9575 посетителей онлайн

Боевые действия приближаются к завершению, перемирие возможно до Пасхи, - The Telegraph

Когда будет перемирие

Активность боевых действий и начало операции ВСУ в Белгородской области могут быть признаками того, что и Киев, и Москва стремятся получить как можно больше "козырей" в ожидании близкого приостановления войны. Это перемирие между сторонами может наступить уже в следующем месяце.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в авторской статье для The Telegraph пишет бывший офицер британского спецподразделения SAS, военный обозреватель Тим Коллинз.

"Сейчас, когда мы входим в финальный раунд войны в Украине, существует туман заявлений и контрзаявлений о прогрессе на поле боя, к которому добавляется еще и множество возмутительных российских требований. Все это указывает на все более вероятную перспективу прекращения огня - возможно, до Пасхи", - говорится в материале.

Активность украинских войск в приграничье Белгородской области России также указывает на это. Там ВСУ не боятся рисковать дефицитной западной бронетехникой.

"Эта операция меньше по масштабу, чем масштабное вторжение на Курщину в прошлом году, но она прогрессирует. Захватывая высоты и угрожая нескольким селам, украинское войско перетягивает российские силы из других мест, чтобы сдержать его. Это может быть целью. В качестве альтернативы, можно провести разведку силами, пытаясь найти слабые места, чтобы использовать более тяжелые силы, быстро перемещенные из других мест на линии фронта", - пишет аналитик.

Коллинз также отметил усиленную активность россиян, которые стремятся любой ценой захватить как можно больше украинской территории, а потому не считаются с потерями.

"Все это указывает на все более вероятную перспективу прекращения огня - возможно, ближе к Пасхе. Поскольку крайний срок приближается, обе стороны отчаянно пытаются захватить территорию, чтобы укрепить свою позицию за столом переговоров", - добавил Коллинз.

Напомним, США уверены, что сейчас все-таки удалось достичь прекращения ударов по энергетической инфраструктуре Украины даже несмотря на то, что РФ после достижения договоренностей ежедневно атакует украинские города.

Топ комментарии
+27
Увесь цивілізований Світ, бачить, розуміє та підтримує Мирну Україну у її протиборстві московській навалі!
Лише дивна, група осіб з Адміністрації США з трампом, усіляко намагається виконати, вказівки ****** щодо капітуляції України! Що підтверджується і змістом дивної Угоди щодо надр України!
Складається враження, що це Україна, виплачує репарації США за війну московитів, проти неї!
Оце і є, оте потужне «ПЕРЕМИРЯ» від трампа, за 24…
показать весь комментарий
29.03.2025 12:37 Ответить
+22
Таке враження що вони марять....
показать весь комментарий
29.03.2025 12:42 Ответить
+13
Рассія сільна как нікакда?
показать весь комментарий
29.03.2025 12:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Про що пише Тєлєграфъ? Про яку війну? 🤔 Точно можна сказати, що не про кацапо-українську.
показать весь комментарий
29.03.2025 12:51 Ответить
2-3 тижні, максимум 5
показать весь комментарий
29.03.2025 12:51 Ответить
Це тобі куратор сказав,лапоть?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:07 Ответить
А, це знову ви. Нажаль, не можу з вами спілкуватися, оскільки не маю диплому в галузі психіатрії.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:09 Ответить
От,нєпідіді((
показать весь комментарий
29.03.2025 12:52 Ответить
Ага, особливо коли кацапи іПашать по цивільних ракетами та дронами кожен день та ніч.
показать весь комментарий
29.03.2025 12:53 Ответить
В сусідніх темах лякають рашистським наступом, щоб українці погодились на капітуляцію, мол, а то путін нападе
показать весь комментарий
29.03.2025 12:56 Ответить
для ОПи ,головне шоб говнокомандуючи як можно більше до Великдня, здав ху* лу все шо зможе...по стамбульскому плану
показать весь комментарий
29.03.2025 12:56 Ответить
Що саме здати? Бо дії на фронті на здачу зовсім не схожі. Навпаки, на деяких напрямках ще й контратакуємо, щоб навпаки, не здати, біля того ж Покровська, в Торецьку, в інших місцях.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:09 Ответить
та ясна річ і на мапі все видно, як ви кажите
показать весь комментарий
29.03.2025 13:15 Ответить
Саме так. На мапі все видно. Від Покровська кацапські фланги відтіснили, оточення не допустили. В Торецьку теж з центра орків трохи витіснили. То де тут здача?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:19 Ответить
здача та там де вже пів України під окупацією з 2022р... дякуючи 🤡 говнокомандуючий 100% ...
показать весь комментарий
29.03.2025 13:25 Ответить
"головне шоб говнокомандуючи як можно більше до Великдня, здав ху* лу все шо зможе"

