025 19:50 Ответить
До того Рузвельт був фізично недієспроможний, а фізична недуга схиляє людину, навіть президента США до спокою, нейтральності, пасивності,...

І недієспроможність Рузвельта синхронізувалася з політикою ізоляціонізму ще часів Вільсона - поборника "справедливості " втіленому у Версаль -Договорі, ідеаліста, мрійника і великого "миротворця".

І якщо б не Перл Харбор, то США так і відсиджувалися за океаном, обираючи Великобританію до останнього фунта золота і останньої колонії.

Потім у Ялті Сталін скористався тою фізичною недієспроможністю, яка вже межувала з втратою здорового глузду і волі до спротиву.

Більше того, Рузвельт грав на стороні Сталіна проти Черчіля.

А секрети проекту Манхеттен хіба не при Рузвельті попадали у контору Берії?

Що було потім - після Ялти, а потім після Потсдама і аж до падіння стіни в Берліні відомо.


А тепер в США трамп - інтелектуально несспроможний....
показать весь комментарий
18.03.2025 20:02 Ответить
о чем с п.даром можливо говорить півтори години?
показать весь комментарий
18.03.2025 20:15 Ответить
як трупах може говорити, ще й по телефону
тпупаки не говорять, трупаки гниють
показать весь комментарий
18.03.2025 20:37 Ответить
***, півтори години...
Востаннє я стільки часу тріщав по телефону в 15 років з тьолками.
показать весь комментарий
18.03.2025 20:45 Ответить
Секс по телефону?
показать весь комментарий
19.03.2025 13:13 Ответить
Секс по телефону для рослин.
показать весь комментарий
18.03.2025 21:01 Ответить
Такі зустрічі мають стати регулярними. Нарешті Трамп знайшов для себе гідного психотерапевта.
показать весь комментарий
19.03.2025 07:54 Ответить
Людська дурість не переборна, більшість людей схильні до сторонного навіювання і нездатні до власного самоаналізу. Так як кацапам навіяли що українці нацисти, так марафон навіяв нам максималістські цілі. Хоча судячи з усього ситуація зовсім не райдужна в нас і зусилля Трампа які мали б підтриматись українцями для збереження хоча б того що залишилось викликають протилежні емоції. Тут все таки в мене залишається надія на Трампа що він зможе спинити русню, бо інакше наші кретини і понторізи при владі доведуть Україну до повного краху. А любителям марафону одне тільки питання, який тепер у нас план перемоги, бо з кофе в Коиму за кілька місяців якось не склалося чи не правда? Хоча думаю це питання надто важе для тих хто здатен тільки ретранслювати слова т.з. лідерів думок.
показать весь комментарий
19.03.2025 10:11 Ответить
Страница 2 из 2