9664 посетителя онлайн
14 308 287

Богословская вернет кастрюли. Посуду на специальном брифинге ей подарили бютовцы. + ВИДЕО.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинскую правду, когда Богословская вышла на пресс-поинт для отчета в качестве председателя ВСК относительно газовых контрактов Тимошенко, около 10 депутатов БЮТ стали кричать: "Брехуха!"

Кроме того, бютовцы Сергей Пашинский и Владимир Бондаренко принесли ей две больших кастрюли. Таким образом, они требовали от нее вернуть посуду, которую она якобы вывезла из арендованного дома.

Напомним, что домовладелец Роман Рамазанов из села Рудики под Киевом обвинял народного депутата Партии регионов Инну Богословскую, которая три года арендовала у него дом, в краже. По его словам, когда Богословская уехала, у него исчезли кастрюли и два телевизора.

Смотрите также: Богословская: Обычно я зажигаюсь от первого поцелуя, но без любви - я фригидна. + ВИДЕО.



Топ комментарии
+5
Бабулька отрабатывает бабки фирташа. Она сейчас собака на цепи, не будет гавкать - не будут кормить да еще палкой по горбу отпиз...т. Если бы она действительно ратовала за Украину, то боролась против всех казнокрадов. А она только бабло отрабатывает, как все проститутки.
показать весь комментарий
16.03.2012 14:26 Ответить
+4
Это сексуально неудовлетворенная женщина, отсюда все проблемы,потому такая злющая,брызжет ядом,как змея подколодная. Отвратительная антипатичная женщина. Надо ей дядьку хорошего найти,может,попустит немного.....
показать весь комментарий
16.03.2012 13:30 Ответить
+4
Коли ж вона відстане від Тимошенко?Може їй хочеться зайняти її тепершне місце, так будь ласка.Думаю всі будуть задоволені. Я ніколи не був прихильником Тимошенко і в першу чергу за статки, походження яких вона так і не змогла пояснити. Правда, називаючи її крадiйкою до сьогоднішнього дня, так ніхто і не показав хоть одної вкраденої нею національної або іншої валюти. Але в одному я їй симпатизував: в бажанні попасти в історію як державний діяч-реформатор. Гроші в неі були і є, а от з титулом треба добре попрацювати. Попрацювати не давали колеги по класу, викравши всі наші засоби виробництва і монополізувавши це в своїх цілях. Монополізували так, що інколи за рахунок нашої дармової праці демферними цінами почали дратувати власників світового капіталу. Одержуючи надприбутки вони не хотіли ділитися та допомагати Тимошенко попасти в реформатори. А це означало, що Європа ще не скоро побачить Україну таку, яку їй до вподоби. І тоді, як людина, яка знає всю складову їхнiх надприбутків, Тимошенко наважилась на те, що можна назвати глобальним рішенням, яке інколи міняє колір політичної та економічної ситуації в державі. Ніколи не повірю, що в своїх планах, як зі сходу, так із заходу в неї не було спільників. Думаю, такий тандем, як Москва і Берлін- мозковий центр, а Тимошенко - виконавець, заради своїх особистих планів, мав місце. І хоча плани і в тих і в інших в дрібницях не співпадали, але в глобальному вони були разом. Брехня, яка сьогодні ллється нашою владою проти Тимошенко заключається в тому, що вона своїми діями нанесла збитки як Україні, так і нам - простим українцям. Ви не повірите, але ми ніколи не мали всередині країни дешевий газ. Дійсно, з Росії ми його одержували дешевий, але, як основний енергоносій наших монополій, він трансформувався в їхню монопольну продукцію, яка попадала до нас iз затратною складовою дешевого газу, але практично по світовим, а той з більшими цінами. От так формувалися надприбутки нашої української еліти. Не гребували навіть вітчизняним газом, доводячи його до населення по ціні в вісім разів більше нiж він міг коштувати. Так що плативши ніби-то за газ 100 гривень, вони вимивали з нас ту ціну за газ, яка їм була потрібна через ціну на свою продукцію. Підписавши ніби-то кабальну угоду з Росією на поставку голубого палива, Тимошенко нанесла страшний удар по надприбуткам нашої «еліти», а не Українi чи нам з вами. От чому вони так і бісяться, от чому вони її так поливають брудом. Ніколи вони їй цього не простять і будуть вони їй мстити, прикриваючись захистом наших інтересів, і думаю їхня ціль - її похоронити . А нам з вами абсолютно всерівно скільки той газ коштує, він все рівно стільки і коштував. Більшої ціни, нiж у нас є коштів, вони всерівно не одержать, але це привиде їх «базар» в ринковi капіталістичні умови. А це означає, що коштів в вигляді надприбутків не буде, а значить за місце у владі платити буде ні з чого, тому й впадуть апетити на іншу дурню.
показать весь комментарий
16.03.2012 13:45 Ответить

Загрузка...