10906 посетителей онлайн
25 393 173

Официальный курс евро поднялся выше 27 грн

20 января Национальный банк Украины (НБУ) установил официальный курс доллара США на уровне 24,8442 грн.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Нацбанка, официальный курс евро составляет сегодня 27,0007 грн. 10 российских рублей стоят 3,1654 грн.

19 января официальный курс доллара составлял 24,6371 грн, евро - 26,8347 грн, 10 российских рублей - 3,1318 грн.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Доллар в обменниках вырос до 26,7 грн/$1, евро превысил 29 грн/EUR1
Топ комментарии
+37
Дык кажись позавчера здесь на цензоре зам главы нацбанка сказал, что рост курса валют в Украине происходит синхронно с таким же ростом в России, т.к. российские банки, работающие в Украине, лихорадочно скупают всю валюту. Это конечно полный абзац. У нас война с Россией, а её ьанки грабят безнаказанно Украину изнутри.
показать весь комментарий
20.01.2016 09:21 Ответить
+36
Тоже мне открытие... всегда когда в Раше очередной пи*дец рюзьке банки вымывали валюту из Украины - опуская таким образом гривну...

Официальный курс евро поднялся выше 27 грн - Цензор.НЕТ 8934
показать весь комментарий
20.01.2016 09:23 Ответить
+28
Гонтарева лучший банкир в мире. Ухахахаха.
показать весь комментарий
20.01.2016 09:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
чтоб росийским банкам скупать доллар на украинском межбанке - им нужно для начала закупиться гривной в достаточном обьеме для этой операции. Скупка такого количества гривни одномоментально повысила бы ее курс, но этого не происходит - по крайней мере я не наблюдал скачка курса гривни перед ее падением. А это значит, что гривню не покупали - происходила ее эмиссия - проще говоря гонтарева напечатала куеву тучу гривни, которую которую под несуществующие залоги передали потом российским банкам. Поэтому виновата в курсе не российские банки, а конкретно Гонтарева - старая крашеная ..ять.
показать весь комментарий
20.01.2016 10:25 Ответить
Дык я и писал, что они в доле.
показать весь комментарий
20.01.2016 10:54 Ответить
...все верно - разжижают разжиженое - МВФ то деньгу не дал ...., и срака все ШИРЕ ....
показать весь комментарий
20.01.2016 11:04 Ответить
ага, там скупишь. Там бакса в продаже нет уже давно.
показать весь комментарий
20.01.2016 10:55 Ответить
Кто тебе этот бред сказал?
показать весь комментарий
20.01.2016 14:47 Ответить
россеяне, которые в Москве пытаются в панике купить доллары
показать весь комментарий
20.01.2016 15:31 Ответить
А коли вже почнуть перекривати виїзд українцям на роботу на Расею. Половина чоловіків Прикарпаття працюють на агресора видобуваючи їм газ і нафту, будуючи будинки, а може і військові частини біля нашого кордону. Потім везуть дерев"яні в Україну і міняють їх на гривню, а більше на долари. Чи не пора вже СБУ зайняться питанням колаборціанизму? Чому ці люди не захищають Україну, а навпаки допомагають окупанту, та ще й потім будуть вимагати від держави пенсії.
показать весь комментарий
20.01.2016 10:33 Ответить
А Вы готовы обеспечить им достойную работу и ЗП в Украине? Или может своим местом поделитесь?
показать весь комментарий
20.01.2016 10:57 Ответить
Рабам нема чого робити в Україні! Я свій дім покинув, щоб за моєю спиною не ховалися сепари і роботу собі знайшов в Прикарпатті, та й дружина моя, працює медичною сестрою. А вони, кур-ви найшли простий спосіб-робити на пана, ще й здорові й молоді від армії так ховаються. Таі як ми утримуемо Україну, а вони її знищують.
показать весь комментарий
20.01.2016 11:06 Ответить
слава Богу що їздять працюють та заробляють ....
показать весь комментарий
20.01.2016 11:01 Ответить
Кому заробляють? Ворогу?!
показать весь комментарий
20.01.2016 11:07 Ответить
Ще раз повторюю для дурнів-вільна людина робить в себе, раб миє унітаз у пана. Погано, що приїзджаючи в Україну вони вважають себе панами. Але гівно, воно і є гівно.
