8601 посетитель онлайн
35 366 375

ГМС отпустила брата Саакашвили, - депутат Деревянко. ВИДЕО

саакашвили давид

Он не подписал никаких документов, покидая здание Госмиграции.

Брата Михеила Саакашвили Давида, информация о задержании которого появилась в субботу, 2 сентября, отпустили. Об этом заявил нардеп Юрий Деревянко. Как передает Цензор.НЕТ , соответствующее видео опубликовано в Фейсбук.

По словам Деревянко, Давид Саакашвили уже на свободе. Ему хотели вручить протокол об админправонарушении в связи с нарушением режима пребывания в стране.

"Давиду Саакашвили хотели вручить протокол об административном правонарушении, штраф и документ о том, что он должен покинуть территорию страны", - заявил нардеп.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Брат Саакашвили должен покинуть Украину из-за того, что его разрешение на проживание было аннулировано, - МВД

Как ранее сообщалось, в МВД заявили, что не задерживали Давида Саакашвили и доставили его в органы Государственной миграционной службы.

Напомним, ранее экс-советник министра внутренних дел Илья Кива заявил, что правоохранителями был задержан брат Михеила Саакашвили, сейчас его готовят к депортации.

Позже эту информацию подтвердил и сам Михеил Саакашвили. Он отметил, что его "брата задержали 8 представителей МВД Авакова", когда тот выходил из дома в Киеве, и увезли в неизвестном направлении. Саакашвили уверяет, что его брат юрист и имел вид на жительство в Украине. "Видимо, таким образом пытаются повлиять на меня, чтобы я передумал возвращаться", - предположил он.

Топ комментарии
+41
Если мусора не сделали выводов и опять попрут против своего народа так наверное на этот раз реформа будет другая вместе с люстрацией. Запомните суки вы присягаете не власти и министру а народу .
показать весь комментарий
02.09.2017 14:32 Ответить
+40
У Порошенко агония? Или он от природы такой? То как он ведет себя, все эти победобесия на парадах. Как гонит всякий бред! Он уже по тупости Яныка переплюнул. Печальное , убогое, трусливое, мстительное существо, увы...
показать весь комментарий
02.09.2017 14:51 Ответить
+36
як затримали, так і відпустили

Семен Семенченко
Щойно ·
По затриманняю брата Mikheil Saakashvili.
Згідно з українським законодавством
будь-яка депортація здійснюється за
рішенням суду.
===================================
До цього людині повинно бути запропоновано добровільно покинути країну. Це також може бути оскаржене в суді. Заяви про те що кого то затримали і зараз "готують до департаціі" - шизофренічна маячня. Максимум що можливо в подібній ситуації - примусова доставка людини в міграційну службу і виписка йому того самого розпорядження "покинути Україну в добровільному порядку".
У чому сенс шоу з затриманням брата Саакашвілі? Немає ніяких сумнівів - це залякування українського суспільства. Причому залякування тупе і абсолютно неефективне. Швидше за все президент і міністр внутрішніх справ вирішили переплюнути Януковича. За тупості спікерів, дурості дій і рівню страху...
Що тут скажеш? Хіба що порадити організаторам і виконавцям цього брутального дійства спиляти мушку. Спиляйте мушку, поки ще не пізно! Якщо не зрозуміли навіщо - зателефонуйте старим ковбоям. В Ростов. Вони вам пояснять
показать весь комментарий
02.09.2017 14:22 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
Михаил Саакашвили на своей странице в фб поделился новостью. Константин Боровой: 9 сентября еду в Польшу. Буду переходить границу Украины вместе с Саакашвили
Экс-президент Грузии Михаил Саакашвили - единственный, кто агрессивно борется за ценности украинской государственности, заявил в комментарии изданию "ГОРДОН" российский оппозиционер и политический эксперт Константин Боровой.
показать весь комментарий
02.09.2017 18:58 Ответить
Шоу обіцяє бути видовищним. Актори продовжують подавати свої кандидатури.
Тільки про звернення до суду юриста-професора, випускника 7-ми університетів (?!) з оскарженням указу Пеці я нічого не чула.
показать весь комментарий
02.09.2017 19:43 Ответить
А що - Міхо хіба видали на руки якійсь документ, з яким він би звернутись до суду? Не видали.
І ти, тролятина порошенкова це знаєш не гірше від мене!
показать весь комментарий
02.09.2017 20:11 Ответить
Мій комент несправедливо видалили, то повторю:
"І ти, тролятина порошенкова це знаєш не гірше від мене!"
Якщо адмін дозволяє такі висловлення, то хамло Олег Шпак іде геть: далеко, лісом, полем, на всі букви.

