8795 посетителей онлайн

Либо действовать, либо замолкнуть, - Трамп о переговорах относительно Украины (исправлено)

трамп о переговорах

Американский президент Дональд Трамп убежден, что переговоры по завершению войны в Украине якобы идут хорошо.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на CNN и Reuters.

По его мнению, все идет хорошо и люди скоро это узнают.

"Я думаю, что отношения между Украиной и Россией могут быть хорошими, и вы довольно скоро в этом убедитесь. Наступает момент, когда нужно либо действовать, либо замолкнуть, и посмотрим, что из этого получится, но я думаю, что все идет хорошо", - сказал Трамп журналистам на борту самолета Air Force One.

Отметим, что комментарий президента США прозвучал на следующий день после того, как его спецпредставитель Стив Уиткофф летал в РФ на встречу с российским диктатором Владимиром Путиным. Их беседа длилась более 4 часов.

Топ комментарии
+94
Трамп це цинічна тупа паскуда .
" Я думаю що відносини між Україною і Росією можуть бути хорошими ..."
Що бл@ть ??? Мова зараз іде про припинення вогню і аж ніяк не про примирення .
Росія це країна- убивця населена упирями які виправдовують убивство українців , ніякого їм прощення .
показать весь комментарий
13.04.2025 07:41 Ответить
+77
Нажаль,думаю ні в кого нема ілюзій,кому він натякає заткнутися((((
показать весь комментарий
13.04.2025 07:29 Ответить
+43
показать весь комментарий
13.04.2025 07:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
То заткнися, чи Маланка не дозволяє? Або хто там замість неї, Ілона чи шо.
показать весь комментарий
13.04.2025 09:39 Ответить
Мажор.
показать весь комментарий
14.04.2025 07:42 Ответить
А куди ділась ранішня новина про заяву тромба про небезпечних інопланетян, що утримує вʼязниця Сальвадору? Чи то мені з просоня навіяло?)))
показать весь комментарий
13.04.2025 10:00 Ответить
Поки цей нарцис киздить в переривах між партіями в гольф, люди гинуть тисячами, руйнується інфраструктура, нищиться екологія та атмосфера Землі! А цей абсолютно аморальний тип все киздить і киздить, любуючись на себе в зеркало...
показать весь комментарий
13.04.2025 10:06 Ответить
Трамп - это нравственный идиот от рождения. Он вообще не имеет морали: всех своих жён модельной внешности покупал в бедных странах за деньги, как говядину.

Вот фраза историка Марка Солонина, живущего под ракетными ударами в Киеве:

"Американцы выбрали президентом самовлюблённого необучаемого идиота, не способного на минимальную эмпатию".
показать весь комментарий
13.04.2025 22:40 Ответить
***** идет твой гэбнявый Солонин! главный наратив который он разгоняет - УПА=фашисты! И чего он вдруг в Киеве, если давно ******** в Израиль? И оттуда тоже выперли? Или хамаса забоялся?
показать весь комментарий
14.04.2025 00:04 Ответить
Тобто Трамп зізнався що він є "кляпом" в руках *****.
показать весь комментарий
13.04.2025 10:07 Ответить
Настає момент,коли "ТРАМБОН" і США допомагають негайно "заткнути" рашистського вбивцю і світового терориста куйла, або самому "заткнути" свою брехливу хліборізку з якою як Божа роса, вже давно вилітає "трамбона брехня"-"Якби я президентом був, то би війни не було, але коли я президентом став, то так її й не закінчив,а все тому.що я великий 3,14стабол давно."
показать весь комментарий
13.04.2025 10:10 Ответить
Трамп - это очень тупой, очень старый нарцисс-мажор. Самовлюбленный идиот и законченный фуфломёт: врёт, как дышит.

Надо вообще вычеркнуть этого идиота из числа союзников Украины: это аморальный торгаш и делец, у которого ноль эмпатии.

Реально эта мерзкая рыжая тварь(Бог шельму метит) - союзник пуйла...

