9838 посетителей онлайн

Зеленский обнародовал второй допрос пленного гражданина Китая. ВИДЕО

Служба безопасности Украины осуществляет процессуальные действия с гражданами Китая, которые были взяты в плен украинскими защитниками в Донецкой области.

Об этом президент Владимир Зеленский сообщил в телеграм-канале, информирует Цензор.НЕТ.

"Продолжаем выяснять все обстоятельства привлечения граждан Китая к российскому оккупационному контингенту... Также изучается вся информация об участии других таких лиц в действиях России против Украины", - отметил он.

Глава государства отметил, что это не единичные случаи, а системная российская работа, в частности, на территории и в юрисдикции Китая по вербовке граждан этого государства на войну.

"Нужно сделать все необходимое, чтобы у России не было таких и подобных возможностей затягивать и расширять войну", - добавил он.

Что рассказал пленный

"Здесь, в Украине, меня кормят лучше, чем в России. К нам относятся лучше. И здесь безопаснее", - говорится в переводе слов Чанга Ренбо.

На вопрос, хочет ли он быть обменянным, гражданин Китая сказал, что не хочет возвращаться в Россию. На уточнение, чтобы он выбрал - оставаться в Украине или вернуться в Китай, он отметил, что хочет вернуться в КНР.

Как следует из допроса, на родине пленный работал спасателем. По его словам, он лишь раз отправлял видео родителям, но не сказал, что находится в России и стал солдатом, чтобы те не беспокоились.

Граждане Китая в плену ВСУ

Напомним, ранее сообщалось, что украинские защитники взяли в плен двух граждан Китая в Донецкой области. Они воевали в составе армии РФ.

По словам президента, ВСУ вступили в бой с шестью китайцами в Донецкой области в пределах населенных пунктов Тарасовка и Белогоровка, после чего двоих взяли в плен.

Министерство иностранных дел Украины вызвало временного поверенного в делах Китая из-за участия граждан страны в войне России против Украины на стороне РФ.

Пресс-секретарь Государственного департамента США Тэмми Брюс заявила, что Штаты знают о том, что Украина взяла в плен двух граждан Китая, которые воевали на стороне России.