показать весь комментарий
20.01.2016 11:28 Ответить
Польша и Италия на нас не нападали.
показать весь комментарий
20.01.2016 11:55 Ответить
...собі - в першу чергу собі.., що , ти їх годувати будеш - чи порошенко ..., і при цьому вони -заробляючи 1000 баксів , тут в Україні розвивають ЕКОНОМІКУ - а не голодранці(часто це не їх вина - але Людина сама кує своє життя...) , які отримують зп в 3 000 грн -на вбиральню....
показать весь комментарий
20.01.2016 11:26 Ответить
Яку економіку вони розвивають? Будують собі будинки в три поверхи, які самі обігріти не можуть, а беруть субсідії у держави, яку голодранці утримують і захищають. Ти коли в лікарню попадеш,то тебе лікують і обслуговують голодранці, твоїх дітей теж вчать голодранці, годують теж селяни голодранці. Ти не" гражданин Украины", а муть московская.
показать весь комментарий
20.01.2016 11:35 Ответить
.........дурне ти є - дурне ..., тобі ще до азів економіки рости і рости ..., і не доростеш ...- тобі не утямити , що голитьба плодить тільки голитьбу - це не я , це закон життя....., а от ті заробітчани , вони взяли відповідальність за своє єиття самі в свої руки ....- вони завозячи ВАЛЮТУ розвивають ВСЕ - і ту же будевельну ГАЛУЗЬ...., і тих РОБОЧИХ яких наймають на роботу.., і все інше-так як економіка-це все взаємоповязано , це як годинниковий механізм.....-і вони ж побічно утримують і учителів, і лікарів - так як працює економіка країна, сплачує податки ....- і йдуть відрахування в бюджет на якрах і ті категоріїї....
...ну це так-коротко та примітивно-якраз для тебе
....а от хто я - за це я завдяцуючу Богові, та сам собі , що не таким недолугим як ти вирішувати , ким мені бути в цьому житті...- ти просто ще не досяг тої ступені, щоб тебе можна було вважати істинним гомосапіэнсом - особа мисляча ...., щось белькотіти , це ще не значить бути розумним ...-але нічого , і ти маєш право на існування
показать весь комментарий
20.01.2016 13:15 Ответить
Можливо у Вас навіть є диплом про вищу освіту, але мова тут не про "економіку", а елементарну людську гідність. Працюючи на ворога зраджують Батьківщину. Це є, було і буде актом зради в будь якій країні, за будь якої влади і в будь які часи. Кожний хто працює на ворога - працює проти України. Саме тому цих запроданців до кацапіїї і запрошують. Їх там привчають до коллабораціонізму. Вони потрібні кацапії як пята колона тут і як наочний приклад "продажного хахла" там. Як на мене, то я б таких покидьків позбавляв українського громадянства. І тільки не треба про "голод в Україні"! Але саме цю тезу вони везуть з собою в РФ і згодливо кивають дурноватими головами, коли іх називають хахлами, владу - хунтою, країну - фашистською. Єдине що я можу зробити на побутовому рівні - не подавати таким гівнюкам руки і піддавати їх всім формам остракізму - від зневажливого ставлення і ізоляції до биття в морду.
показать весь комментарий
20.01.2016 14:14 Ответить
...є диплом -і не один , це раз ..., по-друге, ми не маємо права засуджувати ні ОДНОГО заробітчанина..., так як це його вибір ..., а особливо коли країна забила болт на людину...- і це факт ..., і я би не хотів бути в їхній шкурі...- доля багатьох сімей це стало трагедією....- і це зновуж на совісті "влади"...., і що, їдуть тільки в РФ...- і на захід ..., і в СВІТИ .....- США -Канада, Брітіш....., та куда тільки не поїхали....-багато з них там найшли чебе -і це є факт ...., і по великому рахунку в цьому немає нічого поганого ...., так як повернувшись , вони одні з перших уже не погоджуються на те ГОЙСТВО та рабство , зо вчинила влада тут у нас....
...так що судити їх ми не маємо права....-біль вина іменованої влади в цих питаннях ...
