4426 посетителей онлайн

ГПУ сообщила экс-заместителю Лукаш о подозрении в хищении 2,5 млн грн

Экс-заместителю Лукаш сообщено о подозрении в причастности к хищению 2,5 млн грн.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГПУ.

"Заместителем Генерального прокурора Украины 26 ноября 2015 осуществлено сообщение о подозрении бывшему заместителю Министра юстиции Украины в совершении по предварительному сговору группой лиц преступления, предусмотренного ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 УК Украины, по факту хищения средств государственного бюджета Украины в размере 2,5 млн грн путем проведения фиктивных государственных закупок, и в совершении служебного подлога, повлекшего тяжкие последствия. В настоящее время решается вопрос об избрании ему меры пресечения", - рассказали в ведомстве.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Лукаш подала жалобу на замгенпрокурора Столярчука
Топ комментарии
+3
оба на....вот это поворот...А лукаш оказывается ни при чем...Уже отпустили
показать весь комментарий
26.11.2015 12:39 Ответить
+2
Второй акт мартизонского кардибалета.... Тиресно шо ешо придумают для лошар лохората шобы от приезда фигташа отвлечь ?
показать весь комментарий
26.11.2015 12:14 Ответить
+1
Мгновенно работают и 2 года не прошло,как хряк янукович сделал ноги. Оперативность
показать весь комментарий
26.11.2015 12:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
лукаш уже выдоили, теперь очередь замов?
показать весь комментарий
26.11.2015 12:14 Ответить
вы думаете ее доили , ЭТО ЛОШАР ЛОХОРАТОЧНЫХ ОТВЛЕКАЛИ ....
показать весь комментарий
26.11.2015 12:15 Ответить
отмазывали
показать весь комментарий
26.11.2015 12:20 Ответить
Політв'язні в незалежній Україні були не тільки за часи Порошенка. Але при Порошенку вперше в незалежній Україні стали відправляти в тюрми за публічне висловлювання думок. Сьогодні суд в Івано-Франківську продовжив строк тримання під вартою до 25 січня 2016 року журналіста Руслана Коцаби, якого режим Порошенка відправив за ґрати в лютому 2015 року по обвинуваченню в «державній зраді» - журналіст абсолютно правильно стверджував, що оголошена Порошенком мобілізація без запровадження воєнного стану є злочином і прямим порушенням Конституції України.
Виявляється, фінансування терористичних анклавів на Сході за рахунок українських платників податків не є державною зрадою. І торгівля з окупантами - це норма для Порошенка, як і постачання електроенергії в анексований Крим. А «державна зрада» - це коли журналісти (в умовах мирного часу!) пишуть про те, що попсуй-президент торгує Батьківщиною.
Руслан Коцаба визнаний політв'язнем провідними правозахисними організаціями світу, які вимагають його негайного звільнення, як, наприклад, «Міжнародна амністія»: http://amnesty.org.ua/nws/peresliduvannya-lyudej-za-gromadyansku-pozitsiyu-shhodo-konfliktu-v-********-ye-neprijnyatnim/ Переслідування людей за громадянську позицію щодо конфлікту в Україні є неприйнятним Але чомусь не чути з цього приводу заяв «євроінтеграторів» та інших професійних «громадських активістів»

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006204226091&fref=nf https://www.facebook.com/profile.php?id=100006204226091 Volodymyr Boyko
показать весь комментарий
26.11.2015 12:22 Ответить
Переслідування людей за громадянську позицію щодо конфлікту в Україні є неприйнятним

Українського журналіста Руслана Коцабу, заарештованого за підозрою у державній зраді через публікацію відеоролика, необхідно негайно та беззастережно звільнити, заявила Amnesty International.

"Заарештовуючи Руслана Коцабу за висловлювання громадянської позиції, українська влада порушує основоположне право людини на вираження думок, яке українці відстоювали на Майдані "

Тетяна Мазур
«До позиції Руслана Коцаби можна відноситись по-різному. Але заарештовуючи його за висловлювання громадянської позиції, українська влада порушує основоположне право людини на вираження думок, яке українці відстоювали на Майдані», - сказала Тетяна Мазур, директор Amnesty International в Україні.
Відомого журналіста Руслана Коцабу затримали після того, як він опублікував відеоролик, в якому охарактеризував конфлікт на Донбасі як братовбивчу громадянську війну і висловив свою негативну позицію з приводу мобілізації для участі в цьому конфлікті. Коцаба стверджував, що він віддасть перевагу в'язниці перед мобілізацією, і закликав інших підтримати свою позицію.
Коцабу затримали 7 лютого в Івано-Франківську за підозрою у державній зраді та у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України. Наступного дня, 8 лютого, Івано-Франківський міський суд обрав Коцабі запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк шістдесят днів.
Amnesty International вважає Руслана Коцабу в'язнем совісті і закликає українську владу негайно і беззастережно звільнити журналіста.
В'язень совісті - особа, яку переслідують і/або ув'язнюють за мирне висловлювання своїх поглядів. Цей термін був запроваджений на початку 1960-х засновником Amnesty International Пітером Бененсоном.
Раніше, в неділю, 8 лютого, противники мобілізації планували провести мирний протест на вулицях Маріуполя. Напередодні, 7 лютого, вони отримали недвозначне попередження від радника міністра внутрішніх справ та народного депутата Антона Геращенка, що кожен, хто публічно виступить проти мобілізації, буде затриманий на кілька годин для встановлення особи та відпущений після дактилоскопії та фотографування.
Amnesty International розглядає таку заборону як явне порушення права на свободу слова і зборів.

http://amnesty.org.ua/nws/peresliduvannya-lyudej-za-gromadyansku-pozitsiyu-shhodo-konfliktu-v-********-ye-neprijnyatnim/ Amnesty International
показать весь комментарий
26.11.2015 12:24 Ответить
не выдоили,а высосали
показать весь комментарий
26.11.2015 12:15 Ответить
Второй акт мартизонского кардибалета.... Тиресно шо ешо придумают для лошар лохората шобы от приезда фигташа отвлечь ?
показать весь комментарий
26.11.2015 12:14 Ответить
Мгновенно работают и 2 года не прошло,как хряк янукович сделал ноги. Оперативность
показать весь комментарий
26.11.2015 12:14 Ответить
Довго цю козу лукаш водить будуть...
показать весь комментарий
26.11.2015 12:17 Ответить
макаронами пахнет.............
показать весь комментарий
26.11.2015 12:21 Ответить
Видно с лукаш подозрение о краже 2,5 ляма, не прокатило - решили найти другого лоха ..
показать весь комментарий
26.11.2015 12:22 Ответить
Если по делу об НИРах, значит 100% так.
показать весь комментарий
26.11.2015 12:38 Ответить
оба на....вот это поворот...А лукаш оказывается ни при чем...Уже отпустили
показать весь комментарий
26.11.2015 12:39 Ответить
В результате будет то же самое что и с Лукаш - очередной пшик....
показать весь комментарий
26.11.2015 12:54 Ответить
Других цифр не знают?? Лукаш- 2,5 и зам тоже??? Это они столько за неделю тратили!!! Шокин _ продажная мразь!
показать весь комментарий
26.11.2015 12:55 Ответить
Ну да, лукаш будучи минюстом не смогла земести следы. А если бы и не смогла, то хэпэушные твари сами бы все сделали.
показать весь комментарий
26.11.2015 13:22 Ответить