9016 посетителей онлайн
3 605 37

Самыми сложными в урегулировании между Украиной и РФ будут территориальные вопросы, - Келлог

Кэллог о переговорах с РФ

Самым сложным в урегулировании российско-украинской войны будет территориальный вопрос и в нем необходимо различать фактический и юридический контроль над оккупированными территориями.

Об этом заявил спецпосланник президента США в Украине Кит Келлог, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"Вы должны дойти до тяжелого уровня дискуссий. И я думаю, что самыми сложными будут территориальные вопросы. Когда вы посмотрите на четыре области - Луганскую, Донецкую чуть южнее, а также Запорожскую и Херсонскую, то... россияне полностью контролируют Луганскую, но не другие. Итак, вопрос в том, как это выглядит, как выглядят территориальные достижения", - сказал Келлог в эфире Fox News.

"И тогда вы должны вернуться к тому, что мы называем де-факто или де-юре. Де-факто означает, что вы физически оккупируете территорию, они (российские оккупанты - ред.) никуда с нее не уйдут, но вы не переходите к де-юре и не говорите, что вы полностью аннексировали ее, мы отдаем ее вам как часть России. Это те дискуссии, которые должны состояться", - пояснил спецпосланник президента США.

Топ комментарии
+18
"територія України єдина та недилима"
Конституція України

ото й вся т.зв. "дискусія"

.
показать весь комментарий
26.03.2025 23:45 Ответить
+9
Зараз вони брешуть, що "люди самі захотіли у РФ"...це при тому, що більша частина людей у Запорізкій Області живе на териториї, яку РФ ніколи не контролювала.
показать весь комментарий
27.03.2025 00:05 Ответить
+7
Так ви бачите як вже подають- "теріторіальні питання"!!! Не агресія та окупація..... покидьки мерзотні.
показать весь комментарий
27.03.2025 00:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"територія України єдина та недилима"
Конституція України

ото й вся т.зв. "дискусія"

.
показать весь комментарий
26.03.2025 23:45 Ответить
Так ви бачите як вже подають- "теріторіальні питання"!!! Не агресія та окупація..... покидьки мерзотні.
показать весь комментарий
27.03.2025 00:42 Ответить
Найскладніше світу довести , що МИРОТВОРЕЦЬ Трамп хоче недоанексовані варварами кацапії 4 області України, вустами ІСТОРИКІВ МАГАШИСТІВ Віткоффа та Карслона, віднесені до бувших земель РФ в часи СССР ,тепер ***** узаконено внесені в його констицію , ЗЕ повинно здати в обмін на компромати проти нього включаючи намародерені в офшорах сундуки .
показать весь комментарий
27.03.2025 04:37 Ответить
Ну якщо Трамп хоче 4 області України (вони до речі вже "анексовані", так само як і Крим, але ця "анексія" юридично нікчемна), то нехай відкриє свого рота і скаже це: "Я, президент США, хочу 4 області України". Вуста якихось карлсонів чи віткових нікого не цікавлять.
показать весь комментарий
27.03.2025 05:51 Ответить
Самое сложно сказать кацапам идите ***** закройте **** свое на наши земли ********** недоеьнутая
показать весь комментарий
27.03.2025 07:13 Ответить
які територіальні здобутки? Росія казала, що воює за невступ України до НАТО.

все , ми не вступаємо в НАТО, виходьте. ви свого добились , ми не вступаємо в НАТО , можете закінчувати війну і виходити з територій.

"а за что тогда наши мальчики воевали?" - скаже Росія.

ну так ваші мальчікі же воювали за невступ україни в нато, а не за території.

інакше вам прийдеться признати що війна була за території.
показать весь комментарий
26.03.2025 23:51 Ответить
Зараз вони брешуть, що "люди самі захотіли у РФ"...це при тому, що більша частина людей у Запорізкій Області живе на териториї, яку РФ ніколи не контролювала.
показать весь комментарий
27.03.2025 00:05 Ответить
Бажання вступу в НАТО і
Факт території Української республіки

різницю відчуваєте !

