9582 посетителя онлайн

У Трампа разработали план по взятию под контроль Гренландии, - The New York Times

Гренландия и Трамп

Администрация Дональда Трампа разработала план по взятию под контроль Гренландии, в основе которого лежит не силовой сценарий захвата острова, а работа с общественным мнением гренландцев.

Об этом говорится в публикации The New York Times, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

По словам собеседника NYT, план взятия Гренландии под контроль США обсуждался на нескольких заседаниях Совета национальной безопасности и охватывает несколько министерств, которым прислали конкретные инструкции.

Согласно плану, усилия США будут направлены на убеждение 57-тысячного населения острова в том, что "они должны попросить о присоединении к Соединенным Штатам", пишет издание. Среди прочего, у Трампа обсуждали размещение рекламы и кампании в соцсетях, а среди месседжей США - апелляция к общему наследию гренландцев и инуитов, коренного населения Аляски.

Администрация Трампа также рассматривает возможные финансовые стимулы для гренландцев - например годовые субсидии в 10 тысяч долларов на каждого жителя острова вместо 600 миллионов долларов субсидий, которые Дания предоставляет острову ежегодно, пишет The New York Times.

"Некоторые чиновники Трампа считают, что эти расходы могут быть компенсированы новыми доходами от добычи природных ресурсов Гренландии, которые охватывают редкоземельные минералы, медь, золото, уран и нефть", - отмечает NYT.

Напоминаем, президент США Дональд Трамп неоднократно заявлял о намерениях взять под контроль Гренландию, которая сейчас входит в состав Дании на правах автономии. В Дании называют заявления со стороны США неприемлемыми.

