10617 посетителей онлайн

Администрация Трампа по ошибке разослала украинцам приказ покинуть США, - Reuters

Украинцы получили письма о депортации из США

В США украинцы, пребывающие в стране по гуманитарной программе, получили ложные письма с требованием покинуть страну.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Reuters.

Отмечается, что несколько украинцев, которые легально находятся в Соединенных Штатах по гуманитарной программе, на этой неделе получили электронное письмо.

В письме было указано, что их статус легального пребывания в стране отменен и у них есть неделя, чтобы покинуть страну. Если же они не выедут, то их разыщет федеральное правительство.

"Если вы немедленно не покинете территорию Соединенных Штатов, в отношении вас могут быть приняты меры правоохранительных органов, которые приведут к вашему выдворению из страны. Повторно сообщаем: DHS аннулирует ваш гуманитарный статус. Не пытайтесь остаться в Соединенных Штатах", - говорилось в письме.

Впоследствии стало известно, что эти электронные письма были отправлены по ошибке. Также в пресс-службе Министерства внутренней безопасности (DHS), что гуманитарная программа для украинцев, созданная в 2022 году, не была аннулирована.

Дополнительно были разосланы письма, где указано, что предыдущие сообщения были ошибочными. Пока неизвестно сколько украинцев получили письмо о немедленном выезде из США.

