8526 посетителей онлайн

Ряд нардепов предлагают Шокину снять неприкосновенность с Кононенко

Группа депутатов Рады обратилась с запросом к генеральному прокурору Виктору Шокину относительно внесения в парламент представления о снятии депутатской неприкосновенности с депутата от фракции "Блок Петра Порошенко" Игоря Кононенко.

Об этом говорится в депутатском запросе, который был оглашен первым заместителем председателя парламента Андреем Парубием на заседании, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинские новости.

"Группа народных депутатов Куприя (Виталий Куприй внефракционный), Ляшко (председатель фракции Радикальной партии Олег Ляшко) и других к генеральному прокурору Украины относительно снятия депутатской неприкосновенности с народного депутата Украины Кононенко Игоря Витальевича", - говорится в запросе.

Кроме того, в нем депутаты обращаются к международным финансовым институциям относительно постановки вопроса об увольнении Шокина.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Возможно, правоохранители боятся заводить уголовное дело на Кононенко, понимая, что он из ближайшего окружения Порошенко", - Фирсов
Топ комментарии
+19
Ага, розмріялись. Може вам ше Шокіна звільнити, посадити ригів і побороти корупцію? Нідаждьотісь(
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
+13
Ага, а ще Бойка з Єфремовим посадити, Гепу, вернути в бюджет все шо накрали і вивезли риги, назвати війну війною, Медведчука посадити, заборонити його "український вибір", забирати громадянство за сепаратизм і зраду, перестати торгувати з окупованими територіями..... Багато чого треба.

От тільки це не всім треба. Нам треба. А їм - не дуже.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:55 Ответить
+8
Шокину... снять неприкосновенность с Кононенка ...
Даже не смешно !
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ага, розмріялись. Може вам ше Шокіна звільнити, посадити ригів і побороти корупцію? Нідаждьотісь(
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
Так є заява Абромавічуса про політичну корупцію, тут треба арештовувати Кононенка а не просто знімати недоторканість, треба арештовувати і просити посадити на довічне!
показать весь комментарий
05.02.2016 12:52 Ответить
Этот персонаж корешок Гаранта, тогда надо и Самого............
показать весь комментарий
05.02.2016 12:54 Ответить
Того вже не просто під суд, того вже під трибунал треба. Стільки загиблих і поранених, стільки полонених, а він не вводить воєнний стан!
показать весь комментарий
05.02.2016 12:57 Ответить
А як тільки введе військовий стан-у нас зразу зросте чисельність армії та військової техніки що ми відразу всіх переможемо!Ура!!!
показать весь комментарий
05.02.2016 13:13 Ответить
А як тільки введемо воєнний стан то відразу зможемо розгорнути в АТО повноційнні армійські корпуси і передати командування фронтами в штаби корпусів щоб оперативно приймати рішення та реагувати на ситуацію, це і буде вирішальним чинником який дозволить нам перемогти, бо зараз немає чіткої вертикалі управління в військах і немає правового поля для повноцінного застосування зброї військовими, мирними мешканцями керують цивільні адміністрації в яких часто сидять малоефективні чиновники та сепаратисти. Формально всім керує штаб АТО, а фактично Генштаб, це створює страшенний бардак в армії! Треба нарешті привести правовий статус війні у відповідність, розгорнути повноцінні військові корпуси в АТО і провести зачистку території від терористів з використанням всіх сил та засобів! Досить вже цєї дрочні під назвою АТО!
показать весь комментарий
05.02.2016 13:47 Ответить
Ага, а ще Бойка з Єфремовим посадити, Гепу, вернути в бюджет все шо накрали і вивезли риги, назвати війну війною, Медведчука посадити, заборонити його "український вибір", забирати громадянство за сепаратизм і зраду, перестати торгувати з окупованими територіями..... Багато чого треба.

От тільки це не всім треба. Нам треба. А їм - не дуже.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:55 Ответить
Шокину... снять неприкосновенность с Кононенка ...
Даже не смешно !
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
"Кроме того, в нем депутаты обращаются к международным финансовым институциям относительно постановки вопроса об увольнении Шокина."