Надеяться надо только на будущего канцлера Фридриха Мёрца и на Германию с её огромной промышленной мощью. И немного на Великобританию с Францией и Нидерландами.
показать весь комментарий
14.04.2025 06:23 Ответить
Оптимізували перекладачів, бо ж є геніальний чат джіпіті, який перекладає краще за людей і не може помилятися. І тепер у нас в Сальвадорі інопланетяни (aliens), а не чужинці, а фраза «роби або не **зди» перекладається як «змирися або заткнися». А потім армія експертів намагається второпати і розтлумачити що ж мав на увазі дід. Всі при ділі.
А насправді він патякав щось таке: «Нормально йдуть переговори. Все добре. Тільки от вони вже за*бали **здіти, їм доведеться щось робити».
показать весь комментарий
13.04.2025 10:11 Ответить
чатГПТ так і перекладає, як ви написали. я з вами згоден.
показать весь комментарий
13.04.2025 10:52 Ответить
це не Трамп винен а наша влада винна що за шість років ми перетворились всубьєкта а де ж нічого про Україну без України
показать весь комментарий
13.04.2025 10:16 Ответить
Дайте ему селёдки.
показать весь комментарий
13.04.2025 10:17 Ответить
Не пощастило Гітлеру, що президентом США був видатний державний діяч, мудра Людина- Ф.Д.Рузвельт.! А був би мажоронарцисоторгаш з підібраною ним такою ж свитою, то промиротворили б для Рейху територію по Уральські гори, а заплатили б їм більше, то і миротворили б аж до Владивостока?! А за надану вже порядними і мудрими політичними діячами допомогу, будуть обдирати до нитки, заженуть в рабство, пустять по Світу голими, босими і простоволосими з латаними торбами, а якщо відмовлять віддавати, то тут як тут з баблом бенефіціари ..??!Чи не так??!. Слуги ж Мамона?











Не пощастило Гітлеру, що президентом США був видатний державний діяч, мудра Людина- Ф.Д.Рузвельт.! А був би мажоронарцисоторгаш з підібраною ним такою ж свитою, то промиротворили б для Рейху територію по Уральські гори, а заплатили б їм більше, то і миротворили б аж до Владивостока?! А за надану вже порядними і мудрими політичними діячами допомогу, будуть обдирати до нитки, заженуть в рабство, пустять по Світу голими, босими і простоволосими з латаними торбами, а якщо відмовлять віддавати, то тут як тут з баблом бенефіціари ..??!Чи не так??!. Слуги ж Мамона?












Не пощастило Гітлеру, що президентом США був видатний державний діяч, мудра Людина- Ф.Д.Рузвельт.! А був би мажоронарцисоторгаш з підібраною ним такою ж свитою, то промиротворили б для Рейху територію по Уральські гори, а заплатили б їм більше, то і миротворили б аж до Владивостока?! А за надану вже порядними і мудрими політичними діячами допомогу, будуть обдирати до нитки, заженуть в рабство, пустять по Світу голими, босими і простоволосими з латаними торбами, а якщо відмовлять віддавати, то тут як тут з баблом бенефіціари ..??!Чи не так??!. Слуги ж Мамона?





Не пощастило Гітлеру, що президентом США був видатний державний діяч, мудра Людина- Ф.Д.Рузвельт.! А був би мажоромародеронарцисоторгаш з підібраною ним такою ж свитою, то промиротворили б для Рейху територію по Уральські гори, а заплатили б їм більше, то і миротворили б аж до Владивостока?! А за надану вже порядними і мудрими політичними діячами допомогу, будуть обдирати до нитки, заженуть в рабство, пустять по Світу голими, босими і простоволосими з латаними торбами, а якщо відмовлять віддавати подароване, то тут як тут прийдуть з баблом бенефіціари ..??!Чи не так??!. Слуги Мамона?
Віткофф пропонував Трампу віддати Росії 4 області України для припинення вогню, - Reuters



показать весь комментарий
13.04.2025 11:32 Ответить
Трамп за всю свою жизнь интересовался только деньгами и бетоном недвижимости: он абсолютно бесчувственный идиот в моральном плане.
показать весь комментарий
13.04.2025 22:42 Ответить
Одне питання до виборців: якого хера обирати у владу людей, у яких життя підходить до ями?
показать весь комментарий
13.04.2025 10:29 Ответить
Идиоты выбрали президентом мировой сверхдержавы в период величайшего глобального кризиса полностью выжившего из ума старого мажора-нарцисса, которому через два месяца пойдёт 9-ый десяток лет...

