9907 відвідувачів онлайн
25 174 46
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

48 діб опору героів Маріуполя

маріуполь

Повне оточення, багатократна перевага ворога. І вже багато хто не витримує, і, нажаль чимало наших ворогу вдалось взяти у полон. Але є герої, які продовжують оборону міста, і виконують наказ верховного командування битися до кінця.

Останні рубежі захищають до кінця воіни полку Нацгвардії Азов, ЗСУ, прикордонники, добровольці, поліцейські, сбушники. Такий спротив за такого співвідношення у силах не має прикладів у сучасній історії. Ми не можемо уявити те, зо вони бачать та відчувають, що вони виносять на собі. Ми не знаємо про втрати.

Ми знаємо, що є люди, українці, які попри все не здаються у полон не зважаючи на абсолютну перевагу ворога, нищівний вогонь. Які завдають ворогу величезні втрати, і захищають усіх нас, тримаючи цей останній рубіж на коридорі з Росіі до Криму. Тому що вони дали присягу народу України. І для них це не слова, а справа життя.

Топ коментарі
+31
Президент Владимир Зеленский уверен, что Россия не захватила бы Крым, если бы в то время, в конце зимы и начале весны 2014 года, президентом был он. Такое утверждение глава государства сделал в интервью американскому изданию Axios, перевод которого показала пресс-служба Офиса президента.
"Если бы я тогда был президентом, мы бы там все умерли в Крыму, но мы бы туда "зеленых человечков" не пустили", - заявил глава государства.

Есть отличная возможность продемонстрировать силу своих высказываний в Мариуполе.
показати весь коментар
13.04.2022 10:02 Відповісти
+22
Тепер воно - херой . А в 2014му тікав від представників військомату . Аж 4 рази !!! . Та давав концерти безлєру , у Горлівці .
показати весь коментар
13.04.2022 10:11 Відповісти
+19
Того його й хочуть швиденько обміняти.
А зрадників усі знають: д'Єрмак, Татаров, Демченко, Арахімія.... це як мінімум.
показати весь коментар
13.04.2022 10:17 Відповісти

Завантаження...