Топ комментарии
+30
"річні субсидії у 10 тисяч доларів на кожного жителя острова замість 600 мільйонів доларів субсидій, які Данія надає острову щорічно"
хочет на 30 млн меньше платить чем дания. хороший план.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:56 Ответить
+11
У Трампа розробили план із взяття під контроль Гренландії,
усім бажаючим приєднатися до сша
трампон дозволить цілувати свою дупу
показать весь комментарий
10.04.2025 22:52 Ответить
+10
Воєни трампа , реднеки , вже в дорозі на СВО в Гренландію .
Мабуть - стандартні окопи їм будуть завузькі .
..
показать весь комментарий
10.04.2025 23:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У Трампа розробили план із взяття під контроль Гренландії,
усім бажаючим приєднатися до сша
трампон дозволить цілувати свою дупу
показать весь комментарий
10.04.2025 22:52 Ответить
План із«взяття за щоку»
показать весь комментарий
11.04.2025 03:11 Ответить
Трамп може розробити план приєднання Штатів до Гренландії, якщо його план у нинішньому вигляді не спрацює.
показать весь комментарий
11.04.2025 06:27 Ответить
В какой мессенджер слили этот "план"?)
показать весь комментарий
10.04.2025 22:53 Ответить
Програма називається "Просіґналь трумпісту" 😁
показать весь комментарий
10.04.2025 23:44 Ответить
Не все продумали "у Трампа". Проще захватить Данию и Гренландия автоматом попадет в руки).
показать весь комментарий
10.04.2025 22:55 Ответить
"річні субсидії у 10 тисяч доларів на кожного жителя острова замість 600 мільйонів доларів субсидій, які Данія надає острову щорічно"
хочет на 30 млн меньше платить чем дания. хороший план.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:56 Ответить
Тільки хотів написати)
показать весь комментарий
10.04.2025 23:13 Ответить
Они ещё и считать не умеют)))
показать весь комментарий
10.04.2025 23:27 Ответить
Мало того что меньше, это еще и просто в руки, на образование ноль, на медицину ноль и т.д, а значит эти 10 отдадут сами жители на школу, садик, лекарства!
показать весь комментарий
10.04.2025 23:36 Ответить
Так вони лічити більш як до 350 не вміють.
показать весь комментарий
11.04.2025 03:12 Ответить
Що не кажіть,а 3 Світовою таки тхне-надто багато старих пердунів-маразматиків при владі.
показать весь комментарий
10.04.2025 22:57 Ответить
... план взяття під щоку...
показать весь комментарий
10.04.2025 22:57 Ответить
План пункт А хотеть не вредно ...пункт Б план про план как не так поняли нас опять и снова .....пункт В если нефига не выйдет--- план по созданию нового плана
показать весь комментарий
10.04.2025 23:32 Ответить
Валерія Новодворська казала, що три країни зникнуть, але не казала які. Інтуїція мені підказує, що це раіся, Гамерика та …
показать весь комментарий
10.04.2025 23:01 Ответить
...північна країна з льодовиками.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:04 Ответить
Якщо оце план то він дуже схожий на кримнаш. Прямо копія...
показать весь комментарий
10.04.2025 23:02 Ответить
Там трошки інше. Там величезному, в порівнянні з українським, складу русваєнних почали платити зарплату, яку російські офіцери не одержували навіть у Магаданах з Камчатками. Все це транслювалось як стандарте забезпечення кацапні на всіх російських просторах. Наші завидущі люди захотіли мати це також. Чомусь вони думали що у всіх російських і пє нях ще ліпше. Так росія одержала однодумців. Навіть не виплачуючи кошти. Просто показали картинку але до якої кожен міг доторкнутись. Так почала розвалюватись українська армія та поліцейські підрозділи на півострові. З родинами та друзями. Звичайно, були і просто платні агенти. Знаю деяких які після окупації одразу трошки обзавелись житлом та автівками. Не багатії. Але дивним чином у них ці кошти появились, а враховуючи їхні попередні вислови та переконання, не просто так. А за працю на ,,благо Атєчєству,, Покидьки, але їх було достатньо.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:16 Ответить
Зе один собиратель исконно американских земель...
Це якась заразна хвороба?!
Пердається через Россиян 24 чи ЗЕ марафон
показать весь комментарий
10.04.2025 23:04 Ответить
А коли це Зе збирав землі? Багато зла зробив Україні, але збирати землі - це не його фішка!
показать весь комментарий
