8927 посетителей онлайн
8 228 15

Украина возглавит Совбез ООН в следующем году

В феврале 2017 года председателем Совета безопасности ООН станет посол Украины при ООН Владимир Ельченко.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении ООН в Twitter.

"В феврале 2017 года посол Украины при ООН Владимир Ельченко займет кресло председателя Совета Безопасности ООН", - сказано в сообщении.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Украина подняла в ООН вопрос защиты объектов инфраструктуры от терактов, - Ельченко

Напомним, ранее Ельченко заявил, что в международных конфликтах Россия выбрала себе роль "против всех".
Топ комментарии
+8
Это хорошая новость.
показать весь комментарий
07.12.2016 08:27 Ответить
+8
Чурку на мило!
показать весь комментарий
07.12.2016 08:27 Ответить
+7
Вот и подмутим, чтоб козлорыловку убрали из реестра госсударств
показать весь комментарий
07.12.2016 08:19 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вот и подмутим, чтоб козлорыловку убрали из реестра госсударств
показать весь комментарий
07.12.2016 08:19 Ответить
Это хорошая новость.
показать весь комментарий
07.12.2016 08:27 Ответить
Чурку на мило!
показать весь комментарий
07.12.2016 08:27 Ответить
Як перейти на українську: особистий досвід

Коли в далекому 96-му році я переїхав з Луганська до Києва, першим моїм найяскравішим враженням стала тотальна російськомовність Києва. Я чомусь думав, що столиця переважно говорить українською, але виявилось, що це зовсім не так.

Мене це дуже засмутило. Але потім я побачив, що складна ситуація з українською мовою - це простір та можливості для того, щоб самі українці проявили себе.

Більшості людей цікаво, або як вони думають, що цікаво, отримати все готове. Прийняти закон - і всі вже говорять «на мові». Але є й творча меншість, яка бачить у проблемі можливість для творчості та потенціал для розвитку.

Я пам'ятаю, як з'явилися студія «1+1» та канал ICTV, які почали робити якісний україномовний продукт. Потім з'явилась Анжеліка Рудницька зі своєю «Територією А». Слухати це було важкувато, але скільки ж там було натхнення і драйву.

Потім з'явився «Океан Ельзи». Його поява - це відповідь на наші очікування якісної української музики.

Я пам'ятаю, як у Луганську на початку дев'яностих сприймали українську музику. Буквально крутили пальцем біля скроні. А потім був концерт «Океану Ельзи» на стадіоні «Авангард», де вони просто вразили Луганськ. Це було тріумфально. Ніякі «Руки Вверх», «Бутырка» та Філіп Кіркоров і близько не мали такого успіху й ніколи вже не матимуть.

Я нагадаю, що цей концерт відбувся за півроку до початку війни.

У мене нема бажання українізувати когось, крім себе. Я хотів би говорити українською краще, ніж я говорю зараз.

В мене є бажання, щоб українська мова домінувала в нашому телевізійному і радіопросторі. Я хотів би, щоб ми думали про те, як збільшити відсоток української мови в ефірах та давати більш якісний контент.

Раніше я вважав, що двомовність в ефірі - це наша толерантність. Зараз я так не вважаю. Зараз ситуації, коли ведучий звертається до гостя українською, а той йому відповідає російською, мені не подобаються. Ще більше мені не подобаються ситуації, коли ведучі говорять російською, а гості українською. Я відчуваю, що там вже нема толерантності, а є просто небажання вийти за рамки зони особистого комфорту.

Більше української в ефірі - так. Але я категорично проти вторгнення в особистий простір людини - бо це агресія. В ********* світі - це неприпустимі речі. Блог, сайт та інші приватні майданчики - це не місце для того, щоб агресивно нав'язувати власнику свої переконання.
Багатьом важко довіряти думці експерта, якщо він живе в Україні, але не говорить українською. Кажуть, що не можна всіх судити по собі. Кажуть, що є люди, які є експертами та патріотами, а українська їм дається важко. Я можу підтвердити, що перейти на українську в прямому ефірі важкувато. Я знаю це на своєму особистому досвіді. Дякую Vadym Karpiak, який був свідком мого першого ефіру українською. Було важко, але той ефір мені запам'ятався найбільше. Я вже не пам'ятаю, про що ми там говорили, але пам'ятаю, що зміг все ж таки подолати свою невпевненість та заговорити українською.

Читайте также: МОН нав'язує дітям думку, що Україна - це «єдіная страна з Росією».

Для мене це був особистий крок уперед, а моя мама просто сяяла від задоволення.

Те, що важке, те й робить нас сильнішими. Якщо важко переходити на українську, то спробуйте це робити у найскладніших умовах. Не вдома на дивані, а перед аудиторією. Українці все ж таки дуже добра нація, вам пробачать помилки, якщо це буде щиро та з любов'ю до людей.

Олексій ЗАВОДЮК
показать весь комментарий
07.12.2016 08:40 Ответить
Все вірно: - для популяризації мови там, де з цим виникли проблеми, потрібен якісний продукт на цій мові.
Пригадав, коли на наших екранах з'явився "Альф". Переклад та озвучка були зроблені на високому професійному рівні.
Знайомі "ватники", які вічно були невдоволені тим, що тільки українська є офіційною в Україні, - відверто зізналися, що українською "Альф" звучить цікавіше і смішніше.
Що ж до "Океану Ельзи" - все на наших очах, додати нічого. Воно, якщо гарно, то на всіх мовах буде гарно.
Та, окрім культури, потрібно, щоб країна стала самодостатньою, яку поважають добрі сусіди, та бояться зачіпати погані.
Коли такі країни, як Чехословаччина, Польща обирали свій шлях, в нас вибрали вчорашній день, вибравши комуняку, а не Чорновола. Після цього стара система вже владу не випустила, та ще й передала вплив на неї за кордон.
показать весь комментарий
07.12.2016 09:27 Ответить
Кому війна... Бойкот продукціі бариги і мародера!! Все заледить від нас...

У кондитерських Москви і Пітера продають торти київської фабрики "Рошен"

Галя Плачинда знайшла нову кондитерську у Москві і Пітері. Солодощі від "Рошен" прямо з Києва.

Тобто, розповіді про те, як фури Рошен переїжджають російський кордон - правда.

А на війні щодня хтось вмирає.
показать весь комментарий
07.12.2016 08:46 Ответить
Теперь Чуркину руку загипсуют в положении "Россия накладывает..."
показать весь комментарий
07.12.2016 08:48 Ответить
ну и что? в оон решает вето, а остальное - попи..делки/посиделки для прессы.
показать весь комментарий
07.12.2016 08:59 Ответить
из 68 новостей на цензоре к моей жизни теоретически имеет отношение всего одна, - гройцман поручил в ручном режиме снизить цены на лекарства.
показать весь комментарий
07.12.2016 09:13 Ответить
страны обладающие правом вето смотрят на эту новость с усмешкой
показать весь комментарий
07.12.2016 09:15 Ответить
и шо? ООН полностью превратилось в некогда такую же бестолковую и импотентную Лигу Наций, за что ту и упразднили. Только и может что выражать обеспокоенность да озабоченность
показать весь комментарий
07.12.2016 09:47 Ответить
Ну шо, загоним кацапстан в задницу?
показать весь комментарий
07.12.2016 10:14 Ответить