Ти б почитав на дозвіллі, як звертатися до суду, несааківська нетролятина (я там нижче скинула), а потім би розтуляв писок.
показать весь комментарий
02.09.2017 20:46 Ответить
Дурепа солодка! Так йому не дають даже до нашого гуняного суду звернутись.
А треба пройти процедуру, щоб звернутись в суд за кордоном.
Але тобі це , як вівці шанель!
показать весь комментарий
02.09.2017 20:12 Ответить
Гіркий "розумася", це ти почитай, а потім вякай.
Я й мала на увазі спочатку український суд. І для цього вашому божку не обов*язково бути в Україні.
http://sha.vl.court.gov.ua/sud0317/4/43/
Як подати позовну заяву до суду

Всім, хто хоче захистити свої права в суді, потрібно знати правила визначення компетентного суду - до якого суду звертатися з позовною заявою. Тут важливо не помилитися, бо інакше суд поверне Вам позовну заяву для подання до належного суду.
Пропонуємо ознайомитися з системою судів, що розгляда­ють справи за правилами цивільного судочинства.
ХТО МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО СУДУ В ЦИВІЛЬНІЙ СПРАВІ?
Право звернутися до суду з позовом має кожен, хто вва­жає, що його права, свободи чи інтереси було порушено (ч. 1 ст. З Цивільного процесуального кодексу України).
ЯКИМ Є СТРОК ЗВЕРНЕННЯ З ПОЗОВОМ?
За загальним правилом, звернутися до суду з позовом мож­на протягом трьох років з наступного дня, коли Ви дізналися або могли дізнатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила (ст. 257, ч. 1 ст. 261 Цивільного кодексу України).
Для того, щоб передати спір на розгляд суду, Вам слід вчинити такі дії:
1. З'ясуйте суд, до якого слід подавати позов, відповідно до правил підсудності.
2. Визначте ціну позову, якщо у позові заявляються майнові вимоги.
УВАГА!
Ціна позову - це виражена в грошових одиницях вартість майна або сума грошей, стосовно яких позивач пред'являє вимоги до відповідача.
3. Оплатіть судовий збір та витрати на інформаційне технічне забезпечення розгляду справи.
4. Оформіть позовну заяву відповідно до встановлених вимог додайте всі необхідні документи.
ЯК ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ ПОЗОВНУ ЗАЯВУ?...

Позовну заяву, скаргу, клопотання чи будь-який інший до­кумент Ви можете подати до суду:
ПОШТОЮ
Надсилайте документи як цінний лист із описом вкладення або рекомендований лист. Зберігайте документ, який отри­маєте на пошті, що підтверджує відправлення документів. ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Днем вчинення відповідної дії вважається день здачі документа на пошту, який визначається за пошто­вим штемпелем, а не день надходження листа до суду.
ВЛАСНОРУЧ ЧЕРЕЗ КАНЦЕЛЯРІЮ СУДУ
Ви можете передати документи у робочий час працівнику суду, який веде приймання та реєстрацію вхідної корес­понденції. Візьміть з собою копію документа, який подаєте і попросіть працівника апарату суду поставити на ньому штамп із да­тою одержання та реєстраційним номером або видати відповідну довідку.

