Боевики из "Града" обстреляли украинские позиции возле Водяного, - пресс-центр штаба АТО
Как передает Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении пресс-центра штаба АТО на странице в Facebook.
Сообщается, что около 21:00 позиции украинских войск вблизи населенного пункта Водяное, что на Мариупольском направлении, были обстреляны с применением реактивных систем залпового огня БМ-21 "Град".
"Во время обстрела по украинским позициям оккупанты выпустили по меньшей мере три десятка реактивных снарядов. Обстрел продолжался 30 минут. Информация уточняется", - сказано в сообщении.
Сообщается, что около 21:00 позиции украинских войск вблизи населенного пункта Водяное, что на Мариупольском направлении, были обстреляны с применением реактивных систем залпового огня БМ-21 "Град".
"Во время обстрела по украинским позициям оккупанты выпустили по меньшей мере три десятка реактивных снарядов. Обстрел продолжался 30 минут. Информация уточняется", - сказано в сообщении.
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#
Петро Олексійович,
Я так зрозумів, що після рішення Путлера про визнання "паспортів ЛДНР" Блокада легалізована? Відмінно. Петро Олексійович, тепер вам необхідно вигнати і притягнути до кримінальної відповідальності всіх тих, хто наживався на контрабанді, торгував на крові, отримував мільярди і ділився з вами. Всіх тих хто обманював людей, залякуючи їх віяловими відключеннями і замерзлими квартирами. Всіх хто не підготував країну до припинення поставок палива агресором в умов...ах війни.
Це буде правильний, але тільки перший крок. Так треба, Петро Олексійович, інакше частина Блокади почне переміщатися до вас на Банкову. Диспетчерський центр торгівлі на крові знаходиться саме там.
Не вірите, що ми це зробимо? Піар? А ви перевірте.
І швидше домовляйтеся зі своїми торговими партнерами про наших хлопців у полоні. Ви про#рали все, Петро Олексійович, рятуйте то що ще можна врятувати. Ветерани війни за незалежність, громадянські патріоти України чекають. Ваш хід, і ваш вибір, пане президент.
******* ! Сепары ****** в нашу сторону,потом развернули ******* по мирным.ВСУ бьёт куда то в поля - типа ответка. И так каждый день !