10012 відвідувачів онлайн
7 203 52
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Трамп хоче відірвати росію від Китаю, Україна треба йому як засіб

трамп,зеленський

Я знаю, ви всі втомились від цієї аналітики🫠, але напишу, щоб скласти пазли в своїй голові.

1. Добре все таки, що конфлікт Зеленського і Трампа був публічним, а не зачиненими дверима. Всі все бачили наочно, а не в переказах.

2. Я не вірю в заготовку Білого дому, я вірю в те, що це наслідок тривалого латентного конфлікту і несприйняття. Будемо чесні, Трамп не пробачив і навряд чи пробачить Зеленському 2019 рік і Гантера Байдена. Все решта похідне. Навіть, якби наш президент усміхався як Макрон і не відреагував на Венса, воно б вибухнуло.

3. Трамп повністю в полі росії. І навіть не через те як неоковирно він виправдовує путіна за напад на Україну. Він як і путін руйнує "світопорядок, заснований на правилах", включаючи посягання на Канаду і Гренландію. Гельсінські угоди 1975 року з принципами невтручання у внутрішні справи країн пішли коту під хвіст.

Те, що робить адміністрація Трампа зі ЗМІ - це пряма атака на свободу слова. Якщо Керолайн Левітт поставити на місце Скабєєвої, вона справиться.

Американці ще не виходили на мітинги, але щось мені здається, що є всі шанси побачити 1 грудня 2013 на Банковій.

4. Чорний день дипломатії був не вчора, а 2 тижні тому, коли Венс виголосив свою промову у Мюнхені. Це був день кончини старого світопорядку. І єдиний плюс в тому, що він розбудив Європу.

5. Трампа не цікавить Україна. Трамп хоче відірвати росію від Китая. І для цього йому треба Україна.

6. Європа Трампа теж не цікавить, якщо це не Гренландія.

Відкрийте Politico і гляньте текст про наслідки візиту Макрона. Він також закінчився нічим. Тому в Португалії Макрон і заявив, що "не є прихильником щасливої васалізації європейців" у відносинах зі США.

Трамп зруйнував міст партнерства, збудований Черчиллем і Рузвельтом.

7. У травні минулого року я літала в Париж, і моїми співрозмовниками там були не політики, а аналітики. Ще рік тому французькі аналітики прогнозували, що американська допомога буде останньою значною для України, хто б не переміг.

Місяць тому в Брюсселі я слухала про те, що в ЄС нема грошей, щоб розігнати оборонну промисловість. А дехто після 3 років війни в Україні ще й вірить, що ця війна остання. А тому розганяти промисловість, якій треба 20 років на окупитись, і не треба. Щиро сподіваюсь, що Венс переконав, що треба.

8. Навіть якщо європейці через слова французького премʼєра про новий оборонний союз усвідомили, що НАТО кінець і вони будуть наступні в списку Трампа після Зеленського, на розгін оборонки треба час і гроші. Повний цикл виробництва зброї є, здається, лише у Франції та Швеції.

На створення нового оборонного союзу треба час. І підстави. Тому, думаю, європейці ще силами Стармера, Мелоні та Макрона спробують задобрювати Трампа.

9. Зброї без підтримки США у нас на півроку. Це значить, що нас все одно активно саджатимуть за якийсь стіл переговорів з рфією. І паралельно вестимуть переговори про peacekeeping mission. Підозрюю, що вимоги рф лишаться на рівні стамбульських 2022 року.

10. Після вчора влада США ще активніше продавлюватиме тему виборів в Україні.

Топ коментарі
+8
Господи, ну як можна вірити в оцю вигадку "Трамп хоче відірвати росію від Китаю". Ще й в заголовок поставили.
Який товарооборот між ерефією та КНР? А між ерефією та США? Ви розумієте, наскільки економічно рашисти залежать від китайців? Наскільки все виробництво там залежить від китайських комплектуючих? Наскільки менша логістика постачання сировини китайцям? Наскільки ідеологічно Сі близький путлєру? І т.п. Це я ще про величезний кордон не згадую.
Невже ви хоч трохи вірите, що можливий варіант, коли зараз в москві скажуть "нафіг Китай, будем розвивати співпрацю з Америкою"?
Думаєте республіканці цього не розуміють?
Причини всього в іншому - Трамп знову реалізує Доктрину Монро, з певними коригуваннями звісно. От там і всі відповіді на його теперішню поведінку і заяви.
показати весь коментар
01.03.2025 21:19 Відповісти
+8
Відірвати рашку від Китаю )) Ну хіба воно не дурне ?? Як він це збирається робити ? ***** його зараз використовує як презерватив ,і лише для того щоб досягти своїх цілей ,, а коли він отримає Україну - пошле іржавого за відомою адресою і оком не моргне !
Кацапія все своє існування ненавидить США - лютою ненавистю , кожною своєю клітиною . Кацапи завжди вважали і продовжують вважати США головним своїм ворогом , і винуватцем всіх своїх бід , навіть Україна тут стоїть на другому місці . Це в них в генах ! Під'їзди у них обсцикали завжди - президенти США і більш ніхто . Це ж відомо .
А Китай у них друг , союзник і стратегічний партнер № 1 у світі .
І як малохольні з Вашингтону хочуть розвернути думку кацапів на 180 градусів , я не уявляю . !!!
показати весь коментар
01.03.2025 22:43 Відповісти
+7
Нету у них никаких планов. Они просто идиоты.
показати весь коментар
01.03.2025 20:40 Відповісти

Завантаження...