9647 посетителей онлайн
12 624 295

Залужному доверяют 62% украинцев, Зеленскому - 50,5%, - опрос СОЦИС. ИНФОГРАФИКА

Залужный опережает Зеленского в рейтинге доверия

Валерий Залужный, Владимир Зеленский и Кирилл Буданов - в лидерах в рейтинге доверия среди украинцев.

Об этом свидетельствует опрос "СОЦИС", передает Цензор.НЕТ.

Так, экс-главнокомандующему ВСУ, а ныне послу Украины в Великобритании Валерию Залужному доверяют 62% украинцев. В то же время 29,7% респондентов заявили о недоверии.

На втором месте в рейтинге доверия - президент Владимир Зеленский, которому доверяют 50,5%. О недоверии заявили 42,8%.

Третью строчку занял глава ГУР МО Кирилл Буданов - 46,2% доверия и 38,8% недоверия.

33,4% граждан доверяют волонтеру и публичному деятелю Сергею Притуле, 36,6% заявили о недоверии.

Командиру 3-й отдельной штурмовой бригады Андрею Билецкому доверяют 28,2% респондентов, а 39,6% - не доверяют.

Залужный опережает Зеленского в рейтинге доверия

Опрос проводился 14 - 23 марта 2025 года.

Выборка исследования приближена к репрезентативной на уровне всей страны по показателям возраста (старше 16 лет), пола, типа поселения (город/село) и разделения на области. Максимально учтено количество и структура населения внутренне перемещенных лиц; граждан, выехавших за границу; временно оккупированных территорий и местности, где невозможно провести социологическое исследование, учитывая проведение активных боевых действий. Опрос не проводился в АР Крым, на территории Луганской области, на временно оккупированных территориях и на территориях, где проходят активные боевые действия (значительная часть Донецкой, Херсонской, Запорожской и Харьковской областей).

Всего в исследовании было опрошено 2000 респондентов по квотной стратифицированной выборке; Метод исследования: личное интервью (face to face) с использованием планшетов (CAPI); Статистическая погрешность выборки (доверительный интервал): +/- 2,6%.

Топ комментарии
+49
Ніяких нема опитувань!Це звичайне промивання мізків тупому населенню!
показать весь комментарий
01.04.2025 14:12 Ответить
+47
Кожен день пішли опитування - неспроста цеи гул у вулику
показать весь комментарий
01.04.2025 14:07 Ответить
+40
Як вгадав ,коли під минулою публікацією писав , що в нас півкраїни шизофреніків...
показать весь комментарий
01.04.2025 14:08 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Херпіду знову пхається в президенти ,
бо йому замало смертей в Украіні за його недолугого президентства !
Зеля , зупинися , так як дуже поганий кінець чекає на тебе і твою
братву 😡🙁
показать весь комментарий
01.04.2025 16:01 Ответить
опитування - пі3..ьож! отам де в пороха 56% недовіряють то там навпаки - довіряють.
дивиться дзеркально.
показать весь комментарий
01.04.2025 16:06 Ответить
ДУРНЯ!!! В АБСОЛЮТІ!
показать весь комментарий
01.04.2025 16:15 Ответить
1. "Не маєш потенційної переваги - не дій", - Сунь-Дзи
Як залужний міг починати контрнаступ, НЕ маючи переваги?!
2. Дисертація!!!
Якого чорта він займався дисертацією, а не ЗСУ у найважчі для них часи?!
3. Якщо дисертацію НЕ він писав і вона ЛИПОВА, якого біса він в часи повномасштабної війни пішов її захищати до завербованого фсб ківалова?! Якщо, звісно, сам не завербований, в ЧОМУ великі сумніви?!
4. Чи здатен залужний боротися з корупцією після цього?!