.
показать весь комментарий
27.03.2025 08:49 Ответить
Дааа! На розтяжці чоловік. Розуміє, що дурню верзк, але ж Трамп - начальнік. Отже Ккллог за класикою має бути дурнем. Або безробітним. .
показать весь комментарий
27.03.2025 00:06 Ответить
Найскладнішим врегулюванням в американо-мексиканському конфлікті є Техас та Каліфорнія ...
показать весь комментарий
27.03.2025 00:07 Ответить
Ці врегулювання будуть проводити уже наступні президенти Америки, згадуючи покійних Трампа, Келлога та путіна...
показать весь комментарий
27.03.2025 00:15 Ответить
Майбутні президенти США жодним чином не будуть суперечити тому, що Україна відновила суверенітет над всією своєю територією
показать весь комментарий
27.03.2025 00:20 Ответить
Після подібної риторики підприємці в США напружилися - якшо силою можна відібрати ( плюнувши на існуючі закони які це забороняють ) території в якоїсь держави то , то забрати власність в якоїсь компанії мож на раз два .
показать весь комментарий
27.03.2025 00:16 Ответить
Ці територіальні питання касаються тільки українських територій? Белгородська та Курська териториальні одиниці обговорюються ? Чи то "другое"?
показать весь комментарий
27.03.2025 00:50 Ответить
А вони не можуть не касатись Білгородської чи Курської територіальної одиниці, бо де факто Україна контролює їх частини. Хіба тільки якщо рашка не проти їх окупації, тоді не касаються.
показать весь комментарий
27.03.2025 02:43 Ответить
Все будет зависеть на чьей стороне будете вы играть и по каким правилам, если по международному праву и Уставу ООН, то проблем не вижу, от слова вообще! Объясните какую цель вы ставите в переговорах, тогда мы поймём стоит ли с вами играть .
показать весь комментарий
27.03.2025 01:35 Ответить
Ну походу кінцева ціль перемовин - примусити русню до безумовного перемирʼя.
показать весь комментарий
27.03.2025 02:45 Ответить
Перемирие можно в любой момент нарушить. Сегодня заставил, а через месяц отказались.
показать весь комментарий
27.03.2025 05:23 Ответить
Та ви шо? Не може такого бути.
показать весь комментарий
27.03.2025 05:54 Ответить
Оттого перемирие это не достижение.
показать весь комментарий
27.03.2025 05:56 Ответить
Значить не буде жалко, якщо його порушать. Ок.
показать весь комментарий
27.03.2025 06:01 Ответить
до 2014 р. між Україною та рашкою був мирний договір

Це завадило рашці напасти на Україну?

.
показать весь комментарий
27.03.2025 08:52 Ответить
Пішо НАХ.. старий пердун.
показать весь комментарий
27.03.2025 01:39 Ответить
Якщо США віддасть рф аляску то цілком можна домовитися)
показать весь комментарий
27.03.2025 02:20 Ответить
Да що тут складного з територіями? Москву побудував князь київський. Зелений Клин, Жовтий Клин, Малиновий Клин, Курщина, Белгородщина, Кубань, Тамань... Я нічого не збув того, що вкрали москалі? А... Воронежская область.
показать весь комментарий
27.03.2025 06:18 Ответить
А правду тре друкувати - всі ті Клини ніколи не були українськими , це просто території які кацапи завоювали в інших народів і де українці поселилися - ці клини навіть не межують з українськими територіями . А ось Білгородська і Курська межують з Україною і там питань якби ніту
показать весь комментарий
27.03.2025 11:29 Ответить
а це не суттєво
показать весь комментарий
30.03.2025 22:45 Ответить
Дайте цьому віслюку - Келлогу по носі, щоб він прокинувся, та реалістично дивився на речі.
показать весь комментарий
27.03.2025 08:24 Ответить
Їх просто не буде !
показать весь комментарий
27.03.2025 10:04 Ответить