Все, отчепися од мене, нещастя.
показать весь комментарий
02.09.2017 20:27 Ответить
Для вас это шоу??? Тут плакать надо, а ей смешно. Вся страна уже опустилась в глазах Запада ниже плинтуса из за коррупции и псевдореформ, а этот инцедет еще сильнее ударит по имиджу.
показать весь комментарий
02.09.2017 20:15 Ответить
Серйозно ? Та Ви шо ...
Я тут щось не бачу ніякого =опущення= України. Навпаки.
Всі країни мовчать, бо історія з громадянством цього діяча є винятково його особистою справою і внутрішньою справою України.
Ви чули якісь ОФІЦІЙНІ заяви щодо порушення прав людини (конкретно Мішеля) ?
Хай стулить пельку хоч на трошки і подає в суд: спочатку український, потім - ЄСПЛ. Хай ЗРОБИТЬ хоч щось, крім словесного поносу.
От тоді побачимо.
А його несе ...
показать весь комментарий
02.09.2017 20:32 Ответить
Схоже - це , як раз , тебе несе ....))
А те , що влада до істерики злякалась того , що може відбутися 9 вересня - це вже і так всі зрозуміли ..))
показать весь комментарий
02.09.2017 21:24 Ответить
Не переживай, его восстановят в гражданстве)). А я так понимаю ваш кандидат это рабинович если я не ошибаюсь?
показать весь комментарий
03.09.2017 07:19 Ответить
А з якого переляку я маю переживати за нього ? То він хай переймається. І вирішує свої проблеми.
Поживем - побачим. Я вважаю, що - ні, не відновлять.
Теж - ні (я про таке нещастя чула тільки трошки), пробую придивитися до Білецького. На жаль, він не відвідує засідання ВР. Ярош воює. Називали були Огризка. Можливо, як компроміс, але, на мою думку, трохи зам*який (дипломат-інтелігент). Ще хтось з*явиться новий, туди - ближче до виборів.

Ваш сарказм по відношенню до мене - не виправданий.
Я розумію, у сектантів все чорно-біле: хто не за Мішеля, той порохобот і/або =кремлівська підстилка= (то Ваші однодумці мене так називали. І ще всякими дуже "гарними" словами нагороджували. "Джентльмени", куди ж дінешся. "Вміють" дискутувати і аргументувати).
показать весь комментарий
03.09.2017 07:47 Ответить
А жінок взагалі не розглядаєте?
показать весь комментарий
03.09.2017 07:57 Ответить
Хотілося б.
Але поки що не бачу. На жаль.
показать весь комментарий
03.09.2017 08:15 Ответить
Придивіться до Гопко.
показать весь комментарий
03.09.2017 08:21 Ответить
ОК. Дякую. Я, звичайно, знаю її / про неї, але якось уваги не звертала.
показать весь комментарий
03.09.2017 08:32 Ответить
Какой Билецкий, какой Ярош??? Чтоб страной управлять нужен опыт, знания. Это огромная ответствность при этом. У этих обоих ни то чтобы опыта нет, думаю образования высшего нет. Вы что хотите, чтоб Украина вообще развалилась к чертям собачьим???
показать весь комментарий
03.09.2017 10:49 Ответить
...думаю образования высшего нет...
А почитати біографію слабо перш, ніж розкидатися словами ?

