12212 посетителей онлайн

77% украинцев положительно воспринимают идею 30-дневного перемирия, - опрос КМИС. ИНФОГРАФИКА

Отношение украинцев к 30-дневному перемирию

Большинство граждан Украины (77%) с позитивом относятся к предложению о временном 30-дневном перемирии.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом свидетельствует опрос КМИС.

"Чаще всего респонденты (47% из 77%) говорили, что это - способ показать, что Россия не хочет мира или что Россия нарушает договоренности. Кроме этого, 12% говорят о способе разблокировать военную помощь. Остальные 18% называют это прежде всего шагом к завершению войны на приемлемых для Украины требованиях. То есть восприятие предложения является положительным, но немногие верят, что это является реальным началом пути к миру на приемлемых условиях", - говорится в сообщении.

Отношение украинцев к 30-дневному перемирию'я

Только 17% выбрали один из трех негативных вариантов.

Так, 8% респондентов считают это ошибочным шагом, который ослабит Украину, 7% - шагом отчаяния украинской власти из-за сложной ситуации на фронте. 2% воспринимают это прежде всего шагом к капитуляции Украины.

Во всех регионах Украины абсолютное большинство (от 72% на Востоке до 85% на Западе) скорее положительно воспринимают предложение о временном прекращении огня.

Опрос проводился методом телефонных интервью (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основе случайной выборки мобильных телефонных номеров во всех регионах Украины на подконтрольной Правительству Украины территории. Было опрошено 1326 респондентов. Опрос проводился со взрослыми (в возрасте 18 лет и старше) гражданами Украины.

Формально при обычных обстоятельствах статистическая погрешность такой выборки (с вероятностью 0,95 и с учетом дизайн-эффекта 1,3) не превышала 3,5% для показателей, близких к 50%, 3,1% для показателей, близких к 25%, 2,1% - для показателей, близких к 10%, 1,6% - для показателей, близких к 5%.

30-дневное перемирие

Напомним, 11 марта 2025 года делегации США и Украины провели встречу в Джидде.

Команды Украины и США сделали совместное заявление по результатам встречи в Саудовской Аравии: США возобновляют военную помощь, с РФ обсудят возможность прекращения огня на 30 дней.

Диктатор РФ Владимир Путин заявил, что Россия согласилась с предложениями прекратить боевые действия в Украине, но на определенных условиях.

Трамп назвал обнадеживающим заявление кремлевского диктатора Владимира Путина о возможности 30-дневного перемирия.

Путин требует приостановить все поставки оружия в Украину на период прекращения огня.

Топ комментарии
+12
За цей час москалі підтягнуться внаглу до наших позицій. А що ви нам зробите, ЗЄрМак же вас нагне і заставить не стріляти, як терпілів. Накопичуть тисячі шахедів і одного разу після так званого перемирря рознесуть усе що їм потрібно. Як казав Джохар Дудаєв, що Московія запросить передишку а потім ударить з новою іще більшою силою.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:22
+10
Дурня. Перемиря це означає - дайте РФ підтягнути сили і накопити засоби + убивати вони не перестануть
показать весь комментарий
25.03.2025 11:21
+9
Угу. Відпочинуть. А що далі буде по барабану.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:18
Комментировать
Сортировать:
Угу. Відпочинуть. А що далі буде по барабану.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:18 Ответить
Так влада взагалі планувала закінчити війну минулого літа, нє? Які питання до людей?
показать весь комментарий
25.03.2025 13:44 Ответить
Дурня. Перемиря це означає - дайте РФ підтягнути сили і накопити засоби + убивати вони не перестануть
показать весь комментарий
25.03.2025 11:21 Ответить
За цей час москалі підтягнуться внаглу до наших позицій. А що ви нам зробите, ЗЄрМак же вас нагне і заставить не стріляти, як терпілів. Накопичуть тисячі шахедів і одного разу після так званого перемирря рознесуть усе що їм потрібно. Як казав Джохар Дудаєв, що Московія запросить передишку а потім ударить з новою іще більшою силою.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:22 Ответить
100%. Теж згадав його слова. А іменно, якщо Сосія просить перемир'я то тільки для того щоб зібратися і вдарити зі всієї сили. Но в українців куряча пам'ять тому видно і вся наша історія і доля жити під окупацією
показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
Вже доведено кміс продажні шлюхи, які озвучують те, що потрібно кварталівським ригоаналам
показать весь комментарий
25.03.2025 11:22 Ответить
О, вже й наративи потрібні пішли підкидати. Ніби це не Зеля а наріт требує перемир'я. І коли ж це ви населення запитували чого воно хоче? А ви населенню говорили що після перемир'я атаки рашистів зростуть десятикратно і всі хто хотів перемир'я підуть на фронт де буде такий замєс що теперішня війна покажеться перемир'ям? Чи ви лохам сказали що на 30-ти денне перемир'я знімуть військовий стан, ТЦК перестануть ловити ухилянтів і відкриють кордони?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:23 Ответить
Методом телефонних інтерв'ю ... на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) у всіх регіонах України (підконтрольна Уряду України територія) було опитано 1326 респондентів. Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України, яка контролювалася Урядом України.