Топ комментарии
+11
Чекаємо на допит ермака
показать весь комментарий
10.04.2025 17:40 Ответить
+10
Резкий ответ из Китая уже получен, строго пох, больше видосов мощных и креативных.
показать весь комментарий
10.04.2025 17:27 Ответить
+8
СБУ хаи і заимається - а то неначе Зеля Сі зловив
показать весь комментарий
10.04.2025 17:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ренбо вже не Рембо...
показать весь комментарий
10.04.2025 17:22 Ответить
І тут китайська підробка... Як Абідас і Адідас...
показать весь комментарий
10.04.2025 17:23 Ответить
Тарантіно блін.
показать весь комментарий
10.04.2025 17:26 Ответить
Резкий ответ из Китая уже получен, строго пох, больше видосов мощных и креативных.
показать весь комментарий
10.04.2025 17:27 Ответить
Коментатор потужний, сам допитував?
показать весь комментарий
10.04.2025 17:30 Ответить
СБУ хаи і заимається - а то неначе Зеля Сі зловив
показать весь комментарий
10.04.2025 17:33 Ответить
Нє, китайця впіймав татаров!
показать весь комментарий
10.04.2025 22:31 Ответить
По×ер, що там хоче цей військовий злочинець-найманець. Треба міняти його на азовців. А Китай може або посприяти, або піти на×уй.
показать весь комментарий
10.04.2025 17:38 Ответить
а чому кацапи мають їх міняти? це розхідний матеріял, завтра нових привезуть, там їх 1,7 лярда, тому знайдуться ще. якби це були якісь китайські військові, спостерігачі, якісь важливі, то помінявби, а це мясо.
показать весь комментарий
10.04.2025 19:45 Ответить
Китай дуже не зацікавлений, щоб ці полонені надто довго виступали по телевізору і муляли очі всьому світові, а надто, що вони точно не останні.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:32 Ответить
він вже від них відхрестився.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:17 Ответить
Це офіційний бік - він мав так зробити.
показать весь комментарий
10.04.2025 21:28 Ответить
Саме так, а ще краще купити пару хвилин на міжнародних тв і показувати там по різним CNN китайця з нашого СІЗО і як він привіт у КНР передає! Нехай у СіДзіньпіна пердак палає поки не віддадуть сотню азовців за одного хунвейбіна!
показать весь комментарий
10.04.2025 22:29 Ответить
Воно реально хворе,арахамія покусав
показать весь комментарий
10.04.2025 17:39 Ответить
Чекаємо на допит ермака
показать весь комментарий
10.04.2025 17:40 Ответить
Іхтамнєти. Їхали з Нанкіна в Ухань і заблукали в українських степах.
Кацапія з цього теж починала.
Тут би саме час Китаю вжити заходів щодо розслідування, як це все могло статися, і трохи прикрутити торгівлю з кацапією (формальний привід більш ніж вагомий), але з вуст комуністичного дупломата ми поки що чуємо лише звинувачення на адресу України, яка посміла всю цю мерзоту показати на весь світ. Що недвозначно натякає на справжнє ставлення Китаю до цієї ситуації - якщо вони це поки що не схвалюють, то припиняти точно не збираються. Поки що.
Але якщо такі відео множитимуться, у Китаю почнуться проблеми на міжнародній арені, які їм й задарма не потрібні. І їм дешевше буде припинити всі ці манівці, аніж і далі грати в кацапські ігри. Як я розумію, на те й розрахунок з нашого боку.
показать весь комментарий
10.04.2025 17:43 Ответить
А чого чекати якусь міжнародну арену? А давайте прикрутимо торгівлю з Китаєм. Вони поставляють найманців в рашку, а ми їм перекриємо замовлення з України на аліекспресі. Ото китайознокомуняцькі обісруться, така проблема буде, катастрофа.. Що там тарифи трампогандона, тут МИ їм вдаримо!! Йди, розумій далі
показать весь комментарий
10.04.2025 21:02 Ответить
і що далі?
Санкції проти Китаю введе?
показать весь комментарий
10.04.2025 17:47 Ответить
ну хоч так ...помріїмо про тиск на китай ,за рахунок потужних відео від потужного 🤡 намагатора ...
показать весь комментарий
10.04.2025 17:47 Ответить
Ви недооцінюєте силу телебачення.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:32 Ответить
Зеленському , що нема чим зайнятися?
показать весь комментарий
10.04.2025 18:04 Ответить
Светофоры закончились.
показать весь комментарий
10.04.2025 18:22 Ответить
Замість,аби зав'язати дружбу з Сі,задля закінчення війни,він спеціально дошкуляє йому,що в народі називається- під.обує...
показать весь комментарий
10.04.2025 18:08 Ответить
що за наївняк яка дружба, КНР не зацікавлена у закінчені війни попри офіційні заяви які є ширмою компартії.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:34 Ответить
what kind of weapon ? Вила
показать весь комментарий
10.04.2025 18:15 Ответить
в рашу не хоче , тікі назад в чайну
показать весь комментарий
10.04.2025 18:20 Ответить
Я так розумію що робити треба до виборів, а потім можна їздити, займатися чим попало і так до наступних виборів. Є соответствующиє структури, ось нехай вони цим і займаються, а якщо захотілося подивитися на китайця, то їх повно по Україні.
показать весь комментарий
10.04.2025 18:29 Ответить
показать весь комментарий
10.04.2025 18:47 Ответить
Як ідіоти підспівують наріку - піймали аж двух китайців, з міліарду. А скіки у ЗСУ воюють з Колумбії, Венесуели... От свято, от ідіотізм. Де сотні міліардів грошей котрі гнида разом з міністрами оброни відправив на закупку зброї та б/к для ЗСУ - ні зброї, ні ЗСУ.
показать весь комментарий
10.04.2025 19:33 Ответить
Колумбійці захищають міжнародно визнані кордони України
Китайці порушають міжнародно визнані кордони України
Невже так важко побачити різницю ?
показать весь комментарий
10.04.2025 20:36 Ответить
Шо попало. А шо йому робити? Тільки в серіали бавитись. Тобі треба ті китайці, довбойобе! Наших хлопців в полоні майже щодня розстрілюють. А цей ширить відосики як китайці "шимка грають". Крути **** головою, а то в рот понасцикають.
показать весь комментарий
10.04.2025 20:54 Ответить