11032 посетителя онлайн

РФ может выйти из "энергетического перемирия", - Песков

Кремль может не придерживаться энергетического перемирия

Представитель российского диктатора Дмитрий Песков заявил, что РФ может не придерживаться "энергетического перемирия".

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на росСМИ.

"Сейчас наши вооруженные силы по-прежнему выполняют приказ верховного главнокомандующего (о запрете ударов по украинской энергетической инфраструктуре. - Ред.)", - сказал Песков.

В то же время, отметил представитель диктатора, РФ "оставляет за собой право в случае несоблюдения этого моратория киевским режимом, конечно же, также его не соблюдать".

"Было бы нелогично придерживаться нам и каждую ночь сталкиваться с попытками ударов по объектам нашей энергоинфраструктуры", - добавил Песков.

Топ комментарии
+31
Брехливий йоршик
показать весь комментарий
28.03.2025 14:20 Ответить
+22
цілком очікувана риторика та результати сумісного шоу
показать весь комментарий
28.03.2025 14:22 Ответить
+17
це, як алкаш , який обіцяв вийти з запою, переглянув свої "плани" й продовжив запій

акаші й русня поняття тотожні , нічого нового
показать весь комментарий
28.03.2025 14:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Брехливий йоршик
показать весь комментарий
28.03.2025 14:20 Ответить
це, як алкаш , який обіцяв вийти з запою, переглянув свої "плани" й продовжив запій