Лично я против демократов-дегенератов, но и такой республиканец на хрен не нужен. В респуб. партии есть минимум десять энергичных умных оптытных политиков , которым по 48, по 55, по 57 лет.

На хрена выдвинули старого *******, выжившего из ума ?
показать весь комментарий
13.04.2025 22:50 Ответить
"На Тау Кита чегой-то не так -
Там таукитайская братия
Свихнулась,по нашим понятиям
И таукиты - такие скоты -
Трампу насрали в голову"
показать весь комментарий
13.04.2025 10:34 Ответить
Я знаю коли закінчиться війна. Коли західні війська заїдуть в Україну з західного її кордону. Українці вийдуть вітати ці війська з хлібом-сіллю і квітами, вони будуть стояти обабіч доріг і розмахуквати прапорами ЄС, НАТО, США та України. Захід розміщає свої війська на всій вільній території України і виходить з росією на переговори. Він говорить: "Те, що ви вже захопили, залишиться під вами , але вам час зупинитися. Якщо ви не зупинитесь і продовжите просуватися далі - то ви вже атакуєте наші війська і це буде початком війни між росією і Заходом. Війни, яку розпочала росія. Ви хочете війни проти всього Заходу? Ні, ви її не хочете."
показать весь комментарий
13.04.2025 10:35 Ответить
Тільки Захід засцить.
показать весь комментарий
13.04.2025 17:33 Ответить
Або діяти, або замовкнути
----------------------------------------
Самокритично
показать весь комментарий
13.04.2025 10:38 Ответить
Хто такий Віткофф
https://youtu.be/Y0wuJX8T9Q0
показать весь комментарий
13.04.2025 10:38 Ответить
Правильно. Тому заткнись і не заважай хоч, ідіот
показать весь комментарий
13.04.2025 10:40 Ответить
А що не так сказав Трамп, що викликав таке обурення в "щирих" патріотів ? Все чітко і зрозуміло. Або "змиритися"- погодитися на запропоновані умови або "заткнутися" - перестати просити і вимагати допомоги та воювати своїми силами. Проблема в тім, що багато українців досі вірять в міф, що США нам щось винні за ядерну зброю, хоча по факту, Україна добровільно відмовилася від ЯЗ, добровільно порізала стратегічну авіацію, віддала ракети , і щось вимагати потрібно не у штатів, а в наших президентів.
показать весь комментарий
13.04.2025 10:43 Ответить
Олежка ти або молодий-дурний або мудило типу цього Трумпа....Нехай янкі повернуть Україні ЯЗ,яку вони шантажом та погрозами забрали в 94-му у 2 долбой****,кучми і Кравчука! Помічники....тварі....
показать весь комментарий
13.04.2025 11:34 Ответить
щось ти замовчуэшь , там не тільки США була, а і росія і треба не їх звинувачувати, а впершу чергу хто підписував.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:10 Ответить
ще одне дурне,зелене? спочатку вчи матчастину,потім будеш відкривать рота
показать весь комментарий
13.04.2025 12:11 Ответить
хто зелене итак це ти, по твоїм вкидам видно, як там зеленський казав, я вам нічего не должен, ось і Трамп нам нічого не винний.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:16 Ответить
росії віддали під тиском сша. Вчи матчасть
показать весь комментарий
14.04.2025 00:39 Ответить
хлопчику тобі скільки років, а я все це бачив, віддали мотивуючи, що у нас грошей немає на утримання ЯЗ і обслуговувать ії...
показать весь комментарий
14.04.2025 13:31 Ответить