залужний як і порох - це буде повне розчарування українців! Українці заслуговують на краще однозначно!!!
показать весь комментарий
01.04.2025 16:18 Ответить
Знову ЗЄля -це буде повне розчарування українців! Українці заслуговують на краще однозначно!!!
показать весь комментарий
01.04.2025 16:35 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2025 16:37 Ответить
🦠🐽 , ти вжє заслужила « ШАШЛИЧКІ🩸» , а за « вавіних 23$» зелену сраку поцілувала
показать весь комментарий
02.04.2025 05:26 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2025 16:28 Ответить
Таке собі порівняння...
показать весь комментарий
02.04.2025 07:23 Ответить
Було б дивно, аби агентство, очолюване колишнім (?) піарником Порошенка, віддало першість Зеленському.
показать весь комментарий
01.04.2025 16:35 Ответить
СБУ вывозит деньги Зеленского за границу

https://www.youtube.com/watch?v=VJ4wSUvvax4
показать весь комментарий
01.04.2025 16:38 Ответить
Першість Зеленському може віддати тільки антиукраїнська наволоч
показать весь комментарий
01.04.2025 16:39 Ответить
Дегенерати проекта 🤢🇷🇺🤥ЗЕЙЛА , марш назад до соловків , гулагів ! Там вам совкодрочерам Самє місце !Зескумбрія :» нам предложили ЕТОТ ПРОЄКТ» Ленка Зеленська здавала пересування ЗСУ, у 2014 р за що була внесена в « Миротворець» ! 73% ви привели « КАТАСТРОФУ» , за , що ваші діти будуть рабами кацапів, китайців
показать весь комментарий
02.04.2025 05:35 Ответить
Залужний єдиний гідний кандидат в Президенти України. Усі інші - клони Зеленського
показать весь комментарий
01.04.2025 16:37 Ответить
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fpetroporoshenko%2Fp%2FC3F_xfStqZo%2F&psig=AOvVaw33e7N_0bhm4rkl8WRU1O83&ust=1743601250930000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBcQjhxqFwoTCPiAnoj7towDFQAAAAAdAAAAABAE Генерал, який врятував Україну в найважчий момент нашої історії

показать весь комментарий
01.04.2025 16:42 Ответить
куй тобі, за Порошенка голосувать буду.
показать весь комментарий
01.04.2025 17:51 Ответить
Він втік як щур з тонучого корабля, цей зелений прихвостень, справжній лідер не кине країну в біді, генерал ****. А Петро Порошенко не залишав країну, крім того є одним з найбільших меценатів ЗСУ, ось хто здатний витягнути країну з зеленого болота!
показать весь комментарий
01.04.2025 22:52 Ответить
Я 💯за Петра Олексійовича , але Залужний , разом з ним повинен бути! Залужний не втік,ЗЕЙЛО ОЙГО ЗАТЕРРОРИЗУВАЛО ‼️Саме 4*ухилянт та ойго поводирь ЕРМАК з Татаровим створили сралінську « СТАВКУ « КРОТІВ « і дрібними шавками ,типу « белкі безуглоі» не давали ,Залужному самостійно приймати рішення на полі бою ! Вони вкрали в Україні Перемогу!!Хоча треба було вийти на пресконфенцію і ЗАЯВИТИ , що ЗЕЙЛО ДІЄ НЕ В ІНТЕРЕСАХ України, що ЗЕЙЛО ГОТУВАЛО - « Київ за три дні» Разом з патріотами заарештувати ЗЕ ГНИД !
показать весь комментарий
02.04.2025 05:47 Ответить
ну справедлисвоті раді шашличний його "зїв" і отправив на песію в британію.
потужничу тра були рейтингі, а Залужний працював на д-ву, а не на клоуна.
показать весь комментарий
02.04.2025 15:25 Ответить
https://x.com/poroshenko



https://x.com/poroshenko Петро Порошенко

Відставка Залужного, якщо це правда, - вистріл в десятку по національній єдності, необхідність якої розуміємо і ми, і наші партнери.

Єдність є і надалі можлива тільки навколо Збройних Сил.