В НАСА обращаться не пробовали?
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
Так они и будут снимать с друг друга неприкосновенность. Пока этот замкнутый круг не разорвут.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
Лучше Шокина в отставку.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
Все нах! Достали уже..
показать весь комментарий
05.02.2016 12:53 Ответить
Купить остров. Шокина, Кононенко, Гонтареву, Яценюка и иже с ними на этот остров без права выезда. Сделать Остров ненужных ***людей
показать весь комментарий
05.02.2016 15:25 Ответить
Я тонуу во снах!!!!!!!!!!!!!!!!





https://www.youtube.com/watch?v=jM9_ojuhGYs&index=15&list=PLFgquLnL59aluLZLMkEAsalImoXrq8R9C
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
Вибрали засранців на свою голову.Так вони знову перегризлись.. Все не нажеруться.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:51 Ответить
Ой, насмішили бовдури
Ряд нардепов предлагают Шокину снять неприкосновенность с Кононенко - Цензор.НЕТ 2107
показать весь комментарий
05.02.2016 12:52 Ответить
И с себя заодно.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:52 Ответить
пусть предложат лучше снять с него штаны и отсосать.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:52 Ответить
ну что я говорил? самонемочь - шантажисты обыкновенные

Фракція "Самопоміч" не виходитиме з коаліції, адже тоді втратить можливість впливати на багато державних і політичні процеси в країні.
Про це заявив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, інформує "http://glavcom.ua/news/359718.html Главком ".
"Інформація, що "Самопоміч" вирішила вийти з коаліції, є типовою інформаційної "качкою". Протягом останніх тижнів питання про вихід з коаліції на фракції не стояло. Ми давно вже вирішили, що повинні бути в коаліції, оскільки вона є інструментом управління парламентом і державою", - зазначив Березюк.
Нагадаємо, раніше заступник голови фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв заявив, що 6 лютого фракція http://24tv.ua/zavtra_samopomich_mozhe_pereyti_v_opozitsiyu_n655252 "Самопоміч" може розглянути рішення про перехід в опозицію.

http://24tv.ua/samopomich_ne_vihoditime_z_koalitsiyi__berezyuk_n655265
показать весь комментарий
05.02.2016 12:52 Ответить
А что удивляет?)) Пора уже привыкнуть и не обращать внимание на вопли Егорушки.
показать весь комментарий
05.02.2016 13:32 Ответить
да, но местные зрадоботы аж дерьмом утром исходили после спича этого борцуна
показать весь комментарий
05.02.2016 13:33 Ответить
Вообще-то, после прозвучавших в его адрес обвинений он должен быть как минимум уже под подпиской, до окончания расследования.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:53 Ответить
А самомому Кононенку слабо скласти мандат, як заставили зробити Мартиненко? Вся біда українських політиків та високопосадовців - це повна відсутність поняття честі і совісті. В нормальній країні політик чи посадовець , звинувачений у корупційних діяннях іде у відставку, як нещодавно в Японії. А внашій країні починає на всю країну кричати : " А ви докажіть. Це дискредитація на послабленя БПП (НФ). А я професіонал і якщо мене прибрати , то держава вмре і т.д." Хлопці на вас всіх вже давно нема де тавра поставити.Про ваші схеми не говорять тільки ліниві, а не бачать їх тільки сліпі і дурні. Ви знаєте чого більше всього бажають прості українці - це введення смертної кари для високопосадовців. Якби розстріляти один кабінет міністрів без винятку і після цього оголосити конкурс на вакантні посади, попередивши кандидатів, що їх чекатиме така ж доля, як і їх попередників, якщо протягом їхньої каденції буде хоча б один доказ в корупційних діяннях. То я сумніваюсь, що було б багато бажаючих грабувати народ далі, а ті що прийшлиб думали б про добробут народу, а не про те як нахапати більше. Це мрії, звичайно..., але мрії мільйонів часто здійснюються.
показать весь комментарий
05.02.2016 13:39 Ответить
Это же корешок Гаранта, да и Шокин ставленник этого Персонажа........ Смеются они что ли?
показать весь комментарий
05.02.2016 12:53 Ответить
Ряд нардепов предлагают Шокину снять неприкосновенность с Кононенко - Цензор.НЕТ 2013
показать весь комментарий
05.02.2016 12:53 Ответить
Тот редкий случай когда с ним согласятся даже страусы с Межигорья
показать весь комментарий
05.02.2016 12:54 Ответить
Ряд нардепов предлагают Шокину снять неприкосновенность с Кононенко... а большинство украинцев - застрелиться!
показать весь комментарий
05.02.2016 12:54 Ответить
Ряд нардепов предлагают Шокину снять неприкосновенность с Кононенко - Цензор.НЕТ 8437
показать весь комментарий
05.02.2016 13:04 Ответить
Ряд нардепов предлагают Шокину снять неприкосновенность с Кононенко - Цензор.НЕТ 4950
показать весь комментарий
05.02.2016 12:54 Ответить
не снять, а внести в Раду запрос...
показать весь комментарий
05.02.2016 12:55 Ответить
Снять неприкосновенность дать пиндюлей а потом обратно ее одеть .
показать весь комментарий
05.02.2016 12:56 Ответить
Пора брать ак и снимать порчу в В.Р. и А.П.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:56 Ответить
пока куля не долетит до лоба так и будут метать стрелки.
показать весь комментарий
05.02.2016 12:57 Ответить
Шоб один кум президента обидел другого кума президента?
показать весь комментарий
05.02.2016 12:58 Ответить
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003313481489&fref=nf Анатолій Гриценко https://www.facebook.com/profile.php?id=100003313481489&fref=nf