показать весь комментарий
20.01.2016 16:46 Ответить
Не засуджують за вимушені дії під тиском обставин непереборної сили. А тут вільний вибір особистістю. І особистість обирає зраду, ганьбу і втрату національної гідності. На владу українці клали відколи стоїть світ. Але не на власну гідність! Це нова постмодерна порода запроданців зрощена імперським кацапізмом. І Ви їх виправдовуєте... Бог Вам суддя. Єдина надія, що такі як Ви в меншості. В кацапії вони зрадники! Вони нічому там не вчаться, а якщо і вчаться то саме тому "гойству", яке Ви самі й засуджуєте. Заробітчан на Майдані не було. Їх немає і в АТО і серед волонтерів. Їх немає в житті України, бо вони там "где срака в тепле"....
показать весь комментарий
21.01.2016 01:06 Ответить
..."не суди - і не судим будеш " написано в одному писаніїї....- і це , не потрібно тут сухопарними з офіціозу угод , про непереборні та інше ...., ти ж сам розумієш , що життя є життя, і його ніякими угодами не передбачиш ...., а вільна людина у вільному світі сама вільна робити свій вибір ...., і якщо держава не зуміла , не змогла створити належних умов ..., то людина вільна в своєму виборі..- все АКСІОМА ..., інше , є просто бла бла бла....
...і це -не всі поїхали в підерацію , але і у світи .... і як на мене правельно вчинили , так як побачать світ , навчаться багато чого , будуть мати реаліїї порівняння....., не говорячи вже про просто банальне- забезпечення себе хлібом насущним, свої сімї, родини ..., і до речі -не такий він уже там і легкий той "хліб"....., і знову ж , ті хто поїхали , вони набагато і сміливішші, розумнішші, кмітливішші..., від тої основної маси гоїв - простосуванців , які залишились тут ...- а ще вони , є одним з інвестором стагнуючої економіки - так як є прямими донорами постачальниками ВАЛЮТИ , а це понад 5-9 мільярдів ....
показать весь комментарий
21.01.2016 10:06 Ответить
Свого часу я пять років вчився, жив і працював в Лондоні. Ніколи не збирався залишитись на чужині після захисту докторської. Зараз іноді, коли дуже злий на корумпованих жидів, жалкую про повернення. Можливо, краще б я батькам гроші висилав. Але на будь які пропозиції, і, повірте їх було не мало, роботи в РФ я завжди відповідав відмовою. Я не для того повертався в Україну, щоб працювати на кацапію. Безумовно, хто має якийсь хист, ба, навіть талант, просто мусить виїзджати звідсіля в ті країни, де можна розвинути здібності і отримати відповідну освіту і досвід. Але працювати на ворога в той час коли гинуть наші воїни... Це вже не толерантність і навіть вже не толерастія. Це пряма зрада. Можливо Ви прибічник точки зору про "гроші які не пахнуть", про "сраку, яка має бути в теплі" за будь яку ціну. Ви там щось про "гоїв" пишете, але чомусь складається враження що Ви звичайнісінький містечковий жид.
показать весь комментарий
21.01.2016 14:55 Ответить
"звичайнісінький містечковий жид" - дякую ..., розсмішили ))) Ми ніколи не вирішему цю ділему , а особливо в питанні патріотизму..... - кому і що робити....- це аксіома!, і непотрібно ...., так як кожен вчиняє свій ВИБІР..., і свій шлях в житі, і це дуже добре... Де більша "зрада"- у верхівки - яка веде свій бізнес , з іменованим "агресором та окупантом" ..., держави - електрика-вугілля, газ......., та інше - а от обиватилю не можна..., це лицемірство ..., тай немає у нас агресора-у нас "АТО", невже не знаємо про це ....
Як на мене , політика двойних стандартів з боку держави , а особливу у відношені свого Громадянина- більш огидно , ніж дія самого заробітчанина...
А про "гоїв" не я, життя "пише"....., у нас в Україні.
показать весь комментарий
21.01.2016 15:07 Ответить
Ваша позиція зрозуміла - підлість корумпованих жидів дає Вам особисту індульгенцію на будь яку підлоту -якщо їм можна зраджувати, то і я буду. Бог Вам суддя. Не сподівайтесь від мене на співчуття. Ви свій вибір зробили - жити підло.