11.04.2025 10:44 Ответить
та шо там його розроблять... він готовий ще одинадцять років тому, і трамплін його просто у путіна візьме.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:04 Ответить
Дурень думкою багатіє...
показать весь комментарий
10.04.2025 23:06 Ответить
Всі сили рудий вкладає щоб відтягнути увагу і допомогу Україні. Готовий вступити у військовий конфлікт заради свого друга в кремлі.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:10 Ответить
Если по серьезному, то как только Гренландия заполучит вожделенную независимость от Дании, ее ждет оккупация. США, Китай, царство московское...кто прошустрит. Все 56к населения "выразят озабоченность". Такие сейчас времена, малята.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:14 Ответить
Україні слід підготуватись до цього і вже зараз направити на острів своїх дипломатів, завчасно відкрити українські школи, приходи ПЦУ та культурні центри.
показать весь комментарий
11.04.2025 01:59 Ответить
С самого начала было понятно, что так и будет.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:14 Ответить
Закінчиться ядерними бомбардуваннями Манхеттена союзними силами НАТО.
показать весь комментарий
11.04.2025 01:56 Ответить
Пора.
показать весь комментарий
11.04.2025 07:13 Ответить
О як гандони крутят, не США має їх попросити приєднатись, а ВОНИ мають попроситися до складу!!! Тобто референдому бути по сценарію крим/гренландія.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:17 Ответить
Тим більше що американська база там є - по аналогії з ординською в Криму. Блокувати там гренландські війська не потрібно - бо їх там немає. Один парламент захоплять, візьмуть скриньку з діркою обійдуть пінгвінів і все - Гренландія няш-мяш.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:39 Ответить
Всі на референдум
показать весь комментарий
10.04.2025 23:18 Ответить
Воєни трампа , реднеки , вже в дорозі на СВО в Гренландію .
Мабуть - стандартні окопи їм будуть завузькі .
..
показать весь комментарий
10.04.2025 23:19 Ответить
зате їм зимно не буде)
показать весь комментарий
11.04.2025 01:40 Ответить
По дорозі в Гренландію вирішили взяти штурмом МакДональдз ..
показать весь комментарий
11.04.2025 10:55 Ответить
Зацацініть, панове
https://www.youtube.com/shorts/fNSaAxsD4Ps
Я б такий придбав. І мої друзі теж.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:26 Ответить
Прямо в білосніжну Гренландію...
показать весь комментарий
10.04.2025 23:28 Ответить
Клас!!!
показать весь комментарий
11.04.2025 00:38 Ответить
Тупий план. Насильно сил не будешь
показать весь комментарий
10.04.2025 23:30 Ответить
Откуда она знает , один бог знает , слушал выступление в прямом ефире Д.Трампа и он сказал что есть вопросы поважнее. Есть тенденция что некоторые "сми" придумывают произшествия ,сидя за столиком в МагДональдсе.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:32 Ответить
Брехня - зброя журналіста.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:49 Ответить
Как бы там ни было, а трамп сам сказал "Она (Гренландия) будет нашей, так или иначе", или вы скажите что он этого не говорил? Как и не помнит про ЗЕ диктатор, и не видел пике на бирже после введения пошлин?? На основании его слов рождаются теории!
показать весь комментарий
11.04.2025 02:03 Ответить
Адміністрація Трампа також розглядає можливі фінансові стимули для гренландців - наприклад річні субсидії у 10 тисяч доларів на кожного жителя острова замість 600 мільйонів доларів субсидій, які Данія надає острову щорічно, пише The New York Times. Джерело: https://censor.net/ua/n3546190
математики від бога.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:39 Ответить
У більшості країн 10 тисяч доларів річна зарплата. А в половині з них люди стали б багатіями.
показать весь комментарий
10.04.2025 23:56 Ответить
та звісно хто сперичається, тим паче що це свого роду бонус, але все ж погодься щось тут не те, Данія виділяє 600 а трумп буде виділяти 560 і називає це перемігою.
щось тут ****** завоняло.
показать весь комментарий
11.04.2025 00:01 Ответить
Хто бачив ці 600 мільйонів. А якщо Трамп буде давати на руки. Ескімоси не дурні.
показать весь комментарий
11.04.2025 00:04 Ответить
Сергей Муляр #484800