Отак Ви і "думаєте" про все.
Не бачу сенсу дискутувати далі...
показать весь комментарий
03.09.2017 21:06 Ответить
"В украинский суд.." - это просто шедеврально! Аплодисменты! Уважаемая...Наплевать кто Сааакашвили! Пусть эта скотобаза управляющая страной по остаточно-воровскому принципу сначала ответит на его обвинения АРГУМЕНТАМИ! А не одного лишает гражданства которое сами дали а второго депортируют по причине отказа без аргументов. Пусть они выйдут на дебаты с Саакашвили .Тот же ******* ..И ответит за Панаму, за обогащение в 7 раз..за непосадку основных воров которых знает вся страна., за презентацию старой перекрашенной техники на фронт нерабочей кстати - выдавая её за восстановленную за дикие деньги ( потом в этих гробах заглохших расстреливали наших бойцов прямой наводкой среди поля), за два ***** не нужных катера с "Ленинской Кузницы" (тоже кстати вальцмановой ), за кучу генералов и адмиралов без флота, за ********** и "Иловайськ з Дебальцевим", за Укроборонпром с его дичайшим воровством ,за волонтёров и парамедиков до сих пор содержащих армию и прочее. .А Саак - херовый или нет - это уже будет потом. Он ничего не сделал? Выучите сначала кто такой глава областной администрации и его поле влияния по закону. Никто не сможет ничего изменить на этом посту ,ни построить ни разрулить если ему целенаправленно перекрывать кислород за критику воров.. Одна только попытка вычистить таможню - это невероятно как это вообще проработало хоть немного дав 7 млрд баксов в бюджет запросто. И что? Марушевскую съели и что на таможне? Снова поборы и карманная ******..Не несите ересь вместе с такими же если Вы не знаете администрирования. Эти сказки про "грузин мог и не сделал.." минстець распускает для недоучек.Это схема..Саакашвили изначально не пошёл бы на эту должность зная что брехливый вонючий жид его подставит и не будет помогать бороться с коррупцией реально, что ему пообещал вначале - в глаза! Можно было сразу создавать оппозиционную силу и убирать этих пройдох со сцены. А эта должность - "многоходовочка" пецкеле. Эта падаль изначально знала характер Саака и просто его *******..а сейчас дискредитирует в глазах украинцев специально потому что Михо его не боится и Михо имеет гораздо больший вес в США как политик. Он опасен для жидо-кацапо банды. Без "делания из него лоха, пустозвона и неврастеника" -вальцману не удалось бы опустить его рейтинг у части тупого населения..Они все Саака дико сцат..И все воровские жидо-********, и кацапня работающаяна парашу вокруг вальцмана и даже среднее и мелкое ворьё..Потому что он эмоциональный и сумасшедший неворующий. Факты - в его имуществе (хотя вальцман на его месте был бы трижды богаче чем даже сейчас). Он может посадить и сгноить . У него поддержка многих весящих в США. Поэтому нужно уничтожить его репутацию и здесь и по миру..Чем и Вы тоже занимаетесь.
показать весь комментарий
03.09.2017 10:50 Ответить
"випускника 7-ми університетів (?!)" - Олексій Порошенко, юний геній та блискучий парламентарій, за 5 років закінчив 3 університети, якщо вірити Вікіпедії, назва останнього французького вузу, на жаль, не вказується (дивно, чому?). Якщо Ви цьому вірите, то чому Вас дивують 7 університетів Саакашвілі, який значно старший за віком?
А про суд - це смішно. В Україні немає незалежних судів, тим більше у Києві, куди за часів Свинохряка було переведено багато суддів з Донецька.
показать весь комментарий
02.09.2017 21:43 Ответить
Коли про Льошика почитаю-пошукаю, тоді відповім Вам.
Правильно, нема незалежного суду - тим краще для Мішеля. Йому головне - пройти, для галочки, щоб потім подати до ЄСПЛ. Його рішення Ви приймете ?
показать весь комментарий
02.09.2017 21:48 Ответить
а Ви, якщо це рішення буде на користь Саакашвілі?
показать весь комментарий
02.09.2017 22:03 Ответить
Звичайно. Без питань.
Тільки я впевнена (і на моїй стороні, крім усього іншого, - усі його дії після указу) - що він програє, тому і не рипається нікуди (а часу вже пройшло достатньо), а продовжує природню для себе справу - тріпологію (причому, на шкоду Україні, яку він так щиро любить, за його словами). Але тепер вже й до більшого доходить: перформанс на державному кордоні влаштовувати зібрався. Та ще й на польсько-українському.