А їх уособленням став Валерій Залужний.
показать весь комментарий
01.04.2025 16:46 Ответить
схоже цей народ включив режим самознищення і зупинятись не планує
показать весь комментарий
01.04.2025 16:57 Ответить
Кому не зрозуміло, що "чим далі в ліс - тим товщі партизани"???
Під впливом подібних досліджень, які триватимуть весь час до момента початку голосування, люди будуть змінювати свою точку зору і, відповідно, свої вподобання.
Головне для влади- постійно накачувати "нарід" дезинформаційною клізмою. Без пауз і тайм-аутів. А там - або нарід лусне, або просреться...
А про "73%" ще неодноразово почуємо...
показать весь комментарий
01.04.2025 16:59 Ответить
Забули?

"Одразу запевняю, іду на один срок (ЗЄ)"

Президент України Володимир Зеленський на запитання про свої дії в разі невдачі на президентській посаді відповів, що не буде чіплятися за владу.

БРЕХЛО, обіцянки якого нічого не варті
Іди вже, не доводь Україну донайгіршого
показать весь комментарий
01.04.2025 17:04 Ответить
Хуцпа - особливо цинічна, підла зухвала та нахабна брехня.

Найбільш небезпечний вид хуцпи - це поєднання її з гіпертрофованим самолюбством.

