5971 посетитель онлайн

Порошенко подписал Закон, обеспечивающий доступность качественного образования для детей из зоны АТО

Президент Петр Порошенко подписал Закон, обеспечивающий доступность качественного образования для детей, жителей Луганской и Донецкой областей, и направленный на поддержку перемещенных с временно оккупированной территории высших учебных заведений.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении пресс-службы Президента.

Закон Украины № 1114-VIII "О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения права на получение образования лиц, местом жительства которых является территория проведения антитеррористической операции" был принят Верховной Радой 19 апреля 2016 года.

"Закон направлен на создание государством дополнительных возможностей по приему на обучение в высшие учебные заведения, прохождения государственной итоговой аттестации и получения документа государственного образца о полном общем среднем образовании для лиц, местом жительства которых является территория проведения антитеррористической операции (на период ее проведения). Указанные лица получат возможность поступать в высшие учебные заведения, которые были эвакуированы из зоны проведения антитеррористической операции и временно оккупированной территории, а также в высшие учебные заведения, расположенные на территории Луганской и Донецкой областей, где осуществляют свои полномочия областные военно-гражданские администрации, при условии сдачи лишь вступительных экзаменов на конкурсной основе", - сказано в сообщении.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Парламент обязал работодателей брать переселенцев на работу без испытательного срока

Отмечается, что Закон вступает в силу со дня, следующего за днем ​​его опубликования, и вводится в действие через месяц со дня вступления в силу.
Топ комментарии
+3
в Украине что разное качество образования? Почему нужно выделять одних детей от других?
показать весь комментарий
18.05.2016 13:40 Ответить
+1
Цей закон це повне лайно, він дозволяє батькам і далі тримати дітей під обстрілами на окупованих територіях! Україна має жорстко вимагати вивезти всіх дітей з окупованих територій і навчати їх за українськими програмами поза межами зони АТО! Замість цього влада дозволяє дітям вчитись по сепаратистським програмам і далі вступати в українські інститути. Дітям будуть 12 років промивати мізки в зоні АТО, вчити ненавидіти Україну та українців, а потім наша влада дасть цим готовим сепаратистам та терористам доступ до БЕЗКОШТОВНОЇ вищої освіти в Україні! Мало того, діти будуть і надалі знаходитись в зоні бойових дій, а це означає що терористи будуть і надалі прикриватись дітьми та їх батьками від української артилерії! Це катастрофа! Порошенко підписав чергову КАТАСТРОФУ! Позиція України має бути жорсткою - дітям немає чого робити на окупованих територіях! Дітей мають примусово забирати у батьків якщо батьки не хочуть переселятись в тил! Це принципи ювенальної юстиції! Держава має брати на себе піклування про дітей якщо батьки не можуть піклюватись про дітей та забезпечувати дітей всім необхідним! Потрібно створювати спеціальні дитячі будинки сімейного типу і переселяти дітей з зони ведення війни, як тих що на окупованих територіях так і тих що в 20-30км зоні обстрілу на території України! Не можна дозволяти терористам калічити психіку дітей, вони всі будуть мати вади розвитку через страхи війни! Всіх дітей треба примусово відселяти з зони АТО, а якщо батьки не хочуть їхати то дітей забирати в інтернати в Центральну та Західну Україну. Порошенко зробив катастрофічну помилку, треба негайно піднімати хвилю протестів проти зрадницької політики влади, яка допомагає терористам воювати проти України!
показать весь комментарий
18.05.2016 13:41 Ответить
+1
Фактично Порошенко дозволив молодим терористам ДНР легально потрапляти в Україну на навчання!
https://youtu.be/raUeMudiySM Воспитание юных граждан республики. ТВ СВ ДНР
показать весь комментарий
18.05.2016 13:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
вот вам и Эуропаhttp://strana.ua/news/13510-es-dast-vtoroj-i-tretij-transhi-esli-ukraina-snova-razreshit-vyvozit-les.html Порошенко подписал Закон, обеспечивающий доступность качественного образования для детей из зоны АТО - Цензор.НЕТ 1060 http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fstrana.ua%2Fnews%2F13510-es-dast-vtoroj-i-tretij-transhi-esli-ukraina-snova-razreshit-vyvozit-les.html&h=EAQG5eNf1&enc=***********************************************************************************************************************************************************************************-************************************&s=1 ЕС даст второй и третий транши, если Украина снова разрешит вывозить лес В Минэкономразвития сообщили, что отмена запрета на вывоз леса-кругляка является условием получения транша ЕС на сумму 1,2 миллиарда евроSTRANA.UA
показать весь комментарий
18.05.2016 13:29 Ответить
Цей закон це повне лайно, він дозволяє батькам і далі тримати дітей під обстрілами на окупованих територіях! Україна має жорстко вимагати вивезти всіх дітей з окупованих територій і навчати їх за українськими програмами поза межами зони АТО! Замість цього влада дозволяє дітям вчитись по сепаратистським програмам і далі вступати в українські інститути. Дітям будуть 12 років промивати мізки в зоні АТО, вчити ненавидіти Україну та українців, а потім наша влада дасть цим готовим сепаратистам та терористам доступ до БЕЗКОШТОВНОЇ вищої освіти в Україні! Мало того, діти будуть і надалі знаходитись в зоні бойових дій, а це означає що терористи будуть і надалі прикриватись дітьми та їх батьками від української артилерії! Це катастрофа! Порошенко підписав чергову КАТАСТРОФУ! Позиція України має бути жорсткою - дітям немає чого робити на окупованих територіях! Дітей мають примусово забирати у батьків якщо батьки не хочуть переселятись в тил! Це принципи ювенальної юстиції! Держава має брати на себе піклування про дітей якщо батьки не можуть піклюватись про дітей та забезпечувати дітей всім необхідним! Потрібно створювати спеціальні дитячі будинки сімейного типу і переселяти дітей з зони ведення війни, як тих що на окупованих територіях так і тих що в 20-30км зоні обстрілу на території України! Не можна дозволяти терористам калічити психіку дітей, вони всі будуть мати вади розвитку через страхи війни! Всіх дітей треба примусово відселяти з зони АТО, а якщо батьки не хочуть їхати то дітей забирати в інтернати в Центральну та Західну Україну. Порошенко зробив катастрофічну помилку, треба негайно піднімати хвилю протестів проти зрадницької політики влади, яка допомагає терористам воювати проти України!
показать весь комментарий
18.05.2016 13:41 Ответить
Порошенко дозволив і далі калічити психіку українських дітей в ДНР та ЛНР!
http://fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1580949 В "ДНР" ввели "уроки пропаганды" (ВИДЕО Джерело: fakty.ictv.ua
показать весь комментарий
18.05.2016 13:44 Ответить
Порошенко хоче щоб побільше молодих ДНРівців приїхало до України розвалювати Україну з середини!
https://youtu.be/AWuW9EWDkhQ Патриотическое воспитание в ДНР
показать весь комментарий
18.05.2016 13:47 Ответить
Фактично Порошенко дозволив молодим терористам ДНР легально потрапляти в Україну на навчання!
https://youtu.be/raUeMudiySM Воспитание юных граждан республики. ТВ СВ ДНР
показать весь комментарий
18.05.2016 13:49 Ответить
не просто так , а на бесплатное обучение
показать весь комментарий
18.05.2016 14:24 Ответить
це не помилка,це цілеспрямована політика(частина мінських угод,слушаем Донбасс)
показать весь комментарий
18.05.2016 14:48 Ответить
Транши стырят, а леса не будет. Хорошая херня. Та, тут нечему удивляться, сейчас у власти такие барыги, эти суки и мать родную продадут. Эти ублюдки здесь жить не собираются, зачем им тот лес. ********* учат за границей, транши тырят, и в офшоры.
показать весь комментарий
18.05.2016 23:57 Ответить
в Украине что разное качество образования? Почему нужно выделять одних детей от других?
показать весь комментарий
18.05.2016 13:40 Ответить
Якби у нас працювали закони і Конституція, то ця публікація і власне закон, що підписало чоколядне недорозуміння лягли б в основу кримінального провадження (проти нього і покидьків зРАДИ, які за нього голосували) за дискримінацію неповнолітніх громадян України;

