3737 посетителей онлайн

На Киевщине открыли мост через Ирпень, возобновили сообщение между столицей и Фастовом. ВИДЕО

Об этом сообщило Министерство развития громад, территорий и инфраструктуры, передает Цензор.НЕТ.

Там рассказали, что 50-метровый мост был уничтожен в марте 2022 года во время боевых действий в Киевской области. Разрушенные конструкции разобрали, вместо них построили новые.

Это уже третий мост, который отстроили на Киевщине. Из-за российской агрессии там было разрушено 24 моста. Сейчас их ремонтируют, обустроены объезды и временные переправы.

Сейчас в разных регионах Украины строят еще 25 мостов.

Топ комментарии
+12
Класний флеш-моб запропонувала Оксана ЗАБУЖКО - улюблені вірши про Київ . Може ЗМІ підключаться до цього ?

ЛІНА КОСТЕНКО

Я виросла у Київській Венеції.

Цвіли у нас під вікнами акації.

А повінь прибувала по інерції

і заливала всі комунікації.

Гойдалися причали і привози.

Світилися кіоски, мов кіотики.

А повінь заливала верболози

по саме небо і по самі котики.

О, як було нам весело, як весело!

Жили ми на горищах і терасах.

Усе махало крилами і веслами,

і кози скубли сіно на баркасах.

І на човнах, залитими кварталами,

коли ми поверталися зі школи,

дзвеніли сміхом, сонцем і гітарами

балкончиків причалені гондоли.

І слухав місяць золотистим вухом

страшні легенди про князів і ханів.

І пропливав старий рибалка Трухан.

Труханівострів… острів Тугорханів…

А потім бомби влучили у спокій.

Чорніли крокв обвуглені трапеції.

А потім повінь позмивала попіл

моєї дерев'яної Венеції.
показать весь комментарий
17.06.2023 14:03 Ответить
+7
І на оновленій землі врага не буде супостата.
показать весь комментарий
17.06.2023 14:25 Ответить
+4
добре якщо його орки розбили, бо якщо хтось з солдатів підірвав, то його будуть ще тягати різні там матіосівці, ой, тобто дбр-івці, а чо? якщо ДБР зробило диверсію з клістронами і нічого, то може і переслідувати того хто(припустимо) підірвав міст шоб орки не пройшли до окопів ДБР, яке вже приготувалось вщент рознести атакуючих і до вечора звільнити білорусь, а на кінець тижня половити крабів на Камчатці
ну не саме, а з допомогою АРМА - ті взагалі орків закидали б пляшками віскі.
показать весь комментарий
17.06.2023 14:08 Ответить

Загрузка...