акаші й русня поняття тотожні , нічого нового
показать весь комментарий
28.03.2025 14:25 Ответить
А параша ********** туда в этот мир заходила хоть через замочную скважину??? Как можно выйти из чего то,если - куда то и не входило?
показать весь комментарий
28.03.2025 15:08 Ответить
мощно задвинул
показать весь комментарий
28.03.2025 14:20 Ответить
От і все..... Трамп тряпка....
показать весь комментарий
28.03.2025 14:21 Ответить
цілком очікувана риторика та результати сумісного шоу
показать весь комментарий
28.03.2025 14:22 Ответить
У такому разі, нехай входить США … Бл, розумні навчаються на чужих помилках, а дурні на своїх . Або - США прийме вірне рішення після того, як перепробує всі невірні … Зараз через тупість Трампа гинуть люди в Україні . Скільки нам ще чекати, доки воно прозріє , те риже чмо . ?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:23 Ответить
Вы правда думаете, что Трампу не насрать на украинцев? Вы как ребенок маленький. Он президент США и ему важно, что бы не гибли американцы от русских бомб и жили в достатке. Он сейчас делает для этого все возможное: договаривается с ****** в военном и экономическом плане. "Проблемы индейцев, шерифа не интерисуют"
показать весь комментарий
28.03.2025 14:27 Ответить
Тобто американці залишаться жити на землі за рахунок нас, українців ??? Невже їм хліб поперек горла не ставатиме !!!
показать весь комментарий
28.03.2025 17:31 Ответить
за рудий чубчик, отого самозакоханого фріка, та в кремлівський чємоданчік, в чємоданчік!
показать весь комментарий
28.03.2025 14:24 Ответить
А вона туда заходила?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:24 Ответить
Трамп вже погрозив "непердбачуваними руйнівними мірами"?
Чи ці "міри" передбачені тільки проти України?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:25 Ответить
Цікаво , а призвіще письков від якого кореня ?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:25 Ответить
Від дупи *****.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:41 Ответить
Песков от слова песок. Корень этого слова. А Вы что подумали?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:42 Ответить
Это вероятно Вам так хочется. Посмотрите как по украински пишется его фамилия и прекратите нести чушь. Есть разница "пес" и "пєс"
показать весь комментарий
28.03.2025 15:02 Ответить
Головне не як писати, а як читати , а по суті воно маленьке ху....ло, тільки біля чемодану свого ху...ла
показать весь комментарий
28.03.2025 15:33 Ответить
А!!! Но это другое. Дама задала вопрос о корне слова его фамилии. Я помогла. А если вопрос стоит так, то Вы можете его по фамилии не называть. Можете называть ***** 2 или ***** младший
показать весь комментарий
28.03.2025 15:50 Ответить
Нееть , на малюнку усе його призвище 😀😀😀 Тому і спитала
показать весь комментарий
28.03.2025 17:37 Ответить
Від українського слова "пес". Бо пес бреше.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:47 Ответить
А що тоді Ермак патужне підписав в Омані, ой, тобто в Аравії? Вийти-зайти, туди-сюди....
показать весь комментарий
28.03.2025 14:25 Ответить
Перемир"я було?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:27 Ответить
мабуть було,але нам про це не казали
показать весь комментарий
28.03.2025 14:36 Ответить
Кожен вечир перемир'я.Вчора у Полтаві,Херсоні та Одесі. Позавчора у Дніпрі.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:09 Ответить
Три дні йшли переговори, працювали без перерви....... І що ? З якого часу наступає перемир я? Хто моніторить перебіг цього перемир я? Яка відповідальність за його невиконання? Які об єкти заборонено обстрілювати? Цікаво ,а самі перемовники можуть відповісти на ці питання? Чи можливо вони їх і не піднімали?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:28 Ответить
знаєте гру де на кожне питання відповідь-,,Ні,,???це щось наподоби
показать весь комментарий
28.03.2025 14:38 Ответить
Типу вони туди заходили)
показать весь комментарий
28.03.2025 14:28 Ответить
",,,,,,,,може вийти з "енергетичного перемир'я,,,," --- Як можно вийти з того, куди не заходили, йоршик парашний???
показать весь комментарий
28.03.2025 14:35 Ответить
а вони його починали??? це наш Сонцесяйний готовий пєрєстать стрєлять
показать весь комментарий
28.03.2025 14:36 Ответить
Як можна вийти з того куди не входили?
показать весь комментарий
28.03.2025 14:41 Ответить
Дебіл.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:56 Ответить
Яке кончене! Він сам вірить в те що каже?Я думаю що і Трамп засумнівався а лепеті не тільки"Плешивого",цього усатого таракана,ще коня лавроваСвіт вам не вірте.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:57 Ответить
Таке перемир*я до заднього місця, ще більше стали літати.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:58 Ответить
никому не выгодно окончание войны- только украинскому народу
показать весь комментарий
28.03.2025 14:59 Ответить
Довбаний пачтальйон печкін іди на..уй
показать весь комментарий
28.03.2025 15:00 Ответить
Той хто підковує собак - "пєс ков" - тобто їідійот
показать весь комментарий
28.03.2025 15:11 Ответить
Та виходьте вже, брехуни!
показать весь комментарий
28.03.2025 15:17 Ответить
Прикольно как буд то вы паРашисты там гдето были?!
показать весь комментарий
28.03.2025 15:19 Ответить
Зато зелупи його чітко виконують.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:22 Ответить
Тому ми і не ху....лоста
показать весь комментарий
28.03.2025 15:27 Ответить
Ну так рашисти вже отримали список потрібних обʼєктів
показать весь комментарий
28.03.2025 15:24 Ответить
Вони там (у цьому перемир'ї) були якусь одну добу, вчора (чи цієї ночі) знову по нашому газовидобутку гатили.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:24 Ответить
Це Україна може вийти, а ти йорж унитазный разом з ху...лом в нього і не входив
показать весь комментарий
28.03.2025 15:26 Ответить
Не можна вийти з того, чого і так не було.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:28 Ответить
А роки туди заходили?
показать весь комментарий
28.03.2025 15:38 Ответить
ну так, давайте. Бо дуже хочеться вже "нептуном" ****** по Новочеркасській ДРЕС.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:42 Ответить
Гарно трампону поводив по губах!
показать весь комментарий
28.03.2025 15:42 Ответить
"Було б нелогічно дотримуватися нам і щоночі стикатися зі CПРОБАМИ ударів по об'єктах нашої енергоінфраструктури"...перекладаю "Вони цiлилися по трансформаторнiй будцi у Великих Гiвнюках,але ,нащастя, влучили у аеродром Eнгєльс-2..."
показать весь комментарий
28.03.2025 15:48 Ответить
Зельонка давай по нпз і енергетичних об'єктах кацапів не відкладая.
показать весь комментарий
28.03.2025 15:55 Ответить
А вона що, входила в енергетичне перемир'я? Це тільки Трампону могло приснитись...
показать весь комментарий
28.03.2025 16:24 Ответить
А московія у нього входила?
показать весь комментарий
28.03.2025 16:28 Ответить