Якби він був нормальним в усіх смислах (серйозним, порядним, розсудливим і т.д. та й взагалі - розумним), він би просто інформував: я і мої адвокати вже зібрали те і те для подання позову, нам бракує ще такого папірчика, ми його отримаємо такого-то числа і т.д. Сухі факти і мовчазні дії насправді переконують набагато краще, ніж істеричні заяви і тупі вояжі, розраховані на лохів-примітивів.
показать весь комментарий
02.09.2017 22:23 Ответить
От ви чітко і сформулювали, хто є прихильниками Міхо- звичайні Шарікови.
показать весь комментарий
02.09.2017 22:30 Ответить
розгляд справи у ЄСПЛ може тривати довгий час, а якщо ще бракує якогось папірчика і отримати цього папірчика треба у Києві, то не факт, що швидко отримає чи отримає взагалі, а це додатково може затягнути справу. Не буду спекулювати на цю тему, побачимо. На даний момент, жодного рига-високопосадовця з декількома громадянствами не позбавлено громадянства України і не вислано з країни.
показать весь комментарий
02.09.2017 22:53 Ответить
Будь-який судовий розгляд займає час. Мішель - великий юрист, по 200 000 мириканських баксів заробляв лекціями в Штатах, збере все зразу, щоб не затягувати.
Артеменко втратив громадянство, Пеця підписав указ.
Нехай відповідні органи і діячі роблять подання, щоб можна було розслідувати кожен випадок. До речі, висилати не обов*язково.
показать весь комментарий
02.09.2017 23:55 Ответить
Як тобі не вистачає клепки зрозуміти чому він поступає саме так, то ти клінічна ідіотка.
показать весь комментарий
03.09.2017 00:29 Ответить
Чего или кого боится Порошенко . Не нужно было это все начинать делать с Саакашвили.
показать весь комментарий
02.09.2017 19:02 Ответить
Говорят на флагштоке АП,сушатся обосранные штаны Барыги Будковича Открывалкина.
показать весь комментарий
02.09.2017 19:02 Ответить
после того как шоколадная мразь сбежит в ростов, нужно посадить на нары всех псов кто ему прислуживал, Авков, Кива про вас говорю, ты сученок еще ответишь за убийства Сашка и Лесника, мы помним, и ждем.
показать весь комментарий
02.09.2017 19:45 Ответить
Дятлы Патрошенка поцеловали Давида под хвост и отпустили.
показать весь комментарий
02.09.2017 19:53 Ответить
сцыканул барыга не тот уровень .
показать весь комментарий
02.09.2017 19:54 Ответить
Мазепа(Мазепщина) - є синонимом підступної зради. З якою великий український Гетьман Мазепа не мав нічого спільного. Мазепа був справжнім Українцем, що боровся за волю своєї держави. Досконалим втіленням мазепщини (тітушковщини) на сьогодні є президент моєї Держави - її верховний гетьман (президент). Щойно він зрадив свого брата, друга й однокашника, українця - Михайла Саакашвілі. Чого ж особисто я, українець, Станіслав Черкас, не зможу йому пробачити вже НІКОЛИ. Ані мої діти й онуки. Бо ж це є найяскривіший приклад класичної зради. Друга. Брата. Однокашника.
Петро, Поршенко. Ти - мерзотник, що ганьбиш традиції моїх предків - черкесів - що присяглися на вірність Україні, й свідомо прияйняли християнство. Петро, ти - мерзотник, який підступно віднявши громадянство у мого побратима, Михайла С., відтепер у моїх очах (і в очах усіх чоловіків моєї родини!) - нічим (від слова абсолютно) не відрізяєшся від кремлівського карлика. Обоє - рябоє. Мерзотник. Зрадник. Тітушко.
показать весь комментарий
02.09.2017 20:17 Ответить
Павло Бондаренко. інформація, що її принесла на хвості сорока. Пан Коломойський виділяє панові Саакашвілі 200 мільйонів доларів щомісяця на організацію "революції" восени. Двісті. мільйонів. Доларів. Щомісячно.
Цю "інвестиційну програму" розразовано на 2-3 місяці, за які змовники планують скинути законну владу в Україні й поставити нові-старі "обличчя".
Не відомо чи це гроші з особистої калитки пана Коломойського, а чи з "общаку", в який скидаються зацікавлені особи та структури з України та Росії.

