В Москве развесили скандальные бигборды с ругательствами. ФОТО
В Москве на Ленинском и Кутузовском проспектах появились бигборды со следующим содержанием: "Москва - наш общий дом. Так н#х#й ср#ть у нас дома!".
Об этом сообщил блогер Рустем Адагамов на своей странице в Facebook, передает Цензор.НЕТ.
Смотрите на «Цензор.НЕТ»: "Царь-батюшка, прости": в Полтаве появились бигборды с Николаем II. ФОТО

І бачу пам'ятник Бандері,
Величний тризуб на Кремлі,
І синьо-жовтий стяг в оселі.Величний пам'ятник Донцову,
Петрівка вже стоїть без грат,
Повсюди чути нашу мову,
І ******* всі мій автомат.Читати повністю:http://yablog.org.ua/2009/10/24/a-ya-*******-po-moskvi/
Оздоби вже на Соловках,
Спалили Леніна, тварюку,
А Кучма з'їв його весь прах.
Яскраво світить ясне сонце,
І машінгвер мій у руці,
Червоно-чорний у віконці,
І я щасливий у Москві.