Якщо автор хуцпи сам починає у неї вірити, то усе стає значно гірше.
показать весь комментарий
01.04.2025 17:30 Ответить
Якщо це опитування не повна, хтонічна брехня, то... П*здець. Це стадо навіть війна нічому не навчила.
показать весь комментарий
01.04.2025 17:06 Ответить
Думаю що хриплявому процентів 20 накинули. Але все одно багато дебілів ,в основном дебілок.
показать весь комментарий
02.04.2025 00:20 Ответить
Так, як це не дивно - і війна вас нічому не навчила. Що приємно - відсоток таких в Україні дуже невеликий.
показать весь комментарий
02.04.2025 02:43 Ответить
Чуваку, який злив москалоті спецоперацію по вагнерівцям, який перетворив мобілізацію на бусифікацію, який не виконав жодної своєї обіцянки, довіряють 50 %... БЛД немає слів, це вже навіть не дніще, тут вже навіть психіартрія не допоможе ...
показать весь комментарий
01.04.2025 17:11 Ответить
Ті в кого є мізки не зможуть жити в країні ЗОМБІ ze🤥🤢« дураков» ! Скільки Героїв загинули і ВСЕ МАРНО! Навіщо така Диктаторська держава з ГЕББЕЛЬСМАРАФОНОМ , як на КАЦАПСТАНІ ⁉️ЗЕЙЛО повинно було ВІСІТИ на першому столбі , а ойму , який розмінував ВСЕ , що , в омані наказали для легкого маршброска , довіряють КУГУТИ ГОЛОБОРОДЬКІ ХОЛУЇ КАЦАПСЬКІ
показать весь комментарий
01.04.2025 22:00 Ответить
Якщо в другому турі будуть Порошенко та Зеленській то я змушений разом з друзями, які теж розділяють мої переконання, голосувати за Зеленського. Хотів би голосувати за Залужного, но нажаль у нього не буде грошей на вибори.
показать весь комментарий
01.04.2025 23:09 Ответить
Зеленський це суцільний фейк, це від початку і до кінця мильна бульбашка, яка сама по собі не функціонує. Імітація, маніпуляція і провокація це і все на чому тримається влада антидержавного промоскальського політпроекту "зеленський". Мета проекту була будь що повернути Україну в сферу впливу московії, а якщо не вийде, зробити так, щоб від України нічого не лишилось, а якщо і це не вийде, то зробити так, щоб політично та сенсово Україна не відрізнялась від бєла-рашки. І зелені гниди разом з кремлем чітко діють за цим планом досі. Україну можна врятувати лише усунувши кремлівський проект від керівництва державою.
показать весь комментарий
02.04.2025 00:38 Ответить
Дивно: пуйло також хоче усунути Зеленського....ви хто?
показать весь комментарий
02.04.2025 07:37 Ответить
пуйло для того і каже щохоче його усунути, щоб підняти рейтинг скомороха всередині України, ***** Залужний чи Порошенко на посту президента України точно не потрібен, а от скоморох, який роззброював Україну, не готував її до війни, здав південь за декілька днів, та який ще в 2014 називав москалів та українців "аднім народом" ***** тут дуже потрібен. Думай-те.
показать весь комментарий
02.04.2025 08:12 Ответить
Надо срочно посадить Залужного. Или отменить выборы. Зеленая тварь на все способна.
показать весь комментарий
01.04.2025 17:11 Ответить
Их уже год никто не назначает.
показать весь комментарий
02.04.2025 00:06 Ответить
залужному доверяют 62%, зеле 50%, это как? и тому и тому доверяют? или населения 112%?
показать весь комментарий
01.04.2025 17:14 Ответить
Як можна зеГниді брехливій довіряти, достатньо глянути хто в його офісі!!!?
показать весь комментарий
01.04.2025 19:35 Ответить
гадаю Alex T #490765 має на увазі, як мінімум, татарова, подоляка, верещук.
показать весь комментарий
01.04.2025 22:08 Ответить
Він їх маріонетка
показать весь комментарий
01.04.2025 23:04 Ответить
Естественно, вопрос ставился не в форме "выберите кого-то одного, кому вы доверяете". Ваш кэп.
показать весь комментарий
01.04.2025 19:40 Ответить
А чому гівномарафонівська пропаганда цілодобово істерично верещить ,що ніяких виборів до кінця війни ? ,а чому тоді ці так звані "опитування" проводять
