12901 посетитель онлайн

Греция имеет три условия для участия в миротворческой миссии в Украине, - СМИ

греция о миротворцах

Греция будет участвовать в международных силах в Украине только при трех условиях: соглашение о прекращении огня, отсутствие развертывания на территории РФ и четкая стратегия выхода, если боевые действия возобновятся.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Ekathimerini.

Как отмечается, премьер-министр Кириакос Мицотакис намерен подтвердить эти условия на саммите в Париже, где лидеры Коалиции желающих обсудят гарантии безопасности для Украины.

Отмечается, что Афины четко дали понять, что любое участие Греции возможно только после официального прекращения огня. Кроме того, греческие войска не будут действовать на территории России, а в случае нарушения Москвой режима прекращения огня они будут немедленно выведены.

Несмотря на то, что некоторые европейские страны рассматривали возможность развертывания войск под эгидой миссии ЕС, оппозиция со стороны России и некоторых стран-членов, таких как Венгрия, отвергла такую возможность. Греция выступает за проведение операции под наблюдением ООН, считая, что это обеспечит более широкую международную легитимность.

Если планы миссии будут продолжаться, роль Греции остается неопределенной. Среди вариантов - сухопутное развертывание в Украине или участие ВМС в Черном море. Последний вариант лучше согласуется с оборонными приоритетами Греции. Однако непонятно, насколько это возможно, особенно если будет принято предложение Турции взять на себя командование силами, патрулирующими море.

Также отмечается, что Афины действуют осторожно, балансируя между своей приверженностью к Украине и интересами национальной безопасности. В отличие от НАТО, развертывание в Украине не предусматривает коллективной защиты иностранных войск, что вызывает беспокойство относительно потенциальных потерь. Место развертывания будет иметь решающее значение, поскольку риски существенно отличаются на востоке Украины и в таких регионах, как Киев, Львов или Одесса.

В то же время отмечается, что Греция уже участвует в фазе планирования миссии.

Ранее сообщалось, что в Европе на фоне дискуссий об отправке войск в Украину для обеспечения безопасности хотят рассмотреть и альтернативные варианты.

Топ комментарии
+18
Якщо буде припинення вогню - навіщо взагалі вони потрібні ...?
показать весь комментарий
27.03.2025 13:31
+15
Більш того, якщо бойові дії відновляться, то вони тут же з'їбуться. Прекрасні чергові "гаранти миру"
показать весь комментарий
27.03.2025 13:38
+11
Такі миротворці нікому не потрібні
показать весь комментарий
27.03.2025 13:41
Комментировать
Сортировать:
Якщо буде припинення вогню - навіщо взагалі вони потрібні ...?
показать весь комментарий
27.03.2025 13:31 Ответить
Більш того, якщо бойові дії відновляться, то вони тут же з'їбуться. Прекрасні чергові "гаранти миру"
показать весь комментарий
27.03.2025 13:38 Ответить
Ні, нащо вони потрібні, якщо у разі відновлення вогню зібрались одразу тікати?
На таких "міротворцєв" ***** уваги навіть не зверне.
показать весь комментарий
27.03.2025 13:50 Ответить
Це, як туристи, - згодні приїхати тільки, щоб пофоткаться.
Нехай краще вдома залишаються. Бо тут для них доведеться ще й охорону надавати.