Топ комментарии
+24
Це наврядчи помилка. Скорійш це промацування на реакцію. Далі буде.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:16 Ответить
+13
Єдина користь від дурості команди трампа була б, якщо б вони "помилково" запустили ракети на москву. Хоча тоді вже язик не повернувся б назвати це дурістю. ))
показать весь комментарий
05.04.2025 08:17 Ответить
+11
Не думаю що помилково. Швидше, один кумир Трампа попросив його потролити українців.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Так і знав. Адміністрація Трампа - "хороші чуваки".
🤣🤣🤣
показать весь комментарий
05.04.2025 08:10 Ответить
Підозрюю, що поки прийшло спростування, валідолу випито було багато.
показать весь комментарий
05.04.2025 09:01 Ответить
.ер там. Смотрели билеты на Канаду. И флаг украинский. Если во флаг не укутался, то и не беженец, а черти шо
показать весь комментарий
05.04.2025 14:42 Ответить
Не думаю що помилково. Швидше, один кумир Трампа попросив його потролити українців.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:15 Ответить
ти українець? тобі приходив такий лист?
показать весь комментарий
05.04.2025 08:17 Ответить
адвокат трумпа?
показать весь комментарий
05.04.2025 08:54 Ответить
Можна без "м".
показать весь комментарий
05.04.2025 10:52 Ответить
Тільки що говорив по телефону з товаришем. Його син - в Каліфорнії. Отримав такий лист. Зв"язувався з іншими українцями, з інших штатів - те ж саме...
показать весь комментарий
05.04.2025 11:21 Ответить
Це в політиці називається вкид. Як партнери відреагують. Трамп - бізнесмен. Він не політик.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:22 Ответить
Якщо бізнесменом можна назвати людину з шістьома банкрутствами, то таки так.
показать весь комментарий
05.04.2025 09:12 Ответить
Просто завчасно хтось надіслав, от і все. Всеодно u4u прикриють так чи інакше, тому співчуваю тим, хто повірив, що зможе залишитись на завжди в США по ній.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:15 Ответить
u4u наскільки я знаю не дуже дорого обходиться американському бюджету, тому ніхто нічого закривати не буде
показать весь комментарий
05.04.2025 08:22 Ответить
Питання не в ціні, а в принципі
показать весь комментарий
05.04.2025 11:25 Ответить
Якби були демократи, то вони скоріше за все дали б можливість перейти на якийсь, постійний статус. Відміна подібних програм була однією з передвиборчих обіцянок Трампа і те, що такі мігранти є вигідними, бо платять у вигляді податків набагато більше ніж беруть через бенефіти, мало хвилює рудого.
показать весь комментарий
05.04.2025 09:05 Ответить
Пацани які прийшли у Білий Дім як погратися у пісочниці, подібно до наших, які не так награтися у пісочниці, як озолотитися -розбагатіти.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:16 Ответить
Це наврядчи помилка. Скорійш це промацування на реакцію. Далі буде.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:16 Ответить
Єдина користь від дурості команди трампа була б, якщо б вони "помилково" запустили ракети на москву. Хоча тоді вже язик не повернувся б назвати це дурістю. ))
показать весь комментарий
05.04.2025 08:17 Ответить
Не має ніякої червоної кнопки пуску. Можеш запустити вдома, щось в жінку. Відповість.🤣
показать весь комментарий
05.04.2025 08:39 Ответить
Та ми знаємо. Червона кнопка в Овальному кабінеті це виклик на пляшечку кока-коли.
показать весь комментарий
05.04.2025 09:52 Ответить
Є але трохи не та що треба - "Пєрєзагрузка" називається. Знову витягнули придурки.
показать весь комментарий
05.04.2025 13:28 Ответить
помилково?
зате, за 5 млн можна купити громадянство.
будь кому.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:40 Ответить
За 5 млн.👌
показать весь комментарий
05.04.2025 08:47 Ответить
Дуже тонко натякнули )
показать весь комментарий
05.04.2025 08:43 Ответить
Ця влада суцільна помилка.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:50 Ответить
Українцям можна було (під час війни) робити таку саму помилку, то чому ж американцям не можна було? В них, поки що, війни немає. )
показать весь комментарий
05.04.2025 12:39 Ответить
Ніколи такого не було щоб просто так з TPS виїхав. Будуть шукати способи, наймуть адвокатів, подадуть на біженство, роками тягнутимуть, але не виїдуть. А шукати і виселяти ніхто не буде. На крайняк зроблять фіктивне одруження за $30000, а молодняк так і взагалі по справжньому без грошей.
Мільйони гаїтянців так уже 20 років живуть.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:51 Ответить
гаїтянці з'їли всіх домашніх тваринок. і великих і маленьких.
трамп, дуже страждає від цього.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:59 Ответить
Ви колись гаїтянців і те як вони живуть бачили? Мені по барабану що там ляпнув диванс, я прихильник фактів.
показать весь комментарий
05.04.2025 14:55 Ответить
Людській дурості немає меж .
показать весь комментарий
05.04.2025 08:51 Ответить
Все по Фройду ,в них це в голові .На рівні підсвідомості існує ненависть до українців
показать весь комментарий
05.04.2025 08:57 Ответить
ці дебіли натиснуть на запуск ракет так само помилково !
показать весь комментарий
05.04.2025 09:01 Ответить
Проф.рівень представників нової адміністрації та їхніх кадрів просто вражає..
показать весь комментарий
05.04.2025 09:07 Ответить
вважаю що всіх біглих треба повертати в Україну
мені байдуже як вони будуть жити тут, але вони повинні бути тут, бо я ж у цій країні з їхнім вибором 2019
а чого вони втікли
показать весь комментарий
05.04.2025 09:16 Ответить
Мдаа, сьогодні хтось штанці точно побіг міняти.
показать весь комментарий
05.04.2025 09:21 Ответить
У кожної помилки є ім'я
показать весь комментарий
05.04.2025 09:21 Ответить
У каждой аварии есть имя, фамилия и должность («У каждой ошибки есть имя и фамилия») - фраза https://neolurk.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD сталинского народного комиссара Кагановича.
показать весь комментарий
05.04.2025 14:49 Ответить
Так я проти колхозу, але за персональну відповідальність
показать весь комментарий
05.04.2025 15:14 Ответить
Якщо це зроблено помилково, то вся нинішня адміністрація Трампа, включаючи і його це помилка американського суспільства
показать весь комментарий
05.04.2025 09:35 Ответить
Скоріше за все був якийсь план, типу "мир за 24години/висилка українців, бо в них тепер мир". План пішов слідом за кацапським кораблем, а от автоматичну розсилку повідомлення скасувати забули.
Тому українські біженці в США можуть видихнути.....поки що, але валізи з речами варто тримати напоготові - ледь наступе якесь перемир'я (вірніше кажучи, те що так назве Трамп), як листи надійдуть знову. А хто буде проти, їм дадуть розкішні апартаменти в Гуантанамо та Сальвадорі.
Ніякого іронії та зловтішань - просто це реалії США на мінімум наступні 4 роки.
показать весь комментарий
05.04.2025 09:36 Ответить
-- Галя!
--Шо??
---Тобі пісьмо!
--Від кого??
--Від Трампа!!
--- Ой , відішліть йогойому взад, тіко попередньо згорніть в трубочку!
показать весь комментарий
05.04.2025 09:50 Ответить
Просто тупо хотілось заробить на рівному місті
У кого є гроші швиденько купить дозвіл на проживання
показать весь комментарий
05.04.2025 10:07 Ответить
Може це і не помилково.
показать весь комментарий
05.04.2025 10:12 Ответить
Також закінчували прискорені трускавецькі курси для вищих державних менеджерів?
показать весь комментарий
05.04.2025 10:16 Ответить
показать весь комментарий
05.04.2025 10:58 Ответить
Краще би у Signal запросили )))
показать весь комментарий
05.04.2025 11:00 Ответить
Ой, не помилка це!..
Можливо, хотіли подивитися на реакцію, можливо, тимчасово припинили після новин про нові злочини "діа френда волод'ї", але це не помилково...
показать весь комментарий
05.04.2025 11:04 Ответить
Щось я там чув якось про справедливі суди в США.
Нехай судяться.
показать весь комментарий
05.04.2025 11:25 Ответить
Якщо попав в штати і маєш там офіційну роботу, звідти вигнати вже не можливо, хто б там щось не розсилав.
Єдина проблема хто поїхав з дітьми, як із школами буде. Та нормальний адвокат в принципі і це вирішить, тільки просто витрати добавлять...
показать весь комментарий
05.04.2025 11:25 Ответить
Соупадєніє? Нє думаю!..
показать весь комментарий
05.04.2025 11:51 Ответить
... проба на реакцію.
показать весь комментарий
05.04.2025 13:11 Ответить
А у ашипки есть имя и фамилия?
показать весь комментарий
05.04.2025 14:17 Ответить