показать весь комментарий
01.04.2025 17:36 Ответить
Завжди було цікаво. Хто ці люди, які в кількості 40% не довіряють Лані Дзеркаль чи Андрієві Білецькому? 57% опитаних не довіряють Сергієві Притулі. З якого хєра? Шо вони про названих людей взагалі знають? Чи в них великий вибір порядних і патріотичних кандидатів у політиці? Це на тлі того стада покидьків, що "керує" країною на всіх рівнях зараз. Ну, Притула чи Білецький їм не те. А хто те? У них прям величезний вибір бездоганних? А потім на виборах перемагають олесі довгі та антоші яценки. І це ще не найгірший варіант.
Чи може просто демографічна криза дажться взнаки? І серед населення забагато підстаркуватих малоосвічених зайобаних життям рагулів, які просто ненавидять все, що вище їхнього плінтуса?
показать весь комментарий
01.04.2025 17:59 Ответить
..щоб бути президентом, замало бути хорошим військовим, ми ж не Куба!!!
показать весь комментарий
01.04.2025 18:16 Ответить
Достатньо бути тричі несудимим або смішним. При цьому треба обіцяти вирішити усі проблеми дуже швидко й дуже просто ( просто перестати стріляти, перестати заробляти на війні, подивитись в очі й побачити мир і т. п.). А що стосується Білецького, то це показник того, що ніяка війна не змінила в головах багатьох прошивку про "нациків" та "западенців". Люди змінються дуже рідко, якщо життєві обставини не складаються так, що трапляється якась трагедія, що повністю змінює світогляд. Ніякі бойові заслуги "Азову" не сприймаються. Цікаво було би провести опитування, зараз це звісно неможливо, на популярність путіна в Україні. Можливо результати здивували б.
показать весь комментарий
01.04.2025 19:41 Ответить
18:16 😂, а щоб , в Україні бути президентом , треба бути 4* кратним УХИЛЯНТОМ ,вміти імітувати , членом по роялю , смішити в саунах плюшевого Медведева , ***** , рашистських ,
януковських олігархів , бути подельніком Злодія мародера КАЛАМОЙСЬКОГО , допомагати виводити вкрадені мільярди громадян України! КУБІ ДАЛЕКО ДО 🦠🐑73%
показать весь комментарий
01.04.2025 23:12 Ответить
Рейтинг безтолкового ішака намагаються штучно реанімувати.
показать весь комментарий
01.04.2025 18:57 Ответить
І потекло, московське лайно, по мережах, шумує, піниться, смердить!
В опу 5-7 менегерів, сидять «НЕЗЛАМНО» і дивляться, за ЕРЕКЦІЄЮ, на це лайно …!
показать весь комментарий
01.04.2025 19:24 Ответить
Якщо це правда, то це смертний вирок для України. З таким охлосом хіба що колгосп будувати
показать весь комментарий
01.04.2025 19:27 Ответить
ого відсотки - якщо плюсонути будангу з притуленим то більше 200 % підтримують.вже переплюнули й кацапів.
показать весь комментарий
01.04.2025 19:35 Ответить
+ Олексій Орестович
показать весь комментарий
01.04.2025 22:53 Ответить
Різні люди, різні рівні довіри. В якості кого їм довіряють? Опитування ні про що!
показать весь комментарий
01.04.2025 20:07 Ответить
Олігархи починають шукати дурних
показать весь комментарий
01.04.2025 20:43 Ответить
У Зєлі завищено.
показать весь комментарий
01.04.2025 20:56 Ответить
Вітаю зебілів зі святом!
1 квітня - День дурня🐑🐑🐑
показать весь комментарий
01.04.2025 20:59 Ответить
З такими зеленогнійним амебами, зазомбованих ГЕББЕЛЬС марафоном , краще від вас подалі ! Обслуговуйте своє ТАТАРОЕРМАКІВСЬКЕПОДОЛЯЦЬКЕ НА СОЛІ З ХРЕНОГРАЕМ
показать весь комментарий
01.04.2025 23:16 Ответить
на чолі і під дахом хренограя , який бреше ,тільки відкрите рота
показать весь комментарий
01.04.2025 23:18 Ответить
у цій війні головні вінуватці-***** і зебіл. може 50% ***** довіряють?
показать весь комментарий
01.04.2025 21:30 Ответить
https://x.com/leusenko1