показать весь комментарий
21.01.2016 15:12 Ответить
Мабуть ти своїм дипломом економіста дупу поляку чи ще комусь за доляр підтирав, а тепер розвивиаєш таких же як і сам. Примат ти, та й логика твоя примітивна. Я за 25 років незалежності дав роботу більш ніж 800 українцям і ніхто з них за кордон не поїхав. А ти гніда сапіенсна можеш і далі унітази чистити.
показать весь комментарий
20.01.2016 14:40 Ответить
....о Боже-яке ти є примітивне - що ти убоге знаєш про Поляків-про їхню економіку-та все інше.....
...аргументую твою брехню-от звідкіля ти убоге приперлося на Прикарпаття- назви своє історичне..., звідкіля такий примітивізм...., дальше- кому, яким 800 українцям ти надав роботу ...-назви своє підприємство - факти в студію...., країна повинназнати своїх хЕроїв.....
.... як так сталося, що в такого "крупного" бЄхнесмена дружина працює-розкажи....-несрастуха правда....
...з твого примітивізмі аж сміятись не хочеться- читай вище про гомосапієнса....- догми , про миття та підтирання..., це вчорашній день таких неучів як ти ... - так наші працюють , і по чорному і важко ...- а що робити , якщо "наша" своя владла не змогла забезпечити робочим місцем , та досстойною оплатою....- але це не для тебе , убого го та примітивного ...
...чекаю про підприємство в 800 робітників - і це , а налоги ти сплатив ...
...о Божєе - звідкіля вас таких недолугих в країні-а потім дивуємось що відбувається....
показать весь комментарий
20.01.2016 16:39 Ответить
Дуже ти схожий на одного троля, по манері писати. Це в тебе враження, що у всіх хто дає роботу дружини не працюють. Невуч ти. А, податки я платив і дуже багато, тому і не став багатим, а колишні мої працівники(до речі жінки) мають сьогодні пенсію від 2500 гр., порахуй ікономист. В Україні платять податки, а НАЛОГИ на РАССЕЇ троль московський. Звик ти до подачок, тому і виїшь як су-ка на місяць, що тебе влада не годує.
показать весь комментарий
20.01.2016 19:43 Ответить
...дурбєлику- ти такий даун , що аж сквозить ...- ти не памятаєш про що брешеш пару хвилин назад .....
.... ти ж такий "поважний" платник податків - назви своє ФІО -назву "фІрми" ..., я хочу всім про тебе розповідати ..., при цьому я напишу в АП , в управління реформ..., тебе запросять ..., ти станеш світочем економічних реформ ....
...і ще таке маленьке - як ти такий "хВеликий " хпатріот тікав зфі своєї маленької неньки Батьківщини ..., а не зі зброєю в руках захищав її ..., та загинув- ну , як Герой....- а втік до Прикарпатців , та тепер вякаєш та засуджуєш їх .....- анк розкажи .... цікаво ...
показать весь комментарий
21.01.2016 09:55 Ответить
Заводи розпиляні ще в 90 х де ти пропонуєш їм працювати, що всі на базар підуть торгувати чи на стройку
показать весь комментарий
20.01.2016 11:36 Ответить
За кордоном виходить можна і торгувати і на стройці працювати, а в себе ні. Замість того щоб в себе зміни робити, відстоювати свою гідність, раби бежуть туди, де їх за гівно з унітазу "годувати будуть", та ще й дітей своїх до того привчають. Таких геть з України!!!
показать весь комментарий
20.01.2016 11:41 Ответить
Область яка майже нічого невиробляє крім сільгосп продукції буде мати заробітчан, як некрути неможливо всім торгувати чи бодувати будинки
показать весь комментарий
20.01.2016 12:12 Ответить
Ти де такої дурні набрався, що область нічого не виробляє? А, от будинки будують в ній більш за всіх в Україні, та ще робочу силу відправляє в Расею на нафтогазові розробки, та будівництво.
показать весь комментарий
20.01.2016 12:59 Ответить
Брент 27,80
показать весь комментарий
20.01.2016 10:37 Ответить
http://www.picshare.ru/view/7036912/ Официальный курс евро поднялся выше 27 грн - Цензор.НЕТ 2637
показать весь комментарий
20.01.2016 10:42 Ответить
За це стояв Майдан!
