Суд перенес рассмотрение апелляции на арест Корбана на 13 января
Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Укропа".
По словам судьи Дениса Масенко, рассмотрение перенесено из-за необходимости установить, имело ли место вмешательство в автоматизированную систему распределения дел, о котором заявил адвокат Александр Лысак.
Кроме этого, Днепровский райсуд еще не передал Апелляционному материалов дела. Также отсутствуют документы, подтверждающие состав группы прокуроров, участвующих в заседании. Следующее заседание должно начаться с рассмотрения отвода судьям.
По словам судьи Дениса Масенко, рассмотрение перенесено из-за необходимости установить, имело ли место вмешательство в автоматизированную систему распределения дел, о котором заявил адвокат Александр Лысак.
Кроме этого, Днепровский райсуд еще не передал Апелляционному материалов дела. Также отсутствуют документы, подтверждающие состав группы прокуроров, участвующих в заседании. Следующее заседание должно начаться с рассмотрения отвода судьям.
Топ комментарии
РРРРРррррррррррррррррррррррррррыыыыыыыыыыыыыыыыыыЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ
https://pbs.twimg.com/media/CX9b-9eUkAABpnu.jpg
люблю таких серів, котрі рахують чужий вклад у справу, не вказавши свого..
я просто написал, что его официальная декларация даже без рюкзачков позволяет купить такую машину
Брехнею перемоги не досягнеш.
Точка!
Суд Липецкий?
93-ї бригади, лейтенант Андрій Грачов : мене врятував Корбан.....
Стало
зрозуміло, що за ДАП буде справжня бійня до нас в 93-ю приїхав Корбан із
волонтерами з Дніпра. Пам"ятаю як ми вишикувались і нас запитали - кому що
треба? Перше, що просили мої побратими, були тепловізори, хоча б пару штук. І
буквально за кілька хвилин нам їх дали... Вийняли із бусика і вручили. І не
два, а цілих 5.
Так само привезли цілу машину кевларових касок та броніків.
Роздали всім, хто підняв руку. А я такий стою у шапочці серед 11-ти офіцерів і
мовчу... Підходить до мене Корбан і питає: "Де твоя каска?" Кажу:
"Не має... Я лікар, мені не дали." А він мене підколює: " В тебе
голова залізна чи в медицину не стріляють?" І дав ту каску мені...
Пацанів наших вони реально одягли і багато кому
ці каски та броніки врятували життя. І мені також! Бо буквально за 3 тижні там
біля мене впала за метрів 6-8 120-міліметрова міна... Вона важить 35 ікло і
коли розривається всьому настає капец...
Знаєте, коли вона впала я лише встиг
нагнути голову від цього страшного звуку і вибуху...
Як залишився тоді живим не
знаю, це було диво! Бо у броніку тоді застгяг один великий шмат заліза -
осколок тієї міни. А моя каска взагалі в мить перетворилась на гніздо лелеки... ...
раньше в школе были рассказы про Ленина и печника.... в том же духе....
Мешканка селища Есхар Харківської області визнана винною в посяганні на територіальну цілісність України, але була звільнена з-під варти з огляду присудження більш м'якого покарання.
25-річна жінка розміщувала на особистій сторінці "ВКонтакте" під ім'ям "Юлечка Смагіна" заклики до створення "ХНР", "ДНР" і "ЛНР", і записи, що пропагують ідеї сепаратизму, а також про тиск на проукраїнських активістів і знищення державних символів України.
http://www.pravda.com.ua/news/2016/01/4/7094452/
Заканчивается он так:" Да пристрелили мы этого деда, зае*ал он нас всех!"