10585 посетителей онлайн
59 663 324

В оккупированном Крыму возобновлено украинское радиовещание

В оккупированном Россией Крыму на средних волнах АМ можно настроиться на частоту "Украинского радио", Всемирной службы УТР и одесского радио "Маяк".

Как передает Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении пресс-службы Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания Украины.

По данным Нацсовета, на территории оккупированного полуострова можно ловить следующие украинские радиостанции:

1) Украинская радио (УР-1) и Всемирная служба УТР:

- 549 кГц (Николаев, радиоцентр Луч, 720 кВт) - УР-1

- 837 кГц (Харьков, радиоцентр Тарановка, 150 кВт) - УР-1 + ВС УТР

- 1 278 кГц (Одесса, радиоцентр Петровка, 100 кВт) - УР-1 + ВС УТР

- 1431 кГц (Николаев, радиоцентр Луч, 800 кВт) - ВС УТР

2) Одесское радио "Маяк":

- 765 кГц (Одесса, радиоцентр Петровка, 40 кВт).

Как сообщал "Цензор.НЕТ", "Украинское радио" 24 сентября возобновило вещание в полном объеме
Топ комментарии
+27
Надо срочно переименовать в "Bandera FM" и тогда у намкрышцев бомбанёт.
показать весь комментарий
21.10.2015 00:26 Ответить
+24
В оккупированном Крыму возобновлено украинское радиовещание - Цензор.НЕТ 8949
показать весь комментарий
21.10.2015 01:22 Ответить
+21
Радио оставить, свет - выключить. Пущай сидят и слушают ))
В любом случае к следующему году электро опоры будут падать каждую неделю, процесс запущен, так что, крысяне, готовьтесь!
показать весь комментарий
21.10.2015 00:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
А кому біли потрібні в совку "планки" контурів "незаглушених" діапазонів до приймачів серії "Спідола-ВЕФ"? А потім - декодери PAL? А потім - самопальні сателітні приймачі? Для тих, кого нудило від совкового потоку пропаганди. Десь у 80-му році я відпочивав у крисму, помітив що на телевізор госполаря пробивається турецький канал. Я йому налаштував прийом, переробив детектор звуку на два стандарти і наступного дня прийшла делегація місцевих з проханням зробити це і їм. Але ж я відпочивати приїхав! Домовилися так: взяв передоплату, вдома виготовив потрібні платки і переслав з детальними інструкціями.
До речі такий же бум був у 1979 році у Львові, коли запустили потужні польські ретранслятори. Тоді важко було не побачити на вулицях людину, яка гордо несла в руках самопальну антену.
показать весь комментарий
21.10.2015 13:03 Ответить
Не "панімаєш" - бийся головою об стіну. Мені твоє "паніманіє" до дупи.
показать весь комментарий
21.10.2015 14:01 Ответить
Мінстець готується звітувати за рік ганебної "роботи" ?! Записує собі бали ?
показать весь комментарий
21.10.2015 13:17 Ответить
была бы воля заглушили б, а так просто дрейфуете к нам
показать весь комментарий
21.10.2015 17:19 Ответить
На кримокацапів нам начхати. Рашка боїться що вони передумають "умереть в расее", Їм по-любе не жити в криму. А для Кримських татар, українців, вірменів, греків ми відновили мовлення.
На початку 2000-х радіо і ТВ Криму мали в розкладіі блоки мовлення вірменською, грецькою, кримскьотатарською та болгарською мовами. А зараз що гонять в ефір кацапи?

О, троля під ніком Швабра вже забанили? Класний нік. Він прибиральник у туалеті?
показать весь комментарий
21.10.2015 13:31 Ответить
А никто не знает. Но звучит-то - красиво?!
показать весь комментарий
21.10.2015 14:09 Ответить
для "особоодарьонних" жителів кацапстану Ilea Freylafet i Vlad Yashi, які прикриваються чужими прапорцями, але "по жізні" є ватними совками, пояснюю: " Крим тимчасово окупував ваш шизофюрер ху#ло, завчасно все спланувавши, навіть зробили там так званний реХферендум, на який обіцянками "лучшєй жізні" і продуктовими пайками зігнали до 30%. В інтернеті були обнародувані перехвачені телефонні розмови кураторів кремБля, де ці "гобліни" отримували інструкцію який показник потрібно показувати. І хто що докаже, адже в нас "вєжлівіє люді" .
Тож нєфіг вам тут тролити. Пішли в спам.
показать весь комментарий
21.10.2015 23:14 Ответить
..проверено лично.. на некоторых неоккупированных территориях Донбасса в кабельных телесетях нет канала 24 и 5 канала.. зато вовсю развится ахметТВ, НТВ, мир и прочая сепаршелупонь.. минстецю привет, выздобулы.. бараны опять выберут козлов..
показать весь комментарий
21.10.2015 14:24 Ответить
Не понял, а что раньше радиоволны в Крым не проходили?
показать весь комментарий
21.10.2015 14:48 Ответить
"Доставка" програм як була так і є (РРЛ, кабелі, сателіти). Інша справа - хто в самій крисляндії подавав програми на передавачі раніш, і хто тепер. До речі, директор сімферопольського РТПЦ (здається Рогожин) сильно прогинався перед ригами, іноді працював головою окружної виборчої комісії (від ригів). А коли вата обрала янека, директору вказали на двері і поставили замість нього (досвідченого інженера і менеджера), данєццкого шахтьора.
показать весь комментарий
21.10.2015 15:04 Ответить
Кстати у нас по ТВ постоянно выступают ваши Вячеслав Ковтун, Вадим Карасев, Олеся Яхно ( прямо почти каждый день)! Работает проукраинское радио " Эхо Москвы". Ау вас возможны выступления наших политологов или вещание пророссийского радио под названием " Эхо Киева"? Вот так- то...
показать весь комментарий
21.10.2015 21:00 Ответить
Я не любитель переглядати так звані рашен-шоу. Але доводилося бачити яку пісню співають на "соловєй-шоу". По перше, всі передачі йдуть в зипису, не розумію чому наші політексперти погоджуються на цю пастку. Але розумію, що вони хочуть донести хоч ту крапельку правди вам росіянам, яку можливо не замітить ватакісєль, випадково залишить в цій передачі і не відфільтрує. По друге, якщо отримує слово людина з українського боку, то лише з її уст прозвучить одно-два речення, як з усіх сторін студії, буквально з десяток рашаБотів (як ті жуки колорадські на картоплі) відкриє своє хлєбало, і ця дискусія перетворюється в істеричний крик. І щоб там щось пояснити нашому україневі, то хіба потрібно мати мікрофон з кіловатним підсилювачем.
Ось так ви шановний данагарсия запрошуєте. Для цього у вас і існує гебельсTV
показать весь комментарий
21.10.2015 23:32 Ответить
В оккупированном Крыму возобновлено украинское радиовещание - Цензор.НЕТ 8706