Разом з тим це порушення статті 2 протоколу №1 Конвенції про захист прав людини та її основоположних свобод та статті 1 протоколу №12 цієї Конвенції (право на освіту і захист від дискримінації), а цього достатньо для колективного адміністративного позову до суду, проходження всіх інстанцій і подальшої заяви проти України до Європейського суду з прав людини;

Є і коротший шлях для вичерпання юридичних засобів захисту в Україні - подати колективну заяву про злочин (дискримінація) до ГПУ, потім оскаржити слідчому судді відмову ГПУ вносити заяву в ЄРДР, в ухвалі слідчий суддя вкаже що рішення остаточне, далі спроба оскаржити в апеляційній інстанції, яка погодиться з рішенням слідчого судді відмовивши взагалі у відкритті апеляційного провадження (все разом займе не більше місяця часу) - тоді можна подавати заяву проти України до ЄСПЛ, включаючи до неї і порушення пункту першого статті 6 Конвенції (відмова у доступі до правосуддя та нечесний суд у 1-й інстанції) - в результаті гарантована сатисфакція (за умови належного заповнення формуляру заяви і послідуючої переписки з канцелярією ЄСПЛ...) для кожного заявника у декілька тисяч євро і черговий позор на весь світ для України
показать весь комментарий
18.05.2016 14:26 Ответить
Исходя из ваших пафосных цитат, бросить людей на оккупированных территориях в условиях необъявленной войны это - "це порушення статті 2 протоколу №1 Конвенції про захист прав людини ". Так что Конституцию можно цитировать. Но сначала бы хотелось и по отношению к людям, брошенным своей Родиной, тоже выполнения всех ее статей в полном объеме.
показать весь комментарий
18.05.2016 20:03 Ответить
Не розумію чому трактування законів вважається пафосом?

Виходячи з Конвенції, то Україна порушує (де факто) майже всі її статті і протоколи до неї у випадку Дамбацу і Криму, головне порушує статтю 2: право на життя і статтю 3: заборона катування і нелюдського поводження - зате де юре Україна завчасно відмовилась гарантувати Конвенційні права у Криму та Дамбаці, це найпідліший поступок, який тільки можна собі уявити по відношенню до власного народу, але народ це зїв, дякую сказав і добавки попросив - то що Ви в мене хочете?

Україна (її влада) не тільки зрадник по відношенню до населення Дамбацу і Криму, а й ворог по відношенню до всього народу України (де факто) - але ж і народ України сам собі ворог, тобто ніхто Вам не допоможе крім Вас самих (я маю на увазі людей з Дамбацу) - десь так)))
показать весь комментарий
18.05.2016 20:42 Ответить