10325 посетителей онлайн

Трамп хотел использовать соглашение об ископаемых как рычаг давления на Россию, - Бессент

Как ТРамп хотел использовать соглашение об ископаемых против РФ

Президент США Дональд Трамп планировал использовать соглашение с Украиной о полезных ископаемых как средство для принуждения России к переговорам.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в интервью Такеру Карлсону заявил министр финансов США Скотт Бессент.

По словам Бессента, после подписания соглашения Трамп намеревался обратиться к России с сообщением о поддержке Украины в экономической сфере, надеясь, что это побудит Москву сесть за стол переговоров. Министр отметил, что реализация этого плана была сорвана, однако он уверен, что ситуацию еще можно изменить.

Бессент подчеркнул, что сделка не была выгодной только одной стороне, и что она могла стать настоящим экономическим партнерством, а не китайским стилем "хищнического контракта". Однако, по его словам, сделка была остановлена из-за сопротивления тех, кто имел выгоду из финансового контроля.

Напомним, на следующей неделе украинская команда поедет в Вашингтон для переговоров по новому проекту соглашения, которое предоставит США доступ к ценным минеральным ресурсам.

Топ комментарии
+49
Не тринди,бессент. Це звичайне мародерство .
показать весь комментарий
07.04.2025 06:31 Ответить
+40
Пограбувавши жертву, отримати важіль тиску на росію.
показать весь комментарий
07.04.2025 06:32 Ответить
+26
На кацапію тиснути треба зброєю, а не міфічними угодами про міфічні копалини.
показать весь комментарий
07.04.2025 06:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Не тринди,бессент. Це звичайне мародерство .
показать весь комментарий
07.04.2025 06:31 Ответить
Не хотів а зробив прям зараз не внесши парашу в список держав яким підвищів мита. Оце красномовна дія на весь світ кого він підтримуе.
показать весь комментарий
07.04.2025 06:52 Ответить
Він каже про першу угоду, яку мав підписати янелох в спортивних штанях в овальному кабінеті.
показать весь комментарий
07.04.2025 07:49 Ответить
Так США самі і відмовились від першої угоди і висунули цей другий варіант.
показать весь комментарий
07.04.2025 08:06 Ответить
Яким чином вони відмовилися, якщо Україна не підписала, бо преЗЕдента вигнали через панічні атаки ?...Якби він не поїхав, то угода була б підписана тими, кого він призначив, як підписантів...
показать весь комментарий
07.04.2025 08:41 Ответить
Пограбувавши жертву, отримати важіль тиску на росію.
показать весь комментарий
07.04.2025 06:32 Ответить
Мабуть думали, що українці це майже індіанці.
показать весь комментарий
07.04.2025 06:36 Ответить
Гірше, навіть намиста не запропонував, просто відібрати хотів
показать весь комментарий
07.04.2025 07:03 Ответить
Де воно тут тиск побачило? Кловуни.
показать весь комментарий
07.04.2025 06:38 Ответить
Мабуть для підписоти Карлсона така туфта зайде, але не для нормальних здравомислячих людей. Міністр фінансів США іді нхй
показать весь комментарий
07.04.2025 06:46 Ответить
трампон 6 раз банкрот. И судя по описаниям с него управленец как с меня балерина. Но стал ************ США, это да, уже плюються даже те, кто за него голосовал, а ведь и полгода не прошло 🤔
показать весь комментарий
07.04.2025 06:55 Ответить
На кацапію тиснути треба зброєю, а не міфічними угодами про міфічні копалини.
показать весь комментарий
07.04.2025 06:56 Ответить
"сподіваючись, що це спонукає москву сісти за стіл переговорів" - а якщо москва не погодиться, розвести руками і заявити як в тому анекдоті - "ну нє шмагла я"...
показать весь комментарий
07.04.2025 09:21 Ответить
Угода про ********* Додик скажи об этом прямо не надо этих самых жидомасонских танцев с бубном и в кокошнике.... В Одессе такими танцами дети занимаются дядя купите дохлую муху как супер приманка на рыбу....когда выливаешь полведра воды и на утро выкапывает баннку червей для рыбалки и главное что ДАРОМ ....
показать весь комментарий
07.04.2025 06:56 Ответить
Трампон якусь дурню зробить, а потім всі пробують її обгрунтувати. І потім готуються до наступного разу з жахом думаючи що воно ще ляпне
показать весь комментарий
07.04.2025 06:59 Ответить
Приблизно так і є, а тут можна почитати, що воно щє ляпне: https://static.project2025.org/2025_MandateForLeadership_FULL.pdf Project 2025
