4099 посетителей онлайн

Россияне массированно атаковали Одессу дронами, пострадали 3 человека, среди них ребенок (обновлено)

Последствия дроновой атаки россиян на Одессу

Вечером 20 марта российские войска атакуют гражданские объекты в Одессе дронами.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщил глава ОП Андрей Ермак.

"Одесса в огне, российские дроны бьют по гражданским объектам в городе, есть пострадавшие", - написал он.

Ранее глава Одесской ОВА Олег Кипер предупреждал, что для Одессы и района существует угроза массированной атаки ударными беспилотниками.

Впоследствии Кипер рассказал, что враг массированно атаковал Одессу и район ударными беспилотниками.

"Есть повреждение гражданской инфраструктуры, в частности жилой многоэтажки, торгового центра и магазинов. Пострадали три человека, среди них несовершеннолетняя девушка. В результате российской атаки в трех местах вспыхнули мощные пожары. Также есть локальные аварийные отключения электроэнергии в Приморском, Пересыпском и Киевском районах."

Тревога для Одессы продолжается.

Напомним вечером 20 марта россияне запустили по Украине ударные БпЛА.

Топ комментарии
+16
так говнокомандуючий 🤡говнокомандує ...і ви знаєте ,он нічего нікому не должен ...
показать весь комментарий
20.03.2025 23:11 Ответить
+11
По цивільним же не було заборини бити, правда ж? Це тільки договорняк був по енергооб'єктам не бити. Тому що в України вже всі енергооб'єкти розбиті а у рашки ще даже не починали. Тому цей договорняк тільки на користь Сосії.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:12 Ответить
+9
Від гівнакомандувача залежало не допустити такого піздєца - не зупиняти ракетні програми, не роззброювати та не розміновувати чонгар, не розформовувати танкові бригади, не зупиняти розвідку, не знімати снайперів та не відводити військо зпозицій, не знімати клістрони з ППО, не красти грошіна дорожній афері, не огороджуватись від українців кацапськими підарами, не заглядати у коричневе око *****, шукаючи там мир…
можна ще довго перераховувати…
А зараз - їмо результат діяльності найбезглуздішого вибору українців у 2019-му році…
показать весь комментарий
20.03.2025 23:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
после успешных разговоров ситуация всё хуже и хуже, вчера Кропивницьк 20+ шахедов сегодня Одесса 20+ и еще запустили
показать весь комментарий
20.03.2025 23:09 Ответить
всього 20 дронів і така біда?? чому стільки пропускають?
показать весь комментарий
21.03.2025 00:18 Ответить
Ты убежал от войны наверно только от новости что рашка собирается нападать, а сейчас говоришь всего 20 дронов и чего пропускают дроны )
показать весь комментарий
21.03.2025 04:11 Ответить
тому що це не ракети, з якими ППО більш-менш може вдало працювати. Це зосереджений рой грубо кажучи пластмаси (яку не дуже видно на радарах, і яка добряче прогресувала в сенсі управління з часів першої своєї появи) з добрячею дозою вибухівки в кожному, яка атакує з різних боків у повній темряві (і чи не єдина можливість щось реально збити - це як у часи другої світової підсвітити небо чимось і тоді вже пукати з будь чого далеко скорострільного). Небо буквально палає, коли працюють по ним, але хлопці не всесильні. Чому стільки біди? Уявіть, що все це (збите, або не збите) падає в густонаселеній місцині, де купа багатоповерхівок та сараїв гіпермаркетів із дуже добре індексом горіння товарів та конструкцій. Адже у болотяних де впало - там і військова база НАТО... Специфіка Одеси та передмістя в тому, що одразу від берегової лінії (а пруть частіше саме з моря) починаються такі захаращені будівлями райони. Нема де більше збивати, ніж в них самих...
показать весь комментарий
21.03.2025 06:29 Ответить
раніше таких наслідків не було. Щось змінилося
показать весь комментарий
21.03.2025 16:23 Ответить
були і раніше, коли масово атакували, але і тактика змінилась (не з малої висоти, де доступніші пукалкам, і більша кількість дронів), і начінка теж (як управління, так і бойова)...
показать весь комментарий
21.03.2025 16:42 Ответить
бо зелька с сысрком все ппо профукали, точнее сысркий. при нем русня все дронами попалила.
показать весь комментарий
21.03.2025 17:51 Ответить
потвори...кількістю беруть...
показать весь комментарий
20.03.2025 23:10 Ответить
Методика новая с 2 и выше км дрон резко пикирует на гражданские жилые пристройки здания объекты чисты террор
показать весь комментарий
20.03.2025 23:24 Ответить
так говнокомандуючий 🤡говнокомандує ...і ви знаєте ,он нічего нікому не должен ...
показать весь комментарий
20.03.2025 23:11 Ответить
А від говнокомандувача залежить кількість випущених ****** шахедів?
показать весь комментарий
20.03.2025 23:38 Ответить
з 2019 р. так ...
показать весь комментарий
20.03.2025 23:44 Ответить
Від гівнакомандувача залежало не допустити такого піздєца - не зупиняти ракетні програми, не роззброювати та не розміновувати чонгар, не розформовувати танкові бригади, не зупиняти розвідку, не знімати снайперів та не відводити військо зпозицій, не знімати клістрони з ППО, не красти грошіна дорожній афері, не огороджуватись від українців кацапськими підарами, не заглядати у коричневе око *****, шукаючи там мир…
можна ще довго перераховувати…
А зараз - їмо результат діяльності найбезглуздішого вибору українців у 2019-му році…
показать весь комментарий
20.03.2025 23:51 Ответить
Це ми вже 150 раз чули. Нічого нового. Ми говоримо про сьогоднішній день, а не позавчорашній.
показать весь комментарий
21.03.2025 08:22 Ответить
Чуєте, та не чуєте - бо жодна ****, яка проголосувала за це зелене гівно, навіть собі не бажає зізнатись, що несе відповідальність, за весь цей піzдець і має не продовжувати лизати сраку найвеличнішому лідору, а примушувати його гнати з оточення всіх дєрьмаків з хламідіями і зажопників та долучати до прийняття рішень дорослих людей з опозиції, які попереджали за все це.
Саме це може посилити допомогу від західних партнерів, в тому числі і ППО, а не проштовхуваємий зеленими підара ми закон про розширення повноважень нацгвардії, яка зможе стріляти в українців без попереджень та полювати на них з дронами, бо шмаркля зелена боїться за свою сраку.
показать весь комментарий
21.03.2025 17:53 Ответить
Курка тупа своєму пуйлу подякуй що намагається вбити тете твою родину і сусідів
показать весь комментарий
20.03.2025 23:43 Ответить
це ти півень подякуй собі ,за вибори 🤡 в 2019р !!!
показать весь комментарий
20.03.2025 23:46 Ответить
И опять уже стандартная тактика. Над морем собираются в большую группу и затем с большой высоты, где их не достают с пулеметов, атакуют... Чисто террор.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:11 Ответить
Нові шахеди можуть керуватись по інтернету і їх важко збити з кулемета, тому що маневрують...

