10450 посетителей онлайн
10 755 38

Украина уничтожила дроном вражеский дальний бомбардировщик Ту-22М3, - Сырский

Уничтожен Ту 22

Силам обороны удалось дроном уничтожить вражеский дальний бомбардировщик Ту-22М3. Это произошло несколько дней назад.

Об этом главнокомандующий Вооруженных сил Украины Александр Сырский рассказал в интервью Lb.ua, информирует Цензор.НЕТ.

"Несколько дней назад нашими удачными действиями был уничтожен дальний бомбардировщик Ту-22М3. Как раз только приземлился - и наш дрон его поразил. Стоимость - около 100 миллионов долларов", - отметил он.

Никаких подробностей относительно удачной операции он не привел.

Сырский также рассказал, что российский флот фактически закрыт в Новороссийске.

"Иногда он прорывается, но для них это испытание, потому что они знают, что постоянно находятся под угрозой наших ударов.

Система противовоздушной обороны - также одно из направлений поражения во время "дипстрайка", что значительно снижает их мощности и самой системы противовоздушной обороны, и системы обнаружения наших средств воздушного нападения. Каждая такая станция стоит десятки миллионов долларов", - добавил он.

Отметим, что Ту-22М3 - это сверхзвуковой дальний стратегический бомбардировщик-ракетоносец с изменяемой геометрией крыла. Этот самолет называли "убийцей авианосцев", поскольку он способен запускать сверхзвуковые противокорабельные ракеты Х-22.

Топ комментарии
+20
Гарна новина...
показать весь комментарий
09.04.2025 11:44 Ответить
+18
Нігуя собі! - повторити на біс!
показать весь комментарий
09.04.2025 11:44 Ответить
+11
Навіщо скільки коштує, у кацабні безмежна кількість грошей. Краще б рахували скільки армія не доотримує грошей та скільки вкрала і краде влада!
показать весь комментарий
09.04.2025 11:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ні подробиць ні доказів... ні кацапського ниття...
показать весь комментарий
09.04.2025 11:44 Ответить
а який московит захоче присісти біля параші за дискредитацію
показать весь комментарий
09.04.2025 11:59 Ответить
Fligtbomber
показать весь комментарий
09.04.2025 12:05 Ответить
Він вже давно сидить на пляшці - йому це подобається. Тепер він боїться рота відкрити, щоб і туди ще не засунули.

Хочеться вірити, що це правда, але з доказами було би веселіше.
показать весь комментарий
09.04.2025 14:57 Ответить
Ну ти ж скіглиш.
показать весь комментарий
09.04.2025 15:27 Ответить
Гарна новина...
показать весь комментарий
09.04.2025 11:44 Ответить
Якби ще ця новина була правдою.
показать весь комментарий
09.04.2025 14:20 Ответить
А шо, касабам не подобаєтся така новина?
показать весь комментарий
09.04.2025 15:29 Ответить
Нігуя собі! - повторити на біс!
показать весь комментарий
09.04.2025 11:44 Ответить
вірю, не вірю!
показать весь комментарий
09.04.2025 11:48 Ответить
Навіщо скільки коштує, у кацабні безмежна кількість грошей. Краще б рахували скільки армія не доотримує грошей та скільки вкрала і краде влада!
показать весь комментарий
09.04.2025 11:51 Ответить
тут взагалі не доречно вести мову про грощі...літаку 50 років, цех з виробництва двигунів закрили в 1996 році...як ту вартість розраховують хз...
показать весь комментарий
09.04.2025 12:06 Ответить
Нема у них безмежних грошей.
показать весь комментарий
09.04.2025 12:33 Ответить
цікаво - де це могло статися... де попало ця калоша не сідає. Припустити, що чекали - можна... поки - хай буде так.
показать весь комментарий
09.04.2025 11:53 Ответить
Ну то зрозуміло, що випадково влучили. І не факт що знищили. Можливо просто влучили. Бо дроном таку махіну знищити нереально, якщо він на землі.
показать весь комментарий
09.04.2025 11:56 Ответить
Так це вже далеко не перший раз стратегичні бомбери уражають дронами
показать весь комментарий
09.04.2025 14:14 Ответить
Якщо це правда, то скоріш за все, це було 31 березня, тоді була атака на Шайковку, де Ту-22 базуються.

