"Рівність" ЛГБТ = дискримінація українців традиційних поглядів

Якщо в Україні існує запит на привілеї для ЛГБТ, то чому борців за них фінансують з-за кордону? Чому право на гей-парад вище за право на пересування центром столиці, який трохи не на добу перекрили для водіїв і пішоходів? Чому чиновники заявляють про підтримку амбіцій ЛГБТ і зневажають традиційні погляди більшості? Чому абсолютна більшість ЗМІ інформаційно сприяє гей-параду і цькує незгодних? Чому кількатисячний легіон силовиків був зігнаний до гей-параду, коли на Сході загострюється ситуація (понад 30 обстрілів за добу, загинув один військовий, багато поранених)?
Ці питання поставили українці, зокрема активісти НВР "Правий сектор", які вийшли проти сьогоднішнього гей-параду Kyivpride-2019.
Слава Богові, "Правий сектор" має ширший кругозір, ніж у ліволіберальних "правозахисників". Останні зациклені на "правах людини", під які підводять диктат меншин. Ми за гармонію між правами людини, правами нації, громадянськими обов'язками, заслугами та повагою до традицій.
За здорову Україну!