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=871856589601449&id=100003313481489 3 февраля в 23:09 ·

Як діяти Президентові, на якого впала тінь корупції?
Друга і бізнес-партнера Президента публічно звинуватили в корупції. Назвали "смотрящім" (по суті, бандитом-мародером), який контролює "потоки" і лобіює призначення "своїх" людей на відповідальні державні посади. В умовах війни і кризи. Порушуючи Закон. Про мораль і етику годі говорити. Скандал?! Не просто корупційний - міжнародний. Тінь звинувачень у корупції падає не на кого-небудь - на Президента особисто! Бо Кононенко - найбільш довірена особа Порошенка, друг по життю, у них спільна земля на Печерську, спільні фінансові справи. Важко повірити, що Кононенко лобіював кадрові призначення, контролював "потоки", брав на себе роль "смотрящєго" - і все це самочинно, без Порошенка? І прихоплював з "потоків" теж геть усе лише собі й зовсім не ділився з Порошенком - цьому теж маємо вірити?
Реакцію Президента щодо звинувачень на адресу Кононенка ми почули - нехай ним займеться Антикорупційне бюро. Що ж, нехай. Може, колись, через півроку-рік, слідчий Бюро і збере якісь докази, якщо інший друг Порошенка, генпрокурор Шокін дозволить.
Якою мала би бути реакція Президента, якщо припустити, що а) він не має жодного стосунку до корупційних діянь "смотрящєго" Кононенка і що б) глава держави в його роздвоєній особі - справді важливіший за олігарха?
1) Негайна заява Кононенка про складання депутатських повноважень.
2) Негайне голосування Ради і позбавлення Кононенка мандату.
3) І лише потім те, що сказав Президент - нехай Кононенком займеться Антикорупційне бюро.
4) З твердим публічним застереженням Президента на адресу Шокіна, Яценюка, Ложкіна і всіх інших посадовців: хто чинитиме перепони слідству - вилетить з крісла негайно і піде під суд!
От тоді Президентові, можливо, повірили б.
показать весь комментарий
05.02.2016 13:07 Ответить
тень упала два года назад,
когда ни одно обещание не было выполнено
показать весь комментарий
05.02.2016 13:14 Ответить
Кононенка рожаловать із депутатів в рядові і на фронт буде значно більше користі для суспільства
показать весь комментарий
05.02.2016 13:49 Ответить
ну так пускай начинают сбор подписей, голосование, существует же ж процедура. а не просто разговоры, кто-то хочет типа снять.
показать весь комментарий
05.02.2016 13:07 Ответить
А с самого шокина? Что за мифическая неприкасновенность? Ее и пуля не пробивает?
показать весь комментарий
05.02.2016 13:13 Ответить
Ааааа нет, это наворованное не прикасновенно
показать весь комментарий
05.02.2016 13:13 Ответить
Логика группы депутатов просто умиляет. А можно ссыль на текст обоих обращений? Если есть письмо в Лигу сексуальных меньшинств - тоже давайте.
Вот умеют же люди шумно нифига не делать
показать весь комментарий
05.02.2016 13:27 Ответить
Абромавичус озвучив умови, за яких готовий залишитись в уряді
13:22, сьогодні http://24tv.ua/abromavichus_ozvuchiv_umovi_za_yakih_gotoviy_zalishitis_v_uryadi_n655289#comAnch http://24tv.ua/ru/abromavichus_ozvuchil_uslovija_pri_kotoryh_gotov_ostatsja_v_pravitelstve_n655291 Читать новость на русском