Не дивно, що до пана Саакашвілі сповзаються усі маргінали не лише України, але й Російської Федерації на чолі з самим "кишеньковим опозиціонером" Кремля Костянтином Боровим.

Чому пришестя Міхо заплановано саме на 10 вересня? Бо 12 вересня відкриється 72-а сесія Генеральної ассамблеї ООН, на якій українська делегація підніме питання деокупації Криму і Донбасу. Тому потрібна провокація, якомога більший скандал, який кине тінь на державу Україна.

Вони поспішають. Дуже. Вони поспішають з переворотом, бо у жовтні 5 мільйонів пенсіонерів отримають підвищення пенсій від 200 до 1000 гривень. Бо в листопаді на самміті Східного партнерства буде прийнято рішення про масштабну фінансову допомогу Україні в розмірі 5 мільярдів євро на рік - т.з. "План Маршалла для України".
5 мільярдів євро, які Україні не треба буде повертати і які підуть на будівництво доріг, мостів, модернізацію енергетики, впровадження новітніх технологій у промисловості тощо.

Вони поспішають, бо з кожним днем тануть "доходи" тих олігархів, які звикли доїти держбюджет та грабувати українські надра. І ростуть борги перед державною скарбницею, які невідворотньо треба буде віддавати, якщо не скинути "злочинну владу". Поцікавтеся, скільки винні держбюджету пан Коломойський, пан Тарута, пани Онищенко, Григоришин тощо.

Про те, наскільки зацікавлений у поваленні української влади Кремль - окреме велике питання, яке слід розглядати детально і вдумливо.

А ще я дуже боюся, що Міхо грохнуть, зробивши з нього "мученика" і тоді почнеться мерва. Ми уже проходили "Україну без Кучми". Тільки тепер в руках молодиків у камуфляжі із закритими обличчями буде не арматура, будуть "Калаші" та гранатомети...

Я не лякаю. Я попереджую, що такий сценарій цілком можливий.
Слава Вишньому, здається, ці плани "Пороху" та "Кривавому пастору" відомі. А вони неодноразово доводили, що є майстрами повертати плани ворогів проти них самих...
А
показать весь комментарий
02.09.2017 20:27 Ответить
Беня ? ...

+ ще навчання рашистські на території Білорусі теж якраз ... (з 14-го)

А наші примітиви моляться на цього психа і вважають його найщирішим патріотом України.
Я не хочу, щоб його вбивали (наші на це не підуть, ясно - хто). Хай живе і ще поляпає язиком, щоб правда про нього вийшла при житті. А то смерть зробить з нього непотрібного мученика і страждальця, яким він не є.
показать весь комментарий
02.09.2017 20:42 Ответить
RS - ты с больнички сбежал или тебе за этот бред хорошо заплатили шоколадные *******?
показать весь комментарий
02.09.2017 21:56 Ответить
Особенно тронули слова что подымут пенсионерам пенсии по 200 гр. - ты реально нездоров
показать весь комментарий
02.09.2017 21:58 Ответить
Не грохнут Михо. Возможно, расшатают нервы людям. Бабло как воровали барыги - так и будут воровать. Пока всех уродов не постигнет гильотина. Но и этого не будет - ведь мы идём в ЕС. Хочешь, скажу чем закончиться??? Вкинут сразу несколько резонансных дел, чтобы отвлечь народ и оттолкнуть Михо. Вообще-то начинать нужно не с таможни - это всё будет огромный цирк, ШОУ. Ничего до выборов преза не измениться - так как будет идти шоколадное АТО, а нам будут рассказывать сказки.