показать весь комментарий
20.01.2016 10:52 Ответить
...это не Ойро поднялся - это наша гривна опустилась-обесценилась....-но зато у нас самая хЕниальная глава НЬУ - об этом сам соевый знает ...
показать весь комментарий
20.01.2016 10:55 Ответить
Украина - це Европа! Поэтому чем дороже евро - тем лучше!
показать весь комментарий
20.01.2016 10:56 Ответить
Нет пока, но это многоходовочка от Гонтаревой: мы укрепляем евро, чтобы показать свою преданность ЕС и его ценностям, в надежде на то, что они быстрей нас примут в европейскую семью!
показать весь комментарий
20.01.2016 11:18 Ответить
Официальный курс евро поднялся выше 27 грн - Цензор.НЕТ 2646
показать весь комментарий
20.01.2016 10:57 Ответить
Вся суть Гонтаревой как лучшего банкира
Официальный курс евро поднялся выше 27 грн - Цензор.НЕТ 3473
показать весь комментарий
20.01.2016 11:28 Ответить
Реальная жизнь показывает, что банки не контролируются Нацбанком и реальный курс там на 2-3 гривни выше.
показать весь комментарий
20.01.2016 11:46 Ответить
Есть такая херня. Но справедливости ради, нужно отметить такая ситуация во всех недоразвитых странах.
Вот, к примеру, один из крупнейших государственных (подчеркиваю) банков Рамзаностана
http://data.sberbank.ru/moscow/ru/quotes/currencies/?base=beta Линк
При чем официальный курс 78.48http://data.sberbank.ru/moscow/ru/quotes/currencies/?base=beta
показать весь комментарий
20.01.2016 12:01 Ответить
Если бы не коррупция Парашенко, то нам бы действительно помогали бы выйти из трудного положения. Но, так как он все разворовывает, то имеем то, что имеют нас.
показать весь комментарий
20.01.2016 11:48 Ответить
https://twitter.com/Ale4kko ****** Юго-Восток ‏@Ale4kko https://twitter.com/Ale4kko/status/689731615476547584
Мне просто интересно как сегодня петеботы будут защищать своего кумира, который уже сделал украинцев беднее жителей Буркина-Фасо?
показать весь комментарий
20.01.2016 11:52 Ответить
Надо спалить рошен!
показать весь комментарий
20.01.2016 11:53 Ответить
А потом верховную раду и АП
показать весь комментарий
20.01.2016 13:19 Ответить
тебя надо спалить, ****
показать весь комментарий
20.01.2016 20:49 Ответить
что потом, что потом - жареными конфетами будет вонять
показать весь комментарий
20.01.2016 13:21 Ответить
Кто нибудь объяснит, какого чёрта гривна летит за рублём???????? Мы что , нефтью торгуем, или мы под санкциями????? Долго нами будут манипулировать ради собственной наживы ***** и шоко*****???????
показать весь комментарий
20.01.2016 12:24 Ответить
http://korrespondent.net/business/economics/3617827-arbuzov-rasskazal-chem-obval-tsen-na-neft-hrozyt-ukrayne
показать весь комментарий
20.01.2016 14:19 Ответить
СП Гонтарєва - Чоколад і Сбербанк Росії в Україні , валять гривню на догоду Путлєру.
показать весь комментарий
20.01.2016 12:27 Ответить
з гонтаревої банкір як з г..мна куля
показать весь комментарий
20.01.2016 12:39 Ответить
Погодите, так в обменках уже бакс почитай 27, да и хер с ним, вангую, будет как в раше у них в 1998-м с 6 поднялось до 25 а потом в течение года долезло до 32-х, это про бакс.
показать весь комментарий
20.01.2016 13:01 Ответить
За российскую пропаганду журналисту "Первого канала" грозит судебное разбирательство

Российскому журналисту "Первого канала" Ивану Благому - автору сюжета о якобы изнасилованной русской девочке грозит судебное разбирательство, http://dw.com/ru/%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%81%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%8E%D0%B6%D0%B5%D1%82-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D1%83/a-18988993?maca=rus-yandex_new_politics_mm-9641-xml сообщает DW. Немецкий адвокат Мартин Лютле обратился в прокуратуру Берлина с ходатайством о проверке законности вышедшего в эфир сюжета российского "Первого канала".
