10761 посетитель онлайн

Украинцам за рубежом не выдадут паспорт, если военно-учетные документы недействительны, - МВД

Выдача паспортов за рубежом

Для того, чтобы получить паспортные документы за рубежом мужчинам 18-60 лет, необходимо обратиться в обособленный центр ГП "Документ". Физически предъявлять военно-учетный документ или Резерв+ не нужно.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр МВД.

Как отмечается, процесс проверки статуса воинского учета в реестре осуществляют работники центра. В случае отсутствия записи в реестре, ее будут вносить автоматически.

"Обратите внимание, если военно-учетные документы недействительны, работник ГП "Документ" информирует об отказе в оформлении паспорта. В таком случае необходимо обратиться в Министерство обороны", - отмечают в МВД.

Топ комментарии
+29
показать весь комментарий
08.04.2025 15:22 Ответить
+16
Тогда пусть не рыдают что в ОП сотни тысяч заяв на отказ от гражданства,сами же жаловались летом.
показать весь комментарий
08.04.2025 15:26 Ответить
+16
Гарна мотивація - або кріпацтво ,або податися на отримання громадянства іншої країни.. Що виберуть посполиті?
показать весь комментарий
08.04.2025 15:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
08.04.2025 15:22 Ответить
Привид
... Ага, падлюки! Всім скидать штани і стати раком! Щас піздець вам буде, слівайте воду, ****** масони, чи як вас там.
Гамлєт або Феномен датського кацапізма © Лесь Подерв'янський
показать весь комментарий
08.04.2025 15:23 Ответить
Гамлєт. Ви, батьку, там привидом вже зовсім *********. Шось ******* таке, що не просцяти і за цілий тиждень. Я же вам сказав, що мститися не можу, бо всі люди - це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, білорусів, которих я ненавиджу. В цілому я ж гуманіст, не те шо ви, папаша. Вам тільки би горілки засадить та мамку бідну на печі *****, аж дим із хати йде. А потім чаю посьорбати і кидати сокиру в паралізовану бабуню, в унітаза ******* чобітьми і так же много другої ***** за вами замічав я. Навіщо ж вам було родного брата, слабкішого за вас своїм здоров'ям, примушувать лизати вам мін'єта? От він і ********, бідолашний, і це не дивно. Мати моя, бідна, ненавиділа вас, як я жидів. Мене ж, синка хорошого, любила і часто пестила. А я із нею грався у котика та білочку. Ви, батьку, ******** в ваше море та хутчіше, бо я дрючком ******* ******** щє й дядька позову і ми з ним разом таких піздюлєй вам понакладаєм, шо Данія здригнеться.
(С)
показать весь комментарий
08.04.2025 17:56 Ответить
Тогда пусть не рыдают что в ОП сотни тысяч заяв на отказ от гражданства,сами же жаловались летом.
показать весь комментарий
08.04.2025 15:26 Ответить
Може це план . В Польщі - падіння народжуваності і демографічна криза насувається - чому не вирішити її за допомогою кількох мільйонів українців
показать весь комментарий
08.04.2025 15:33 Ответить
мета як на мета проста-щоб пропало бажання повертатися
показать весь комментарий
08.04.2025 15:39 Ответить
по інтерполу в розшук
показать весь комментарий
08.04.2025 15:26 Ответить
По какой статье?
показать весь комментарий
08.04.2025 17:10 Ответить
Гарна мотивація - або кріпацтво ,або податися на отримання громадянства іншої країни.. Що виберуть посполиті?
показать весь комментарий
08.04.2025 15:32 Ответить
Та їм вже не дуже й треба
показать весь комментарий
08.04.2025 15:34 Ответить
Новий тип пастки.
показать весь комментарий
08.04.2025 15:38 Ответить
Кончена влада. Не домоглася навести порядок за 3 роки повномасштабної війни, ще й хочуть щоб емігранти повертались в корумповано-олігархічне кодло.
показать весь комментарий
08.04.2025 15:56 Ответить
А голосувати можна тільки по паспорту. Зейло та його банда відсікають потихеньку "непідконтрольний" лекторат.
показать весь комментарий
08.04.2025 17:30 Ответить
так більшість зваливших за нього ж і голосувала