7620 посетителей онлайн

Россияне совершили военное преступление, запустив "шахеды" по жилой застройке и нефтегазовой промышленности Полтавы, - Генштаб

шахеди

Военные РФ продолжают терроризировать гражданское, мирное население Украины. Российские захватчики совершили очередное военное преступление - применив БпЛА типа "Shahed", массированно атаковали Полтаву.

Об этом пишут в фейсбуке Генштаба ВСУ, передает Цензор.НЕТ.

Россияне целенаправленно били по гражданской инфраструктуре, жилой застройке и админзданиям предприятий нефтегазовой промышленности.

"Российский агрессор цинично продолжает врать о своих устремлениях к миру, и дальше умышленно нападая на гражданские объекты, подвергая опасности мирное население. Оккупанты ежедневно совершают военные преступления на территории Украины. Они не имеют сроков давности. Их фиксируют, документируют и передают в соответствующие международные институты. Наказание неотвратимо", - отметили в Генштабе.

Напомним поздно вечером 27 марта российские беспилотники атаковали Полтаву.

Топ комментарии
+17
Досить жалітися генштабу. Або бийте по кацапії, або зривайте з себе погони. Одна влада, яка захищає свій народ, це в Ізраїлі. Відповідь була б миттєва.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:41 Ответить
+16
Витріть сльози і ×ерачте кацапські НПЗ 24/7.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:47 Ответить
+9
Потрібно роздовбати кримський міст із принципу - українці чекають вже 3 роки.
повернить Залужного і генералів до ЗСУ.
показать весь комментарий
28.03.2025 03:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А як же договір не бити по нафтогазовій промисловості? Кацапові вірити, себе не поважати.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:29 Ответить
Офісу Презіндетна вірити - себе підарасом вважати!
Єрмак у якості регента Презіндента України себе провалив повність, але про це не було жодного слова в Телемарафеті.
Тому вперед...
показать весь комментарий
28.03.2025 09:20 Ответить
Єрмак призначений одразу після Оману .Хто батьки- сто разів писали .Він шпіон навіть без прикриття .Нічого не буде доброго, коли ларьочник ,який носив сумку за Ельбрусом Тадєєвим, бандитом , переговори веде. Головне: Оманські домовленості ніхто не відміняв
показать весь комментарий
28.03.2025 09:33 Ответить
До Елабуги (де роблять шлюхеди) 1300км. Вже можна було розїбати пів Елабуги за 2 роки (як вони там почали їх штампувати). Але тільки можемо скиглити, а ракети та дрони далекобійні робити не хочемо. 4й рік, а ракет зробили трішки більше ніж ніхуа.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:30 Ответить
навідь 1200км з безпечним запасом для пуску.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:32 Ответить
Ну а що тобі, генштаб, заважає знищити нпз та газонафтотермінали на **********? Хто з канцелярських крисюків там має долю?
показать весь комментарий
28.03.2025 01:40 Ответить
Досить жалітися генштабу. Або бийте по кацапії, або зривайте з себе погони. Одна влада, яка захищає свій народ, це в Ізраїлі. Відповідь була б миттєва.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:41 Ответить
Витріть сльози і ×ерачте кацапські НПЗ 24/7.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:47 Ответить
Це вже перемір'є чи ще ні?
показать весь комментарий
28.03.2025 03:03 Ответить
У любий незрозумілий сітуаціі бій по НПЗ ( Тарас Загородний)
показать весь комментарий
28.03.2025 03:35 Ответить
У зелених це вже перемир'я. Не лох сказав, що він вже не буде бити по тим об'єктам, які написав путін.
показать весь комментарий
28.03.2025 07:06 Ответить
Потрібно роздовбати кримський міст із принципу - українці чекають вже 3 роки.
повернить Залужного і генералів до ЗСУ.
показать весь комментарий
28.03.2025 03:38 Ответить
Тобто обстріли, що були раніше, до мутного "перемир'я" не вважаються воєнними злочинами?
показать весь комментарий
28.03.2025 06:24 Ответить
Ще?
показать весь комментарий
28.03.2025 08:38 Ответить
І жодних звернень в ООН творится геноцид ,етноцид проти українського народу ,натомість єрмаківська дипломатія мовчить ніби їх це не стосуєтся ,зате ладні все підписувати що підсунуть трапмпівські гопники ,це ганьба МЗС так і військово політичного керівництва країни.
показать весь комментарий
28.03.2025 08:40 Ответить
Треба Єрмака повернути до виконання його обовязків - забезпечувати сральню на Банковій туалетним папіром і засобами для миття рук.
Але далі ще страшніше... Вибрати собі владу!
показать весь комментарий
28.03.2025 09:25 Ответить
ні не на Банковій,мити нужники на зоні,років так 25....
показать весь комментарий
28.03.2025 09:29 Ответить
Цікаво,а куди поділися наші знамениті і таємничі бойові плавці? Як і Буданов,десь благодушно мріють про каву в Ялті? Рване Вухо та Путін заборонили бити по енергооб"єктах та НПЗ Рашки але ж підривати танкери Рашки,що перевозять нафту Зюзя ще не заборонив?
показать весь комментарий
28.03.2025 09:32 Ответить