11246 посетителей онлайн

Россияне атакуют Украину ударными беспилотниками, - Воздушные силы

враг атакует шахедами

Вечером 28 марта в воздушном пространстве Украины фиксировались российские ударные беспилотники. Враг запустил БПЛА с севера и юга.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Воздушные силы ВСУ.

"Сумская область - угроза применения ударных БПЛА", - сообщалось в 19:59.

"Харьковская область - угроза применения ударных БПЛА", - сообщалось в 20:06.

В 20:16 ПС сообщили о:

  • Несколько групп БпЛА на границе Харьковщины и Сумщины в направлении Полтавщины;
  • Группа БпЛА в центральной части Сумщины на Черниговщину;
  • Херсонская и Днепропетровская область - угроза применения ударных БпЛА;
  • Запорожская область - угроза применения ударных БпЛА.

В 21:02 ПС сообщили о:

  • БПЛА на Сумщине, курс -западный;
  • БПЛА на Черниговщине, курс -западный;
  • БПЛА на Полтавщине, курс - южный;
  • БПЛА на Харьковщине, курс - юго-западный;
  • БПЛА на Днепропетровщине, курс - северо-западный;
  • БПЛА на Запорожье, курс - северный;
  • БПЛА на Херсонщине, курс - северный.

"Киевская область - угроза применения ударных БПЛА", - сообщалось в 21:17.

Топ комментарии
+4
Та і про 27 "потужних' безпекових угод щось нічого давно не чути, не лякають вони пуйла ,чи як?
показать весь комментарий
28.03.2025 22:00 Ответить
+2
не змінилося геть нічого, а все одно перемір'я ж в дії!
ну давайте вірити...
показать весь комментарий
28.03.2025 21:43 Ответить
+2
ну шо за зелений дітсадочок - як тільки Україна навіть не погоджується,
а тільки дає знак, що може погодититися на якесь припинення вогню? - кацапня б'є все сільніше.
нікого нічому нічого не вчить...
показать весь комментарий
29.03.2025 00:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не змінилося геть нічого, а все одно перемір'я ж в дії!
ну давайте вірити...
показать весь комментарий
28.03.2025 21:43 Ответить
Та і про 27 "потужних' безпекових угод щось нічого давно не чути, не лякають вони пуйла ,чи як?
показать весь комментарий
28.03.2025 22:00 Ответить
Безпекові угоди це те саме, що і "потужна" ракетна програма, яка нібито була заморожена після 2019 року. Вона, ця ракетна програма теж пуйла не лякала.
показать весь комментарий
29.03.2025 00:20 Ответить
Нібито?...Потужна чи не потужна, але вона була, та знаходили гроші на її фінансування при "баризі П" та Свінарчуках, і ракети виготовлялись потрібного калібру (влазили в стволи, а не як міни від зє-менеджерів), ніхто не наказував СБУ зняти клістрони з локаторів ППО, ГРУзаймалось Цемахом, а пуйловські півники мовчки стояли вздовж порєбріка, мабуть чекали моменту,коли "найвеличніший" їм побудує дарогі та накаже всім в Україні готуватись на майскіє шашликі.Чи цього не було?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:16 Ответить
вже всі захавали перемір'я на 30 днів,
чи все щє осталися потужні придуркуваті?
показать весь комментарий
29.03.2025 00:10 Ответить
ну шо за зелений дітсадочок - як тільки Україна навіть не погоджується,
а тільки дає знак, що може погодититися на якесь припинення вогню? - кацапня б'є все сільніше.
нікого нічому нічого не вчить...
показать весь комментарий
29.03.2025 00:18 Ответить
@ (в перекладі):

РЕПОРТЕР: Іранські безпілотники атакують та вбивають українців щодня. Чому ви нічого не робите з цього приводу?

ТРАМП: Ну подивимося, що з цього вийде.
показать весь комментарий
29.03.2025 00:27 Ответить
Треба почекати. Перемир'я вже через 30 днiв закiнчиться!
показать весь комментарий
29.03.2025 00:31 Ответить
а може і не теба було починати?
показать весь комментарий
29.03.2025 07:41 Ответить
те сране перемір'я якого не буде?
показать весь комментарий
29.03.2025 07:43 Ответить
аккордич - в підері не поють.
в підері ******* і пьють....
показать весь комментарий
29.03.2025 06:41 Ответить
Ху...ло на Трампа поклало, а Трампу і цього мало вимагає зрозуміти що не має агент впливу на хазяїна.
показать весь комментарий
29.03.2025 06:55 Ответить