Юрасику у США не було реальних можливостей чимось шантажувати та тиснути на Україну ,цю байку потім вигадали щоб виправдати "ядерний" злочин кравчука з кучмою. Юрій Костенко, який був представником України з питань роззброєння потім написав, що єдина причина, чому Україна погодилася відмовитися від зброї, полягає в тому, що західні держави пов'язали це рішення з «гарантіями безпеки», які виявилися порожніми. Також 16.11.1994 ВРУ ратифікувала Договір про нерозповсюдження ядерної зброї , що стало юридичним зобов'язанням України щодо роззброєння. У Будапештський меморандум не має жодного механізму гарантування безпеки Україні , а в англійському варіанті взагалі відсутнє слово "гарантії", замість них вказано Security Assurances/безпекові запевнення.
Хитрі янкі не тільки забрали українську ЯЗ , а й юридично все це оформили як добровільний та фактично безкорисливий жест України. І запитувати треба не в США, а в тих хто на це погодився з української сторони та підписав нікчемні папірці. Але телемарафонні довбні продовжують вірити в міф, що США нам щось винне і клясти Трампа.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:17 Ответить
👉
показать весь комментарий
13.04.2025 12:26 Ответить
Ти херню висрав, піди почитай або подивись шось розумне. Наприклад спогади Клінтона і його команди. Вони максимально тиснули на Кравчука і не заперечують цього факту
показать весь комментарий
13.04.2025 13:55 Ответить
Мене дуже потішають ті люди. які ********** подискутувати про те , про що вони поняття зеленого не мають і ще інших намагаються повчати....Принципи без'ядерності («не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї») було закладено в Деклараціі про державний Суверенітет Украіни, яка була прийнята Верховною Радою УРСР ше 16 липня 1990 року. Звісно США та росія були зацікавлені в безядерному статусі Украіни, і постійно про це нагадували, типу того що ви ж проголосили свій безядерний статус- то ж давайте -виконуйте. Це преша причина, а по друге Клинтон тиснув ще й тому що більшість з тих ракет були націлені на США, І ніхто тоді достеменно не уявляв якою буде політика новоі незалежноі краіни. Тиск різних зацікавлених сторін існує на будь яких перемовинах. Все залежить від того як ці сторони вміють іх відстоювати і які козирі і аргументи в них на руках.....А в нас були всі козирі на руках. Була сильна позиція, І дуже вісомі аргументи - в нас була ядерна зброя... Але нажаль після оголошення незалежності державне керівництво проявило повну політичну слабкість і імпотентність і , головним чином через позиції тодішніх президента Кравчука та голови СБУ Марчука, відразу пішло шляхом найменшого спротиву і почало активно декларувати наміри про відмову від ядерної зброї та позбавлення України ядерного статусу. Та ще й розуму вистачило відмовитися від запропонованого США прискореного вступу до НАТО.... Так що нас ніхто не примушував оголошувати безядерний статус та й ще підписувати такий нікчемний Меморандум, І це не американський президент підписався під нікчемним дркументом, а наш украінський на той час Кучма, Бо нікчемним він був тільки для нас, І про це нас тоді ще попереджали як і самі американськи дипломати так і міжнародні юристи.