показать весь комментарий
07.04.2025 08:30 Ответить
Давно я так не сміявся...
показать весь комментарий
07.04.2025 07:15 Ответить
Це називається: "Свисни, Васька, ти дурніший" Так хотіли тиснути на Московію, що навідь ми про це не знали і щоб, остаточно, показати підтримку України вигнали Зеленського з Білого дому.
показать весь комментарий
07.04.2025 07:18 Ответить
Рудий неадекват,всі свої про..би скидує на когось,а воно непогрішиме. Хотєлки-мотєлки,хотіли комунізм побудувати,не вийшло. Збанкрутіли, як і рудий.
показать весь комментарий
07.04.2025 07:23 Ответить
Вони просто *********. У майже всьому - економіка, зовнішня політика.
показать весь комментарий
07.04.2025 07:33 Ответить
Ти дивись як припікло. цей бассент (як собача порода). все не замовкає за угоду. виправдання за виправданням.
показать весь комментарий
07.04.2025 07:34 Ответить
Викручує, брешить, а шо ти хотів?.. Продажна тварюка московськой орди,
показать весь комментарий
07.04.2025 07:39 Ответить
Вони самі вірять у те, що кажуть? Переводжу це з площини "високої політики" на політику вулиці":
Задають питання керівнику вуличної банди рекетирів: "А навіщо ви вимагаєте сплати данини від власників магазині та ринків ? А у відповідь чують: "Ми хочемо пояснить конкуруючій банді, що ми беремо магазини та ринки під свій захист...".
показать весь комментарий
07.04.2025 07:41 Ответить
А інших важелів у Трампона нема?
показать весь комментарий
07.04.2025 07:48 Ответить
Важіль ??? Некуйовий важіль де все Трампу а жертва агресії путінських недоістот залишається без нічого.... Іди на куй пі..ор трампівський... Важіль єдиний і всім відомий це гарна зброя для ЗСУ,. а все інше це для капітуляції України...швидкої... Бо якщо кабальне підписання Договору про копалини прокотило б, то це давало ще більше шансів протягнути на виборах путінського кандидата..якщо не в президенти то у ВРаду..
показать весь комментарий
07.04.2025 07:57 Ответить
показать весь комментарий
07.04.2025 08:02 Ответить
Нє, нє, воно не чорне, воно біленьке.
показать весь комментарий
07.04.2025 08:06 Ответить
Роздіти Україну догола і ***** злякається і сяде за стіл переговорів? По простому це називається, бий своїх щоб чужі боялись. А по науковому, Тампон невиліковно хворий на голову а його підлеглі придумують якусь наукову фантастику щоб видати хворобу Тампона за його геніальність
показать весь комментарий
07.04.2025 08:13 Ответить
показать весь комментарий
07.04.2025 08:15 Ответить
трамп-просто самозакоханий п#дор, а його міністр фінансів справжнісінький : "У Бессента та його чоловіка, колишнього прокурора Нью-Йорка Джона Фрімена, двоє дітей" https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%BE%D1%82%D1%82_%D0%91%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B5%D0%BD%D1%82 Wikipedia.
показать весь комментарий
07.04.2025 08:22 Ответить
Щось пішло не так. Чогось лізе в голову підписання бумажки у Франції,на початку війни,там теж було щось схоже,але Зе попередили,підпишеш капітуляцію,в Україну можеш не приїздить.
показать весь комментарий
07.04.2025 08:31 Ответить
показать весь комментарий
07.04.2025 08:36 Ответить
Абсолютна чепуха і замилювання очей.
показать весь комментарий
07.04.2025 08:37 Ответить
Це той самий Хегсет який вчора видав що в падінні маркетів на 11 трильйонів винуватий не Трамп а китайський ШІ. Знову Китай, короч....
показать весь комментарий
07.04.2025 08:41 Ответить
Охреніти...
https://t.me/Nackepelo/7200
показать весь комментарий
07.04.2025 08:57 Ответить
Так роблять типові класичні аб'юзери, коли бажають своїй жертві на свято настрій зіпсувати і на подарунку заощадити. По-перше, влаштувати якусь істерику на пустому місці - виделка не тим боком лежить чи капці не такі теплі, - а потім сказати: "От бач, я тебе хотів привітати, навіть подарунок приготував! А ти тут мені весь настрій зіпсувала! От і сиди без свята і без подарунка - сама винна!"
Млин, як по підручнику!!!
показать весь комментарий
07.04.2025 09:54 Ответить
В дупу амЭрику!
показать весь комментарий
07.04.2025 10:29 Ответить
А кацапи тут до чого? Яким чином на них тисне те, шо америкоси будуть десь там щось розробляти? Ох і киздло...
показать весь комментарий
07.04.2025 10:56 Ответить
лихоимство - грех тяжкий... кто бы рыжему Библию почитал?
показать весь комментарий
07.04.2025 13:37 Ответить