стратегія виходу, якщо бойові дії відновляться. Джерело: https://censor.net/ua/n3543549
показать весь комментарий
27.03.2025 15:43 Ответить
От вам і "миротворці", введення яких створить більше небезпек чим користі, бо вивільнені українські війська будуть приймати участь безпосередньо в бойових діях і замінити з'**@вшихся "миротворців" буде вже нікому.
показать весь комментарий
27.03.2025 13:34 Ответить
навіщо в такому разі, ви взагалі тут потрібні, Ахіллесові нащадки блєть,(
показать весь комментарий
27.03.2025 13:35 Ответить
Та не кажи, спартанці абоссані...
показать весь комментарий
27.03.2025 13:43 Ответить
ми тут є, але як що що,!, то нас тут нема,), ******** план,),
показать весь комментарий
27.03.2025 13:45 Ответить
Хочуть розгорнутися у Львові і тільки рашка рипнеться - з"ібатись - немов би іх не було
показать весь комментарий
27.03.2025 13:40 Ответить
Такі миротворці нікому не потрібні
показать весь комментарий
27.03.2025 13:41 Ответить
У них свої "кацапи" готові в будь-який час всадити ножа в спину. Я турків маю на увазі. Тому греки завжди мають на увазі ісламістську загрозу.
показать весь комментарий
27.03.2025 14:30 Ответить
А що,в такому випадку,вони зібрались робити в Україні-каналізацію перевантажувати?! Хай ідуть на Кіпр!
показать весь комментарий
27.03.2025 13:44 Ответить
На Кіпрі такі вояки рипнутись сцють - турки роги вмить обломлюють.
показать весь комментарий
27.03.2025 13:48 Ответить
А ще шоб кефір давали на обід. Нах вони тут потрібні. Потім будут говорить, що ми ж не відмовлялись
показать весь комментарий
27.03.2025 13:47 Ответить
Особливо мені сподобалось про стратегію виходу.
"Служба райська, але як пожежа - то хоч звільняйся" (с)
показать весь комментарий
27.03.2025 13:49 Ответить
Чи варто рипатись
показать весь комментарий
27.03.2025 13:52 Ответить
А НАЩО потрібні миротворчі сили котрі замість того щоб примушувати сторони до виконання умов припинення вогню мають намір одразу втікати при розв'язанні бойових дій?! Можу собі тільки уявити як поліціанти будуть ставити умову щоб не відбувались злочини бо якщо таке відбудеться то вони будуть повинні втікати замість того щоб затримувати злочинця та припиняти вчинення злочину!
показать весь комментарий
27.03.2025 13:54 Ответить
Братан я затебе впишуся, але якшо тебе почнуть бити я добре бігаю!
показать весь комментарий
27.03.2025 13:56 Ответить
якщор має умови.може іти накуй без умов...
показать весь комментарий
27.03.2025 13:57 Ответить
Це пізда що зі світом. Чи він такий завжди був? В США челіки чатяться як школярі якісь. В Європі миротворців готують які в разі чого потікають з яких толку 0 фактично.
показать весь комментарий
27.03.2025 13:58 Ответить
Просто , на наших очах , відбувається крах західного ліберального світу .
показать весь комментарий
27.03.2025 14:14 Ответить
На жаль, чи на щастя.
показать весь комментарий
27.03.2025 14:43 Ответить
Просто все , колись , змінюється ... немає нічого вічного
показать весь комментарий
27.03.2025 14:51 Ответить
Нащо нам тут грецькі туристи?
показать весь комментарий
27.03.2025 14:15 Ответить
Вино , сир , оливкову олію привезуть ...))
показать весь комментарий
27.03.2025 14:49 Ответить
лише за трьох умов: угода про припинення вогню, відсутність розгортання на території РФ та чітка стратегія виходу, якщо бойові дії відновляться.
Що і требувалось доказати. Тобто миротворці будуть в Україні поки рашисти не почнуть знову бойові дії. А на**** ви тоді потрібні? Поки ***** вдобно будете ходити наглядати за українціми і змальовувати всі дислокації, а коли ***** скаже хватить, всі ці миротворці швиденько накивають п'ятами як в Лівані. Хтось ще вірить що Україну захистять якісь мирні плани і миротворці а не ЗСУ?
показать весь комментарий
27.03.2025 14:15 Ответить
Ну хочаб подякувати їм потрібно що вони чесно сказали що з'їб уться коли запахне смаженим. Інші будуть роказувати що вони ого-го як будуть захищати тільки потім з'їб уться так же само
показать весь комментарий
27.03.2025 14:22 Ответить
Греція?!! Виставляє умови??!!!! Для миротворчої міссїї?????!!!!11111
Це новий анекдот?
показать весь комментарий
27.03.2025 14:22 Ответить
**** Буркіна-Фасо ще не приєдналася до "коаліції бажаючих"(шо за всрата назва?) зі своїми умовами?
показать весь комментарий
27.03.2025 14:24 Ответить
Якщо Буркіна-Фасо виявить бажання і відправить взвод під Виноградів, то можливо до "коаліції дуже охочих" приєднається також Гвінея-Бісау.
показать весь комментарий
27.03.2025 14:45 Ответить
Звичайно виявить і відправить. Але ж вимоги!
1) забезпечити бананами рештки населення країни,
2) поділитися рідкоземельними мінералами
3) встановити з кацапами мир, шоб вони не стріляли
4) викопати бетонний бункер, де будуть сидіти миротворці, причому десь на кордоні з Польщею.
показать весь комментарий
27.03.2025 15:24 Ответить
Буркіна-Фасо не приєднається, - вони минулого року сумну коняку орденом Жеребця нагородили.

показать весь комментарий
27.03.2025 15:50 Ответить
А чому тільки три умови? Три бажання для попелюшки??)) дебіли обісцяні
показать весь комментарий
27.03.2025 15:04 Ответить
Боюсь придётся всей экономике Украины работать на памперсы для этих бравых воинов .
показать весь комментарий
27.03.2025 16:45 Ответить