Документи зареестровані в ООН показують, що в англійському варіанті Меморандуму йдеться про assurances тобто «запевнення» щодо безпеки України, але в українському варіанті документу, так само і в російському, сказано «гарантії безпеки».. Американці наполягли щоб основним у перемовинах був англомовний документ, його і погоджували сторони. Для американців таке формулювання було принциповим,!!! і вони пояснювали чому: "Ми донесли нашу позицію дуже чітко Україні, що ми не можемо використовувати термін «гарантії» у меморандумі. Бо для американців, по суті, це означає рівень реагування, який мають країни-члени НАТО. Тобто, якщо хтось атакує країну НАТО, для захисту будуть залучені американські військові. І ми пояснили, що не готові долучити військових США до захисту безпеки України", -І УКРАІНА ПОГОДИЛАСЬ!.......Але ж ми так хотіли всім показати свою миролюбність, шо окрім без'ядерного статусу, Україна вирішила заявити ще й про нейтральність, позаблоковість і багатовекторність. Це все було виписано в Конституції 1996 року. І цим українці ще й пишалися в 90-х роках,.!!!! Але така політика ослабила Україну і позбавила її чітких союзників. Україна опинилася в ситуації, коли в нас не виявилося друзів. Інші країни могли б пред'явити нам питання: "Чому ми повинні вам допомагати? Ви ж нейтральні". Україна декларувала позаблоковість , але на практиці виявилася беззахисною: не мала ні ядерної зброї, ні надійних партнерів,ні союзників ані друзів. Наше керівництво тоді не розуміло , що пишатися тим, що ти без'ядерна держава - не дуже розумно. То ти миролюбний чи беззахисний? Ми виявилися беззахисними. Особливо маючи такого небезпечного сусіда". І зараз в тому, що ми опинились в такому жахливому становищі - ми винні самі, і тільки самі. Впевнений що і зеленський так само як і ви цього не знає і не розуміє. Тому він і виставляє на весь світ свою неосвідченність і недолугість та звинувачує увесь світ, усіх і уся щоб прикрити цим своі постійні провали в усіх сферах своєі відповідальності..... Як Кравчук відмовився від НАТО, а частину ядерноїзброї вкрали:
https://www.youtube.com/watch?v=hTcFLr9-G54#_blank https://www.youtube.com/watch?v=hTcFLr9-G54 Кравчук як призедент, своєю владоу міг все це зупинити. Але він не зробив цього. Хоча його просили це зробити: посилання тут https://youtu.be/efdRTw_J9ZM?si=6WkRl6aFRbdCPy3H#_blank https://youtu.be/efdRTw_J9ZM?si=6WkRl6aFRbdCPy3H ще багато чого цікавого розповідав - https://www.youtube.com/watch?v=SnuEYMOn2Uo#_blank "США пропонували гроші і вступ до НАТО в обмін на ядерку. А від РФ ми не отримали нічого" - Костенко - YouTube . https://youtu.be/SnuEYMOn2Uo?si=ygnCXyd5SUPayHq2
показать весь комментарий
13.04.2025 18:38 Ответить
Юрасику не будь бидлом, тобі ніхто не хамив, тому спілкуйся цивілізовано, а не як твій потужний "лідор". Замість спогадів Клінтона в перекладі кучмівських істориків краще почитай Юрія Костенка та інших не пов"язаних з кучмою. Костенко цей злочин прямо називав пограбуванням, оскільки Україна не тільки задарма віддалі ЯЗ, а і заплатила за її утилізацію. У США не було жодних реальних важелів впливу на Україну, весь тиск і шантаж були пустим звуком типу теперішніх погроз від Трампа ху***лу. Більш того, всі притомні та адекватні люди не можуть зрозуміти, чому українська влада фактично нічого не домоглася взамін від США віддаючи 3 в світі по потужності ядерний арсенал. Навіть фейкові гарантії безпеки були оформленні не як повноцінний міжнародний договір, а як меморандум - угода, яка лише визначає факт співпраці, але не створює юридичних зобов"язань.
показать весь комментарий
13.04.2025 22:14 Ответить
маячня
показать весь комментарий
14.04.2025 00:40 Ответить
Або діяти, або замовкнути, - Трамп про перемовини щодо України (виправлено)

