11139 відвідувачів онлайн
3 962 5
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Танці з бубнами навколо миротворців ООН

Танці з бубнами навколо миротворців ООН
Сьогодні ранком черговий політ-технолог займався маніпуляцією на темі миротворців.
Висловлюючи свою "експертну точку зору":
-Рівень протистояння у нас досить низький і ООН не цікави витрачати великі кошти на врегулювання такого конфлікту. Відповідно, фінансувати миротворців доведеться самій Україні.
Не знаю, чи це свідчить це про неграмотність чергового "експерта", чи це - маніпуляція, мета якої посіяти недовіру щодо можливості використання миротворчої місії ООН взагалі.
Алгоритм фінансування існує багато років і залишається сталим.
Яким чином здійснюється фінансування?
Фінансування здійснюється з бюджету ООН. Всі держави-члени мають робити внески, згідно доволі складної формули, яка враховує економічний стан країни-члена. Розподіл здійснюється Генеральною асамблеєю ООН.
Країни - постійні члени Радбезу ООН роблять більші внески, ніж інші країни.
В 2016 році в відсотковому вимірі картина виглядала так:
- США - 28,57%
- Китай - 10,29%
- Японія - 9,68%
- Німеччина - 6,39%
- Франція - 6,31%
- Великобританія - 5,80%
- Росія - 4,01%
- Італія - 3,75%
- Канада - 2,92%
- Іспанія - 2,44%.
Вся інформація є у відкритому доступі на сайті ООН. Годі вже народ дурити!

Завантаження...