Волонтерам треба починати пробувати закупляти дрони для мобільних груп і по тому самому що атакують розвідувальні вчитись збивати такі...

Просто взагалі треба бензинові або водневі робити з двигунами щоб на відстань більшу могли полетіти, заодно паливо додатковий заряд для вибуху...
показать весь комментарий
20.03.2025 23:34 Ответить
А в Москве жилые дома дронами взрывать это не террор??
показать весь комментарий
21.03.2025 12:41 Ответить
По цивільним же не було заборини бити, правда ж? Це тільки договорняк був по енергооб'єктам не бити. Тому що в України вже всі енергооб'єкти розбиті а у рашки ще даже не починали. Тому цей договорняк тільки на користь Сосії.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:12 Ответить
Шотам найвеличниший порішав вже з перемир"ям?
По енергетиці рсні не бити?
показать весь комментарий
20.03.2025 23:15 Ответить
от зараз саме час на запит для розважальних прогулянок на яхтах.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:15 Ответить
Пора топить крымский мост. Все драндулеты с Крыма. А союзники ракеты прячут хотя имеют их достаточно.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:15 Ответить
Они летят с Приморско-Ахтарска. Да даже если ударить по мосту, от этого не будет никакого толку. Уже давно работает ЖД-путь. Но которому, ни разу не ударили, хотя он и в зоне поражения даже нашего оружия.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:20 Ответить
ЖД сообщения так же проходят через мосты. Нормальное оружие может парализовать движение на месяцы.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:23 Ответить
Де проходить цей знаменитий жд-путь?
показать весь комментарий
20.03.2025 23:24 Ответить
Коли там найпотужна помста буде,про яку зеленський казав,чи його дебільні відосіки і є та помста?
показать весь комментарий
20.03.2025 23:19 Ответить
Ну сейчас еще "закажут" у какой то подставной фирмы дронов или снарядов на 1-2 миллиарда...
показать весь комментарий
20.03.2025 23:21 Ответить
Потрібно дрони збивати дронами, швидкість шахедів досить низька 180 км/год... і любий швидкісний бпла його догонить.. Це найефективніший спосіб, декілька операторів в мобільній групі можуть запускати мисливців..

