4808 відвідувачів онлайн
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Наказ Верховного

зеленський,залужний

Читаю стрічку і офігіваю.

Зараз у мене полетять капці, але хтось же має це сказати.

Так, я не думаю, що Залужний реально настільки хворий, що не міг продовжувати службу у війську за станом здоров'я. І абсолютно точно є багато воїнів зі значно гіршим здоров'ям, які комісуватися не можуть.

Не треба шукати і прагнути "рівності" там, де її апріорі не може бути.

Це не "блат" для "втечі", це було політичне рішення. Військова людина не має права працювати послом. Для того, щоб її зробити цивільною, використали метод списання через ВЛК. Бо іншого способу демобілізуватися у воєнний час де-факто не існує. Не родича ж інваліда йому доглядати.

Чому погодився на посаду посла? Ми з вами не знаємо, які йому пропонували альтернативи і чи пропонували їх взагалі.

Я розумію, хтось би хотів, щоб він очолив підрозділ, бажано якнайменший, і бажано загинув в бою. Мертвих героїв у нас люблять. Але живий Залужний з його авторитетом на Заході, будучи послом у країні, що є найбільш постійним і послідовним союзником України - принесе якнайбільше користі. Пересічний Василь, якщо його комісують, займеться своїм здоров'ям і своєю родиною, і правильно зробить. А Залужний виб'є нам великі поставки озброєння. В цьому різниця.

Пригадайте, чи багато ви знаєте високопосадовців, які були відсторонені від посад і не почали обливати брудом своїх колишніх соратників і начальників? Залужний ж просто виконав наказ Верховного, хоча, як ми всі розуміємо, цей наказ йому сильно не сподобався. Один раз виконав, і другий. Він не скликає Майдани, не дає численні інтерв'ю на тему, як його несправедливо скривдили, а просто робить свою справу, як може і вміє. Він не святий, він, як усі, помиляється. Але він вже в історії України, і не стане плямити себе завідомо негідними вчинками.

А щодо "втечі" - так в Британії він, на жаль, буде в значно меншій безпеці, ніж в Україні. Путін робить замахи на своїх ворогів по всьому світу, а там його не зможуть так охороняти, як охороняли б тут. Це ж очевидно.

Тому, замість обливати брудом - краще побажайте йому успіху і безпеки. Спільну справу робимо - і ви, і я, і той умовний солдат Василь, і генерал Залужний.

Топ коментарі
+13
вся ця історія зовсім не про Залужного а про зеленского
показати весь коментар
10.03.2024 23:26 Відповісти
+12
Читаю допис Білозерської і реально ох@ваю. Відчуття, маніпуляції та примітивного нає@лова для імбіцилів. Такого самого, один-в-один, як ОЦЕ "пояснення" пана Фурси (совпадєніє? нє думаю) . (ХЗ, може і пані Білозерська і пан Фурса своїх читачів вважають за імбіцилів, які геть нічого не вдупляють???). Але кожен, хто прочитає дописи Білозерської та Фурси буде здивований, бо вони однаково виправдовують звільнення Залужного з ЗСУ через ВЛК, ніби то для того, щоб він міг бути призначеним на посаду посла України в Британії.
Пані Білозерська, нащо маніпулювати? Ви ж не на зе-марафоні і не на Ги+Ги. Нащо ви виправдовуєте звільнення з військової служби Залужного (а потім виявилося що й звільнення Шаптали - хіба він теж їде кудись послом???) через ВЛК, як визначення його як непридатного? Залужний міг просто звільнитися з військової служби через призначення послом, без визнання його як "непридатного". І саме так і мало б бути прописано в указі, якби людину не бажали принизити. Але ніт! І Залужного і Шапталу звільнили саме через ВЛК та через ніби то непридатність. ІМХО, це зроблено не просто так, бо, якщо потім Залужний таки вирішить піти в політику, то йому будуть тикати цією "непридатністю", бо президентом має бути здорова людина. А тут вже така чудова "заготовочка" на майбутнє від наркомана та його ОПешного оточення, яке про всяк випадок пхає палки в колеса всім, хто навіть теоретично може бути їхнім політичним конкурентом в майбутньому.
показати весь коментар
11.03.2024 00:45 Відповісти
+10
оця Білозерська схоже вкушена єрмаком, печально це все. Ласкаво просимо в кагорту позитивних єрмаківських блогерів, а так все класно починалось
показати весь коментар
10.03.2024 23:39 Відповісти

Завантаження...