10957 посетителей онлайн
8 904 369

На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы

цензор

2 декабря, в субботу, на сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы.

В связи с этим в промежуток времени приблизительно с 7.00 до 12.00 сайт будет недоступен для просмотра и обновления.

Приносим извинения читателям.
Топ комментарии
+7
МОВА Правильна назва статті має виглядати так: На сторінці "Цензор.НЕТ" проводитимуть технічні роботи В українській мові немає дієслів зворотної дії в пасивній формі. Нащо ви весь час пишете по-московськи??
показать весь комментарий
02.12.2017 00:35 Ответить
+7
Фіни зліпили, очевидно поважають смєхдєржаву
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 3297
показать весь комментарий
02.12.2017 04:30 Ответить
+5
нажрутся за 5 часов...
утро на кацапии самый праздник.
показать весь комментарий
02.12.2017 02:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 4 из 4
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 4529
показать весь комментарий
02.12.2017 06:28 Ответить
пУтин *****! Ла-ла-ла,ла-ла-ла,ла-ла!
показать весь комментарий
02.12.2017 06:33 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 8980
показать весь комментарий
02.12.2017 06:32 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 9046
показать весь комментарий
02.12.2017 06:34 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 7517
показать весь комментарий
02.12.2017 06:36 Ответить
Мухтаре , а ну ФАС кацапського троля
показать весь комментарий
02.12.2017 06:37 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 1265
показать весь комментарий
02.12.2017 06:40 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 9842
показать весь комментарий
02.12.2017 06:43 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 1136
показать весь комментарий
02.12.2017 06:46 Ответить
Добрий ранок, українці!

Горіть у пеклі, москалі!
показать весь комментарий
02.12.2017 06:46 Ответить
Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж ворогами.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.
показать весь комментарий
02.12.2017 06:47 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 4184
показать весь комментарий
02.12.2017 06:49 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 465
показать весь комментарий
02.12.2017 07:03 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 3991
показать весь комментарий
02.12.2017 06:54 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 4878
показать весь комментарий
02.12.2017 07:01 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 8266
показать весь комментарий
02.12.2017 06:59 Ответить
За минулу добу в зоні АТО один український військовий отримав поранення
КИЇВ. 2 грудня. УНН. За минулу добу у зоні проведення АТО бойовики 26 разів обстріляли позиції ЗСУ. Внаслідок бойових дій один український військовий отримав поранення, передає УНН з посиланням на прес-службу штабу АТО."Ситуація у районі проведення АТО не зазнала суттєвих змін. Російсько-окупаційні війська продовжують здійснювати обстріли позицій сил АТО, зокрема й із озброєння, яке заборонене Мінськими домовленостями. Особливо активно противник порушує домовленості про припинення вогню за темної пори доби", - йдеться в повідомленні.На Луганському напрямку понад три години ворог безперервно вів вогонь з усього арсеналу піхотного озброєння по оборонних укріпленнях Луганського, що на Світлодарській дузі. Тут же застосовував БМП та кожні три-чотири хвилини випускав по захисниках міни різних калібрів. З мінометів калібру 120 та 82 міліметри були обстріляні українські опорні пункти на підступах до Троїцького і Новотошківського. З гранатометів і стрілецької зброї загарбники порушували перемир'я біля Зайцевого та Кримського.На Донецькому напрямку декілька разів з мінометів, гранатометів, озброєння БМП та стрілецької зброї окупанти обстрілювали українських воїнів у передмісті Мар'їнки. Поблизу Авдіївки, Кам'янки, Березового, Невельського та Водяного ворог вів вогонь з гранатометів різних систем і стрілецької зброї."Загалом, за минулу добу, по усій лінії зіткнення зафіксовано 26 порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. У більш ніж половині випадків українські військовослужбовці придушували вогневу активність ворога із гранатометів та стрілецької зброї.
У результаті ворожих обстрілів один наш військовий отримав поранення", - повідомили у штабі.
показать весь комментарий
02.12.2017 07:05 Ответить
Горіть у пеклі, москалі!
показать весь комментарий
02.12.2017 07:05 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 685
показать весь комментарий
02.12.2017 07:05 Ответить
На сайте "Цензор.НЕТ" будут проводиться технические работы - Цензор.НЕТ 7759
показать весь комментарий
02.12.2017 07:10 Ответить
Доброго ранку, Україно! Доброго ранку добрим людям! Москаляку на гілляку!
показать весь комментарий
02.12.2017 07:18 Ответить
может уже даже работает?
показать весь комментарий
02.12.2017 18:45 Ответить
Похоже помирает цензор. Агония какая то.
показать весь комментарий
02.12.2017 20:01 Ответить
После техработ перестали работать RSS и закладки статей. Поправьте пожалуйста.
показать весь комментарий
02.12.2017 22:48 Ответить
Ну и что за фигню мы получили в результате этих технических работ? Верните всё взад!!! Почему нас лишили права выражать эмоцию?
показать весь комментарий
02.12.2017 23:38 Ответить
Я так понимаю убрали "нравится" и "спам"?
показать весь комментарий
03.12.2017 14:12 Ответить
Переїхали на сервер на Банковій? На сайті "Цензор.НЕТ" проводитимуться технічні роботи - Цензор.НЕТ 2559