Мало того что меньше, это еще и просто в руки, на образование ноль, на медицину ноль и т.д, а значит эти 10 отдадут сами жители на школу, садик, лекарства!

якщо трапло запропонує 600 млн дотацій та +5-10к кожному в карман, ті горді гренландці вже завтра побіжать голосувати на референдуми про незалежність а потім приєднання до США.
показать весь комментарий
11.04.2025 00:09 Ответить
А ви самі хотіли б віддати ці 10 тисяч чиновникам, або отримувати самі?
показать весь комментарий
11.04.2025 00:13 Ответить
була в тебе безкоштовна медицина навчання і тд тп за данців, отримаєш на руки 10к від трумпа і сам їх роздаси за ці послуги, адже вони стануть платними, чинушам також заплатиш через податки адже вони безкоштовно не будуть працювати, нічого для твого карману не зміниться крім того що на пачку долярів поглянеш. А от якщо це буде + до тих субсидій...
песе скільки +$ за ренту отримують мешканці Аляски ?
показать весь комментарий
11.04.2025 00:55 Ответить
Учитывая какие у трампа условия они получат хер да нихера, ресурсы за безопасность когдато в будущем, а в целом жадности рыжего нет предела, могут пообещать, а потом еще и счет/репарации Дании выставить за оккупацию типа, там же в голове хз что твориться!
показать весь комментарий
11.04.2025 02:12 Ответить
Наобіцяв, трамп на виборах, багато, але стало жити Американцям, набагато гірше після обрання трампа !!
Афера трампа, з гойдалками акцій на біржі, через кидалово людей з тарифами, призвело до втрати грошей у Американців і продуктів харчування!
https://charter97.org/ru/news/2025/4/10/636555/
показать весь комментарий
10.04.2025 23:55 Ответить
😬😬
показать весь комментарий
10.04.2025 23:56 Ответить
а знаєте чому ми - українці так не подобаємось: трампбидлу, *****, сіпідзіню та іншим крінжуватим особам? через парадоксальність нашого мислення!
апеляція до спільної спадщини гренландів та інуїтів, а чого б не допомогти браттям інуїтам здобути незалежність? Братні Канада та Гренланлія - поруч))))
показать весь комментарий
11.04.2025 00:02 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=0-hXBjJb0fk Монетизация власти: Трамп погрел руки на тарифной отсрочке
показать весь комментарий
11.04.2025 00:05 Ответить
Масковський агент працює.
показать весь комментарий
11.04.2025 00:25 Ответить
Донні озвучив, значить, робити н......я не буде. Просто перейшло на вялотєкущєє.
показать весь комментарий
11.04.2025 01:02 Ответить
Якщо Трамп продовжить вякати - данцям слід запропонувати Китаю створити військову базу в Гренладнії. Оце буде номер.
показать весь комментарий
11.04.2025 01:54 Ответить
Не те,щоб я в адвокати Трампу записуюсь,але подивіться на ситуацію з цими гренландцями, які в реальності і є інуїтами:Гренландія в кінці цього року планує оголосити свою незалежність від Данії,тобто,з нового року 600 мільйонів від Данії Гренландія більше не побачить.А це мінус 30% з казни гренландців і це є дуже велика втрата,якщо врахувати,що економіка цього острова-це риболовля і туризм.Дальше більше: Гренландія,незважаючи на те,що є автономією у складі Королівства Данії, не є частиною ЄС,тому від'єднуючись від Данії,вона автоматично втрачає вільний доступ до ринку Європейського Союзу.Кому вони ту свою рибу продавати збираються і за яку валюту,якщо Данія не погодиться залишити їм свою крону?Гренландці самі собі пиляють гілку,на якій сидять і Трампу нічого іншого не залишається, як стати під тою гілкою і зачекати,коли ці інфантили впадуть йому до ніг.Тому що,не треба бути великим економістом,щоб розуміти,що економіка,яка живе тільки з рибальства і туризму,самостійно забезпечити собі стабільність не зможе.Тому,хай краще цю землю,з її не дуже мудрим населенням,забере під своє крило США, а ніж це мають зробити китайці з москалями.
показать весь комментарий
11.04.2025 02:20 Ответить
Судячи з останніх подій, Трамп не може взяти під контроль спад на фінансових ринках (який сам же і спровокував), яка там Гренландія....
показать весь комментарий
11.04.2025 02:56 Ответить
як я й казав, сша купить гренландців. правда поки що ціна малувата. ціну збільшать мінімум в два рази.
показать весь комментарий
11.04.2025 03:54 Ответить
"Крим наш" по трампівськи.Нічього не нагадує???
показать весь комментарий
11.04.2025 05:10 Ответить
Пусть Венса отправит белых медведей агитировать.
показать весь комментарий
11.04.2025 06:59 Ответить
Краще б розробили план як рудому дурню свого вʼялого тримати коли дзюрить щоб штани не мочив.
показать весь комментарий
11.04.2025 07:54 Ответить
показать весь комментарий
11.04.2025 08:24 Ответить
Матимем надію на жорсткий клімат Грендландії. Ідіоти в такому ,загалом, не виживають, природний відбір в дії, це ж не Крим.
показать весь комментарий
11.04.2025 08:37 Ответить
Пачку гречки. Перевірено. А ще «стадіон, так стадіон». Працює на осьальні 73%
показать весь комментарий
11.04.2025 08:37 Ответить
Знайома *****. Спочатку інформативна агресія, потім референдум, "Трамп,ввєді войска" ну і на останок ГрНР.
показать весь комментарий
11.04.2025 10:17 Ответить
Хренляндика чубо-кабра за щечку возьмет - это точно!
показать весь комментарий
11.04.2025 13:15 Ответить