4650 посетителей онлайн

Заставлял жену ветерана покупать лекарства: в Виннице директора кардиоцентра Данильчука уволили

Директора Винницкого кардиологического центра Игоря Данильчука уволили после скандала, связанного с вымогательством средств у семьи ветерана.

Об этом сказали в учреждении, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "УП".

Игоря Данильчука уволили

"Ситуация, сложившаяся в кардиоцентре, недопустима. Будем реагировать всегда жестко и справедливо", - заявил директор департамента здравоохранения Винницы Александр Шиш. Также анонсирована проверка других медучреждений города для выявления возможных нарушений.

Как отмечается, скандал возник после обращения жены военного, которая сообщила о вымогательстве средств в медучреждении. Минздрав провел проверку и выявил расхождения в документах по использованию медицинских изделий и проведенных операций, что может свидетельствовать о нарушениях.

В кардиоцентре заявили, что все услуги предоставляются в соответствии с протоколами и назвали ситуацию "недоразумением". Сам Игорь Данильчук лично не комментировал обвинения.

Топ комментарии
+7
Заступником директора департамента охорони здоров'я піде. А куди ж іще. Не санітаром же ж, судна мити...
показать весь комментарий
24.03.2025 17:43 Ответить
+7
""Ситуація, що склалася в кардіоцентрі, є неприпустимою." Ситуація, яка в цілому слалася в українській медицині є неприпустимою. Я ні в якій мірі не виправдовую звільненого чиновника, я закликаю всіх відкрити очі і побачити, що не "гроші їдуть за пацієнтом", а "сльози йдуть за пацієнтом". В прямому і переносному значенні. Особливо це стосується невеликих районних лікарень, в яких через мізерні принизливі тарифи НЦЗУ за надані послуги ледь вистачає коштів на зарплати. Не кажучи вже про закупівлю ліків і т.д. Але про це НІЗЗЯ вголос казати.
показать весь комментарий
24.03.2025 17:48 Ответить
+4
100% "свой челавєк", нада ж приставить до кормішку шоб откати давав
показать весь комментарий
24.03.2025 17:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
24.03.2025 17:48 Ответить
1.Тарифи встановлюєтюся у межаж бюджету, що затверджжує Верховна Рада, яку вибрав " нарід із маленьких районів", підписує призидент, якого вибрали у " маленьких районах"
2. " люди в маленьких районах" не запитують у своїх обранців, чому на туалетний папір Зеленьському виділяється більше коштів ніж на фінансування медицини середньої області
3."люди у маленьких районах" у більшості підтримуть рейтинги діючої влади і готові повтоно їх обирати.
До кого тоді питання?
Тим більше, що все що написано стосується населення не тільки малих райцентрів..
показать весь комментарий
24.03.2025 19:44 Ответить
Вінниця є Вінниця. Вже дванадцятий рік як недоторканне місто.
показать весь комментарий
24.03.2025 17:49 Ответить
в інших областях не те саме???
показать весь комментарий
24.03.2025 18:16 Ответить
Мабуть Порошенко винен?
показать весь комментарий
24.03.2025 19:10 Ответить
А хто це такий?
показать весь комментарий
24.03.2025 19:43 Ответить
Петро Олексійович.
показать весь комментарий
24.03.2025 19:45 Ответить
Це президент України.
На відміну від вашого хазяїна Зеленьського, який до чого часу виконує " роль президента" і сам дивується, що за 6 років, " лохи" так цього і незрозуміли.
показать весь комментарий
24.03.2025 19:49 Ответить
"нє користі раді! а токмо волєю пославших мя онуков!" ))
показать весь комментарий
24.03.2025 18:04 Ответить
Данильчук хороша людина і хороший лікар, але зальот стався конкретний. Якби так швидко суддів і депутатів звільняли, як медиків, яких і так не вистачає. Але ж суддя і депутат можуть і помститися, задіяти звязки.
показать весь комментарий
24.03.2025 18:26 Ответить
На передову, в окопи цього масного виродка