8420 посетителей онлайн

Россияне атакуют Украину ударными беспилотниками, - Воздушные силы (обновлено)

шахеди

Вечером 1 апреля россияне запустили по Украине ударные беспилотники.

Об этом информируют Воздушные силы, передает Цензор.НЕТ.

Движение ударных беспилотников

  • Днепропетровская и Запорожская области - угроза применения БпЛА.

Обновление относительно движения беспилотников

  • Николаевская область – угроза применения БпЛА. 
Топ комментарии
+3
Україні заборонено робити безпілотники з такою ж геометрією крила, як у шахеда? Чогось вони в нас усі приблизно отакі, як в есесері...
показать весь комментарий
01.04.2025 22:05 Ответить
+2
було б чим. Єдине що добре виходить робити у Зеленського та його 5-6 ефективних менеджерів - це відосики, заяви, погрози, пости в соц.мережах, інтервью, саміти, форуми, брифінги, платформи.....
показать весь комментарий
01.04.2025 22:08 Ответить
+2
А на атомну бомбу треба ліцензія?
показать весь комментарий
01.04.2025 22:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тобі пейджера не дісталося?
показать весь комментарий
01.04.2025 21:13 Ответить
Зато рижому тампону та оон ці розказуть шо з 18 березня нє атакуют і карти показують з якого напрямку Україна їх бідолажних утюжить шо аж труси обісрані!
показать весь комментарий
01.04.2025 21:39 Ответить
Повинна бути негайна відповідь.
показать весь комментарий
01.04.2025 21:58 Ответить
було б чим. Єдине що добре виходить робити у Зеленського та його 5-6 ефективних менеджерів - це відосики, заяви, погрози, пости в соц.мережах, інтервью, саміти, форуми, брифінги, платформи.....
показать весь комментарий
01.04.2025 22:08 Ответить
Ну так хто на шо вчився...
показать весь комментарий
02.04.2025 07:44 Ответить
Потужною незламністю брехні
показать весь комментарий
01.04.2025 22:36 Ответить
Так все ж готово. Але не дають самі знаєте хто.

показать весь комментарий
02.04.2025 00:35 Ответить
Україні заборонено робити безпілотники з такою ж геометрією крила, як у шахеда? Чогось вони в нас усі приблизно отакі, як в есесері...
показать весь комментарий
01.04.2025 22:05 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2025 22:06 Ответить
моделіст - конструктор....
Забули?
показать весь комментарий
01.04.2025 22:09 Ответить
Нам не надають ліцензії.
показать весь комментарий
01.04.2025 22:11 Ответить
А на атомну бомбу треба ліцензія?
показать весь комментарий
01.04.2025 22:19 Ответить
Возможно классическая компоновка лучше в отношении аэродинамики, все таки в авиации схема типа "летающее крыло" мало кем применяется. С другой стороны мне кажется что полотенца именно потому такую схему и взяли - что ее намного легче изготовить, ведь это по сути одна цельноклеенная деталь. Ни крыльев, ни центроплана, ни фюзеляжа, ни хвостового оперения. Он даже по рысканию управляться не может, только через крен. Ну и что, ему что, фигуры высшего пилотажа выполнять? Нужно было просто копировать готовую конструкцию...
показать весь комментарий
01.04.2025 22:12 Ответить
у шахеда задача долетіти до цілі, а не ухилятись від вогню з кулеметів.
компоновка літаюче крило несе більше навантаження, але важча у виготовленні та керуванні.
показать весь комментарий
02.04.2025 00:59 Ответить
Вам шашечки или ехать!?
Пуск, старт!
показать весь комментарий
01.04.2025 22:24 Ответить
Вам шашечки или ехать!? - спитав водій автозака.
показать весь комментарий
01.04.2025 22:31 Ответить
Немаю ніякого відношення до департаменту.
показать весь комментарий
01.04.2025 22:38 Ответить
Щоб наша ППО відрізняла де наші а де ворожі дрони.
показать весь комментарий
01.04.2025 22:31 Ответить
https://x.com/leusenko1

Олег Леусенко@leusenko1


За 2023-2024 рр. і січень-лютий 2025 р. судді ліквідованого Окружного адміністративного суду Києва отримали ₴157 млн зарплати, нічого не роблячи. В сумі не враховані видатки на апарат суду із 24 працівників. Уявіть скільки дронів можна було відправити на фронт за ці мільйони.
показать весь комментарий
01.04.2025 22:58 Ответить
Я уже на даху будинку - дайте мені кулемет...
Я не про оклад