Ще раз: дії на фронті ніяк не схожі на здачу "як можна більше". Та і з захопленого в 22-му значна частина повернута: Сумська, Чернігівська, частина Київської та Харківської, Херсон. В "як можна більше" це також не вписується.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:30 Ответить
це зробили ті Генерали ,яки після визволення цих теріторій попали в опалу ...давайте закінчувати цю діскусію ...не тягніть ковдру на🤡 наркомана ,який зі сцени сказав ,шо для нього Україна є повією ...
показать весь комментарий
29.03.2025 13:34 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2025 13:36 Ответить
Як тобі в ТРО Мюнхена ???
Все добре ???
Може тобі гкманітарку підкинути шоби добре воювалося, там пиво, сігарети ???
показать весь комментарий
29.03.2025 18:20 Ответить
в інших місцях вони просуваються
показать весь комментарий
29.03.2025 18:50 Ответить
Гівнокомандуючий (командує гівном) знаходиться в кремлі.
І, оркам та орчихам треба це давно зрозуміти.
показать весь комментарий
29.03.2025 18:05 Ответить
"Енергетичне перемир"я" було оголошене кілька днів тому. Пєсков уже заговорив про його завершення. Тепер проголосили "морське перемир"я"... Скільки воно буде тривать - невідомо... Така ж доля чекатиме і "загальне перемир"я"...
показать весь комментарий
29.03.2025 13:06 Ответить
І на Великдень - щоб русня побухала..щоб їм отрути таки підкинули..
показать весь комментарий
29.03.2025 14:04 Ответить
"...існує туман заяв і контрзаяв про прогрес на полі бою, до якого додається ще й безліч обурливих російських вимог. Все це вказує на все більш ймовірну перспективу припинення вогню..."
От як це можна було скласти до купи??? Хіба обурливі вимоги сприяють наближенню припинення вогню???
показать весь комментарий
29.03.2025 13:07 Ответить
до сіх ніхто не може пояснити - то не можна бити по енергетічній інфракструктурі чи по енергетиці і інфраструкруті?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:11 Ответить
які діпломати таке і перемир'я
показать весь комментарий
29.03.2025 13:14 Ответить
не треба мене дурити ,я ще не п'яний
показать весь комментарий
29.03.2025 13:12 Ответить
Пів дня псу під хвіст...
показать весь комментарий
29.03.2025 13:24 Ответить
Sun, Apr 20, 2025
показать весь комментарий
29.03.2025 13:15 Ответить
Ще одні передбачення зі стелі. Ці про завершення бойових дій варнякають ,інші псевдоаналітики про потужний піврічний наступ кацапні плетуть.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:18 Ответить
Війна продовжується, ніякого перемірія не буде
показать весь комментарий
29.03.2025 13:19 Ответить
ага , путин он планує широкий наступ
показать весь комментарий
29.03.2025 13:20 Ответить
Цієї ночі Україна переходить на літній час - о 03:00 стрілки годинників потрібно буде перевести на годину вперед (тобто з 03:00 на 04:00).
показать весь комментарий
29.03.2025 13:22 Ответить
Як варіант можна воювати ще 5 років. Як в Ірано -іракській війні . . Лінія зіткнення залишиться приблизно так само , бо ні в кого немає стратегічної переваги
Ну загине пару мільйонів холопів - панам то ,що того ? Вони в тилу -заброньовані . Мєнти з прокурорами прикормлені - зарплата більше чим в солдата . Медіаповії та прикормлені блохєри ( в тилу ) будуть розповідати солдатам в окопах що у всьому винуваті кляті "ухилянти " та маменькині черешеньки -платники податків.
Для чого цим недоеліткам зупиняти це все і проводити вибори ? Їх же точно не оберуть .
