9664 відвідувача онлайн
5 944 13
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

"Как надо Родіну любіть"

патриотизм

Вийшли дуже показові, як на мене, дані опитування "Демініціатив" про ознаки патріотизму. От дивіться.

Максимум опитаних - 80 % - вважають головним проявом патріотизму "любов до Батьківщини". Ні, ніхто ж не заперечує. От тільки що це? В яких одиницях вона вимірюється? Наприклад, абсолютна більшість тих співгромадян, кого я та мої однодумці вважаємо ворогами України, впевнені, що вороги - це ми, а вони її люблять. І нема на те ради.

Зате, наприклад, готовність захищати Батьківщину зі зброєю в руках проявом патріотизму вважають вже тільки 64 %. Ага. Як тільки дійшло до діла, так і здулися.

І вишенька на тортику: найменше - 21 % - вважають головним проявом патріотизму готовність особисто боротися з вадами держави. Такими, як корупція. Ну правильно: краще ми вчергове проголосуємо за "доброго царя", який пообіцяє все порішать без нашої участі, шоб нам не напряжно було - а потім будемо вкотре скиглити, що нас обдурили.

Но зато абстрактно "любити Батьківщину" ми готові, чьо там... Для цього ж нічого робити не треба.

Олександр Михельсон
Топ коментарі
+4
Все верно автор сказал, народ не лучше своих правителей, все великие патриоты в интернете, на деле же лишь пару процентов готовы поднять свой зад. Оттого, что кто-то обос#ет автора реальность не изменится.
показати весь коментар
21.01.2020 21:42 Відповісти
+1
Я думаю такий самий відсоток так само відповів би на ці самі запитання і в інших країнах. Проблема тільки в тому, що там найактивніші та найпорядніші 25% патріотів мають владу, а в Україні не мають.
показати весь коментар
22.01.2020 04:53 Відповісти
+1
что это еще можно означать?Поднять зад, означает проявлять инициативу, быть активным не только виртуально.
Вспоминаем майдан и вспоминаем какой процент от недовольных, подняли свой зад и сделали что-то физическое, кроме как негодовать в интернете. На словах каждый патриот, а вот когда закрыли помойку вконтакте и одноглазники, то даже такая мелочь испарила огромное кол-во патриотов. Точнее, на словах они то остались патриотами, параллельно лихорадочно выискивая прокси для посещения помоек, что весьма и весьма не патриотично.
показати весь коментар
22.01.2020 09:35 Відповісти

Завантаження...