Невідомі безпілотники атакували Калузьку область РФ. Імовірно - військовий аеродром "Шайковка". ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/n3544116
показать весь комментарий
09.04.2025 12:03 Ответить
Та нехай хоч 5 рублів той літак коштує - головне, що знищили!
показать весь комментарий
09.04.2025 11:56 Ответить
Да-да. И пятна на Солнце, и магнитные бури... Просто не настало ещё время всё рассказать ...
показать весь комментарий
09.04.2025 11:59 Ответить
Ви так пишете, нібито це вперше уразили українським дроном стратегичну авіацію кацапів)
показать весь комментарий
09.04.2025 14:15 Ответить
Останні Ту-22М3 були передані замовнику в 1993 році. Як рахували вартість цих залізяк?
показать весь комментарий
09.04.2025 12:01 Ответить
По життям українців, які вони забрали .
показать весь комментарий
09.04.2025 12:13 Ответить
Патетично, але не по суті.
показать весь комментарий
09.04.2025 12:38 Ответить
Усушка-утруска, амортизация, прапор немного унёс домой...
показать весь комментарий
09.04.2025 12:24 Ответить
Так знищений чи вражений? Бо якщо другий варіант, то може бути відремонтований.
показать весь комментарий
09.04.2025 12:04 Ответить
О, от цього я чекав. В плані очікування тепер Оленья. Дай Боже нашим Захисникам здоров'я!
показать весь комментарий
09.04.2025 12:04 Ответить
Чого чекав? Що Сирський це пердне для лохів?
показать весь комментарий
09.04.2025 12:23 Ответить
Сирський тут ні до чого, він в мене не має поваги; такий собі Кіля Азіров 2. А новина має бути реальною.
показать весь комментарий
09.04.2025 19:39 Ответить
Дивні люди...радіють словам Сирського...та ще й більшіст з них Зєлю називає 3,14 здоболом
показать весь комментарий
09.04.2025 12:08 Ответить
Сирський також розповів, що російський флот фактично зачинений у Новоросійську.

"Інколи він проривається, але для них це випробування, тому що вони знають, що постійно знаходяться під загрозою наших ударів.
-----------

Як він зачинений, якщо постійно випливають із калібрами?
показать весь комментарий
09.04.2025 12:10 Ответить
нікуди вони не випливають, калібри з портів пускають
показать весь комментарий
09.04.2025 14:16 Ответить
Сирський сьогодні багато балакає. Про літак, про мобілізацію. Його що, збираються звільняти?
показать весь комментарий
09.04.2025 12:25 Ответить
Очевидно він має на увазі удар по аеродрому -Шайковка . Це було ще більше тижня тому . Там дійсно було ураження ангару з літаком . Хоча невідомо було - який то був літак . Якщо 22 тушка то це дуже добре .
.
показать весь комментарий
09.04.2025 12:51 Ответить
Давно кажу, що ці літаки треба знищувати при посадці. Пального на нулі, злетіти не зможе. Там одна процедура заправка пальним до фіга часу займає. Тож, якщо і встановлять куди летять дрони, змоги передислокації не будуть мати.
показать весь комментарий
09.04.2025 12:58 Ответить
Тут некоторые не верят Сырскому и ждут подтверждение из оркостана. А там всегда одно и то же - "С нашей стараны патерь нет".
показать весь комментарий
09.04.2025 13:09 Ответить
Как сказал один киногерой: тебе бы начальник... книжки писать. Добавлю - фантастику