Осенью навряд ли что-то будет. Революцию обычно делает средний класс, а у нас всё просто уничтожено. Возможен разве что голодный бунт и под этот шумок может быть смена власти, но.... эти уроды не дали никому из молодых перспективных пробиться на верх, а кто прошёл, тех уже купили.
Как-то так. Может я и не прав, но думаю, что будет так
показать весь комментарий
02.09.2017 22:12 Ответить
" эти уроды не дали никому из молодых перспективных пробиться на верх, а кто прошёл, тех уже купили" то есть, надо выбирать проверенных, Юлию Владимировну Тимошенко, все остальное это кот в мешке.
показать весь комментарий
03.09.2017 08:58 Ответить
https://censor.net/user/403426, sho za bred ti nesesh?
показать весь комментарий
02.09.2017 22:25 Ответить
Это ещё один шизик толкает очередную чужую теорию заговора, не удосужившись узнать, какие ВРАГИ Саакашвили с Коломойским ещё с времён губернаторства первого в Одессе.
показать весь комментарий
03.09.2017 02:55 Ответить
ГМС отпустила брата Саакашвили, - депутат Деревянко - Цензор.НЕТ 7431
показать весь комментарий
03.09.2017 02:52 Ответить
Ведана, слухи о кооперации Михо и Бени ходят давно. Нет дыма без огня.
показать весь комментарий
02.09.2017 20:44 Ответить
Я не знала.
Навпаки, раніше хтось з Дніпра написав, що, коли Мішель завалив до Бені і попросив прийняти його і його грузинську "команду", Беня йому відмовив. Пам*ятаєте нападки Мішеля, що він засадить Беню, як прийде до влади ? І в суд Беня на цього тріпача подав за наклеп, і виграв.
Я не хочу/люблю в усьому вбачати гру, складні махінації і розрахунки (то не моє) ...
Але те, що Мішель - не такий, в якого вірують наші фанатики, то - однозначно.
Вже не раз писала, що для мене ця вся ситуація з даним персонажем - тест українського суспільства (через зріз на форумі).
показать весь комментарий
02.09.2017 20:59 Ответить
Da ti sho
показать весь комментарий
02.09.2017 22:28 Ответить
Американские горки в отношениях Михо и Бени, от наркозависимой собаки до "Если у меня заберут гражданство, почетно оказаться рядом с Саакашвили".
показать весь комментарий
02.09.2017 20:51 Ответить
В МЕСТО ТОГО,ЧТО БЫ ПОМОГАТЬ УКРАИНЕ И ЕЁ ВЛАСТИ ОТХОДИТЬ ОТ ТОЙ ЯМЫ ПЕРЕД КОТОРОЙ ОКАЗАЛАСЬ СТРАНА-МИХО ОТКРОВЕННО НАЧАЛ ЕЁ ТУДА ТОЛКАТЬ.РАЗОЧЕРОВАЛ,КОНЬ ТРОЯНСКИЙ.
показать весь комментарий
02.09.2017 21:33 Ответить
Где давно обещаный закон об импичменте??
показать весь комментарий
03.09.2017 01:52 Ответить
Ахаахаа))). Ты переоцениваешь Саакашвили, разваливает и разворовывает Порошенко с подельником Ахметовым.
показать весь комментарий
03.09.2017 16:56 Ответить
На Порохе держится Украина.
показать весь комментарий
03.09.2017 22:24 Ответить
Собаковы,не исользуйте в своих мафиозно-политических играх ребят из других областей....Хватит Княжичей.
показать весь комментарий
02.09.2017 22:10 Ответить
Культурные котики кушают только с салфеточкой

https://twitter.com/drunktwi/status/904047602202808320
показать весь комментарий
02.09.2017 22:13 Ответить
Россиянам и не снилось: видео с Порошенко в супермаркете вызвало ажиотаж в сети