Тому для них потрібна тільки війна. Патріотична музичка крутиться -лавешка мутиться, а баби - ще нарожають холопів...
показать весь комментарий
29.03.2025 13:26 Ответить
Засмерділо кацапським лібералізмом
показать весь комментарий
29.03.2025 13:36 Ответить
Поки вас не було - все було нормально))
показать весь комментарий
29.03.2025 13:40 Ответить
А в чому людина не права?
показать весь комментарий
29.03.2025 14:27 Ответить
Яким чином Україна може "зупинити війну"?
показать весь комментарий
29.03.2025 14:45 Ответить
При існуючій владі -ніяк.
показать весь комментарий
29.03.2025 14:47 Ответить
Тоді чекай коли .уйло відправиться на концерт до кобзона.
показать весь комментарий
29.03.2025 17:53 Ответить
як там хтось дописав:
і міст стоїть і ***** не здохло - гімно, а не день...
показать весь комментарий
29.03.2025 13:26 Ответить
🤔Угода про тишу на морі має охоплювати Миколаїв та Одесу -Зеленський
показать весь комментарий
29.03.2025 13:26 Ответить
А хіба можна вірити цьому брехуну?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:34 Ответить
і знову питання...
охоплювати це в якому обсязі - порти?
чи отак все і Миколаїв і Одесу?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:34 Ответить
все
показать весь комментарий
29.03.2025 13:37 Ответить
а може бубу ще раз в овальний кабінет?
ну шо б щє раз виставили і воно відчюло,
шо воно не найгамніше, а є дяді і повзрослєє?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:44 Ответить
То така правда яяк вош кашляє
показать весь комментарий
29.03.2025 13:33 Ответить
Трамп відкрито пыдтримує РФ - ніяких копалин йому, хай іде лісом.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:33 Ответить
ви не знаєте доню - чим більше йому кажуть "ні",
тим поганіші наступні умови він висовує....
показать весь комментарий
29.03.2025 13:37 Ответить
хай свої умови засуне собі в рот разом з ногами путіна.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:40 Ответить
десь так і зелення міркує - понти поперед всього!
показать весь комментарий
29.03.2025 13:50 Ответить
ти береги не попутав, піндос? понти у трампа і звичкі рекетира.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:52 Ответить
ну якшо я піндос то ти призелений поц - як тобі це?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:56 Ответить
і яка зараза тобі інтернет в палату провела?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:57 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2025 13:36 Ответить
як бурмотіла моя підстаркувата сусідка собі під ніс, коли бачила, як я, тоді 15-літній сцикун, злякано дивлюся на її товстелезну сраку, - "мечтатьнєврєдноврєднонємєчтать"
показать весь комментарий
29.03.2025 13:45 Ответить
А перемир'я з якого дядька ? Тому що так Трамп сказав ?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:56 Ответить
показать весь комментарий
29.03.2025 14:21 Ответить
-Захід хворіє на інфекцію трампа. Який завершальний етап в біса?!
показать весь комментарий
29.03.2025 14:44 Ответить
Така інформація викликає криву посмішку, не вірю! Просто ляпнули аби що.
показать весь комментарий
29.03.2025 14:52 Ответить
Яке перемирря???
від трумпа заразились?
показать весь комментарий
29.03.2025 15:24 Ответить
Журналюги курнули щось потужне)
показать весь комментарий
29.03.2025 16:09 Ответить
Когда читаешь подобную чушь, становится понятным, что в дурдоме, где обитает администрация

трампа, нет телевизора и они не смотрят новости .
показать весь комментарий
29.03.2025 16:37 Ответить
ваші слова та до бога