Как отметил Лютле, сюжет сделан в духе российской пропаганды и способствует разжиганию межнациональной розни.
По мнению адвоката, журналист, проживающий в Берлине, нарушил законы ФРГ, так как российские телеканалы доступны шести миллионам русскоговорящих граждан, а подобный сюжет способствовал росту ненависти среди русскоязычного населения в Германии по отношению к беженцам.
Как отмечает Лютле, за совершенные действия Благому грозит от трех месяцев до пяти лет тюремного заключения.

Также берлинская полиция http://dw.com/ru/%D1%81%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B0%D0%B9-%D1%81-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%B2-%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D0%BC%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%83/a-18987986?maca=rus-facebook-dw не намерена игнорировать обвинения в социальных сетях. Сотрудники полиции в ответ на опубликованный в Facebook комментарий о том, что полицейские использовали недобросовестные методы во время допроса девочки, заявили: "Вы утверждаете, что служащие полиции совершили преступление, использовав запрещенные методы допроса. Мы не оставим эти высказывания без комментариев".

Напомним, "Первый канал", а также ряд других СМИ распространяли информацию о том, что 11 января в Берлине несколько беженцев из арабских стран похитили и изнасиловали девочку из семьи российских немцев. В полиции утверждают, что в ходе расследования не был установлен ни факт похищения, ни факт изнасилования. Следствие продолжается, а решение о закрытии дела может принять только прокуратура.
показать весь комментарий
20.01.2016 13:27 Ответить
падение гривны- это во многом результат засилия рассейских банков в Украине. ********* ведет войну против Украины по всем фронтам- от информационной до торговли, банковской деятельности и до обстрелов в ЛуганДоне и вывоза украинских предприятий.
Минфин и Гонтареву нужно ссаными тряпками гонять и требовать поставить банки Мордора в такие условия, чтобы они не играли против гривны. напомнить Вам, как себя повели оккупанты с украинскими банками в Крыму?
нужно действовать жестче. никакого хождения руПля в Украине, нужно разовать порочную связь между материнскими банковскими структурами на паРаше и их украинскими филиалами.
нет никаких теперь объективных причин для такого падения гривны. можно было бы остановиться на 22 гривнах за доллар. а руПль пущай катится в бездну вместе с паРашей.
показать весь комментарий
20.01.2016 13:53 Ответить
http://korrespondent.net/business/economics/3617827-arbuzov-rasskazal-chem-obval-tsen-na-neft-hrozyt-ukrayne
показать весь комментарий
20.01.2016 14:21 Ответить
ссылки на убогие высеры жирных тупых рыгоаналов-воров, предателей своей страны и агентов паРаши нам ни к чему.
показать весь комментарий
20.01.2016 18:36 Ответить
Есть еще один важный фактор. Падение производства. Правительство делает все так как и при Януковиче. То есть живет с "границы" облагая налогом ввоз и вывоз всего, но при этом умышленно уничтожает национального производителя и не дает ему развиваться. Компрадорское правительство Сени строит неоколониализм, превращая Украину в тупой аграрный придаток с невероятно дешевой рабочей силой и сверхдорогими кредитами.
показать весь комментарий
20.01.2016 14:23 Ответить
Всё дело в том, что все годы назависимости Украина ориентировалась на промышленное производством(металлургия,коксохимия), которое не развивалось, а добивалось то, что имели в наследие. Промышленное лобби(Ахметов, Пинчук, Фирташ и т.д.) фактически не давали развитию других форм бизнеса. Развитие аграрного сектора, сконцентрированного в руках того же крупного капитала, сводилось лишь к выращиванию зерновых и масличных культур и их оптовой продажи на экспорт. Сегодня курс зависит от их цен,особенно металлов, на мировом рынке и объёма продаж. А они к сожелению не в нашу пользу.
показать весь комментарий
20.01.2016 19:57 Ответить
крах рубля - крах тролляк
показать весь комментарий
20.01.2016 20:50 Ответить
На 21.01.16 курс евро 26 - 66. Просто тупой вброс от Цензора, чтобы Кабмин потроллить.
показать весь комментарий
20.01.2016 20:52 Ответить
Страница 2 из 2