https://www.obozrevatel.com/society/rossiyanam-i-ne-snilos-video-s-poroshenko-v-supermarkete-vyizvalo-azhiotazh-v-seti.htm
показать весь комментарий
02.09.2017 23:32 Ответить
народная примета: чем ближе к выборам, тем улыбчивее двойники. )
показать весь комментарий
03.09.2017 06:16 Ответить
Барыга, где давно обещаный закон об импичменте??
показать весь комментарий
03.09.2017 01:50 Ответить
Розповідають, що коли шоколадне чмо недавно приїздило на Хряківщину, то дітям заборонили мати букети квітів; кожного, хто проходив на зустріч зі чмом, переваріли на металодетекторі, а за кожним кущем сидій снайпИрь. Те, що чмо боїться, це й так зрозуміло. Цікаво інше: якщо так счить, то чудово знає, що робить. Хряк2 - свідомий ворог України. Навіть якщо завтра його господар у кремлі здохне, воно все одно буде працювати на кремль.
показать весь комментарий
03.09.2017 06:56 Ответить
Незаконное задержание - это уголовное преступление,
которое должно влечь за собой уголовную ответственность (Стаття 371.Криминального кодекса) - до 3 лет отсидки.
показать весь комментарий
03.09.2017 07:03 Ответить
Капец Порошенко!!! Шоцэробыцця? Пора объявлять эмпычмэнт чикаладному!
В Кииви биндэровцы хатят зафатить Раду и паставит Призидентом Яроша, а Парашенко хатели аристовать, но он успел бижать в малдову к дадону. Пака аднатуровый сматрел опиру в тиатре имени Марии Биешу г. Кешинева «Чио-Чио-Сан», МВФ адобрил транш в 1 мильярд доляров для Украины, а Дональд Трамп (шоб он был здоров!) выделил на армею ВСУ 150 зеленых мильёнов и нескоко ваеных крейсиров, заместо украдиных праваславными масквитянами у укров семидесяти караблей и атной потвотной лотки «Запорожье» при зафате крыма в 2014 гаду.
99% рассейских информационных вбросов - блевотина «поваров путина» и народ это кушает. «Ольгинцы» получили из ФСБ РФ новую методичку. «Украина разваливается. Президент Порошенко сбежал». Старые мантры москвитян: «каклы - сдохнете от холодомора» и «дулю вам, а не безвиз» уже не востребованы. Выклучы телявизор - вклучи мазхи!!!
Вкидання фсб. Куратор надіслав троллям на вул. Савушкина, 55 нову методичку: «мочити» Петра. Як все погано в Україні !!!
Ні один із Президентів України не приймав Українську державу в такому кепському стані!
показать весь комментарий
03.09.2017 08:34 Ответить
Ні один із Президентів України не приймав доводив Українську державу в такому до такого кепськомуго станіу!
показать весь комментарий
03.09.2017 09:01 Ответить
А чего вована бояться петюне?без него , через мертючка,фиртю,ахметку- ни однотура,ни власти,ни бабла!А михо-(лакмусовая бумажкка для "дайте кредит")-им всем бьіла, аки кость в горле-бабло поделили и забьіли(Чё бадягу разводить?)

Обьічно,как ЕС скажет-так и есть,но там у главной заводильі-вьіборьі на носу и функцию надзора визирует сейчас США .Потому,всё может измениться в одночасье-48- часов на "пшёл вон",чтобьі не успели нагадить!Всё-под контролем!Вьібор-только за народом-ему-то вся власть принадлежит!

А народ пока,увьі, считает себя подневольной тряпкой(наследие совка-откуда и проблемьі).Если вдруг захотят изменений-ОК,нет-ОК тоже- никто за них грести не будет-все понимают-"Чужими руками-грести только грань"

А вот паразитьі не дремлют-провокации могут устроить в н.корее,например,чтобьі от себя внимание отвлечь.На то они и паразитьі!
показать весь комментарий
03.09.2017 09:10 Ответить
Брата Саакашвілі затримала поліція.
Однозначно Порошенко готує Саакашвілі якусь підлість !!

Брата Саакашвілі відпустила поліція.
Однозначно Порошенко готує Саакашвілі якусь підлість !!
показать весь комментарий
03.09.2017 13:25 Ответить
Страница 4 из 4