Мобільні групи з кулеметами, не ефективні проти шахедів, якщо ті летять на високій висоті... Або налагодити виробництво власних Пзрк типу Ігла... щоб кожна мобільна група їх мала ..
показать весь комментарий
20.03.2025 23:27 Ответить
Игла и Стингер бесполезны ночью. Их нужно модернизировать тепловизорами что сегодня является приоритетом для украинского ВПК
показать весь комментарий
20.03.2025 23:30 Ответить
Якщо почати щось модернізувати, то нічого буде красти, не варіант.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:31 Ответить
Ну тоді дрони буде більш ефективно... в ідеалі водневі, паливо також можна підірвати...
показать весь комментарий
20.03.2025 23:36 Ответить
А чого не можна спробувати присобачити якусь модель тепловізора до Ігли, там же захват цілі робить сама ракета... головне це навести правильно... є приціли з тепловізорами до гвинтівок
показать весь комментарий
20.03.2025 23:49 Ответить
Зелупи всі мобільні групи перевели в піхоту. Ось і палають всі міста по Україні .
показать весь комментарий
21.03.2025 00:05 Ответить
Які там списки обʼєктів зєля для кацапів складає???
Хіба кацапи не знають, що цивільні будівлі не можна бомбардувати???
Скажуть - там були військові, чи у магазині був склад ракет, як вони завтра заявлять, після того, як ********** в Одесі ТЦ зараз.
А зєля зупинить бомбардування кацапщіни…
показать весь комментарий
20.03.2025 23:39 Ответить
Це все робота ******** трампа. Зараз, під час атаки фашист патлатий вимагає рідкоземи.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:49 Ответить
Треба скоріше дозволити прогулянки на яхтах.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:57 Ответить
В Мурманську на кацапській базі стоять атомні підводні човни. Це має бути першою цілю по кацапії. Кацапія має гинути від своєї ядерної зброї.
показать весь комментарий
20.03.2025 23:59 Ответить
А зебілам головне виконати всі вимоги фашиста трампа, прикриваючись терором його дружка *****
показать весь комментарий
21.03.2025 00:07 Ответить
А зачем в Белгородскую область попёрлись? Мало Курской мясорубки?
А зачем Аэродром стратегической авиации атаковали?Ведь предупреждали,что ответка будет очень серьёзная..
показать весь комментарий
21.03.2025 12:02 Ответить
Олександр Коваленко

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір", а також Злий одесит за сумісництвом.

https://t.me/s/zloyodessit
показать весь комментарий
21.03.2025 01:22 Ответить
Авиацию нельзя применить
показать весь комментарий
21.03.2025 08:36 Ответить
Ну це по суті альтернатива КАБ, які Одесу не дістають. Але знайшли заміну. Тому Одеса стал фактично прифронтовим містом
показать весь комментарий
21.03.2025 09:10 Ответить
Вони один по другому не ціляться, вони людей вбивають.Що не можна було за три роки в..бати по Кремлю так,щоб тільки згадки на картинках залишились?Але вони цього не роблять і це договорняк. Так що вся ця війна виключно для винищення населення.
показать весь комментарий
21.03.2025 01:23 Ответить
Попередньо, сьогодні росіяни застосовували по Одесі "шахеди" з термобаричними ************, які здатні знищувати цілі будівлі
показать весь комментарий
21.03.2025 01:32 Ответить
По рудому їпальнику такими домовленостями, попередньо обгорнувши ними бейсбольну биту.
показать весь комментарий
21.03.2025 01:37 Ответить