Кому пофортунило поспілкуватись із цією конторОПою?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:24 Ответить
Так де то перемиря ?,кожен день ворог обстрілює наші міста і села ,кожен день від обстрілів гине десятки українців ,а в нас ідосі граются в байки трампа.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:25 Ответить
яке перемир'я за 30 днів? На донбасі пару років розводили. А зараз з використанням дронів як основної зброї, контролювати їх взагалі майже неможливо.
показать весь комментарий
25.03.2025 11:25 Ответить
А ви не контролюйте, просто знищуйте московитів!
Де московит по Світу, там йому й смерть, щоб у під'їздах та ліфтах не гадив!
показать весь комментарий
25.03.2025 11:30 Ответить
https://www.facebook.com/abdulla.zalmanovich.7?__cft__[0]=AZXqJ8Xyr8hxH8z--6uSqLU0o8L95Od5UWWBqD0qAIUzcCzoXKrdMc903QEuZ4wKd1rEBvzfuzRGHVdj_YnaQxDbR8NCEdUN65rjQyBUkjWCYED-GuIHabdhXIHodwWcB_NCjeo0kCytcIX1NaKnXAoOadPAyq6NrunMxK_cjYsxn2ZS6dKzfiaptyjG1tuK5Cuz32TWalG6HyOd8t9-We6niNXVGGaS8CRnsmrBrSNRsQ&__tn__=-UC%2CP-y-R Zalman Shuher

показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
А в чому сенс такого перемир'я?
Оркам то зрозуміло - знімуть санкції, повернуть триста мільярдів. Рудий пі'дор попіариться, премію нобелівську отримає.
В чому інтерес України?
показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
та задолбала ця війна ,вчора ліг спати ,а кулемети трах трах і шахеди пух пух пух
показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
Тоді, краще не лягати…? Міру-мір??
показать весь комментарий
25.03.2025 11:28 Ответить
Більшість громадян України (77%) із позитивом ставляться до пропозиції щодо 30% зниження цін на все
показать весь комментарий
25.03.2025 11:26 Ответить
Сьогодні, кожен у Світі, бачить наслідки, бездіяльності та нікчемність резолюцій ООН та мовчазної допомоги США і НАТО щодо війн московитів з 2000 років, проти своїх країн-сусідів! Ічкерія, Молдова, Нагірний Карабах, Грузія, Осетія, Абхазія, Україна ….!!
Україна, єдина повстала, проти московської війни, проти нових таборів московії, ГУЛАГУ2, у 21 столітті!!
Допомагаймо Захисникам України, хто, як має змогу!!
показать весь комментарий
25.03.2025 11:27 Ответить
"Найчастіше респонденти (47% з 77%) говорили, що це - спосіб показати, що Росія не хоче миру або що Росія порушує домовленості. Джерело: https://censor.net/ua/n3543088
Ну це дійсно так . Майже ніхто з українців в перемир'я не вірить ( мається на увазі - в справжнє перемир'я ) , але багато згодні на нього щоб лише , як кажуть - "нагнати кацапів на слизьке" .
показать весь комментарий
25.03.2025 11:37 Ответить
Політика України "нагнати кацапів на слизьке" - це і є доказом, що ми визнаємо нашу ДРУГОСОРТНІСТЬ. Чому кацапи не вдаються до таких кроків ? Бо вони вважають це за програш, своїм приниженням. А ми зі шкіри вилазимо, щоб довести, що ми ХОРОШІ ! І цим скористались вже Байден, Трамп. Можуть дати зброю, а можуть не дати. Але згадаємо, що казав Байден на початку війни. "Подивимось чи українці здатні захищатись, ось тоді допомагатимемо !" Мало доказів їм ще ? Сильні доводять свою гідність на полі бою ! Все інше - ознаки слабкості.
показать весь комментарий
25.03.2025 12:08 Ответить
Це ваші , м'яко кажучи - фантазії .
А кацапи тільки так і роблять . Завжди .!! "Нагнати інших на слизьке" , це їхня державна політика .
показать весь комментарий
25.03.2025 12:18 Ответить
Фантазії - що саме ? Мої слова "Чому кацапи не вдаються до таких кроків ? Бо вони вважають це за програш... " заперечують вашим "..тільки так і роблять завжди." ??? Що у нас з логікою ?
показать весь комментарий
25.03.2025 12:24 Ответить
Фантазії це те що ви кажете ,, про якусь нашу другосортність , бажання комусь сподобатися і тд. Ну це ж звичайнісінька дурниця , а хіба ні !?
Схоже , у вас просто - комплекс меншовартості . Це буває . Але це ваше особисте , і не треба - всіх під один гребінець .
А про кацапів я ж все написав - наганяти на слизьке це їхня державна політика ! Ну що ще не зрозуміло ?
І звідки ви взяли що вони вважають таку політику програшною хз ? Вони постійно цим тільки й займаються . Та й не тільки вони , і ми , і США і інші держави .
Наганяти на слизьке це значить - діяти так щоб у противника ( ворога , опонента і тд.) - звужувалось коло можливостей , і простір для маневру . Це нормальна практика .
показать весь комментарий
25.03.2025 12:54 Ответить
Блін ! Поясню ще раз ! "перестать стрєлять", відвід військ на деяких ділянках АТО у 2019 році - це ж ПАКАЗАТЬ усьому світу Ху ІЗ Ху ! Показали ? ! Ну і ... Ще раз треба показувати ; Ну, скільки можна ??? Питання. А чого кацапи не спішать показувати Ху із Ху ? Вони діють нахабно і з позиції СИЛИ. Перші порушують, і перші заявляють "А ви доведіть, що ми порушуємо !" Для чого ще раз Україні намагатись доводити будь-кому свою безвинність ? Все вже очевидно без доказів ! Ось що я хотів вам довести. Хоча здається ви теж погоджуєтесь з моєю думкою.
показать весь комментарий
25.03.2025 13:14 Ответить
Почали - за здравіє , кінчили - за упокій .
Ну значить так - я не маю наміру обговорювати тут АТО 2019 року , війну 41-45 років , Полтавську і Куликівську битву . То ж -розмову закінчено .
показать весь комментарий
25.03.2025 13:34 Ответить
Скільки вже було спроб перемирря з кацапами???
Жодного разу кацапи не припиняли обстрілів…
показать весь комментарий
25.03.2025 11:42 Ответить
Этот опрос - 100% заказной. Зеленский боится последствий за свои капитулянтские решения и преводит стрелки на желание якобы народа. Под заказ рейтинговое агентство могло нарисовать противоположный результат. Отвечать за капитуляцию будет Зеленский, Ермак и вся зеленая команда. Народа они не боятся, а вот перед Азовом и патриотической частью населения отвечать придется серьезно. Надеюсь у власти ума хватит не делать глупости и не совершать предательство под видом переговоров о перемирии
показать весь комментарий
25.03.2025 11:48 Ответить
Вони бояться ГРОМАДЯНСЬКОЇ війни. І готуються до неї. Закон про використання зброї проти свого НАРОДУ не випадково зареєстрований.
показать весь комментарий
25.03.2025 12:10 Ответить
КМІС - Контора Мудаків і Слуг
показать весь комментарий
25.03.2025 12:20 Ответить
перемирья шоб шо??? трампон умиє руки і буде гавкати з кожної праски, що він розрулив війну, а там хоч трава не рости, допомоги від трампістів не буде більше ніколи від слова взагалі, а на хіба усе це україні з окупованими територіями і мільйонами українців в окупації, хтось спитав у них, чи хочуть вони жити в кацапокитаї.
показать весь комментарий
25.03.2025 13:05 Ответить
Марно витрачені гроші, коли війна.
показать весь комментарий
25.03.2025 13:08 Ответить
з 2014 року вже було одностороннє перемир'я