https://x.com/leusenko1

Олег Леусенко@leusenko1



показать весь комментарий
01.04.2025 22:35 Ответить
Це населення - невиліковне. Не можна кадрових військових ставити до влади, так само, як і бізнесюків - перші намагатимуться змусити усіх ходити строєм і про демократію можна буде забути. Другі - розвалять державу і верховенство права. Вже ж проходили друге неодноразово!
Я не можу нічого поганого сказати про Валерія Федоровича, але я поважаю в ньому фахового генерала і командувача, бути президентом він, можливо і зможе, але у нас немає часу на ще одну помилку, бо нас доб'ють. Одну вже зробили у 2019 році - маємо близько півмільйону загиблих і поранених. Оберіть когось іншого, крім цих двох та косатої. Вважаю, що попри усі за і проти, у нас є перевірений кандидат із відповідним досвідом - встановіть надійні запобіжники і ряшку вивертатиме від самого його імені. Ну, чесно кажучи - теж не найкраща кандидатура, бо - олігарх, зате передбачувана, і - "наш сучий син".
показать весь комментарий
01.04.2025 22:42 Ответить
А за каво галасавать за Парашенка чьтоли? Ви праві ,нажаль нічого не змінилось.
показать весь комментарий
02.04.2025 00:36 Ответить
Якщо в другому турі будуть Порошенко та Зеленській то я змушений разом з друзями, які теж розділяють мої переконання, голосувати за Зеленського. Хотів би голосувати за Залужного, но нажаль у нього не буде грошей на вибори
показать весь комментарий
01.04.2025 23:10 Ответить
Ну ти дєгенерат або гнида ! Зейло - ІУДА ПЕРЕВЕРТЕНЬ, який вбив тисячі , затримавши контрнаступ, пішов на ФСБшну АФЕРУ З КУРСЬКОМ , дє загинули ДУЖЄ-ДУЖЄ багато ні за що ! А про КАПІТУЛЯЦІЮ ЗАБУВ
показать весь комментарий
01.04.2025 23:22 Ответить
У нас парламентсько - президентська держава. Треба позбавити президента деяких повноважень, щоб він не міг перетягнути ковдру на себе, як раніше весь час було, вибрати новий парламент, який призначить прем'єра - технократа й розбудовувати нормальну європейську державу. Бо інакше цьому політичному гармидеру кінця й краю не буде. Досить порушувати Конституцію!
показать весь комментарий
02.04.2025 00:44 Ответить
Що Залужний, що Зеленський - це ідеологи курсу продовження війни в Україні. Я не кажу добрі вони чи погані - не мені судити, але різниці принципової між ними не має: при Зелі - бусифікують в окоп, і при Залужному так само...
показать весь комментарий
02.04.2025 01:11 Ответить
Залужного і зняли через те що він сказав що без багатократної технологічної переваги, ми не зможемо відвоювати територї і він визнава що у нас її немає і не очікується. Тому в його словах вбачались нотки руху до мирної угоди і припинення безглуздої війни, де територї стоять вище життів наших воїнів.
показать весь комментарий
02.04.2025 01:26 Ответить
А ви ще дивуєтесь чому кацапи голосують за Путіна. Тому що 85% не вміють критично мислити. Що їм вливають в уші то вони і чують. Якщо під час виборчої кампанії буде марафон, то Зермак перевибереться знов. Я наприклад підтримую тих хто вважає що за всю історію незалежності у нас не було жодного адекватного президента. Всі чіплялись за владу окрім Кравчука вигадували якісь маніпулятивні комбінації з виводом у 2 тур підходячого кандидата. В списку не бачу достойних людей. Ясна річ що вони в Україні є але пробиваються до корита самі хитрі і наглі. Мабуть В. Чорновіл був самим достойним із кандидатів у президенти.
показать весь комментарий
02.04.2025 01:18 Ответить
Мудрый украинский народ, как всегда, не ошибется с выбором!
показать весь комментарий
02.04.2025 01:36 Ответить
О, дааа
показать весь комментарий
02.04.2025 06:17 Ответить
Довбень це твій тато, кусок йолопа..
показать весь комментарий
02.04.2025 08:50 Ответить
Аж цілих 50 і 0.5 !!!!! Це ж треба!!!!
показать весь комментарий
02.04.2025 02:32 Ответить
Плюнь дурневі в очі ©
показать весь комментарий
02.04.2025 03:03 Ответить
Вкраїнчиків готують до нового президента дибіла.
показать весь комментарий
02.04.2025 06:16 Ответить
білецький . разумков . гончаренко і дві жіночки жюлька і якась притула . якщо це цвіт нації то все дуже сумно
показать весь комментарий
02.04.2025 06:40 Ответить
О Боже… 56 відсотків недовіри Порошенку на тлі 36 відсотків недовіри Зеленському… Щось не так із цими людьми.
показать весь комментарий
02.04.2025 07:45 Ответить
Это не опросы а вбросы...Допустим Залужный выиграет выборы,шо это изменит?Где гарантия шо он не назначит ЗЕшута премьером.Ситуация такова шо нужно весь кагал95 переизбирать а не менять местами.
показать весь комментарий
02.04.2025 07:58 Ответить
Рейтінги від дебілів для дебілів. Навіть якщо не брати лідерів опитування.
Притула, довіряю / скоріше довіряю - 33.4% / О.Зеркаль, довіряю / скоріше довіряю - 13.2%
Навіть тут тупорила клоунада у пріорітеті
показать весь комментарий
02.04.2025 08:35 Ответить
Сенс такого опитування якийсь туманний. Скоріше не довіряю.
показать весь комментарий
02.04.2025 08:57 Ответить
какой уровень доверия может быть у бениного Оманского Нарика ??? брехливого, тупого, сцикливого полностью зависимого от фсбэшника Елдака, бени, пинчука, ахмета и кремля, сдавшего юг Украины и пытавшегося сдать всю страну, эту пархатую Крысу нкжно закрывать на пожизняк с полной конфискацией и весь его Сброд!!!
показать весь комментарий
02.04.2025 09:24 Ответить
Страница 3 из 3