Навіть після виправлення це не зовсім точний переклад. Не "замовкнути", а "припинити базікати". Тобто вести нікчемні балачки і не говорити по суті. Бо якщо замовкнути взагалі, то навіщо тоді потрібні перемовини???
показать весь комментарий
13.04.2025 10:51 Ответить
я думав наш діалог видалять, і все. але ні, вони виправили заголовок.
ви вірно пишете - Не "замовкнути", а "припинити базікати"
показать весь комментарий
13.04.2025 10:55 Ответить
Якби ми з Вами не почали діалог, то може б ніхто нічого і не виправив
показать весь комментарий
13.04.2025 15:15 Ответить
Shat up в загалі звучить не дуже чемно: можно перекласти, як зачини рота
показать весь комментарий
13.04.2025 15:37 Ответить
Помилка багатьох людей у тому, що вони БУКВАЛЬНО все перекладають. Точніше, за них це роблять різні иашинні перекладачі типу гугл-транслейт. Тому вони й роблять неправильні висновки. 'put up or shUt up' - сталий вираз, яким часто користуються як американські, так і англійські політики. Ось, наприклад, Джон Мейджер:

https://youtu.be/ZifWqG2413U?t=79

Для Вас це достатньо солідний політик?
показать весь комментарий
13.04.2025 15:49 Ответить
Дякую за підтримку
показать весь комментарий
13.04.2025 15:16 Ответить
Ось іще один доказ того, що переклад назви новини неточний:

https://streamable.com/ps8j33

Це Володимир Єльченко - професійний дипломат та екс-посол України у США. Він вже точно має знати, як це перекладається...
показать весь комментарий
14.04.2025 11:45 Ответить
Зеленский ненавидит русню. Никогда не капитулирует.
показать весь комментарий
13.04.2025 10:57 Ответить
янкі а ти звідки знаєш? чи обжерся гамбургерів і просто сидиш пердиш?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:35 Ответить
Зе це ворог України.
показать весь комментарий
13.04.2025 15:59 Ответить
стисняюсь спрасить, а 24 чяса ужэ закончились, чи ищо не?
показать весь комментарий
13.04.2025 11:31 Ответить
На Трампа треба подавати до суду. За співучасть у геноциді
показать весь комментарий
13.04.2025 11:33 Ответить
вже не перший раз цензор викривляє слова трампа

ось дословна цитата, він не сказав що "відносини будуть добрі", він сказав що "переговори прогресують"

"I think Ukraine-Russia might be going OK. And you're going to be finding out pretty soon. You know, there's a point at which you have to either put up or shut up. We'll see what happens, but I think it's going fine," he said.
показать весь комментарий
13.04.2025 11:41 Ответить
To be finding..pretty soon...угу, з пу порозумітися по доброму... то лише безпідставні мрії, бо він що разу наголошує на усунення першопричин... тобто знищення Украхни, як держави і украхнців, як нації. Інакше це загрожує його інтересам ...
Pretty ... на прям гармонія, мир, жуйка
показать весь комментарий
13.04.2025 15:42 Ответить
можна ставитися до трампа як завгодно - але навіщо перекручувати його слова ?

факти є факти, вони потрібні такими якими вони є, а не такими як хтось хоче
показать весь комментарий
13.04.2025 17:40 Ответить
Кацапня сьогодні відповіла рудому чорту на мир ударом по центру Сум.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:32 Ответить
показать весь комментарий
13.04.2025 12:39 Ответить
" ... перемовини щодо завершення війни в Україні нібито йдуть добре"
Удар РФ по Сумах: 21 загиблий та 83 поранених, серед яких 7 дітей.

Посла США в Україні прибрали, щоб не сміла кацапів звинувачувати. Нового призначати не поспішатимуть, щоб трампин друг владімір міг без засудження довбати балістикою по українським дітям.
Он, попереду ще Великдень, а там поминальна неділя. Скільки роботи для кривавої кацапської нежиті.
показать весь комментарий
13.04.2025 12:43 Ответить
вона сама подала у відставку, щоб не ганьбитися

посол виконує доручення, і її ініціатива була тільки в тому, щоб виконати цих доручень якнайбільш, в чому й відрізняється від українського посла в США маркарової

