10922 відвідувача онлайн
7 598 33
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Результати соціологічних досліджень щодо Донбасу

Влітку Центром імені Розумкова та Фондом "Демократичні ініціативи" були проведені опитування 2018 респондентів з всієї території України, окрім АР Крим та тимчасово неконтрольованих територій Донецької і Луганської областей.

Відсутність в суспільстві консолідованої позиції.

Про це свідчать, наприклад, дані про ставлення до "блокади":

Чи підтримуєте Ви рішення РНБО України про блокаду торгівлі з «ДНР» та «ЛНР»?

1 - Цілком підтримую 23,0

2 - Переважно підтримую 24,0

3 - Переважно не підтримую 20,6

4 - Зовсім не підтримую 16,3

5 - Важко сказати 16,0

Як ви вважаєте, чи варто, заради миру на Донбасі, йти на компроміси?

1 - Мир - за всяку ціну, треба погоджуватися на будь-які компроміси - з ким завгодно і про що завгодно 17,9

2 - Задля миру варто погоджуватися на компроміси, але - не на всі 52,4

3 - Мир на Донбасі може встановитися лише з позиції сили - коли одна зі сторін переможе 17,7

4 - ВАЖКО СКАЗАТИ 12,0

Така сама картина з відповідями на питання, чи варто визнати ОРДЛО окупованими територіями:

1 - Цілком підтримую 27,8

2 - Переважно підтримую 26,8

3 - Переважно не підтримую 12,9

4 - Зовсім не підтримую 9,4

5 - Важко сказати 23,1

Неоднозначне ставлення громадян і щодо гуманітарної складової:

На Вашу думку, чи слід державі здійснювати такі кроки у сфері соціальної та гуманітарної політики щодо громадян, що лишились на непідконтрольних територіях Донбасу? (Позначте одну відповідь у кожному рядку)

Так Ні Важко відповісти

Зняти обмеження на соціальні і пенсійні виплати громадянам України, що мешкають на непідконтрольній території так - 32,6 ні - 42,2 важко відповісти - 25,2

Максимально спростити перетин лінії розмежування, полегшити режим отримання перепусток: так - 38,3 ні - 39,6 важко відповісти - 22,0

Максимально спростити отримання будь-яких адміністративних послуг у прифронтових населених пунктах: так - 46,8 ні - 30,1 важко відповісти - 23,1

Спростити доступ до навчання в українських освітніх закладах різного рівня для мешканців непідконтрольних територій: так - 59,7, ні - 20,1, важко відповісти - 20,2

Надавати підтримку (фінансову та матеріальну) мешканцям непідконтрольних територій, що прагнуть виїхати на території, контрольовані Україною: так - 59,1, ні - 21,2, важко відповісти - 19,7

Дозволити торгівлю з непідконтрольними територіями продуктами харчування і товарами першої необхідності: так - 47,3, ні - 30,4, важко відповісти - 22,3

Посилити контроль за здійсненням виплат внутрішньо переміщеним особам з метою уникнення зловживань: так - 69,4, ні - 12,5, важко відповісти - 18,2

Зробити контроль за перетином лінії розмежування жорсткішим: так - 54,7, ні - 23,1, важко відповісти - 22,2.

Далі я приведу дані щодо регіонального розподілу, ставлення до миротворців і майбутнє Донбасу.

Топ коментарі
+9
Бред, который озвучивается как официальная статистика ничего не стоит. Настоящую барыжную власть кто захочет защищать? Страну,где руководят ублюдки? Кто ? Только пассионарии. А их 1-1,5%. Я за НАЦИОНАЛЬНУЮ власть. Любая другая приведет к краху не важно сколько крови прольется. Это война инспирирована третьими силами и служит для беспротестного(аяяй война) принятия геноцидных законов,что априори было не возможно в мирное время. Спросите любого на улице(кроме пришедших на крови барыг) ,когда им лучше жилось при Януковиче или сейчас и 100% опрошенных скажут при Януковиче. То же самое во всех областях промышлености,медицине,образовании и др. Те януковские ублюдки совершали принятие геноцидных законов постепенно но Савика Шустера никто не выгонял из Украины,а это о многом говорит о свободе слова тогда и теперь. Такой беспрецедентной коррупции тогда не было,соблюдали приличия. Так кто будет стремиться побеждать для этих упырей? Главный вопрос- цели всего этого,- ее нет для поголовного большинства. Мы видим ,что нас тупо уничтожают физически всеми доступными средствами и выжывают из страны. Зачем??? Кто эта третья сила?
показати весь коментар
06.11.2017 12:31 Відповісти
+6
Ели ребята на майдане слушали мнение разных центров имени розумкова, и майдана бы не было. Что то в 2014 тука не озвучивал опросы центров, и тогда было много не желающих воевать за Родину.
Скажи тука прямо, хотите договорится, но при сдаче, сослаться на народ?
Это будет капитуляция тука, как бы вы не крутили.
Опросы в Европе, вообще показывают, что большая половина зажравшихся дебилов не собираются защищать свои страны при нападении врага.
Если руководство не хочет, народу будет тяжело.
показати весь коментар
06.11.2017 14:13 Відповісти
+6
Демографічна криза це МІФ. Для вирішення "демографічної кризи" потрібно забезпечити інститут сім'ї та матері на державному рівні. Не має значення який дохід в державі на людину. Має значення тільки зміна твоїх стандартів життя при народженні дитини. При народженні дитини жінка не зможе ходити на роботу. по суті якщо ти заробляєш 3000 дол, то твій дохід буде 3000/2=1500 бо жінка вже на роботу не ходить. При народженні дитини 3000/3=1000, при народженні двох дітей 3000/4=750. Для подолання "кризи" кажуть треба 3-4 дитини. Тобто 3000/6=500 дол. Тепер розкажи мені про "кризу" і про те як мені хочеться зменшити дохід з 3000 дол. до 500 через дітей. Ну я тобі скажу, що не маю жодного бажання. Тепер по суті. У нас тут був період з 2005-2008 рік коли при народженні дитини давали 5000 дол, 10000 дол при народженні другої, і 15000 дол при народженні третьої.. Тобто при народженні 3-х дітей можна було придбати житло за 30000 дол. Саме тому демографічна ситуація в 2005-2008 і вирівнялася, тому що в селах можна було побудувати хату за ці гроші. А от в обласних центрах, за ці гроші вже нічого не можна було купити. Однокімнатна коштувала 40-45 тис. дол. Як на мене ці виплати необхідно повернути, це точно забезпечить подолання "кризи". Це не призведе до зростання народжуваності в містах, але в селах ситуація буде простіша, бо там інші вимоги до рівня життя, вартість освіти і т д.
показати весь коментар
06.11.2017 15:57 Відповісти

Завантаження...