48 діб опору героів Маріуполя

Повне оточення, багатократна перевага ворога. І вже багато хто не витримує, і, нажаль чимало наших ворогу вдалось взяти у полон. Але є герої, які продовжують оборону міста, і виконують наказ верховного командування битися до кінця.
Останні рубежі захищають до кінця воіни полку Нацгвардії Азов, ЗСУ, прикордонники, добровольці, поліцейські, сбушники. Такий спротив за такого співвідношення у силах не має прикладів у сучасній історії. Ми не можемо уявити те, зо вони бачать та відчувають, що вони виносять на собі. Ми не знаємо про втрати.
Ми знаємо, що є люди, українці, які попри все не здаються у полон не зважаючи на абсолютну перевагу ворога, нищівний вогонь. Які завдають ворогу величезні втрати, і захищають усіх нас, тримаючи цей останній рубіж на коридорі з Росіі до Криму. Тому що вони дали присягу народу України. І для них це не слова, а справа життя.
"Если бы я тогда был президентом, мы бы там все умерли в Крыму, но мы бы туда "зеленых человечков" не пустили", - заявил глава государства.
Есть отличная возможность продемонстрировать силу своих высказываний в Мариуполе.
А зрадників усі знають: д'Єрмак, Татаров, Демченко, Арахімія.... це як мінімум.