http://24tv.ua/inter_zakidali_vatoyu_n654981 "Інтер" закидали ватою 1499 http://24tv.ua/zvilnennya_savchenko_vzhe_virishene_ydut_peregovori_pro_yiyi_vidpravlennya_dodomu__advokat_n655258 Звільнення Савченко вже вирішене. Йдуть переговори про її відправлення додому, - адвокат961 http://24tv.ua/********************************************************************** В Севастополі з'явився "месник", що українізує російські авто825

Айварас Абромавичус http://dt.ua/E / dt.ua

Перед засіданням Кабміну 4 лютого міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус озвучив свої умови, щоб залишитись працювати в уряді.

Про це пишуть журналісти "Української правди" у матеріалі "http://www.pravda.com.ua/articles/2016/02/5/7097951/ Повернення Кабміну. Що відбувалося за лаштунками гучних заяв міністрів ".
"Абромавичус сказав, що міг би повернутися, якби змінилися кардинальні речі. Приміром щоб звільнили генпрокурора Віктора Шокіна. Ми здивувалися. Де ми, а де Шокін? При чому тут Шокін? Він далі говорить: а чому б прем'єру не подати у відставку? Ми запитали: а хто тоді прем'єр? Він говорить - може Наталія Яресько. Вона в шоці, інші сміються. Далі він пропонував звільнити голову ДФС Романа Насірова", - розповіло джерело.
Також Абромавичус говорив про те, щоб Ігор Кононенко склав мандат. Серед причин, що назвав міністр були й фінансові - йому та його команді мало платять.
"Ну і ще втручання АП в його роботу, що мовляв Данилюк (з АП - ред.) збирає в себе наради по "Нафтогазу", а це не його компетенція, а Айвараса. Ну дитячий садок, короче, їй-богу...", - зазначив інший міністр, учасник зустрічі.
Перемовини тривали три години, але міністрам набридло його вмовляти, тому вони вирішили озвучити заяву без нього.
показать весь комментарий
05.02.2016 13:30 Ответить
Ряд нардепов предлагают Шокину снять неприкосновенность с Кононенко - Цензор.НЕТ 8550
показать весь комментарий
05.02.2016 13:33 Ответить
Очередной бред. Материалы в НАБУ, а при чем тут пшокин?
показать весь комментарий
05.02.2016 13:34 Ответить
Кононенко нардеп,чтобы проводить следствие,надо неприкосновенность снять.
Согласно Закону" О статусе народного депутата Украины" вопрос о даче согласия Верховной Рады на привлечение народного депутата Украины: к уголовной ответственности, задержание или. арест, рассматривается Верховной Радой только по представлению Генерального прокурора Украины.
показать весь комментарий
05.02.2016 14:08 Ответить
Для того, чтобы *привлечь*, нужно как минимум доказать. Заниматься рассмотрением материалов должен НАБУ, при этом Кононенко публично сам к ним обратился. Или давайте всех просто по заявлениям в СМИ привлекать к уголовной ответственности? А завтра ваша соседка выступит на канале112 и заявит, что Ольга Мансика пожиратель младенцев и что Вы сами ей в этом признались и еще приглашали на ужин. Тоже привлекать будем?
показать весь комментарий
05.02.2016 15:26 Ответить