до речі, позиція голови дипломатії Марка Рубіо досить істотно відхиляється в українську сторону від позиції самого трампа
показать весь комментарий
13.04.2025 17:42 Ответить
Феерический балабол.
показать весь комментарий
13.04.2025 13:11 Ответить
О дурак.....
показать весь комментарий
13.04.2025 13:14 Ответить
гондон.
показать весь комментарий
13.04.2025 13:25 Ответить
Заткніть хто-небудь цю рижу гниду! Українці ненавидять його!
Ракетний удар 13.04.2025 року по Сумах на його совісті!
У трампона тепер руки по лікті в корві, як і в московитого мордера!
показать весь комментарий
13.04.2025 13:32 Ответить
вот и заткнись рыжая мразь!без тебя разберутся!
показать весь комментарий
13.04.2025 13:46 Ответить
Коли важкий запор ,то ставлять велику довгограючу клізьму.
показать весь комментарий
13.04.2025 13:50 Ответить
Трамп убежден, что переговоры по завершению войны в Украине якобы идут хорошо. Но в это время все идет по плану , удар РФ по Сумам: 24 погибших, в том числе 1 ребенок, и 84 раненых, среди которых 7 детей.
показать весь комментарий
13.04.2025 13:58 Ответить
Тупий рудий пNздун вийшов сам на себе. ))
показать весь комментарий
13.04.2025 14:03 Ответить
уже дізнались
показать весь комментарий
13.04.2025 14:18 Ответить
Це таргани в голові трумпа йдуть добре
показать весь комментарий
13.04.2025 14:29 Ответить
.....путін дьоргаєт за нитки, кукли дєлают улибкі, Трамп іграєт на трубе..... Театр маріонеток в Білому Домі. Аналізи,тести на слабоуміє здав, клініки ідіотії це поки не стосувалась.
показать весь комментарий
13.04.2025 14:31 Ответить
Що можно сказати, за надмірне бажання Трампа забрати трубу і заставити Україна капітулювати, висновок один, що на болотах дуже пагано з поповненням, що китайців вже засилають, ще б показили костильних штурмовиків, проводити мобілізація відкриту боїться, або тільки на московщині народ є, а то що Трамп так рветься загарбати надра, так висновок що пу..пообіцяв йому все з загарбаних територій але ж це зробити потрвбно законно!!! От йому і потрібна бумажка, ні грамма цьому лакєю.
показать весь комментарий
13.04.2025 15:08 Ответить
подивись на діпстейт, і тобі стане ясно, у кого проблеми з особовим складом та ресурсами

трампу взагалі на все насрати, крім бабла та рейтингу (як і нашому зебілу)

він розуміє, що пуйло надрами з ним ділитись не буде, бо там є Сі, а от зебіла можна дотиснути, бо той сам же і запропонував надра в обмін на підтримку ще 6 міс тому (просто не гадав, що балаканина дійде до діла)
показать весь комментарий
13.04.2025 17:23 Ответить
Трамп херовий, зрозуміло. А хто ж зашибісь, хто розмінував Чонгар, хто відвів військо на Донбасі,хто кришу яйця по 17 гр за метр, хто здав південь і азовців, хто мородерив гуманітарку, хто влаштував вагнергейт, хто кошмарить генералів, які не здали Миколаїв, Харків, Київ, хто називав Україну повією, хто ліквідував ракетні програми і скоротив військо.... такого хто на дві сторінки, це трамп теж винен???
показать весь комментарий
13.04.2025 16:06 Ответить
Вперше в сесвітні історії країну на яку напали і яка обороняється змушують капітулювати та виплатити репарації причому це робить її основний союзник.
показать весь комментарий
13.04.2025 17:23 Ответить
шо з ідіота візьмеш
показать весь комментарий
13.04.2025 18:14 Ответить
І чого цей літак не впаде? Може другого вибрали би амери. А так всі вспомини про байдена та его кабінет
показать весь комментарий
13.04.2025 18:21 Ответить
Цей закінчений негідник і довбойоб не слідує тому що сам і каже: він лише ******* і нічого не робить щоб приборкати парашу.
показать весь комментарий
13.04.2025 19:12 Ответить
... дід забув прийняти ліки .
показать весь комментарий
13.04.2025 19:43 Ответить
*****.
показать весь комментарий
13.04.2025 20:29 Ответить
то нехай він заткнеться!
показать весь комментарий
13.04.2025 20:58 Ответить
А західна преса процитувала це як попередження Трампа Зеленському "або діяти, або заткнутися" . . . Варто перечитати оригінал інтерв'ю, аби розуміти справжній контекст особисто, а не у переказі журналістів
показать весь комментарий
13.04.2025 23:18 Ответить
боже яка мразота
показать весь комментарий
14.04.2025 02:26 Ответить
Потрібен тиск на Росію, - Зеленський... Або діяти, або замовкнути, - Трамп. ЗЫ... Хтозна на кого повестись, адже обидва охочi позаглядати муйлушi-поцу в моргала.
показать весь комментарий
14.04.2025 07:18 Ответить
Страница 2 из 2